Bayern Monachium - Hannover online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Hannover

90'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90'
Po emocjonującym spotkaniu Bayern bez problemu wygrywa 4:0 po 2 bramkach Lewandowskiego i Robbena. Dwie świetne sytuacje zmarnował Artur Sobiech. Co się rzadko zdarza, arbiter nie rozdał dziś ANI JEDNEJ żółtej kartki! Dziękujemy i zapraszamy na dzisiejszą relację Górnika z Ruchem o 20:30. Miłego popołudnia!

89'
Ależ blisko hat-tricka był teraz Lewandowski! Strzał z główki zostaje jednak przerzucony przez Zielera nad samą poprzeczką!

88'
Robben z wolnego, ale zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza. Dziś wszystko chce robić, brakuje żeby jeszcze na bramkę weszedł :)

86'
Lewandowski szukał Robbena, ale gdy już go znalazł, Holender okazał się być na spalonym. Zacznie Zieler.

85'
5 minut do regulaminowego końca gry.

82'
Ostatnia zmiana. Alonso kończy, a za niego młody Gaudinio.

79'
Atrur Sobiech próbuje z główki, ławka rezerwowych aż się podniosła lecz Neuer kolejny raz popisuje się interwencjami.

78'
Robben! W swoim stylu z prawej strony boiska, uderza lepszą nogą w prawy róg i kibice szaleją!

74'
Rode za Lahma. 15 minut do końca meczu. 3 oczka będą prawdopodobnie dla gospodarzy.

73'
Schlaudraff za Kiyotake. Limit zmian wykorzystany.

72'
Benatia leży na boisku, trzymając się za stopę! Oby nie było kontuzji.

71'
Zagranie do wolnego Robbena, ale ten zbyt długo czekał ze strzałem i zdążyli na czas obrońcy Hannoveru.

67'
Lewandowski poluje na hattricka! Tym razem się mocno pomylił, dosłownie mocno. Piłka poleciała w trybuny.

65'
Robben po raz któryś samotnie wchodzi w pole karne i nie szuka kolegów, a uderza po ziemi ku bramce. Egoistyczna akcja :)

64'
Fatalne uderzenie Sobiecha, który nie trafił czysto w piłkę, ale także i w bramkę. Neuer jeszcze się tam poślizgnął nie spodziewając się takiego kiksu!

62'
Dośrodkowanie Robbena z prawej strony, ale na posterunku jest Zieler. Niemiec wychodząc łapie piłkę w locie!

60'
Robben do Lewandowskiego, a ten genialnie odgrywa z piętki po linii do Holendra, który o centymetry mija się z futbolówką!

60'
Zmiana. Pizarro pojawia się na murawie, a zmieni on Shaqiri.

57'
Trener szykuje Pizzaro do wejścia na boisko!

56'
Robben do Alonso, a ten mając za sobą golkipera nie potrafi pozostać z futbolówką na boisku. Spokojnie grę wznowi z 5. metra Zieler.

55'
Wybiegający na czystą pozycję Lewandowski zostaje faulowany przez byłego gracza Wisły Kraków i mamy rzut wolny.

54'
Bittencourt chciał przejść z bocznej strefy Benatię, ale ten nie był specjalnie tym zachwycony i szybko odzyskuje futbolówkę

52'
Lewandowski obrócił się z piłką i bez namysłu uderzał po ziemi lewą nogą w kierunku bramki. Piłka odbija się od nóg rywala i będzie korner!

51'
Pizzaro wczoraj obchodził 36 urodziny! 186 goli w Bundeslidze. Świetny bilans!

49'
Bawarczycy odpuścili. To nie to samo co w pierwszej połowie..
Może się oszczędzają na kolejne mecze?

46'
Podwójna zmiana dla gości. Bittencourt za Joselu, a także Pander za Albornoza.

45'
Wracamy na Allianz Arene!

45'
Po 2 bramkach Roberta Lewandowskiego i 1 Robbena Bawarczycy schodzą spokojnie na przerwę. Sobiech nie trafił 1 na 1! Co za emocje! Wracamy po przerwie!

43'
Sobiech!!!!! Cóż za niepowtarzalna okazja! 1 na 1 z bramkarzem Bayernu, jednak Neuer nie dał się pokonać...Niestety.

42'
Alaba do Robbena, a ten ponownie w kierunku Austriaka, jednak nieco wetknęli się defensorzy gości. Będziemy mieli kontrę.

40'
Alaba blisko samobója! Podając z powietrza Neuer wykonuje wślizg w lewą stronę i wyłapuję piłkę nogami niczym hak! Alaba odetchnął z ulgą...

38'
Kapitalne zagranie Bernata nad głowami fatalnie zachowujących się stoperów Hannoveru i ROBERT LEWANDOWSKI po raz drugi, po słupku pokonuje Zielera! Szansa reprezentanta Polski na Hattricka!!!

36'
Tym czasem Borussia przegrywa z Hamburgerem! Nikt chyba nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji, choć póki piłka w grze jest wszystko możliwe!

35'
Strata Lewandowskiego przed polem karnym, piłka trafiła pod nogi Robbena a ten bez namysłu oddaje strzał który przenosi Zieler na rzut rożny.

33'
Sobiech zostaje teraz przywołany przez sędziego, po tym jak uderzył przeciwnika z łokcia, sędzia litościwy nie daje kartki, tylko ostrzeżenie!

32'
Świetnie Robben przedostał się na 25. metr i mógł odegrać Rafinhi, ale postanowił samotnie wejść pod linię końcową i uderzyć w bramkarza :)

28'
Tu możecie zobaczyć gool Lewego na 1:0!
KLIKNIJ

27'
Robben po zamieszaniu podaje do Lewandowskiego, a Polak bez namysłu źle odgrywa piłkę. Nie zrozumieli się.

24'
Atmosfera na stadionie niepowtarzalna! Być na takim meczu.. Kibice szaleją!

22'
Dante był bardzo blisko sukcesu podczas swojej próby zwodu, ale ostatecznie zapędził sie w dryblingu wpadając na nogi rywala. Aut.

18'
Alonso zdecydował się uderzyć z daleka na bramkę Zielera, a ten będąc daleko od linii, wybija piłkę poza boisko! Co za strzał!

18'
Próba zagrania w kierunku Joselu, ale szybko arbiter odgwizduje
spalony!

17'
Pierwsza akcja "96" która mogła skończyć się tragicznie dla Bayernu. Na szczęście obrońcy tworząc "autobus" w polu karnym wybijają piłkę główką , żegnając zagrożenie.

15'
Nadal to ekipa Bayernu prowadzi grę ofensywną i nie pozwala rywalowi, na jakiekolwiek zagrożenie.

13'
ROBBEEN! 2:0! Podanie do ARJENA ROBBENA, który z dziecinną łatwością przechodzi na 18. metr i podobnie, jak wcześniej Lewandowski, płaskim strzałem pokonuje Zielera! Co za mecz!!

12'
Hannover ma problem z wyprowadzeniem piłki ze swojej połowy. Co zyskają piłkę, przeciwnicy zabierają ją z pod nóg kontynuując akcję.

10'
Na ogromną presję został wystawiony Zieler, który dostał piłkę do nogi przy rywalu. Na szczęście dla niego Robben nie wiedział, jak się do tego zabrać.

8'
Hannover jest ulubionym przeciwnikiem Lewego to jego 9 mecz i 8 gol przeciwko tej drużynie!

6'
Mamy otwarcie wyniku spotkania! Świetnie Rafinha znalazł wybiegającego ROBERTA LEWANDOWSKIEGO, a ten w sytuacji sam na sam z Zielerem, nie daje mu większych szans na interwencję! Widać skupienie polskiego napastnika!

6'
GOOOOLLLLLL!!!! Lewandowski!!!!

5'
Kolejny rzut rożny.

3'
Spokojnie Bayern wchodzi w to spotkanie. Widać, że nie chcą na siłę zdobyć bramki w pierwszych minutach, a bardziej poszukać gry środkiem pola.

2'
Dużą stratą dla Bayernu jest brak Mullera.

1'
GRAMY!

0'
Zdecydowanym liderem jest Bayern Monachium.

0'
Bayern prowadzi w tabeli, natomiast Hannover znajduję się na 6 miejscu. Brakuje im 4 punktów do kolegów z Monachium.

0'
Zobaczymy dziś pojedynek dwóch polskich snajperów, porównajmy ich statystyki.

Sezon 2014/2015 :)

0'
Znamy wyjściowe składy obu drużyn!
Bayern: Neuer – Bernat, Dante, Benatia, Rafinha – Alaba, Alonso, Lahm – Shaqiri, Robben – Lewandowski

Rezerwowi: Reina – Boateng, Gaudinio, Gotze, Muller, Pizarro, Rode

Hannover: Zieler – Albornoz, Schulz, Marcelo, Sakai – Kiyotake, Gulselam, Felipe, Schmiedebach – Joselu, Sobiech

Rezerwowi: Almer – Bittencourt, Briand, Hirsch, Pander, Schlaudraff, Stankevicius

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest : Daniel Siebert

*'
Witamy serdecznie w naszej relacji live, którą przeprowadzimy dla Państwa za sprawą 7. kolejki Bundesligi. Hannover 96 podejmie na terenie rywala Bayern Monachium! Mecz za niecałe 20 minut!

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Bayern Monachium - Hannover. Początek o 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Hannover, to zapraszamy do śledzenia meczu online