Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
3 : 3

Gliwa - Basta, Piter-Bućko, Szufryn, Mraz - Małkowski (68' Brzyski), Grić, Danek (84' Trochim), Krachunov - Piszczek, Kolev
Alomerovic – Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste – Kiełb, Żubrowski, Możdżeń (74' Cebula), Cvijanovič (66' Janjić), Jukić (67' Petrak) – Kaczarawa

Mecze na żywo: Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce

Dziękuję ślicznie za uwagę i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Byliśmy świadkami kapitalnego widowiska. Obaj szkoleniowcy będą mieli za co chwalić oraz ganić swoich podopiecznych.
Sandecja minimalnie oddaliła się od strefy spadkowej.

Koniec meczu! Remis w Niecieczy!

90+5'
Michał Gliwa wypruł przed siebie strzał z rzutu wolnego. Szczęśliwie dla niego, koledzy z drużyny nie dopuścili do dobitki.

90+4'
żółta kartka Mraz dostał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Tego gracza, z racji limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnym meczu.

90+3'
Ostatnie sekundy spotkania. Coraz więcej mówi Nam, że dzisiaj padnie wynik remisowy.

90+2'
Za płasko dogrywał Jacek Kiełb. Obrona Sandecji poradziła sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego.

90+1'
Marcin Cebula wywalczył cenny stały fragment gry. Niebezpieczna lokalizacja dla gospodarzy.

90'
Sędzia główny dodał 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Wojciech Trochim niebezpiecznie dla Korony wrzucił piłkę z narożnika boiska. Bliski dojścia do niej był Mraz, ale defensor Sandecji minimalnie się spóźnił z finalizacją.

88'
żółta kartka Filip Piszczek za symulowanie przewinienia obejrzał żółty kartonik.

87'
Filip Piszczek domagał się od sędziego użycia systemu VAR. W jego opinii był faulowany przez interweniującego Alomerovicia.
Krzysztof Jakubik puścił grę.

86'
Wynik może iść w dwie strony. Dynamiczna gra na boisku.

84'
Tomasz Brzyski nie zdołał zaskoczyć bramkarza, bezpośrednio z rzutu wolnego. Silnie kopnięta futbolówka nie minęła dobrze ustawionego muru.

83'
Petrak ostro potraktował rywala w powietrznej rywalizacji.

82'
Wojciech Trochim jest przygotowywany do wejścia na murawę.

80'
Ostatnie dziesięć minut tego jakże szalonego widowiska. Miejmy nadzieję, że to nie koniec goli na dzisiaj.

79'
Gooooooool! Co za mecz! Diaw się genialnie zrehabilitował! Senegalski obrońca kielczan idealnie głową wykończył centrę z lewego narożnika boiska.

78'
Kielecka Korona zdeterminowana do odwrócenia losów spotkania. Na pole karne gospodarzy ląduje wiele dośrodkowań.

76'
Kolev bardzo groźnie główkował na bramkę Korony Kielce. Przytomnie na linii bramkowej zachował się Alomerović, dobrze łapiąc lecącą piłkę.

75'
1252 widzów zjawiło się na stadion.

74'
Marcin Cebula za Mateusza Możdżenia.

73'
Kolev, który ofiarnie interweniował, aktualnie korzysta z pomocy medyków.

73'
Mateusz Możdżeń zdecydowanie podszedł do piłki i uderzył. Trafił w mur. Ucierpiał jeden z graczy ustawionych w murze.

72'
Sędzia zauważył faul w pobliżu szesnastki Sandecji.

71'
Gooooool! Bramka - kuriozum! Ogromny błąd na przedpolu popełnił Alomerović! Wielką gafę wykorzystał Filip Piszczek, wymuszając na Diawowi przelobowanie swojego bramkarza.

70'
Sandecja Nowy Sącz w następnej kolejce zmierzy się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

68'
Doświadczony Tomasz Brzyski na boisku zmienił Macieja Małkowskiego.

67'
Druga roszada w składzie Korony: Jukić wymieniony przez Petraka.

66'
Zmiana. Janjić zastąpił Cvijanovicia.

65'
Michał Gliwa bardzo pewnie zatrzymał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Cvijanović nie mógł być zadowolony ze swojego zagrania.

63'
Cvijanović nie był zadowolony ze swojego wykonania stałego fragmentu. Piłka odbiła się od muru i opuściła plac gry.

62'
Kaczarawa upadł pod polem karnym Sandecji. Okazja dla ekipy Gino Lettierriego.

60'
Decyzja sędziego: Nie ma rzutu karnego dla Korony Kielce! Szufryn odetchnął z wielką ulgą.

59'
System VAR rozsądzi, czy było zagranie piłki ręką w szesnastce Sandecji. Być może będzie jedenastka dla gości.

58'
Krzysztof Jakubik ma wątpliwości. Chodzi o zagranie piłki ręką w polu karnym gospodarzy.

57'
Radek Dejmek szukał prostopadłym zagraniem kolegów z ataku. Stoper kielczan posłał jednak zbyt mocne podanie. Piłka dla Sandecji.

55'
Kibice głośno dopingują swoich pupili.

54'

52'
Groźnie atakują piłkarze trenera Kazimierza Moskala.

51'
Maciej Małkowski dobrze wybił rzut rożny. Do futbolówki wyskoczył gracz gospodarzy i oddał soczysty strzał głową. Piłkę świetnie jednak zatrzymał Alomerović.

49'
Gooooool! Remis! Piter-Bućko uszczęśliwił kibiców z Nowego Sącza. Obrońca idealnie znalazł się w polu karnym przeciwnika i kąśliwym uderzeniem ze wślizgu zaskoczył Alomerovicia.

48'
Obie drużyny grają bez zmian w składach.

47'
Cvijanović oddał odważny i całkiem niezły strzał zza pola karnego. Dobrze ustawiony Michał Gliwa skutecznie wyłapał futbolówkę.

46'
II połowa spotkania!

Koniec I części gry!

44'
Michał Gliwa kapitalnie się wyciągnął, aby zatrzymać uderzenie w prawy, dolny róg bramki! Ten rzut wolny mógł się podobać!

44'
Za chwilę będzie rzut wolny dla Korony. Odległość: 18 metrów od bramki Michała Gliwy.

43'
Niepewne wyjście Alomerovicia do wrzutki z rzutu rożnego. Bramkarza Korony skutecznie zaasekurował Żurkowski, wybijając piłkę daleko od szesnastki.

42'
żółta kartka Na żółtą kartkę sowicie pracował Żubrowski. Przewinienie w centrum boiska zostało dostrzeżone przez Pana arbitra.

40'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I połowy tego spotkania.

39'
Goooooool! Rzut rożny zaskoczył gospodarzy! Kaczarawa efektownie przyjął sobie futbolówkę na klatkę piersiową, a następnie z bliskiej odległości pokonał Gliwę.

37'
W ostatnich minutach obejrzeliśmy sporo przewinień taktycznych.

35'
Żubrowski zrealizował faul taktyczny w środkowej strefie boiska. Danek ucierpiał w sytuacji.

34'
Aleksandar Kolev zbyt bardzo pracował łokciem w walce z Diawem. Gra została przerwana przez Krzysztofa Jakubika.

33'
Przyjezdni znów w ofensywie. Przed kilkoma chwilami mogliśmy obejrzeć niezłe wgranie z rzutu rożnego. W wielkim zamieszaniu zimną krew zachowali obrońcy Sandecji.

32'
118-110 w statystyce "podań".

30'
W szesnastce Korony piłkę ręką zagrał napastnik Sandecji. Sytuację wychwycił sędzia główny.

29'

27'
Kaczarawa przewinił w trakcie walki powietrznej. Arbiter przerwał grę.

26'
Pozycja spalona. Filip Piszczek dał się "wpuścić w maliny" przez kielecką defensywę.

24'
Bramka Piszczka pobudziła pozytywnie jego kolegów z drużyny. Sandecja próbuje przejąć inicjatywę.

23'
Gooooool! Sandecja wyrównała! Filip Piszczek mocno huknął z szesnastu metrów! Alomerović został przelobowany.

22'
Mateusz Możdżeń słynie z tego, że nie boi się strzałów z dystansu. Przed chwilą obejrzeliśmy niezłe uderzenie w jego wykonaniu. Do zaskoczenia Gliwy zabrakło niewiele.

20'
żółta kartka Żółta kartka dla Pitera - Bućko za bardzo agresywny wślizg na nogę przeciwnika. Takim wejściem mógł zrobić krzywdę rywalowi.

19'
Gospodarze nie mają zbytnio konceptu na rozegranie piłki.

17'
Cvijanović groźnie wgrał piłkę od rzutu wolnego. Do płaskiego zagrania próbował dotrzeć Diaw, jednak jego zagranie wślizgiem okazało się minimalnie spóźnione.

16'
Maciej Małkowski dotknął futbolówkę ręką. Wszystko miało miejsce w pobliżu szesnastki ekipy z Nowego Sącza.

15'
Za Nami już pierwszy kwadrans gry. Korona Kielce prezentuje dużo lepszą postawę.

14'
Jacek Kiełb technicznie zza pola karnego próbował podwyższyć rezultat spotkania. Ładny strzał oddany z siedemnastego metra poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki.

13'

11'
Filip Piszczek był wbrew przepisom atakowany przez Diawa. Sędzia Jakubik przyznał beniaminkowi rzut wolny.

10'
Alomerović zanotował daleką podróż od linii bramkowej. Goalkeeper wyszedł do długiego dośrodkowania i pewnie wypiąstkował lecącą futbolówkę.

9'
Gracze Kazimierza Moskala zdecydowanie ruszyli do ataku. Trzeba gonić wynik.

8'
Gooooool! Korona Kielce zdobyła bramkę! Cvijanović popisał się kapitalnym strzałem głową. Piłka poszybowała tuż pod poprzeczkę bramki interweniującego Gliwy.

6'
Jestem winny informację o tym, że w pierwszej, bezpośredniej potyczce w tym sezonie, Korona Kielce wygrała 1:0 z Sandecją.

5'
Mraz wykonał stały fragment gry. Efektowną zawiesinę pewnie zgarnął dobrze wychodzący z bramki Alomerović.

4'
Filip Piszczek został sfaulowany zdecydowanie przez Radka Dejmka. Rzut wolny dla zespołu gospodarzy.

3'
Na stadionie jest wóz z systemem VAR. Ten system ma pomagać arbitrom w kontrowersyjnych i ważnych wydarzeniach.

1'
Pierwsza akcja Korony. Jacek Kiełb dostał mocne, crossowe zagranie od kolegi z klubu. Pomocnik próbował dośrodkować z linii końcowej, ale został jednak dobrze przypilnowany przez jednego z obrońców.

*'

*'
Piłkarze obu ekip weszli na płytę boiska.

*'
Aktualny stan w ligowej tabeli.

*'
Pan Krzysztof Jakubik został wyznaczony do poprowadzenia nadchodzącego pojedynku.

*'
Korona Kielce podchodzi do tego starcia w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ podopieczni trenera Lettierriego wygrali w delegacji z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (3:0).

*'
Sandecja Nowy Sącz podejmie dzisiaj próbę rehabilitacji za blamaż z poprzedniej kolejki, w meczu wyjazdowym z Pogonią Szczecin (1:4).

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o 18:00

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Przed Nami 23. seria gier polskiej Ekstraklasy sezonu 2017/18! W pierwszym meczu tej kolejki Sandecja zagra z Koroną Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online