Jagiellonia Białystok - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Pawełek - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień (90+3' Guti), Romanchuk, Frankowski, Pospisil, Novikovas (81' Lazarević) - Bezjak (70' Sheridan)
Pesković - Siplak, Helik, Datković, Fink - Drewniak, Covilo, Wdowiak (53' Madsen), Hernandez (67' Zenjov), Rakels (77' Culina) - Piątek

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Cracovia

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas i zachęcam serdecznie do śledzenia naszych innych relacji.

Jagiellonia umocniła się na pozycji wicelidera ligowej tabeli. Klub ma w tej chwili jedynie dwa punkty straty do pierwszej Legii Warszawa (44 punktów).
Cracovia oddala się od pierwszej ósemki. Michał Probierz nie może mówić o dobrym meczu w wykonaniu jego podopiecznych.

Koniec spotkania w Białymstoku!

90+4'
Na aferę atakują goście. Jednak, dzisiaj, szwankuje dokładność.

90+3'
Symboliczny udział zaliczy Guti, Kwiecień ma prawo do radości.

90+3'
Jagiellonia skutecznie kradnie czas przeciwnikom. Coraz więcej przesłanek za kolejną ligową wygraną drużyny z województwa podlaskiego.

90+2'
Jeśli chodzi o pozytywy Cracovii w ostatnich minutach, to na pewno mogę zaliczyć strzał z dystansu autorstwa Culiny. Piłka nieznacznie przeleciała obok celu.

90+1'
Problemy zdrowotne Romanchuka. Ireneusz Mamrot, w razie potrzeby, ma jeszcze jedną zmianę do wykorzystania.

90'
Trwa doliczony czas. Arbiter dorzucił 4 minuty.

89'
Za chwilę powinniśmy poznać wymiar doliczonego czasu.

87'
Łukasz Burliga został sfaulowany przez Siplaka. Obrońca Jagiellonii zabrał Cracovii kilkadziesiąt sekund.

86'
Coraz większą frustrację można ujrzeć na twarzach graczy Cracovii.

84'
Sztab szkoleniowy Jagiellonii ma jeszcze jedną zmianę do przeprowadzenia. U gości wykorzystano już wszystkie możliwe do zrealizowania.

83'
Oficjalne dane!

81'
Novikovas był bardzo aktywnym piłkarzem na placu gry. Lazarević ma wnieść nową jakość.

80'
Jeden z ofensywnych piłkarzy gości był zaskoczony decyzją sędziego o ofsajdzie. Sędzia liniowy przerwał grę.

78'
Zbyt wiele niedokładności po krakowskiej stronie. Chodzi tu o niemal wszystkie aspekty piłkarskie.

77'
Michał Probierz stawia wszystko na jedną kartę. Culina za Rakelsa.

76'
Novikovas zaprzepaścił sytuację strzelecką. Pomocnik Jagiellonii, w dogodnej pozycji, posłał piłkę na trybuny. Sheridan popisał się w tej akcji dobrym przeglądem pola.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

74'

73'
Gospodarze dążą do dobicia rywala, poprzez zdobycie drugiego gola.

71'
Helik próbował finalizować zagranie z rzutu rożnego. Stoperowi Cracovii zabrakło kilku centymetrów, by dotknąć niemal bezpańską futbolówkę.

70'
Dwadzieścia minut gry dostał Sheridan. Na ławkę rezerwowych udał się Bezjak.

69'
Jagiellonia dalej atakuje. Cracovia ma gorszy moment w tym spotkaniu.

67'
Kolejna reakcja taktyczna Michała Probierza. Javi Hernandez wymieniony przez Zenjova.

66'
Novikovas przyłapany na pozycji spalonej. Oglądając powtórki telewizyjne, mam wątpliwości, co do słuszności decyzji arbitra.

65'
żółta kartka Niesportowe zachowanie wskazano u Pospisila. Żółta kartka dla strzelca gola.

64'
"Pasy" muszą zmienić strategię. Ekipa Michała Probierza musi podjąć dużo większe ryzyko.

63'

61'
Goooooool! Martin Pospisil wpisał się na listę strzelców! Pomocnik Jagiellonii idealnie ograł obrońców Cracovii w ich szesnastce i w genialnej sytuacji zaskoczył Peskovicia.

60'
Godzinę już biegają zawodnicy w tym pojedynku. Jak na razie trudno mi wskazać lepszą ekipę.

58'
Krzysztof Piątek nie wytrzymał tempa gry. Sędzia liniowy klarownie wskazał ofsajd, na którym znalazł się napastnik gości.

57'
Początek drugiej odsłony spotkania lepszy dla podopiecznych trenera Ireneusza Mamrota.

56'
Jagiellonii nie wychodzą jak na razie stałe fragmenty gry. Liczne centry lądują na głowach obrońców Cracovii.

54'
żółta kartka Kilkadziesiąt sekund i Madsen otrzymał żółty kartonik. Zdecydowany atak na Pospisila.

53'
Michał Probierz postanowił skorzystać z pierwszej zmiany. Madsen zastąpił Wdowiaka.

52'
żółta kartka Bezjak nie miał innego wyjścia - zaliczył faul taktyczny. Arbiter Tomasz Kwiatkowski zdecydowanie ukarał zawodnika. Żółta kartka.

50'
Przemysław Frankowski dorzucał futbolówkę w okolice szesnastki. Obrona Cracovii skutecznie się zorganizowała w defensywie.

48'
Martin Pospisil próbował wewnętrzną częścią stopy zaskoczyć Peskovicia. Efektowny strzał okazał się jednak ciut niecelny.

47'
W obu zespołach nie odnotowano zmian personalnych.

46'
Powracamy do gry w Białymstoku!

Spójrzmy na dane statystyczne od portalu EkstraStats.

Przerwa! Bez bramek w pierwszej połowie meczu.

44'
Pesković zrobił techniczny błąd. Nieudolne piąstkowanie niemal otworzyło przeciwnikowi sytuację strzelecką na gola. Miał, jednak, szczęście, że koledzy z obrony dobrze wszystko wyjaśnili.

43'
Ostro wgrywać piłkę z rzutu wolnego zdecydował się Novikovas. Do kąśliwego zagrania nie udało się dotrzeć nikomu w koszulce białostockiej drużyny.

42'
żółta kartka Datković był bezlitosny w czasie realizacji wślizgu na nogę rywala. Arbiter musiał pokazać mu żółty kartonik, który jasno mówi, że nie ma akceptacji na takie zachowania.

41'
Zepsuł akcję Pospisil. Jagiellonia miała genialną okazję do kontry po błędzie Cracovii, ale wspomniany pomocnik gospodarzy nie porozumiał się z kolegą, Frankowskim.

40'
5 minut do końca podstawowego czasu gry w I połowie spotkania.

38'
Ekipa dowodzona przez Ireneusza Mamrota spróbowała przejąć inicjatywę. Wciąż jednak brak skuteczności.

37'
Pozycja spalona. Novikovas przyłapany przez sędziego liniowego.

35'
Defensywa krakowskiego klubu dobrze asekuruje swojego goalkeepera. Ostatnie uderzenia ze strony Jagiellonii były bardzo dobrze zatrzymywane.

34'
Romanchuk oddał bardzo sygnalizowany strzał. Pesković nie mógł skapitulować przy tak słabo kopniętej futbolówki.

33'
Pesković wypiąstkował groźną centrę na jego szesnastkę. Jagiellonia przeprowadziła dynamiczną akcję. Novikovas był tym, który wrzucał.

31'
żółta kartka Łukasz Burliga wykazał się zbyt wielką negatywną determinacją w zatrzymaniu przeciwnika. Sędzia ocenił faul na żółtą kartkę.

30'
Jedna trzecia regulaminowego czasu gry wybiła na zegarze.

29'
Jakiegoś urazu nabawił się Covilo. Bośniak lekko utyka.

28'

26'
Na krótkie rozwiązanie kornera zdecydowali się gospodarze. Pomysłowo, ale niestety dla nich, rywale skutecznie się poustawiali w obronie.

24'
Jest progres w grze gospodarzy. Zobaczyliśmy przed momentem soczystą próbę w wykonaniu Novikovasa. Należy docenić za odwagę, lecz niestety strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

23'
Mariusz Pawełek nie miał żadnych problemów z wyłapaniem piłki, z dośrodkowania z rzutu rożnego. Brawa dla bramkarza "Jagi".

22'
Korner dla Cracovii. Solidna próba Hernandeza z dystansu została skutecznie zneutralizowana przez defensorów.

21'
Wiele walki na boisku. Trzeba docenić obie strony za zaangażowanie, ale przydałyby się jeszcze jakieś sytuacje strzeleckie.

19'
Covilo zdecydowanie potraktował jednego z przeciwników w rywalizacji powietrznej.

18'
Novikovas dosyć płasko zagrał futbolówkę od rzutu wolnego. Ta nie trafiła do żadnego z zawodników wicemistrza kraju z poprzedniego sezonu.

17'
Jagiellonia dostała rzut wolny. Słowną reprymendę otrzymał Siplak.

16'
Mateusz Wdowiak nadział się na niefortunne zderzenie z rywalem. Faul miał miejsce w centralnej części boiska.

15'
Pierwszy kwadrans tego starcia już za Nami. Siplak wrócił na plac gry.

13'
Siplak będzie gotowy do kontynuacji swojego występu w Białymstoku.

12'
Sztab medyczny "Pasów" pomaga Siplakowi. Miejmy nadzieję, że nic poważniejszego mu się nie stało.

11'
Siplak w starciu powietrznym z Kwietniem. Uraz.

11'
Cracovia coraz śmielej. Jagiellonia bardzo biernie wygląda na murawie.

9'
Obie drużyny szukają konceptu na grę w ataku.

8'
Zagęszczony jest środek pola. Czekamy na jakiś zryw ofensywny którejś ze stron.

6'
Cracovia stara się od początku zawodów dyktować tempo gry.

5'

3'
Z głębi szesnastki Jagiellonii swojego szczęścia szukał Hernandez. Defensywa gospodarzy spokojnie zatrzymał ofensywne zapędy rywala.

2'
Długie wgranie piłki zaliczył Mateusz Wdowiak. Młody piłkarz miał nadzieję, że ktoś dojdzie do jego dośrodkowania. Piękne plany pokrzyżował Mariusz Pawełek, pewnie zgarniając piłkę.

1'
Na białostockim stadionie zamontowany jest wóz transmisyjny z systemem VAR.

*'
Początek meczu!

*'
Obie ekipy już zameldowały się na płycie boiska.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośredniej potyczce padł wynik 1:1.

*'
Pan Tomasz Kwiatkowski przyjechał do Białegostoku w roli rozjemcy głównego.

*'

*'
Ten nadchodzący pojedynek szczególnie zapowiada się dla Michała Probierza, który swoje największe trenerskie triumfy święcił w Jagiellonii Białystok. Popularną "Jagę" w poprzednim sezonie doprowadził do wicemistrzostwa kraju, a w sezonie 2009/2010 sięgnął z nią po Puchar Polski.

*'
Michał Probierz również zaufał starej zasadzie - "zwycięskiego składu się nie zmienia".

*'
Ireneusz Mamrot postawił na wygrany skład z ostatniego meczu z Piastem Gliwice. Możemy dostrzec jedną zmianę, a mianowicie Bezjak gra w miejscu Świderskiego.

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Zabieramy Państwa do Białegostoku, gdzie miejscowa Jagiellonia podejmie Cracovię.
Start meczu o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online