Napoli - RB Lipsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Napoli
RB Lipsk
1 : 3

Reina, Maggio, Tonelli, Koulibaly, Hysaj, Rog, Diawara, Hamsik, Zieliński, Ounas, Callejon.
Gulacsi, Laimer, Orban, Upamecano, Klostermann, Kampl, Keita, Sabitzer, Bruma, Werner, Poulsen.

Mecze na żywo: Napoli - RB Lipsk

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych nie możemy przeprowadzić relacji live z drugiej połowy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

41'
Za lekki strzał Poulsena.

36'
Jedni i drudzy starają się atakować, ale brakuje czystych sytuacji.

31'
Płaski strzał Zielińskiego sprzed pola karnego.

25'
Kolejny raz RB Lipsk ciekawie rozegrało rzut rożny, ale strzał był bardzo niecelny.

23'
Napoli dłużej utrzymuje się przy piłce.

20'
Callejon oddał mocny strzał sprzed pola karnego i bramkarz gości odbił piłkę na rzut rożny.

18'
Poulsen wbiegł w pole karne, ale uderzył obok bramki.

15'
Kolejna szybka akcja gości. Po dośrodkowaniu niecelnie głową uderzał Diawara.

13'
Kontra RB Lipsk została zakończona płaskim i lekkim strzałem z pola karnego.

11'
Zieliński ładnie rozegrał piłkę, a potem został sfaulowany przez rywala w momencie, gdy chciał dośrodkowywać.

11'
Gra toczy się w środku pola, gdzie lepiej radzi sobie Napoli.

7'
Płaskie dośrodkowanie w pole karne RB Lipsk, ale dobrze ustawienie byli obrońcy.

5'
Od mocnego uderzenia rozpoczął RB Lipsk, ale teraz Napoli stara się narzucić swój styl gry.

2'
Mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego do zamykającego akcję Wernera. Ten był niepilnowany, oddał strzał z woleja, ale pewnie interweniował Reina.

2'
Dobra akcja gości. Płaskie dośrodkowanie do Wernera przyniosło jednak tylko rzut rożny.

1'

'
W wyjściowym składzie Napoli znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Piotra Zielińskiego.

'
Początek meczu o godzinie 21:05.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Napoli - RB Lipsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online