Wolfsburg - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wolfsburg
1 : 2

Casteels - Jung (78' William), Bruma, Knoche, Itter - Guilavogui, Arnold - Didavi, Malli, Steffen (84' Osimhen) - Origi.
Ulreich - Rafinha, Sule, Martinez, Bernat - Rudy - Robben, Thiago (62' Muller), Tolisso, Ribery (66' Alaba) - Wagner (79' Lewandowski).

Mecze na żywo: Wolfsburg - Bayern Monachium

Dziękujemy Państwu serdecznie za ten wspólnie spędzony czas.

Wolfsburg długo udanie odpierał ataki Bayernu, ale w ostateczności dał sobie wbić dwa gole, które zadecydowały o zwycięstwie gości.

90+3'
żółta kartka Żółta kartka dla Mullera za opóźnianie wznowienia gry.

90+1'
Arbiter doliczył cztery minuty.

90+1'
Lewandowski trafił do siatki, choć po rękach bramkarza!

90'
żółta kartka Rzut karny dla Bayernu w ostatniej minucie drugiej połowy! Itter popełnił szkolny błąd faulując Robbena w obrębie szesnastki.

88'
Origi upadł na murawę po starciu powietrznym z Rafinhą. Po krótkiej sprzeczce między graczami obydwu drużyn, gra została wznowiona.

87'
Nieczyste uderzenie Robbena sprzed szesnastki, futbolówka minęła cel o co najmniej metr.

86'
Robben zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału w polu karnym, przez co został zablokowany. Dogodna okazja została zmarnowana.

84'
Druga roszada w Wolfsburgu: Osimhen wszedł, Steffen zszedł.

82'
Dogranie Tolisso wprost w ręce Casteelsa.

80'
żółta kartka Arnold ukarany żółtym kartonikiem.

79'
Ostatnia zmiana w Bayernie Monachium: nieco ponad dziesięć minut dostaje Lewandowski na zdobycia gola zwycięskiego dla Bayernu. Polski napastnik zastąpił Wagnera.

78'
Jego miejsce zajął William.

76'
Jung sygnalizuje, że będzie w stanie kontynuować gry. Będzie pierwsza zmiana w drużynie Wolfsburga.

75'
Miejscowi uszczelnili zasieki obronne, najprawdopodobniej będą chcieli dowieźć ten remis do końca.

72'
Muller zdecydował się na uderzenie z dystansu. Nie trafił w światło bramki.

71'
Wagner tuż nad poprzeczką! Główka snajpera mistrza Niemiec była minimalnie niecelna.

70'
Guilavogui oddalił zagrożenie po centrze z lewego narożnika.

69'
Przyblokowane dośrodkowanie Alaby, korner dla Bayernu.

68'
Monachijski zespół naciera coraz mocniej na drużynę przyjezdnych.

66'
Druga korekta w składzie mistrza Niemiec: Alaba zajął miejsce Ribery'ego.

64'
Wagner trafił do siatki i wyrównał stan meczu!
Muller rozpoczął akcję, zagrał do Robbena, holenderski skrzydłowy dograł do Wagnera, a ten celną główką pokonał Casteelsa.

62'
Pierwsza zmiana w zespole Bayernu: Muller zastąpił Thiago.

61'
Knoche uprzedził Wagnera w pojedynku szybkościowym o dojście do zagranej przez Ribery'ego futbolówki.

60'
Strzał z dystansu Wagnera, piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

59'
Coraz więcej groźnych akcji gości.

58'
Tolisso! Doskonałą okazję miał nieupilnowany Francuz, ale uderzył z woleja prosto w bramkarza.

55'
Robben nie wykorzystał "jedenastki"!
Futbolówka trafiła w słupek po strzale Holendra. Powtórki pokazały, że znakomitym refleksem popisał się golkiper, gdyż to po jego rękach futbolówka odbiła się od lewego obramowania bramki.

54'
żółta kartka Żółta kartka dla winowajcy.

53'
Rzut karny dla monachijczyków!
Steffen sfaulował wbiegającego w szesnastkę Tolisso.

52'
Wagner! Świetna interwencja Casteelsa.

50'
Wyraźnie brakuje na placu gry Roberta Lewandowskiego. Przypomnijmy, że dwa sezony temu Polak zameldował się na boisku z tym samym rywalem przy takim samym wyniku i ciągu dziewięciu minut zdobył pięć bramek.

48'
Techniczny strzał Tolisso zza pola karnego, francuski pomocnik nieznacznie chybił.

47'
Niezła próba Didaviego, futbolówka trafiła w górną siatkę.

46'
Rzut wolny dla gospodarzy w odległości umożliwiającej uderzenie.

46'

Nie ma zmian w wyjściowych zestawieniach.

Obie "jedenastki" powróciły na boisko.

Gracze trenera Heynckesa mają przewagę, ale nie potrafią zbudować akcji, która mogłaby dać im wyrównanie.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

43'
Robben w poprzeczkę! Był jednak na spalonym, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

42'
Sule wzbił się w powietrze i wybił futbolówkę głową po centrze z kornera.

41'
Origi zdobył rzut rożny dla swojej ekipy.

40'
Bayern przez większość czasu utrzymuje się na połowie "Wilków", wciąż jednak nie ma zmiany rezultatu.

37'
żółta kartka Będzie kartka, ale w innym kolorze. "Żółtko" dla skrzydłowego.

36'
Będzie wideoweryfikacja, w takich wypadkach stosuje się ją tylko w przypadkach, kiedy zawodnik może otrzymać czerwoną kartkę. Czy Francuz zostanie wykluczony?

35'
Ribery zastawiał się się z piłką i uderzył łokciem atakującego go Steffena.

33'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego, szczelna linia defensywna odpiera powolne natarcia monachijczyków.

32'
Z narożnika boiska będzie dośrodkowywał Rudy.

31'
Ewidentnie coś szwankuje w grze Bayernu, nie ma dynamiki.

29'
żółta kartka Faul taktyczny Thiago, Hiszpan nie uniknął żółtego kartonika.

28'
Futbolówka dorzucona z narożnika placu gry została udanie wypiąstkowana przez Casteelsa.

27'
Robben po murze, korner dla mistrza Niemiec.

26'
Spóźniony wślizg Guilavoguiego w nogi Ribery'ego, stały fragment gry dający szansę na bezpośredni strzał na bramkę.

25'
Bayern długo buduje swoje ataki pozycyjne, sprawiając wrażenie, jakby przyjezdnym brakowało pomysłu na zmianę rezultatu.

23'
Mocnego woleja zza szesnastki posłał Rudy. Równie mocny, co niecelny.

22'
Sędzia dopatrzył się przewinienia jednego z zawodników klubu ubranego w zielono-białe stroje, od rzutu wolnego goście.

21'
Róg dla graczy z Wolfsburga.

20'
Obyło się jednak bez pomocy sztabu medycznego, gra wznowiona.

19'
Arnold leży na boisku po starciu z Wagnerem.

17'
Bawarczycy nie przerywają naporu.

16'
Dobra interwencja golkipera Wolfsburga po dograniu Robbena ze stałego fragmentu gry, gdyby zabrakło mu czujności, to piłka mogłaby wpaść do siatki.

14'
Niedokładna wrzutka Tolisso, Wagner nie miał większych szans na dojście do tego zagrania.

12'
Słabe wykonanie Rudego, od bramki wznowi grę Casteels.

11'
żółta kartka Jung sfaulował Ribery'ego tuż przy linii pola karnego. Żółta kartka dla prawego obrońcy i rzut wolny dla mistrza Niemiec.

10'
Piłkarze Juppa Heynckesa ruszyli do zmasowanych ataków.

9'
Bardzo bierna postawa defensywy Bayernu przy akcji bramkowej.

8'
Didavi umieścił piłkę w siatce!
Krótkie rozegranie, Malli zacentrował wprost na głowę Didaviego, a ten z bliskiej odległości nie dał szans Ulreichowi na obronę.

7'
Korner dla zespołu miejscowych.

6'
"Wilki" nie zamierzają forsować tempa i odsłaniać się przed wyżej notowanym przeciwnikiem z Bawarii.

5'
Kocioł w szesnastce, do przewrotki złożył się Martinez, został zablokowany, jeszcze miejsca do uderzenia szukał Sule, ale zatrzymali go obrońcy gospodarzy.

4'
Dośrodkowanie Bernata spod linii końcowej, Bruma wyekspediował futbolówkę na rzut rożny.

3'
Wolfsburg jest jedną z ulubionych ofiar monachijczyków, jak na razie jednak jest dość spokojnie na Volkswagen Arena.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Obydwa zespoły zameldowały się już na murawie. Za moment początek pojedynku.

*'
"Osiemnastkę" meczową uzupełnią: Grun, William, Bazoer, Steffen, Dimata, Osimhen, Rexhbecaj.

*'
Zestawienie gospodarzy także zostało przedstawione.

*'
Poza Polakiem, rezerwowymi będą: Starke, Hummels, Kimmich, Alaba, Boateng, Muller.

*'
Poznaliśmy skład mistrza Bundesligi. Wiemy już, że Robert Lewandowski rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.

*'
Bawarczycy będą musieli sobie poradzić bez Manuela Neuera oraz Arturo Vidala. Uznany golkiper wciąż jest kontuzjowany, a Chilijczyk pauzuje za kartki.

*'
Barwy miejscowych reprezentuje Jakub Błaszczykowski. Reprezentant Polski nie pojawi się jednak na boisku z powodu urazu.

*'
Sascha Stegemann to sędzia główny nadchodzącego starcia.

*'
Cele rywalizujących dzisiaj zespołów są w tym sezonie zupełnie odmienne. "Wilki" walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, natomiast Bayern jest coraz bliższy zdobycia kolejnego mistrzostwa Niemiec.

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

*'
Dzień dobry Państwu!
Przed nami emocje związane z Bundesligą - a konkretnie chodzi o ciekawe starcie pomiędzy Wolfsburgiem i Bayernem Monachium, drużyn na dwóch różnych biegunach.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wolfsburg - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online