Wisła Płock - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 0

Dahne - Reca, Dźwigała, Łasicki, Stefańczyk - Furman, Szymański, Merebashvili (79' Varela), Stilić (87' Zawada) , Michalak - Kante (89' Rasak)
Hładun - Pietrzak, Kopacz, Balić, Czerwiński - Matuszczyk, Jagiełło, Woźniak (60' Janus), Starzyński (60' Żyra), Mares (75' Tuszyński) - Pawłowski

Kante (48.)
Kante (86.)

Kopacz (69.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Wisła Płock wygrała w pełni zasłużenie. U gospodarzy widać było dużo więcej determinacji oraz chęci w grze. Mariusz Lewandowski ma kolejny materiał do analiz i skorygowania.
Jose Kante rozpędza się w strzelaniu goli. Kolejny dublet.

Ostatni gwizdek sędziego! Radość w Płocku!

90+3'
Wiśle Płock już chyba nic złego w tym spotkaniu nie może się stać.

90+2'
Ależ interwencja Hładuna! Goalkeeper Zagłębia fenomenalnie nogami wybronił strzał z 2 metrów! Oskar Zawada powinien takie sytuacje wykorzystywać.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa widowisko w Płocku.

89'
Jerzy Brzęczek dokonał ostatniej dzisiaj zmiany. Jose Kante udostępnił miejsce Dominikowi Rasakowi.

88'
Konrad Michalak miał okazję, której nie mógł zepsuć! A jednak! W sytuacji sam na sam z bramkarzem kopnął wprost w jego nogi. To była piłka meczowa!

87'
Druga zmiana u gospodarzy. Oskar Zawada za Semira Stilicia.

86'
Goooooool! Jose Kante po raz drugi! Fenomenalne wykończenie akcji z lewego skrzydła. Uderzenie oddane z okolic trzynastego metra poleciała w prawy sektor bramki.

85'
Balić próbował bardzo ambitnie zamknąć centrę ze stałego fragmentu gry. Obrońcy gości udało się zagrać głową, jednak o zagrożeniu bramki Dahne nie mogło być mowy.

83'
Zbyt szybko do dośrodkowania wybiegł gracz Wisły Płock. Zagłębie Lubin ma okazję do powtórzenia rzutu wolnego.

82'
Pietrzak solidnie zawiesił futbolówkę od rzutu rożnego. W wielkim chaosie najlepiej zachował się Stefańczyk.

80'
Varela był atakowany przez dwóch przeciwników. Sędzia przerwał grę, ale nie chciał nakładać nikomu kary indywidualnej.

79'
Merebashvili zdjęty z boiska przez trenera Brzęczka. Varela ma kilkanaście minut.

78'
Chaotycznie bronią się goście, przy rzutach rożnych. Wisła Płock wyraźnie potrafi zagrozić z kornerów.

76'
Jęk zawodu u kibiców z Płocka! Semir Stilić zaliczył genialny strzał głową. Futbolówka poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

75'
Jakub Mares opuścił boisko, Patryk Tuszyński w jego miejsce.

74'
Defensorem "Miedziowym" zajmuje się sztab medyczny.

73'
W polu karnym Zagłębia doszło do ataku na Kopaczu. W strefie bramkarskiej panowała ogromna rywalizacja o centrę z rzutu wolnego.

72'
Jerzy Brzęczek spokojnie czeka z realizacją zmian w składzie swojej ekipy.

71'
Semir Stilić podjął drugą próbę bezpośrednio z rzutu wolnego. Efekt był taki sam, jak w pierwszej odsłonie - piłka poszybowała w okolice trybun.

69'
żółta kartka Wyraźnie Jose Kante był ciągnięty za koszulkę. Bartosz Kopacz wykazał się ogromną determinacją w zatrzymaniu napastnika.

68'
Wysoko atakują swoich przeciwników piłkarze z Płocka.

66'
13 - tyle fauli na koncie ma Zagłębie Lubin. Z kolei u gospodarzy odnotowano - sześć.

65'
Bartłomiej Pawłowski nie złamał muru. Strzał z rzutu wolnego nie będzie długo pamiętany przez obserwatorów tych zawodów.

63'
Dominik Furman zanotował kapitalną interwencję w obronie. Najpierw doścignął biegnącego z piłką przeciwnika, a potem sprowokował go do zrealizowania przewinienia.

62'
W składzie "Nafciarzy" dalej bez zmian.

60'
Krzysztof Janus dał zmianę za Arkadiusza Woźniaka. Paweł Żyra zastąpił Filipa Starzyńskiego.

59'
Arkadiusz Woźniak był bardzo bliski zdobycia bramki! Napastnik wykorzystał bardzo nieudolną interwencję na przedpolu w wykonaniu Dahne. Piłka zagrana głową już zmierzała do bramki, ale nie wpadła, bo któryś z obrońców Wisły wybił ją z linii!

58'
Za krótko Pawłowski wrzucił piłkę z prawego narożnika boiska.

57'

55'
Dosyć niemrawo w ostatnich minutach wygląda postawa lubinian w bloku ofensywnym.

53'
Gra przerwana. Medycy z Płocka będą musieli pomóc Michalakowi. Urazu również nabawił się Pietrzak.

52'
Coraz lepiej wyglądają stałe fragmenty gry w realizacji zawodników Jerzego Brzęczka.

51'
"Nafciarze" jasno sygnalizują, że chcą jak najszybciej podwyższyć swoje prowadzenie.

50'
Brak komunikacji w szeregach obronnych Zagłębia. Bardzo udana interwencja nogami w wykonaniu Hładuna uratowała gości przed drugą kapitulacją.

48'
Gooooool! Wisła Płock otworzyła wynik! Jose Kante efektownie sfinalizował dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Konrad Michalak wykazał się wielką precyzją.

47'
Wisła Płock, jak i Zagłębie Lubin do występu w drugiej połowie spotkania przystąpiły w niezmienionych składach.

46'
Zawodnicy wrócili do gry! Kontynuujemy mecz!

Pierwsza odsłona spotkania, jeśli chodzi o statystyki, wyglądała w następujący sposób.

Arbiter główny podziękował obu ekipom za wysiłek w I połowie meczu! Przerwa!

44'
Za chwilę się dowiemy, o ile zostanie przedłużona I część gry.

42'
Pan Piotr Lasyk dopatrzył się faulu na Baliciu. Ze środka boiska zaczną przyjezdni.

40'
Bardzo pewny chwyt futbolówki w wykonaniu Hładuna. Dominik Furman zdecydowanie za głęboko dośrodkował piłkę z prawego narożnika.

39'
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia I odsłony.

37'

35'
Piotr Lasyk niechętnie sięga do kieszeni po żółte kartoniki. Dużo fauli oglądamy w środkowej strefie placu gry.

34'
Obie strony nie oddały jeszcze ani jednej celnej próby na bramkę.

33'
Jose Kante zmarnował przepiękne podanie od Semira Stilicia. Hiszpan znakomicie urwał się parze stoperów i oddał strzał bez przyjęcia, z okolic 11 metrów! Futbolówka poleciała obok prawego słupka.

31'
Podopieczni Mariusza Lewandowski cofnęli się do głębszej defensywy.

30'
Minął już drugi kwadrans dzisiejszych zawodów. Oglądamy dosyć wyrównany bój.

28'
Semir Stilić zawiódł sympatyków Wisły, zgromadzonych na stadionie. Bośniak nieudanie uderzył z rzutu wolnego, z bardzo dobrze obiecującej odległości. Nieudolna próba powędrowała wysoko nad poprzeczką.

27'
Faul w bliskiej odległości od szesnastki Zagłębia. Rozpędzony Furman efektownie padł na murawę.

26'
Mares nie zdołał, mimo wielkich chęci, uciec z pozycji spalonej. Arbiter liniowy zasygnalizował złamanie przepisów.

24'
Gospodarze wzięli się do pracy w ataku. Owocem ich działań był niecelny strzał Merebashviliego, który próbował swojego szczęścia z głębi szesnastki. Nieudana "wkrętka" Gruzina.

22'
Semir Stilić nie zagroził obronie Zagłębia, swoją wrzutką z rzutu wolnego. Pierwszy z ustawionych defensorów "Miedziowych" spokojnie oddalił zagrożenie.

21'
Jose Kante umiejętnie się zastawił z futbolówką. Jego rywal musiał dokonać przewinienia.

20'
Dużo niedokładności po obu stronach.

18'
Filip Starzyński wykonał rzut wolny. Popularny "Figo" posłał futbolówkę, jednak, wprost na głowę jednego z obrońców Wisły Płock.

17'
Mares sprowokował Dźwigałę do zrealizowania przewinienia.

16'
Wisła Płock coraz śmielej stawia na wysoki pressing.

15'
Do historii przeszedł już pierwszy kwadrans tego starcia.

13'
Kopacz przewrócił swojego przeciwnika. Wszystko to się działo przed sędzią głównym.

11'
Ambitny rajd Arkadiusza Recy na lewej flance boiska. Udało mu się przejść pod pole karne, ale nic groźnego nie stworzył pod bramką Hładuna, ponieważ w jego podaniu zabrakło precyzji.

10'
Coraz głośniej dopingują kibice "Nafciarzy".

9'
Zagłębie spokojnym atakiem pozycyjnym stara się zagrozić bramce gospodarzy.

7'
Piłkę na gola miał Bartłomiej Pawłowski! Mares idealnie wyłożył futbolówkę niekrytemu Pawłowskiemu, ten będąc na piętnastym metrze od bramki, kopnął wysoko nad poprzeczką.

6'
Stefańczyk postanowił dośrodkować z prawego skrzydła boiska. Boczny obrońca płocczan nie błysnął jednak dokładnością. Piłka poleciała za plecy Kante.

4'
"Miedziowi" próbują przybliżyć się pod szesnastkę Wisły.

3'
Kolejny raz arbiter przerwał grę. Igor Łasicki był wbrew przepisom łapany za koszulkę.

1'
Sędzia główny odgwizdał faul w środkowej strefie boiska. Przewinił zawodnik Zagłębia Lubin.

*'

*'
Obie drużyny znajdują się już na placu gry.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Kiełpin, Sielewski, Uryga, Rasak, Varela, Łukowski i Zawada.

*'
Ławka rezerwowych Zagłębia: Polacek, Kubicki, Janus, Moneta, Żyra, Mazek oraz Tuszyński.

*'
Arbiter z Bytomia, Pan Piotr Lasyk, został wydelegowany przez Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia pojedynku w Płocku.

*'
Jerzy Brzęczek uznaje zasadę, że "zwycięskiego składu się nie zmienia". W poprzedniej kolejce "Nafciarze" sprawili ogromną niespodziankę, wygrywając 4:2 z Górnikiem Zabrze.

*'
Jedno z najciekawszych spotkań 23. kolejki obecnego sezonu ligowego rozpocznie się o 15:30.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszym portalu! Dzisiaj wiele będzie się działo na naszej stronie. Na pierwszy ogień pójdzie relacja tekstowa LIVE z meczu: Wisła Płock - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online