FC Basel - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Basel
Manchester City
0 : 4

Vaclik - Lacroix, Xhaka, Suchy - Lang, Frei, Serey Die, Riveros - Elyounoussi (85' Bua), Oberlin, Stocker (70' Ajeti)
Ederson - Walker, Kompany, Otamendi, Delph - Gündogan, Fernandinho - Bernardo Silva, De Bruyne (63' D. Silva), Sterling (58' Sane) - Aguëro (85' Danilo)

Mecze na żywo: FC Basel - Manchester City

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Manchester City wybitnie wykorzystał wszelkie błędy po stronie szwajcarskiego klubu. Wynik 0:4 jest w mojej ocenie najniższym wymiarem kary.
Kwestia awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów w tej parze stała się już niemal formalnością.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego!

90+1'
Ostatnie sekundy dzisiejszego pojedynku.

90'
Arbiter główny przedłużył ten mecz o 2 minuty.

89'
żółta kartka Wbrew powszechnym regułom postąpił Gundogan. Żółta kartka pojawiła się również na jego koncie.

89'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtym kartonikiem został obdarowany Serey Die.

88'
Coraz bardziej nerwowo w szeregach gospodarzy. Widać kompletną desperację i frustrację.

86'
Pep Guardiola wyczerpał już limit zmian.

85'
Elyounoussi wymieniony przez Buę. Taka zmiana u gospodarzy.
Danilo w miejsce Kun Aguero. Decyzja Pepa Guardioli.

83'
Vaclik umiejętnie zatrzymał kąśliwe, płaskie podanie. Walker miał chętkę na asystę w tym spotkaniu.

82'
Vaclik zanotował bardzo dalekie wyjście ze swojej bramki. Kun Aguero już czyhał na prostopadłe zagranie, jednak z pomocą kolegi z obrony Vaclik zdał egzamin i nie dopuścił do groźnej sytuacji.

81'
FC Basel robi wszystko, aby uniknąć piątej kapitulacji. Manchester City bardzo spokojnie operuje futbolówką.

79'
Genialny wślizg Frei'a przeszkodził przyjezdnym w najprawdopodobniej zdobyciu piątej bramki. Na wolne pole wychodził Kun Aguero.

77'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Z tego obrotu spraw nie ucieszył się Sane, który to konkretnie został na pozycji spalonej.

76'
Zupełnie nieprzemyślane zagranie sprzed pola karnego Manchesteru pokazał Riveros. Jego huknięcie z okolic dwudziestego metra poleciała w kierunku trybun.

75'
Ostatni kwadrans gry.

73'
Vaclik pokazał się z fenomenalnej strony, broniąc niemal zabójczy strzał autorstwa Gundogana! Wielką pracę wykonał Kun Aguero, doskonale dostrzegając i zagrywając do klubowego kolegi.

72'
Ambicja nie opuściła drużyny gospodarzy. Dalej trwają poszukiwania honorowej bramki.

70'
Albian Ajeti wszedł na plac gry, zmieniając Valentina Stockera.

69'
Riveros skarży się na ból. Za chwilę, chyba, powinien pojawić się sztab medyczny.

68'
Oberlin zaliczył drugi strzał celny dla swojej ekipy. Silny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego powędrował jednak w samo centrum bramki dobrze ustawionego Edersona.

67'
Za chwilę Basel wykona rzut wolny z odległości, która daje możliwość na realne zagrożenie bramki Edersona.

66'
Oberlin zupełnie nieoczekiwanie dopadł do całkiem niezłej okazji. Gracz gospodarz, będąc niekryty, zanotował strzał głową. Ambitna próba pofrunęła minimalnie obok prawego słupka.

65'
David Silva został idealnie obsłużony podaniem od Aguera. Hiszpan, stojąc na linii pola karnego, od razu podjął decyzję o strzale. Ten strzał poleciał jednak wysoko nad poprzeczką.

64'
Sane zdecydowanie przesadził z agresją, przy próbie odbioru piłki. Rzut wolny dla Szwajcarów.

63'
Zmiana nr. 2 u gości. Kevin De Bruyne zastąpiony przez Davida Silvę.

61'
Na zagranie z dystansu zdecydował się Fernandinho. Należą mu się brawa za odwagę, ale już ostateczne wykonanie nie należało do genialnych. Futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

60'
żółta kartka Przewinienie taktyczne wykonał Fernandinho. Sędzia główny, pokazując mu żółty kartonik, pokazał że nie będzie akceptacji na brzydkie faule.

59'
Bawią się z futbolówką gracze Pepa Guardioli.

58'
Wcześniej awizowany Sane zmienił Sterlinga.

57'
Oberlin miał okazję strzelecką. Zawodnik spróbował swojego szczęścia, oddając uderzenie z bardzo ostrego kąta. Mimo tego, udało mu się posłać futbolówkę tuż obok lewego słupka.

56'
Sane jest przygotowany do wejścia na murawę.

54'
Obie ekipy grają w niezmienionych składach.

53'
Gooooool! Czwarta bramka dla City! Cudownie z dwudziestego metra uderzył Gundogan! Piłka poleciała tuż pod poprzeczkę bramki Vaclika.

51'
Sygnalizacja arbitra. Bernardo Silva dał się uchwycić na bardzo łatwym spalonym.

50'
Sterling już zacierał ręce, po fenomenalnym zagraniu w jego kierunku. Napastnik zabrał się z futbolówką, ale strzału na bramkę nie oddał, ponieważ w porę wrócił Lang.

48'
Ederson został po raz pierwszy dzisiaj zatrudniony! Soczystą próbę zza pola karnego oddał Elyounoussi. Brazylijski bramkarz zgrabnie wyciągnął się do lecącej piłki.

47'
Vaclik spokojnie wyłapał strzał z dalszej odległości. Manchester City nie chce się zatrzymywać na trzech trafieniach.

46'
Ruszamy z grą po przerwie!

Tak I część gry wyglądała w statystykach.

Pan Eriksson zakończył I odsłonę dzisiejszego widowiska!

44'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I połowy spotkania.

42'
Atak wyprostowaną nogą zaliczył Serey Die. Arbiter oszczędził gracza, nie pokazując mu żółtej kartki.

41'
Gospodarze podjęli próbę śmielszych ataków na połowie rywala.

40'
Jestem winny Państwu informację o absencji kartkowej Xhaki. Tego zawodnika nie zobaczymy w starciu rewanżowym.

39'
Środek pola został zdominowany przez ekipę z Manchesteru.

37'
żółta kartka Xhaka nie mógł się pogodzić z werdyktem sędziego, który przerwał grę i pokazał mu żółtą kartkę. Obrońca wyraźnie przetrzymywał przeciwnika za koszulkę.

36'
Kevin de Bruyne przypomniał się kibicom. Belg zanotował efektowny, techniczny strzał z okolic szesnastki. Nieźle podkręcona futbolówka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

35'
Pep Guardiola, mimo bardzo dobrego wynika, nadal ekspresyjnie motywuje swoich podopiecznych do podejmowania kolejnych ataków na pole karne przeciwnika.

33'
Vaclik niezgrabnie, ale za to skutecznie zatrzymał rozpędzonego Sterlinga. Napastnik gości wyszedł doskonale do prostopadłego podania.

32'
Koronkowo starają się rozgrywać gospodarzy piłkarze Manchesteru. To może się podobać kibicom zgromadzonych na ST. Jakob - Park.

30'
Stocker został po raz kolejny złapany w pułapce ofsajdowej.

29'
FC Basel nie ma konceptu na zbudowanie zagrożenia pod bramką drużyny gości.

27'
Liderzy angielskiej ekstraklasy zdominowali wydarzenia na placu gry.

26'

24'
Na pozycji spalonej arbiter liniowy zauważył Oberlina.

23'
Przyjezdnym trzy gole nie wystarczają. Wysoki i agresywny pressing utrudnia pracę gospodarzom.

22'
Gooooool! Kun Aguero uciszył kibiców ze Szwajcarii! Argentyński snajper zaprezentował fantastyczny strzał z okolic 25 metrów! Piłka poszybowała w lewy, dolny róg bramki.

21'
FC Basel nie oddał jeszcze ani jednej celnej próby na bramkę Edersona.

20'
Wysoki pressing stosuje angielska drużyna.

18'
Asystent sędziego głównego zasygnalizował pozycję spaloną Stockera. Chwilę wcześniej oglądaliśmy ogromnie zamieszanie, po rzucie rożnym.

17'
Goooool! Już 0:2! Bernardo Silva przepięknym uderzeniem w lewe okno bramki pokonał źle ustawionego Vaclika. Jego blok defensywny kompletnie się pogubił w tej sytuacji.

15'
Ederson udanie wyszedł ze swojej bramki. Stocker, mając idealną okazję na przelobowanie goalkeepera, przestraszył się tej szansy.
Wynik 0:1 jest nadal aktualny.

14'
Goooool! Manchester City objął prowadzenie! Gundogan najwyżej wyskoczył do centry z lewego narożnika boiska. Niebezpieczny strzał w lewy sektor bramki zaskoczył Vaclika.

13'
Lacroix asekuracyjnie głową wybił piłkę poza plac gry. Korner dla gości.

12'
Kontrowersja! Gospodarze reklamowali faul na Oberlinie. Otamendi, w ich opinii, spowodował upadek rozpędzonego przeciwnika.
Arbiter nie odgwizdał jedenastki.

11'
Aguero niedokładnie dogrywał w najważniejszym momencie akcji swojego zespołu. Argentyńczyk miał odegrać do uciekającego Sterlinga. Piłkę przechwycili rywale.

9'
Rośnie przewaga podopiecznych Guardioli.

8'
Manchester City szuka sposobu na rozmontowanie bloku defensywnego gospodarzy. Ci całkiem nieźle przesuwają się w defensywie.

6'
Obrona City kompletnie zaskoczona! Oberlin otrzymał wyśmienite crossowe podanie. Pomocnik gospodarzy stanął przed sytuacją strzelecką, jednak pod presją bramkarza, źle kopnął w futbolówkę.

5'
Zabrakło komunikacji na linii napastników FC Basel. Stocker posłał prostopadłe zagranie, ale nikt z jego kolegów nie wyruszył do podania.

4'
W polu karnym szwajcarskiej ekipy przewinił Sterling. Vaclik wybije rzut wolny ze swojej strefy.

3'
Sytuacja bramkowa! Gundogan oddał kąśliwy strzał głową! Genialną paradą błysnął Vaclik, który idealnie sparował piłkę nad poprzeczkę bramki.

3'
Krótko rozegrany rzut rożny nie sprawił kłopotów gospodarzom.

2'
Goście mają pierwszy korner w tym starciu.

1'
Pojedynek rozpoczęli zawodnicy ze Szwajcarii.

*'
Start! Piłka już w grze!

*'
Przed Nami okazja do wysłuchania oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów!

*'
Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko 10 minut.

*'
Ławka rezerwowych FC Basel: Salvi, Petretta, Zuffi, Van Wolfswinkel, Ajeti, Manzambi, Bua

*'
Ławka rezerwowych "Obywateli": Bravo, Danilo, Stones, Laporte, Sané, David Silva, Foden

*'
Obaj szkoleniowcy odkryli karty! Wyjściowe składy obu ekip znajdą Państwo u góry relacji.

*'
Arbitrem nadchodzącego widowiska piłkarskiego będzie Pan Jonas Eriksson.

*'
Pragnę przypomnieć, że od 1/8 finału funkcjonuje formuła: mecz - rewanż.

*'
Pierwsza potyczka tych ekip w aktualnych rozgrywkach zainauguruje o 20:45

*'
Dobry wieczór, Państwu! Wkraczamy w fazę pucharową Ligi Mistrzów sezonu 2017/18! W jednej z par tej rundy FC Basel zmierzy się z Manchesterem City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Basel - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online