Real Madryt - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
3 : 1

Navas - Marcelo, Ramos, Varane, Nacho - Casemiro (79' Asensio), Kroos, Modrić, Isco (79' Lucas) - Ronaldo, Benzema (68' Bale)
Areola - Alves, Marquinhos, Kimpembe, Berchiche - Lo Celso (84' Draxler), Rabiot, Verratti - Mbappé, Cavani (66' Meunier), Neymar

Mecze na żywo: Real Madryt - PSG

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Real Madryt, dzisiejszym wynikiem, zrobił bardzo duży krok w kierunku wywalczenia promocji do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Cristiano Ronaldo i spółka pokazali dzisiaj dużo większą wagę od francuskiego przeciwnika.

90+3'
Minimalnie nad poprzeczką poleciał strzał Neymara. Brazylijski piłkarz miał czego żałować, bo otrzymał bardzo dokładne podanie z lewego skrzydła boiska.

90+2'
Kibice z Madrytu zaczynają celebrować już niemal pewną wygraną.

90+1'
PSG ambitnie szuka sposobu na zdobycie drugiego gola.

90'
Od arbitra Rocchiego 3 dodatkowe minuty.

89'
żółta kartka Thomas Meunier błysnął przewinieniem taktycznym. Zawodnik ekipy ze stolicy Francji robił wszystko, by przerwać atak rywala.

88'
Keylor Navas zdał egzamin na linii! Ciekawy strzał z głębi szesnastki zanotował Mbappe. Płaskie zagranie technicznie wybronił Navas, odbijając piłkę na korner.

87'
Zawód. Julien Draxler podjął pierwszą, i zarazem bardzo nieudolną próbę z dystansu. Piłka poszybowała w okolice trybun stadionu w Madrycie.

86'
Goooooool! 3:1! Marcelo uszczęśliwił swoich sympatyków! Piękne włączenie się w ofensywę! Kąśliwe uderzenie pod poprzeczkę zaskoczyło kompletnie pogubionego Areolę.

84'
Julien Draxler zastąpił Lo Celso. Szybka reakcja trenerów gości.

83'
Goooooool! Cristiano Ronaldo pobudził kibiców z Madrytu! Portugalska gwiazda wykorzystała wielką niefrasobliwość w szeregach defensywy PSG! Interesujący strzał z 5 metra pokonał Areolę.

81'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Na zakazanej pozycji znalazł się znów piłkarz Realu Madryt.

80'
Areola zaliczył wielce udane wyjście z bramki. Goalkeeper PSG bardzo dobrze zatrzymał dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

79'
Na dwie zmiany zdecydował się Zinedine Zidane. Marco Asensio oraz Lucas pojawili się na płycie boiska, z kolei pożegnali się z nią: Casemiro i Isco.

78'
żółta kartka Bardzo brzydko zachował się Nacho. Zdecydowane wejście na nogi pędzącego Neymara. Kartka barwy żółtej była podstawą.

77'
Akcja za akcję. Próbkę swoich możliwości pokazał duet: Bale - CR7. Cała sytuacja w polu karnym paryżan zakończyła się bardzo udaną interwencją w wykonaniu Berchiche'a.

76'
Centymetry, centymetry.... Mało zabrakło, aby napastnicy PSG zamknęli efektowne wgranie futbolówki przez Daniego Alvesa. Piłka, ostatecznie, poleciała tuż obok prawego słupka.

75'
Wkraczamy w decydującą fazę meczu. Być może któraś z ekip spróbuje bardziej się zaangażować.

73'
Wielkie zamieszanie zrobiło się tuż pod bramką Navasa, po wgraniu z prawego narożnika boiska. O futbolówkę walczyło kilkunastu zawodników, lecz finalnie ją wybił obrońca Realu Madryt.

72'
Cristiano Ronaldo wziął duży zamach przy oddaniu strzału na bramkę. Wielka ambicja Portugalczyka nie zaprocentowała, ponieważ udanym wślizgiem błysnął Berchiche.

71'
Gareth Bale uchwycony najbliżej bramki Areoli, w czasie podania od klubowego kolegi. Rzut wolny dla przyjezdnych.

70'
5 celnych strzałów na koncie ma ekipa ze stolicy Hiszpanii. Z kolei 3 odnotowano u paryżan.

69'
Gianluca Rocchi został bardzo niefortunnie uderzony piłką w głowę. Trudno szukać większej premedytacji u zagrywającego Verriattiego.

68'
Karim Benzema pojawił się wśród rezerwowych gospodarzy, Gareth Bale ma szansę coś zmienić w grze swojej ekipy.

67'
Niebezpieczny tor lotu obrała futbolówka, po centrze Meuniera. Piłka, szczęśliwie dla gospodarzy, nie trafiła na głowy graczy PSG.

66'
Zmiana w składzie PSG. Thomas Meunier za Edisona Cavaniego.

65'
Cristiano Ronaldo musiał uznać wyższość zawodników stojących w murze. Soczyste huknięcie nie stworzyło stresu u Areoli.

63'
żółta kartka Bardzo nieładnie akcję przeciwnika przerwał Rabiot. Luka Modrić został delikatnie trafiony w nogę.

62'
Przewaga Realu na placu gry sukcesywnie rośnie.

60'
Areola po raz kolejny zachował zimną krew. Bramkarz wybronił bardzo soczyste zagranie z pogranicza szesnastki Realu.

59'
Cristiano Ronaldo na wyraźnym ofsajdzie. Nie pomogły gesty ani żadne próby nakłonienia sędziego o zmianie decyzji.

58'
Sergio Ramos wślizgiem zatrzymał bardzo dobrze obiecujący się kontratak przyjezdnych. Neymar już czyhał na piłkę z prostopadłego zagrania.

57'

55'
Marquinhos ubiegł Cristiano Ronaldo, który usiłował, z niemal linii końcowej, dogrywać do kolegów. Korner.

54'
Ofiarna interwencja Sergio Ramosa! Heroiczny czyn, zablokowanie bardzo silnego uderzenia, znalazło uznanie w oczach kibiców Realu. Rabiot liczył na swoją drugą bramkę w tym meczu.

53'
Intensywną rozgrzewkę przy linii bocznej rozpoczął Gareth Bale.

51'
Pozycja spalona. Karim Benzema nie dotrzymał swojego ustawienia wobec obrony PSG.

50'
Marcelo reklamował rękę Alvesa. Sędzia nie dopatrzył się rażącego naruszenia przepisów gry.

49'
Keylor Navas został wystawiony na bardzo trudną próbę! Mbappe miał znakomitą sposobność na zdobycie gola! Płaski strzał z 10 metrów, został kapitalnie sparowany przez goalkeepera!

48'
Groźne wstrzelenie piłki przez Isco. Na futbolówkę próbował nabiec Cristiano Ronaldo, ale będąc pod kryciem dwóch przeciwników, nie zdołał zrealizować swojej misji.

47'
Marcelo zgrabnie przedarł się na lewej flance boiska. Obrońca gospodarzy płasko zacentrował, jednak podanie umiejętnie przeciął Marquinhos.

46'
Czas na grę w II połowie pojedynku!

Remis 1:1 do przerwy!

45+2'
Wielkie zamieszanie pod bramką Navasa, jednak najprzytomniej zachował się obrońca Realu Madryt.

45+1'
PSG próbuje odzyskać prowadzenie. Za chwilę ujrzymy korner.

45'
Sędzia dorzucił dwie minuty do czasu gry I połowy meczu.

45'
Gooooool! Remis w Madrycie! Cristiano Ronaldo nie ma w zwyczaju mylić się z jedenastu metrów. Pewny strzał w lewy, dolny róg bramki.

44'
Rzut karny! Toni Kroos został zdecydowanie ściągnięty do parteru w jedenastce PSG!

43'
Areola znów pokazał wielką klasę! Goalkeeper zatrzymał wyśmienity strzał autorstwa Benzemy! Futbolówka szła w lewy sektor bramki. Areola efektownie się wyciągnął.

41'
Varane rozczarował swoich fanów, oddając zupełnie nieprzygotowaną próbę z blisko trzydziestego metra od bramki Areoli. Futbolówka minęła światło bramki.

40'
Prawie cała jedenastka paryżan jest zmobilizowana do bronienia dostępu do swojej bramki.

39'
Chaotycznie pod bramką PSG. Zablokowany strzał Cristiano Ronaldo.

38'
Podopieczni Zidane'a próbują odpowiedzieć. Aktualny rezultat na tablicy jest daleki od oczekiwań.

36'
Casemiro uratował Real przed najprawdopodobniej utratą drugiej bramki. Defensor swoim efektownym wślizgiem zablokował kąśliwe uderzenie Cavaniego.

36'
Zdenerwowanie na twarzy Cristiano Ronaldo. Genialny odbiór piłki tuż pod polem karnym, a potem silny strzał mogły owocować doprowadzenie do remisu. Niestety, piłka poleciała wysoko nad bramką.

35'
Rzut wolny dla PSG. Na szesnastkę gospodarzy powędrowało bardzo groźne dośrodkowanie. Na szczęście dla Realu, najwyżej do piłki wyskoczył Sergio Ramos i zażegnał niebezpieczeństwo.

33'
żółta kartka Faul taktyczny zanotował Isco. Sędzia Rocchi uznał, że nie można akceptować takich boiskowych zachowań.

32'
Goooool! PSG na prowadzeniu w tym spotkaniu! Goście kilkoma podaniami rozmontowali blok defensywny madryckiego klubu. Piłkę na wolne pole otrzymał Rabiot i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę zaskoczył Navasa.

30'
Neymar oddał celną próbę w tym spotkaniu. Bardzo lekki i przewidywalny strzał zza szesnastki nie sprawił kłopotów Navasowi.

29'
Areola idzie za ciosem. Przed momentem oglądaliśmy wielce efektowną interwencję, przy wrzutce piłki z prawego skrzydła boiska.

28'

26'
Areola otrzymał owację na stojąco! Bramkarz PSG kapitalnie zatrzymał bardzo silny strzał z bliska w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Wyśmienite skrócenie kąta utrudniło zadanie Portugalczykowi.

25'
Wielkie nadzieje u kibiców Realu wiązały się z rzutem wolnym, który miał wykonać CR7. Portugalczyk pewnie ruszył do futbolówki i uderzył. Piłka, po jego kopnięciu, pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

24'
żółta kartka Marco Verratti popełnił przewinienie na Isco, tuż pod polem karnym PSG. Gospodarze będą mieli świetną szansę strzelecką.

23'
Nacho źle trafił w piłkę, podczas dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Futbolówka poszybowała za bramkę Areoli.

22'
Paryżanie coraz gorzej znoszą wysoki pressing w wykonaniu Realu. Proste błędy na swojej połowie boiska.

20'
Faul. Toni Kroos po raz kolejny, w opinii sędziego, złamał regulamin gry.

19'
Cristiano Ronaldo został zauważony na minimalnym ofsajdzie. Portugalski zawodnik nie krył rozczarowania decyzją arbitra liniowego.

18'
Bardzo dynamiczne widowisko w Madrycie.

17'
Goście reklamowali u arbitra zagranie piłki ręką przez zawodnika Realu. Sędzia Rocchi zdecydowanie zasygnalizował, że o rzucie karnym mowy nie ma.

16'

14'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Neymar. Były piłkarz FC Barcelony nieroztropnie zaatakował przeciwnika. Sędzia miał prawo przyznać mu karę indywidualną.

13'
Neymar otrzymał kapitalne crossowe zagranie. Gwieździe gości udało się przechwycić piłkę, ale w odpowiednim momencie zainterweniował Ramos, uniemożliwiając mu oddanie strzału z bliskiej odległości od bramki.

11'
Areola udanie wyszedł z linii bramkowej. Goalkeeper PSG skutecznie zatrzymał niebezpieczną centrę autorstwa Marcelo.

10'
Marcelo jest zdolny do kontynuowania swojego występu. Sympatycy hiszpańskiego klubu mogą odetchnąć z wielką ulgą.

9'
Sztab medyczny "Królewskich" robi wszystko co w jego mocy, aby Brazylijczyk wrócił do gry.

8'
Medycy Realu będą potrzebni. Z kontuzją zmaga się aktualnie obrońca, Marcelo.

7'
Berchiche ładnie zaangażował się w akcję ofensywną swojej drużyny. Jego praca została doceniona możliwością oddania strzału z głębi pola karnego. Piłka przeleciała jednak światło bramki.

6'
Areola został sprawdzony pod kątem czujności przez Kroosa. Niemiecki gwiazdor Realu oddał kąśliwe zagranie zza szesnastki. Bramkarz przyjezdnych odbił piłkę przed siebie, szczęśliwie dla niego, nikt futbolówki nie dobił.

6'
Ależ rajd Marcelo! Brazylijski defensor zanotował długi drybling z piłką, przy okazji mijając trzech przeciwników. Już przymierzał się do strzału, ale w ostatniej chwili zareagował Kimpembe.

4'
Pierwsza szansa strzelecka dla gospodarzy. Cristiano Ronaldo pokusił się o solidne uderzenie z bardzo ostrego kąta. Mimo słabego miejsca, Portugalczyk posłał piłkę tuż obok lewego słupka.

3'
Casemiro wykonał konkretny blok na Neymarze. Brazylijski napastnik stracił równowagę. Rzut wolny dla gości.

2'
Toni Kroos upadł w polu karnym PSG. Sędzia nie podjął decyzji o wskazaniu na jedenasty metr.

1'
Od pierwszych sekund Real stosuje wysoki pressing. Nagrodą będzie pierwszy rzut rożny.

*'

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
Z tych graczy dzisiaj nie będzie mógł skorzystać trener Emery: Hatem Ben Arfa, Sebastien Cibois, Thiago Motta i Christopher Nkunku.

*'
Lista zawodników gospodarzy, którzy dzisiaj nie zagrają: Daniel Carvajal oraz Jesus Vallejo.

*'
Sztab szkoleniowy PSG również wyjawił karty!

*'
Znamy wyjściową jedenastkę Realu Madryt!

*'
Real Madryt czterokrotnie w swojej historii, w oficjalnych meczach, pojedynkował się z PSG.
Trzy z nich kończyły się wygranymi Hiszpanów, a w jednym starciu padł remis.

*'
Gianluca Rocchi będzie rozjemcą głównym pierwszej potyczki "Królewskich" z mistrzem Francji.

*'
Spotkanie na Estadio Santiago Bernabeu rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed Nami jeden z hitów 1/8 finałów Ligi Mistrzów obecnego sezonu - Real Madryt zmierzy się z PSG.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online