Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Szmatuła – Konczkowski, Czerwiński, Korun, Pietrowski – Jodłowiec, Hateley – Valencia (80' Jagiełło), Vassiljev (61' Angielski), Badia – Papadopulos (55' Szczepaniak)
Pawełek - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień, Romanchuk, Frankowski (85' Wójcicki), Pospisil, Novikovas (68' Lazarević) - Świderski (71' Bezjak)

Frankowski (39.)
Pospisil (54.)

Badia (82.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Jagiellonia, dzięki wygranej, wskoczyła na fotel wicelidera ligowej tabeli. Strata do Legii wynosi aktualnie - dwa punkty.
Waldemar Fornalik ma nad czym pracować wraz ze swoją ekipą. Dzisiaj zabrakło jakości w akcjach ofensywnych.
Najlepszym momentem niedawno zakończonych zawodów był z pewnością genialny strzał autorstwa Przemysława Frankowskiego.

Szymon Marciniak zakończył spotkanie w Gliwicach!

90+2'
Ostatnie sekundy tego pojedynku. Jagiellonia wyczekuje na gwizdek kończący mecz.

90+1'
Lazarević miał okazję na dobicie Piasta. Pomocnik, będąc pod polem karnym, zdecydował się na samotne rozwiązanie akcji ofensywnej. Jego strzał wylądował za bramką Szmatuły.

90'
Arbiter główny przedłużył ten mecz o 3 minuty.

89'
Niefortunne zderzenie dwóch graczy. Mitrović w starciu z Angielskim.

88'
Już "na aferę" ataki przeprowadzają zawodnicy Waldemara Fornalika.

86'
Mariusz Pawełek pewnie zgarnął zagranie z lewej strony boiska.

85'
Ostatnia zmiana w dzisiejszym boju ligowym. Jakub Wójcicki za Przemysława Frankowskiego.

84'

82'
żółta kartka Gerard Badia uderzył rywala w twarz. Szymon Marciniak został zobligowany do podjęcia decyzji o przyznaniu kary indywidualnej.

81'
Sztab szkoleniowy gliwickiej drużyny już bez możliwości dokonania zmian. U Jagiellonii da się przeprowadzić jeszcze jedną korektę w składzie.

80'
Aleksander Jagiełło dał zmianę za Joela Valencię.

78'
Dużo lepszą próbę od Jodłowca zanotował przed chwilą Karol Angielski. Soczyste kropnięcie z dystansu pewnie wyłapał czujny Mariusz Pawełek.

77'
Tomasz Jodłowiec spróbował swoich sił z dalszej odległości od bramki. Niestety, doświadczony pomocnik musiał obejść się ze smakiem, piłka poleciała wysoko nad poprzeczką bramki.

76'
Niemal cała jedenastka Piasta znajduje się na połowie Jagiellonii.

75'
3174 widzów zasiadło na trybunach stadionu w Gliwicach.

73'
Gospodarzom ciągle brakuje postawienia kropki nad "i" w pobliżu bramki Mariusza Pawełka.

71'
Roman Bezjak w miejsce Karola Świderskiego.

70'
Gospodarze desperacko szukają kontaktowej bramki. Na pole karne "Jagi" ląduje wiele dośrodkowań.

69'
Obrona przyjezdnych bardzo dba o to, by Mariusz Pawełek nie miał zbyt wiele pracy. Prawie każda centra jest skutecznie blokowana.

68'
Bardzo dobry występ zaliczył Novikovas. Debiut zanotuje Lazarević.

67'
W statystyce popełnionych fauli jest remis. Obie ekipy zaliczyły po sześć przewinień.

65'

63'
Jakub Szmatuła wystawiony dwa razy na ciężką próbę. Najpierw goalkeeperowi udało się skutecznie sparować nieprzyjemny strzał autorstwa Kwietnia, po czym kilka sekund później pewnie wyłapał zagranie Pospisila.

62'
Parę sekund na boisku, i sytuację swoją miał... Karol Angielski. Młody zawodnik Piasta próbował z bardzo ostrego kąta zaskoczyć Pawełka. Futbolówka powędrowała w okolice bocznej siatki bramki.

61'
Wcześniej wspomniany Karol Angielski zmienił Konstantina Vassiljeva. Była to druga korekta w ekipie gospodarzy.

60'
Centra z prawego narożnika boiska nie dotarła na głowę żadnego z zawodników Piasta Gliwice. Jagiellonia zdała egzamin.

59'
Piast Gliwice coraz śmielej gra w ofensywie. Za chwilę zobaczymy rzut rożny.

58'
Do wejścia na plac gry przygotowywany jest Karol Angielski.

57'
Bardzo zafrasowana mina na twarzy Waldemara Fornalika.

55'
W Piaście Gliwice doszło do wymiany napastników. Michala Papadopulosa zastąpił Mateusz Szczepaniak.

54'
Gooool! Kibice z Białegostoku mają kolejny powód do dumy! Martin Pospisil skutecznie płaskim strzałem zakończył bardzo dobrą akcję na prawym skrzydle boiska.

52'
Hateley subtelnie odepchnął biegnącego z piłką przeciwnika. Arbiter Marciniak uważał, że należy przerwać grę i dać rzut wolny Jagiellonii.

51'
Jest reakcja sędziego liniowego. Novikovas zbyt szybko wyszedł do podania od klubowego kolegi.

50'
Kilku graczy Piasta skakało do futbolówki z rzutu rożnego. Dopadł do niej ostatecznie Michal Papadopulos, jednak jego strzał był kompletnie chybiony.

48'
Mariusz Pawełek udanie zainterweniował na linii. Konstantin Vassiljev ładnie dośrodkował z prawej flanki boiska.

47'
W niezmienionych składach obie drużyny przystąpiły do gry po przerwie.

46'
Piast Gliwice rozpoczął II odsłonę dzisiejszego widowiska!

Porcja statystyk od portalu EkstraStats.

Jagiellonia Białystok prowadzi 1:0 do przerwy.

44'
Sędzia nie doliczy dodatkowych minut do czasu gry I połowy meczu.

43'
"Piastunki" robią wszystko w swoich możliwościach, aby jak najszybciej odpowiedzieć rywalom.

41'
Tomasz Jodłowiec był bliski skutecznej finalizacji dogrania z rzutu wolnego. Były piłkarz Legii, z kilku metrów od bramki, minimalnie niedokładnie zagrał głową.

40'
Mariusz Pawełek dotknął piłkę ręką poza polem karnym. Sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny.

39'
Goooool! Przemysław Frankowski zdobył jedną z najpiękniejszą bramkę w aktualnych rozgrywkach! Świetne uderzenie w prawe okno bramki!
Frankowski przymierzył z okolic dwudziestego metra.

37'
Martin Konczkowski dostał wiele miejsca tuż pod polem karnym rywala. Były gracz Ruchu Chorzów zaliczył jednak koszmarny strzał w trybuny stadionu.

35'
Konstantin Vassiljev ambitnie starał się przelobować bramkarza ekipy przeciwnej. Estończyk, będąc w centrum boiska, posłał silny strzał w kierunku bramki.
Mariusz Pawełek mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ futbolówka powędrowała obok lewego słupka bramki.

33'
Karol Świderski próbował efektownym strzałem głową otworzyć wynik tych zawodów. Pomocnik miał trudną pozycję do uderzenia. Futbolówka poszybowała obok prawego słupka.

31'
Gramy dalej. Łukasz Burliga przeprosił Valencię za swoje brzydkie przewinienie. Obyło się bez kary indywidualnej.

30'
Valencia ma problemy zdrowotne. Piłkarz Piasta wyraźnie utyka.

29'
Co za sytuacja! Novikovas popisał się genialnym zagraniem z okolic 25 metrów od bramki! Na posterunku Jakub Szmatuła, który błysnął dobrym piąstkowaniem futbolówki.

28'
Piast Gliwice przejął środek pola.

26'
Ekipie Ireneusza Mamrota ciężko jest wyjść z własnej połowy boiska.

24'
Novikovas bardzo ryzykownie zagrał do swojego bramkarza. Była wielka szansa na to, że futbolówkę pod szesnastką przejmie Papadopulos. Novikovas mógł mówić o wielkim szczęściu, że snajper gospodarzy przegrał rywalizację biegową z bramkarzem Jagiellonii.

23'
Novikovas miał okazję na dokładne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Badia pokrzyżował jego plany, doskonale ustawiając się w swoim polu karnym.

21'
Niebezpieczne wgranie futbolówki od rzutu wolnego zaprezentował Vassiljev. Z groźnym zagraniem skutecznie jednak poradziła sobie defensywa gości.

20'
Valencia został zahaczony o nogę. Faul miał miejsce w pobliżu szesnastki Jagiellonii Białystok.

19'

17'
Konstantin Vassiljev może żałować swojej niezdarności technicznej. Tomasz Jodłowiec kapitalnie prostopadłym podaniem uruchomił Estończyka, temu wystarczyło tylko dokładnie opanować futbolówkę, jednak tego zabrakło.
Mariusz Pawełek dobrze wyszedł z bramki i wychwycił piłkę.

16'
Ależ strzał! Bombowe uderzenie z okolic trzydziestego metra zanotował Martin Konczkowski! Silna próba odbiła się od lewego słupka bramki Pawełka.

15'
Minął pierwszy kwadrans gry w Gliwicach.

12'
Gospodarze starają się dyktować warunki gry. W przeciągu ostatniej minuty obejrzeliśmy dwie nieudolne próby zza pola karnego.

10'
Pierwsza próba z dystansu w tym spotkaniu. Karol Świderski zdecydowanie za mocno odchylił się, przy oddawaniu strzała. W efekcie futbolówka wylądowała na trybunie.

9'
Konstantin Vassiljev płasko i mocno wgrał futbolówkę z rzutu wolnego. Silne zagranie skutecznie zatrzymał jeden z defensorów popularnej "Jagi".

8'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował jeden z zawodników gospodarzy. W szesnastce przyjezdnych zrobił się wielki chaos, lecz dla Piasta nic pozytywnego z tego nie wynikło.

6'
Przemysław Frankowski posłał kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Piłka obrała ciekawą rotację, ale wszyscy koledzy Frankowskiego byli za daleko od strefy bramkarza Piasta.

5'
Arbiter główny dostrzegł przewinienie w ofensywie. Valencia przesadził z ambicją.

4'
Jagiellonia gra dzisiaj o awans na 2.lokatę w ligowej tabeli. Jeśli wygra z Piastem, to do liderującej Legii (41 punktów), strata będzie wynosiła jedynie dwa oczka.

2'
Ambitny rajd z piłką w wykonaniu Valencii. Obrońca gospodarzy trafił do pola karnego, jednak nic groźnego nie stworzył, ponieważ umiejętnie zareagował Mitrović.

1'
Pierwsza akcja Piasta Gliwice. Podopieczni Waldemara Fornalika próbowali przedrzeć się na prawej flance, ale zabrakło większej dokładności w rozegraniu.

*'
Gramy!

*'
Przed spotkaniem nastąpi minuta ciszy. Ta minuta poświęcona jest pamięci Ryszarda Wittmana.

*'
Szymon Marciniak wyprowadził oba zespoły na murawę.

*'
Swoją szansę na pokazanie umiejętności w bramce Jagiellonii otrzymał doświadczony Mariusz Pawełek. Ireneusz Mamrot ma wciąż problemy z kontuzjowanym Marianem Kelemenem.

*'
W poprzedniej, bezpośredniej ligowej rywalizacji Piast Gliwice wygrał 1:0 z Jagiellonią Białystok. Gola samobójczego zdobył Guilherme, a trenerem popularnych "Piastunek" był wówczas Dariusz Wdowczyk.

*'
Na takich piłkarzy w pierwszym składzie postawił trener Waldemar Fornalik.

*'
Obsadę sędziowską tej serii gier w polskiej Ekstraklasie zamknie Pan Szymon Marciniak.

*'
Czas poznać skład Jagiellonii!

*'
Mecz w Gliwicach wystartuje punktualnie o 18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Dzisiaj zamykamy 22. kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18! Piast Gliwice na swoim obiekcie podejmie Jagiellonię Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online