Legia Warszawa - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 1

Malarz - Broź, Remy, Pazdan, Jędrzejczyk - Mączyński, Philipps (54' Radović), Antolić - Eduardo, Niezgoda (82' Vesović), Hamalainen (64' M. Kucharczyk).
Słowik - Pawelec, Celeban, Rieder, Lewandowski - Pich, Chrapek (81' Łyszczarz), Riera, Vacek, Kosecki (46' Pałaszewski) - Bergier (63' Łuczak).

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Dziękujemy Państwu ślicznie za wspólnie spędzony czas.

Całkowicie zasłużone zwycięstwo stołecznego klubu. Wrocławianom do podjęcia równej walki zabrakło szczelnej defensywy.

90+8'
Na pozycji spalonej został złapany Vacek.

90+6'
Dwie minuty dzieli Legię od drugiego zwycięstwa ligowego z rzędu po przerwie zimowej.

90+4'
Kucharczykowi zabrakło niewiele do zdobycia bramki z dystansu! Mocny strzał z powietrza przeszedł jednak obok prawego słupka.

90'
Osiem minut doliczone do drugiej połowy - to efekt długiej przerwy z powodu dużego zadymienia.

88'
Legioniści chcą utrzymać wynik - tak wynika z ich zachowawczej gry.

86'
Goście starają zbudować atak, który dałby im drugą bramkę. Na razie tylko na staraniach się kończy.

83'
Jest także ostatnia korekta w składzie Legii Warszawa: Vesović zajął miejsce Niezgody.

81'
Trzecia zmiana w ekipie z Dolnego Śląska: Łyszczarz wszedł, Chrapek zszedł.

80'
Dośrodkowanie Lewandowskiego wprost w ręce Malarza.

79'
Słaby strzał Eduardo zatrzymał się na murze.

78'
Bezmyślny przewinienie Riery na Niezgodzie, stały fragment gry dla gospodarzy, 21 metrów do bramki.

76'
Śląsk wzorowo zepsuł kontratak. Szybkie wyjście trzech graczy gości, Riera daleko wypuścił sobie futbolówkę po podaniu Vacka i nie zdążył do niej dobiec zanim opuściła ona linię końcową.

75'
Bezpośrednie uderzenie Chrapka udanie odbił do boku golkiper legionistów.

74'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Serba za ten faul.

73'
Spóźnione wejście Radovicia w Chrapka, będzie rzut wolny dla wrocławian blisko linii pola karnego.

72'
Korner po niezrozumiałym wybiciu Jędrzejczyka.

71'
Dużo mniej emocji w drugiej części spotkania.

70'
Dobre przyjęcie Picha, Słowak szukał sobie miejsca do uderzenia. Gdy mu się to w końcu udało, to został przyblokowany.

69'
Gra wznowiona.

67'
Przerwa wciąż trwa.

64'
Zmiana także w Legii: Michał Kucharczyk pojawił się w miejsce Hamalainena.

63'
W tym czasie nastąpiła roszada w zespole z Wrocławia: Łuczak wszedł za Bergiera.

62'
Duże zadymienie na boisku, arbiter na chwilę zatrzymał grę.

60'
Kilkadziesiąt centymetrów zabrakło Pichowi do zamknięcia centry strzałem głową.

59'
Śląsk stoi, Legia gra - Radović, gdyby nie stracił równowagi przy strzale, to najprawdopodobniej cieszyłby się z bramki. A tak został zablokowany.

57'
Bergier zauważył daleko wysuniętego Malarza, zdecydował się uderzenie z okolic środka boiska. Przesadził jednak z siłą - futbolówka przeszła wysoko nad poprzeczką.

55'
Fatalne przyjęcie Riery skończyło się stratą. Jeśli goście tak niechlujnie budują swoje ataki, to nie powinni być zaskoczeni, że przegrywają tak wysoko.

54'
Pierwsza korekta w wyjściowym zestawieniu gospodarzy: Radović zajął miejsce Philippsa.

53'
żółta kartka Żółta kartka dla Lewandowskiego za faul taktyczny na Eduardo.

50'
Wrzutka padło łupem Malarza, nie najlepsze rozegranie.

49'
Przewinienie Hamalainena na Vacku, rzut wolny dla Śląska na połowie Legii.

48'
Fantastyczna interwencja Pazdana na linii bramkowej! Obrońca wybił piłkę zmierzającą do siatki po uderzeniu Picha.

48'
Nieczysty strzał głową Remy'ego, futbolówka w rękach golkipera.

47'
Sfaulowany Broź przez Lewandowskiego, stały fragment gry dla gospodarzy niedaleko szesnastki rywala.

46'

W Śląsku Wrocław nastąpiła zmiana: Pałaszewski zastąpił Koseckiego.

Gracze powrócili na boisko.

Statystyki:

Dużo goli oraz błędów w grze obronnej - tak można podsumować pierwszą część spotkania.

45+1'
4:1! Niezgoda!
Snajper "Wojskowych" uciekł obrońcom w polu karnym i w dogodnej sytuacji nie dał szans Słowikowi.

45'
Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'
Równie słabą próbę, co Vacek parę minut temu, posłał Hamalainen.

42'
Kosecki nie wykorzystał znakomitej okazji do zdobycia gola kontaktowego! Popularny "Kosa" otrzymał prostopadłą piłkę od Bergiera w pole karne, zamiast podciąć sobie ją nad wybiegającym Malarzem, podjął nieudaną ostatecznie próbę ominięcia go.

39'
Tragikomiczny strzał Vacka zza szesnastki, futbolówka poszybowała wysoko i daleko od bramki.

38'
Centrostrzał Lewandowskiego sprawił spore kłopoty Malarzowi, będzie rzut rożny dla podopiecznych Jana Urbana.

35'
3:1! Pich wykorzystał zagranie Bergiera!
Festiwal strzelecki w Warszawie! Słowacki boczny pomocnik wykończył dobrą akcję wrocławskiej ekipy. Asystę, piętką, zanotował 18-latki napastnik.

33'
3:0! Hat trick Hamalainena!
Co za mecz fińskiego gracza! Piłka wrzucona przez Brozia minęła defensorów Śląska, na co tylko czekał Hamalainen.

31'
Odpowiedź Koseckiego! Były pomocnik warszawskiej Legii huknął zza pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

30'
2:0! Znowu Hamalainen!
Fin nie zdołał dograć piłki do Eduardo, ta wróciła pod jego nogi, a on zdecydował się na uderzenie bez przyjęcia. Futbolówka po rękach Słowika wturlała się do siatki.

28'
Na ofsajdzie w momencie podania Lewandowskiego znalazł się Riera, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

26'
Legioniści mają już kontrolę nad spotkaniem. Goście nie mają pomysłu na odpowiedź.

23'
1:0!
Świetna, szybka akcja z udziałem kilku piłkarzy Legii zakończona celnym strzałem fińskiego gracza.

21'
Zbyt mocne podanie Hamalainena do wbiegającego w pole karne Niezgody ułatwiło interwencję Słowikowi.

20'
Remy płasko uderzył z dystansu, próba niecelna.

18'
Gospodarze wymieniają dużą liczbę podań, długo utrzymują się przy futbolówce.

17'
Skuteczne wejście Celebana, kapitan Śląska w ostatniej chwili wybił Niezgodzie w szesnastce futbolówkę spod nóg.

14'
Po niecałym kwadransie nieco lepsze wrażenie sprawiają wrocławianie.

13'
Celeban udanym wślizgiem zablokował podanie Antolicia, niebezpieczeństwo pod polem karnym gości wciąż jednak nie jest zażegnane.

12'
Vacek na złapany na dużym spalonym.

11'
Strzał z dystansu Bergiera, na raty wybronił to Malarz.

10'
Dogranie padło łupem obrońców Legii.

10'
Świetna szarża Koseckiego, skrzydłowy uciekł Hamalainenowi na prawym skrzydle i zdołał zdobyć korner.

8'
Dośrodkowanie z narożnika boiska zostało wypiąstkowane przez golkipera Śląska Wrocław.

7'
Rzut rożny dla gospodarzy.

6'
Bardzo złe rozegranie piłki przez Chrapka, skończyło się to stratą na rzecz Hamalainena. Dosyć spokojne pierwsze minuty.

4'
Na optymistyczną próbę zza szesnastki zdecydował się Pich. Futbolówka po uderzeniu Słowaka minęła cel o kilka metrów.

3'
Nieprecyzyjne wstrzelenie piłki w wykonaniu Jędrzejczyka, reprezentant Polski zagrał ją za plecy Eduardo.

2'
Pressing Niezgody na Riederze wywołał nerwowość w grze tego drugiego, przez co wybiciem na oślep musiał ratować się Słowik.

1'
Rozpoczęli warszawianie.

*'
Zawodnicy wychodzą na plac gry, za chwilę początek spotkania.

*'
Sędzią głównym nadchodzącego meczu będzie Pan Jarosław Przybył (Kluczbork).

*'
Braki kadrowe są zdecydowanie większe w ekipie z Dolnego Śląska: za kartki pauzuje Arkadiusz Piech, kontuzje wykluczyły z gry: Adama Kokoszkę, Bobana Jovicia, Dorde Cotrę, Michała Maka, Łukasza Madeja, a także Marcina Robaka.

*'
Ławka rezerwowych gości: Wrąbel, P. Kucharczyk, Łuczak, Łyszczarz, Pałaszewski, Srnić, Tarasovs.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Cierzniak, Dąbrowski, Kopczyński, M. Kucharczyk, Pasquato, Radović, Vesović.

*'
Poznaliśmy wyjściowe składy obydwu zespołów.

*'
Z kolei Śląsk Wrocław nie zdobył ani jednego "oczka". Zespół Jana Urbana stracił bramkę na 1:2 w końcówce meczu.

*'
Legioniści dobrze weszli w rozgrywki po przerwie zimowej. W Lubinie wygrali z miejscowym Zagłębiem 3:2, choć dopiero gol decydujący o zainkasowaniu trzech punktów padł w doliczonym czasie gry.

*'
Arbiter główny zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 20:30.

*'
Dobry wieczór Państwu!
Przed nami najciekawsze starcie 23. kolejki Lotto Ekstraklasy - w Warszawie Legia zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online