Chelsea - West Bromwich Albion online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
West Bromwich Albion
3 : 0

Courtois; Azpilicueta (c), Christensen (74' Cahill), Rudiger; Moses, Kante, Fabregas, Zappacosta; Pedro (80' Willian), Giroud (61' Morata), Hazard.
Foster; Gibbs, Evans, Hegazi, Dawson; Brunt (46' Burke), Barry (81' Yacob), Krychowiak, Phillips; Sturridge (4' Rodriguez), Rondon.

Hazard (25.)
Moses (63.)
Hazard (71.)

Evans (45+3.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - West Bromwich Albion

90+2'
Koniec meczu. Chelsea wygrała 3:0.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty. Tempo bardzo niskie.

85'
Chelsea sprytnie chciała rozegrać rzut rożny, ale połapał się w tym wszystkim Krychowiak.

81'
Niecelny strzał Mosesa.

81'
Yacob zastąpił Barry'ego.

80'
Willian zastąpił Pedro.

78'
Morata oddał potężny strzał z dystansu, ale świetnie interweniował Foster.

74'
Cahill zastąpił Christensena.

71'
Gool! 3:0! Hazard kapitalnie balansem ciała zwiódł obrońcę, a potem uderzył lewą nogą z linii szesnastu metrów i Foster nawet nie interweniował.

67'
Spokojniejszy okres gry.

63'
Goool! Cudowna akcja Chelsea! Moses zszedł z prawej strony boiska, zagrał do Fabregasa, po czym otrzymał podanie zwrotne i mając przed sobą tylko bramkarza zdobył bramkę!

62'
Morata uderzał sprzed pola karnego, ale Evand odbił piłkę i będzie rzut rożny.

61'
Giroud opuścił boisko, a zastąpił go Morata.

57'
Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Evans głowa uderzył tuż nad bramką!

57'
Ależ błąd defensywy Chelsea. Rondon odebrał piłkę Christensenowi, ale w sytuacji sam na sam nie zdołał zdobyć gola.

56'
Chelsea ma przewagę optyczną.

54'
Moses fatalnie uderzył z prawej strony pola karnego.

52'
Dobra akcja gości, ale nie zakończona strzałem.

49'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niegroźny i niecelny strzał głową oddał Christensen.

46'
Burke zastąpił Brunta.

46'

45+5'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Chelsea prowadzi z WBA 1:0.

45+3'
żółta kartka Evans ukarany żółtą kartką.

45+2'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Rodrigueza.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

45'
Po dośrodkowaniu Pedro niecelnie głową uderzał Giroud.

42'
Zappacosta zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka trafiła prosto w ręce bramkarza.

39'
Gra wznowiona.

38'
Giroud ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Mamy przerwę w grze, ponieważ napastnik Chelsea ma opatrywaną głowę.

35'
Giroud uderzał w ekwilibrystyczny sposób, ale obok bramki.

31'
Bardzo nieudany strzał z dystansu Krychowiaka.

30'
Otrząsnął się West Bromwich Albion i oddalił grę od własnej bramki.

28'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego groźny strzał głową oddał Dawson, ale i tak był na spalonym.

25'
Goool! Chelsea przypieczętowała przewagę. Hazard utrzymał się przy piłce, zagrał do Giroud, który tylko lekko musnął futbolówkę odgrywając ją do wbiegającego Hazarda, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola.

24'
Od kilku minut zdecydowanie przeważa Chelsea.

23'
Hazard z rzutu wolnego trafił w mur.

21'
Chelsea mocniej zaatakowała.

20'
Giroud znalazł się w znakomitej sytuacji, ale z kilku metrów uderzył prosto w bramkarza.

20'
Chelsea stara się przejąć przewagę.

18'
Mogło być 1:0 dla Chelsea. Zappacosta zamknął akcję i z bliska, z ostrego kąta oddał strzał na bramkę, który jednak zdołał odbić Foster.

15'
Widać, że Chelsea jest w słabej formie, bo WBA radzi sobie bardzo dobrze i stara się prowadzić grę.

13'
Kolejne dobre dośrodkowanie Phillipsa, ale górą obrońcy.

11'
Ależ błąd popełnił Moses, który głową zagrał do Rodriqueza. Ten miał mnóstwo miejsca i tylko bramkarza przed sobą, ale zdecydował się szybko oddać strzał i nie trafił w bramkę. Zmarnowana doskonała okazja.

10'
Moses zakręcił obrońcą na prawej stronie boiska, ale dośrodkowanie nie przyniosło zagrożenia.

8'
Kontra Chelsea. Strzał Giroud z pola karnego został jednak zablokowany.

7'
Jak na razie gra toczy się na połowie Chelsea.

6'
Phillips kapitalnie wstrzelił piłkę w polu karnym, a głową obok bramki uderzył Rondon. Gdyby strzał był celny, to Courtois byłby bezradny.

4'
Rodriguez uderzył z pola karnego obok bramki. Zawodnik WBA domagał się rzutu karnego, bo po uderzeniu został kopnięty w nogę przez Fabregasa.

4'
Pech Sturridge'a. Już na samym początku doznał urazu i udał się już do szatni. Zastąpił go Rodriguez.

3'
Dwa dośrodkowania prosto na głowę obrońców Chelsea.

2'
Gibbs znalazł się w polu karnym Chelsea i wywalczył rzut rożny dla WBA.

1'
Zaczęła Chelsea.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
W ostatnich dwóch kolejkach Chelsea doznała bolesnych porażek (0:3 z Bournemouth i 1:4 z Watfordem). Czy przełamie się w starciu z WBA? Zespół Grzegorza Krychowiaka również w dwóch kolejkach nie zdobył punktu.

'
Dobrą wiadomością dla polskich kibiców jest obecność w podstawowym składzie WBA Grzegorza Krychowiaka.

'
Skład West Bromwich Albion: Foster; Gibbs, Evans, Hegazi, Dawson; Brunt, Barry, Krychowiak, Phillips; Sturridge, Rondon.

Rezerwowi WBA: Myhill, Nyom, Yacob, McClean, Burke, Rodriguez, McAuley.

'
Skład Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; Moses, Kante, Fabregas, Zappacosta; Pedro, Giroud, Hazard.

Rezerwowi Chelsea: Caballero, Cahill, Ampadu, Emerson, Drinkwater, Willian, Morata.

'
Początek meczu Chelsea - West Bromwich Albion o godzinie 21:00. Transmisja TV w Canal+ Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - West Bromwich Albion, to zapraszamy do śledzenia meczu online