Juventus Turyn - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
Tottenham Hotspur
2 : 2

Buffon - De Sciglio, Chiellini, Benatia, Sandro - Pjanić, Khedira (66' Bentancur), Costa (90+2' Asamoah) - Bernardeschi, Higuain, Mandżukić (76' Sturaro).
Lloris - Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies - Dier, Dembele - Eriksen (90+2' Wanyama), Alli (83' Son), Lamela (89' Moura) - Kane.

Mecze na żywo: Juventus Turyn - Tottenham Hotspur

Dziękujemy Państwu za wspólnie przeżyte emocje i spędzony czas.

Końcowy rezultat jest bardzo korzystny dla Tottenhamu Hotspur przed starciem rewanżowym, choć turyńczycy przystąpią do tego starca z pewnością mocniejsi kadrowo niż miało to miejsce dzisiaj.

90+2'
Jest także ostatnia roszada w Juventusie: Asamoah za Costę.

90+2'
Trzecia zmiana w "Spurs": Wanyama zastąpił Eriksena.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone dwie minuty.

89'
Kolejna zmiana w zespole z Londynu: Moura wszedł, Lamela zszedł.

87'
Znakomita szarża Costy, Brazylijczyk po chwili zagrał w pole karne, jednak w ostatniej chwili udanie interweniował Vertonghen.

85'
Benatia znalazł się w dogodnej sytuacji, ale główkował nad poprzeczką.

84'
Rzut rożny dla gospodarzy.

83'
Roszada w Tottenhamie: Son wszedł za Alliego.

83'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

82'
Costa zdobył korner dla swojej drużyny.

81'
Dogranie Auriera spokojnie wyłapał Buffon.

80'
żółta kartka Bentancur brzydko wyciął Daviesa i został słusznie ukarany żółtym kartonikiem.

79'
Taki wynik jest zdecydowanie korzystniejszy dla gości. Juventus musi zdobyć trzeciego gola, jeśli chce być w lepszej pozycji przed rewanżem.

77'
Rykoszet po uderzeniu Bernardeschiego pewnie zaskoczyłby Llorisa, gdyby nie jego czujność. Francuski golkiper wyłapał futbolówkę.

76'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Sturaro zastąpił Mandżukicia.

73'
Londyńska drużyna długo pracowała na ten rezultat.

71'
2:2!
Zaskoczył Eriksen Buffona! Płaski strzał Duńczyka przeszedł po rękach bramkarza i piłka wpadła do bramki. Nie najlepsze zachowanie golkipera.

71'
Alli wywalczył rzut wolny w miejscu, gdzie można spróbować bezpośredniego uderzenia na bramkę.

70'
Kane! Bomba snajpera "Kogutów" była nieco zaskakująca dla golkipera Juventusu, który odbił piłkę przed siebie. Ostatecznie zagrożenie zażegnali obrońcy.

69'
Dośrodkowanie Pjanicia prosto w ręce Buffona.

68'
Dembele, zdaniem sędziego, przegrał pozycję w walce o piłkę z Pjaniciem i ratował się przewinieniem. Rzut wolny dla "Starej Damy".

66'
Pierwsza zmiana w turyńskim zespole: Bentancur zajął miejsce Khediry.

64'
Prosta strata Auriera pod polem karnym gospodarzy, słaby mecz rozgrywa Iworyjczyk.

62'
Centra Pjanicia z narożnika boiska nie była najwyższej jakości.

61'
Juventus od rzutu rożnego.

60'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym dla Higuaina za protesty.

59'
Pjanić leży na murawie po starciu z Dembele, Higuain sfaulowany przez Verthonghena, ale ani jedno, ani drugie starcie, zdaniem sędziego nie kwalifikowało się na faul. Błąd niemieckiego arbitra.

58'
Mandżukić! Chorwacki gracz oddał strzał głową, jednak wprost w ręce golkipera.

57'
Bernardeschi wpadł w szesnastkę i mocno uderzył w kierunku lewego słupka. Doskonale spisał się Lloris, który zdołał odbić tę próbę. "Tylko" rzut rożny.

56'
Niedokładność w ostatnim podaniu spowodowała, że długo budowana akcja gości spaliła na panewce.

54'
Dopiero teraz na boisko powrócił Mandżukić.

53'
Finezyjny strzał Bernardeschiego z dystansu został zablokowany.

51'
Mandżukić potrzebuje pomocy medycznej. Chorwat chwilowo poza grą.

50'
Sandro zbyt wysoko zawiesił wrzutkę, dlatego też żaden jego kolegów nie zdołał doskoczyć do zagrania.

48'
Kara indywidualna dla bocznego defensora oznacza, że zabraknie go w rewanżu. Aurier był jednym z piłkarzy zagrożonych pauzą za nadmiar kartek.

47'
żółta kartka Żółty kartonik dla Auriera za faul taktyczny.

46'

Nie ma zmian w wyjściowych składach.

Kibice zgromadzeni na Allianz Stadium witają wracających po przerwie zawodników obu klubów.

Wielkie emocje w Turynie. Taki rezultat nie premiuje tak naprawdę żadnej ze stron i zapowiada bardzo ciekawą rywalizację nie tylko dzisiaj, ale i w rewanżu.

45+2'
Nie ma bramki! Higuain huknął w poprzeczkę! Spalił się nerwowo Argentyńczyk.

45+1'
Kolejna "jedenastka" dla turyńczyków!
Niepotrzebny wślizg Auriera powalił Sandro. Ewidentny rzut karny.

45'
żółta kartka Benatia ukarany żółtą kartką.

44'
Oddalone zagrożenie, "Koguty" źle rozegrali róg.

43'
Coraz większa przewaga Tottenhamu, teraz goście będą mieli korner.

42'
Niecelna główka Alliego po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

40'
Bombę zza szesnastki posłał Eriksen! Pewnie interweniował Buffon.

38'
Juventus nie reaguje na coraz śmielsze ataki gości.

37'
Costa na spalonym, ciut za szybki start do podania z głębi pola.

35'
Kane zdobył gola kontaktowego!
Anglik dostał prostopadłe podanie w tempo, wyszedł "sam na sam" z Buffonem, minął włoskiego bramkarza i trafił do siatki.

34'
Coraz pewniej na boisku czują się gracze Mauricio Pochettino.

33'
Eriksen dorzucił piłkę na głowę Mandżukicia.

32'
Płaska próba Kane'a, Buffon koniuszkami palców wybił futbolówkę na rzut rożny.

30'
Jak niewiele zabrało Higuainowi do skompletowania hat-tricka! Argentyński snajper otrzymał precyzyjne odegranie od Pjanicia, przełożył sobie w szesnastce dwóch obrońców i strzelił, jednak minimalnie niecelnie.

29'
Eriksen słabo dośrodkował, sekundy później huknął bez zastanowienia z dystansu, futbolówka minęła prawy słupek.

28'
Bernardeschi ewidentnie przewinił w starciu z Lamelą. Stały fragment gry dla Tottenhamu Hotspur blisko pola karnego.

26'
Fantastyczna parada Buffona po główce Kane'a! Legendarny golkiper uratował swój zespół przed stratą gola.

25'
Sprytne rozegranie akcji przez Eriksena, wrzutka bez przyjęcia Daviesa została wyekspediowana przez Chielliniego.

23'
"Spurs" coraz dłużej utrzymują się przy piłce, jednak nic poważniejszego z tego nie wynika.

21'
Arbiter Felix Brych dostrzegł przewinienie w ofensywie jednego z graczy Tottenhamu i przerwał grę.

20'
Ostre wstrzelenie futbolówki przez Kane'a, De Sciglio wybił ją na rzut rożny.

18'
Prostopadła piłka do Kane'a zagrana przez Alliego została przecięta przez Benatię.

17'
Kane padł w polu karnym po starciu z Benatią, arbiter nie przychylił się do próśb napastnika, który domagał się wskazania na jedenasty metr.

16'
Płaskie dogranie Costy nie znalazło adresata w postaci kolegi z zespołu. Futbolówka w rękach Llorisa.

15'
Przeciągnięta wrzutka Auriera, źle to zrobił prawy obrońca "Kogutów".

13'
Londyńczycy zaczynają powoli odpowiadać na ataki włoskiej ekipy.

12'
Centrę z lewego skrzydła przedłużył Eriksen z nadzieją, że Kane zdoła dojść do piłki, ale Anglik nie dał rady tego dokonać.

11'
Dośrodkowanie Lameli wprost na głowę jednego z obrońców turyńczyków. Niebezpieczeństwo zażegnane.

10'
Korner dla gości.

9'
Pewne wykonanie Higuaina i snajper gospodarzy ma już dwa gole na swoim koncie!

8'
żółta kartka Rzut karny dla Juventusu!
Nieodpowiedzialne wejście Daviesa, który sfaulował Bernardeschiego.

7'
Benatia poprzez swoje niecelne zagranie, umożliwił Dembele przechwyt futbolówki, ale Belg już po chwili został zatrzymany.

5'
Drugi ofsajd w ciągu kilkuset sekund, teraz Mandżukić nie przypilnował swojej pozycji przy podaniu Sandro, a to nie umknęło uwadze sędziego liniowego, który uniósł chorągiewkę.

4'
Tottenham wydaje się być zaskoczonym takim obrotem spraw, na razie Juventus w pełni kontroluje wydarzenia boiskowe.

3'
Zdobywca gola został złapany na pozycji spalonej.

2'
Higuain! Juventus już na prowadzeniu!
Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego przez Pjanicia, Bośniak szybko dograł do nieupilnowanego Argentyńczyka, a ten mocnym wolejem zmusił Llorisa do kapitulacji.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów! Za kilka minut rozpocznie się rywalizacja.

*'
Gracze zameldowali się na murawie Allianz Stadium.

*'
Rezerwowymi będą następujący zawodnicy: Szczęsny, Rugani, Asamoah, Marchisio, Bentancur, Sturaro, Muratore.

*'
Zestawienie wyjściowe ubiegłorocznego finalisty tych rozgrywek także zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych: Gazzaniga, Trippier, Rose, Wanyama, Sissoko, Son, Moura.

*'
Szkoleniowiec londyńskiej drużyny, Mauricio Pochettino, postawił na wyżej wymienionych zawodników.

*'
Rozgrywki grupowe lepiej zakończyły się dla gości z Londynu. Popularne "Koguty" wygrały grupę H, natomiast Juventus zajął drugą lokatę w grupie D, za FC Barceloną.

*'
Sędzią głównym będzie Felix Brych (Niemcy).

*'
Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Po zimowej przerwie wraca Liga Mistrzów. W dzisiejszych starciach, w ramach 1/8 finału, zmierzą się cztery zespoły. Jednym z nich będzie pojedynek pomiędzy Juventusem Turyn i Tottenhamem Hotspur.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online