Borussia Dortmund - Hamburger SV online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Hamburger SV
0 : 1

Weidenfeller - Durm(68' Piszczek), Sokratis, Hummels, Schmelzer - Bender(46' Jojić), Kehl, Aubameyang, Großkreutz(78' Immobile), Kagawa - Ramos
Drobny - Diekmeier(66' Stieber), Djourou, Westermann, Ostrzolek - Behrami, Arslan, Muller(87' Rudnevs), Holtby, Jansen - Lasogga(83'Jiracek)

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z boisk Bundesligi !

*'
Bardzo słaby mecz w wykonaniu podopiecznych Jurgena Kloppa i HSV zdobywa swoje pierwsze trzy punkty w sezonie !

90+5'
KONIEC ! BVB przegrywa sensacyjnie u Siebie 1:0 z drużyną z Hamburga po golu Lasoggi !

90+4'
Próba solowej akcji Immobile, wchodzi między 3 obrońców ale traci piłkę i przy okazji fauluję obrońcę HSV.

90+3'
Techniczne uderzenie z daleka Ramosa, piłka leci blisko słupka ale Drobny łapie piłkę.

90+3'
Próba gry z klepki dwóch defensywnych piłkarzy BVB, Kehla i Hummelsa ale nieporozumienie i piłka leci poza boisko.

90+2'
Immobile w pole karne, jednak Drobny piąstkuje piłkę poza pole karne.

90+1'
Spalony Sokratisa, już nawet obrońcy BVB angażują się w atak.

90+'
Sędzia dolicza aż 5 minut !

90'
Piszczek ratuje BVB przed utratą bramki. Jiracek dostaje piłkę w polu karnym ale Piszczek wygarnia mu piłkę w ostatnim momencie.

89'
Schmelzer w pole karne, do piłki dopada bardzo aktywny Immobile, interweniujący obrońca odbiera mu piłkę a Włoch pada jak rażony piorunem. Nie ma mowy o spalonym !

88'
Błąd Arslana, do piłki przy linii końcowej dopada Immobile i próbuje dośrodkować, jednak Djourou blokuje dośrodkowanie.

87'
Dalekie podanie Hummelsa, z woleja uderza Aubameyang jednak niedokładnie i grę wznowi Drobny. A na boisku melduje się był Lechita Rudnevs !

86'
Rzut wolny dla BVB, który z kolei... Może tym razem. Jojić źle dośrodkowuje i HSV wychodzi z kontrą... Złe podanie i z autu wznowi drużyna BVB.

84'
Piszczek wykłada piłkę na 12 metr do Aubameyanga, pomocnik BVB uderza ale obrońca HSV blokuje strzał. BVB co raz bliżej zdobycia bramki.

82'
Niesamowite ! Holtby przed wspaniałą okazją, dostaje prostopadłą piłkę, źle wychodzący do piłki Weidenfeller mija się z nią ale Holtby nie trafia do pustej bramki ze sporego kąta.

82'
Schmelzer dośrodkowuje w pole karne ale świetnie ustawiony Westermaan wyjaśnia sytuację.

80'
Złe dośrodkowanie i piłka wybita poza pole karne.

80'
Dośrodkowanie w pole karne i na kolejny róg wybija piłkę Drobny.

79'
Zablokowane dośrodkowanie Piszczka i rożny dla BVB.

78'
Immobile wchodzi na boisko i znajduje się przed okazją na strzelenie bramki ! Uderza mocno po ziemi z 15 metra ale piłka przelatuje tuż obok bramki.

77'
Kolejny raz Drobny ratuje swój zespół przed utratą gola ! Tym razem z 8 metra uderzał Aubameyang, ale wspaniała interwencja Czecha ratuje HSV przed utratą bramki.

76'
Piłka z łatwością wyłapana przez Weidenfellera. A za chwilę na boisku powinien pojawić się Immobile.

76'
Piłka szybuje w pole karne, przyjmuje ją Jansen, uderza... Ale piłka trafiła w Sokratisa i będzie drugi rzut rożny.

76'
Rzut rożny dla HSV.

76'
Źle dośrodkowana piłka i piłkarze HSV wyjaśniają sytuację.

75'
Kolejny rzut wolny dla BVB w okolicach pola karnego z lewej strony.

75'
Wyraźnie spieszy się piłkarzom BVB, bardzo zależy im na wyrównaniu. Drużyna HSV liczy na kontry.

74'
Zagranie piętką do Jojicia od Kagawy, pomocnik BVB uderza mocno ale obok bramki.

73'
Kocioł w polu karnym po zagraniu Piszczka w pole karne, do piłki dopada Aubameyang jednak obrońca blokuje strzał.

72'
Dośrodkowanie Schmelzera z lewej strony, Adrian Ramos urwał się obrońcy i uderzył głową z 7 metra i wspaniała interwencja Drobnego ratuje HSV przed stratą bramki !

71'
Próba zagrania w pole karne z prawej strony przez piłkarza HSV, Lasogga walcząc o pozycję fauluję Sokratisa.

69'
Piłkarze HSV wyszli 2vs1 na Hummelsa, próba zagrania do Lasoggi ale wspaniale interweniuje kapitan BVB.

69'
Rzut wolny dla BVB, jednak Schmelzer dośrodkowuje za lekko.

68'
Łukasz Piszczek wchodzi na boisko ! Polak zastąpi Durma.

66'
Ostre wejście Ostrzolka i żółta kartka dla niego. Dośrodkowanie z rzutu wolnego ale Lasogga wybija na rzut rożny.

65'
Rożny został wyłapany bez problemu przez bramkarza BVB.

65'
Sytuację wyjaśnia Hummels i będzie rzut rożny dla HSV. Stieber wchodzi na boisko za Diekmeiera.

65'
Durm traci piłkę i kontratak HSV.

63'
Dośrodkowanie Holtbiego, strzał Westermanna z 5 metra i wspaniała parada Romana Weidenfellera ! Tylko dzięki bramkarzowi BVB na tablicy wyników nadal widnieje liczba 1 a nie 2.

62'
Diekmeier faulowany przez Jojicia i rzut wolny z prawej strony boiska dla HSV w okolicach pola karnego.

60'
Dośrodkowanie, zgranie Sokratisa do Aubameyanga ale napastnik BVB strzela niecelnie. A w międzyczasie żółta kartka dla Drobnego za opóźnianie gry.

60'
Faul w okolicach 35 metra i szansa dla BVB.

58'
Źle wyrzucona piłka z autu i grę wznowi z linii piątki bramkarz HSV.

57'
Dośrodkowanie, jednak obrońcy wybijają piłkę na aut.

56'
Szybkie wykonanie i kolejny rzut rożny.

56'
Zablokowane dośrodkowanie z lewej strony Schmelzera i rzut rożny dla BVB.

55'
Kombinacyjne wykonanie rzutu z autu w okolicach pola karnego BVB ale jest spalony.

53'
Nieporozumienie między Schmelzerem a Weidenfellerem, lewy obrońca wybija piłkę na aut.

51'
Brzydkie zachowanie Mullera, niemiec przetrzymuje piłkę którą powinien oddać obrońcy BVB który chciał wykonać aut i pomocnik HSV zostaje nagrodzony żółtą kartką.

50'
Akcja prawym skrzydłem Holtbiego, dośrodkowanie w pole karne, do piłki próbuje dopaść Lasogga ale obrońca wybija piłkę.

47'
Rożny dla BVB, piłka wybita przed szesnastkę, uderza Jojić ale obrońca blokuje strzał, piłka wznosi się w powietrze i Drobny nie ma problemu ze złapaniem jej.

47'
Zderzenie głowami Aubameyanga z Djouru i oszołomiony szwajcar musi zejść z boiska.

*'
W przerwie trener BVB zdecydował się zmienić Bendera na Jojicia !

46'

*'
Koniec pierwszej połowy ! Do przerwy drużyna Hamburgera SV sensacyjnie prowadzi 1:0 z drużyną Borussi Dortmund.

Oba zespoły grają nieprzemyślaną i niechlujną piłkę, brakuje składnych akcji i prób zaskoczenia bramkarzy.

Wyniki innych spotkań Bundesligi:

Bayern 3:0 Hannover
Werder 1:1 Freiburg
Hoffenheim 2:0 Schalke
Leverkusen 1:1 Padeborn

45'
Rzut rożny dla HSV ale piłkę wypiąstkowuje Weidenfeler.

45'
Wspaniałe zagranie Holtbiego do Mullera, Niemiec wychodzi na dobrą pozycję i uderza z 14 metra, jednak Roman Weidenfieller świetnie broni.

44'
Piłka po rzucie wolnym trafia w pole ale Lasogga wyjaśnie sytuację.

44'
Rzut wolny dla BVB z okolic 40 metra, będzie to dośrodkowanie w pole karne.

42'
Kehl w powietrznym pojedynku nokautuje Jansena trafiając go kolanem w plecy.

41'
Durm zagrywa z prawego skrzydła na 11 metr w pole karne, Aubameyang źle przyjmuje i piłka leci poza linię końcową boiska.

40'
Próba przerzucenia obrony BVB, piłka zagrywana do Jansena ale spalony.

39'
Prostopadła piłka do Adriana Ramosa jednak sędzia odgwizduje spalony.

38'
Akcja prawą stroną Aubameyanga, próba dośrodkowania, jednak obrońca blokuje wrzutkę.

35'
GOOOL ! Muller wychodzi na czystą pozycję, zauważa że obok niego jest niekryty Lasogga i podaje do niego a napastnik HSV pakuje piłkę do pustej bramki ! 1:0 dla HSV ! Jest to dopiero druga bramka piłkarzy z Hamburga w Bundeslidze w tym sezonie.

33'
Aubameyang zagrywa do Ramosa, były piłkarz Herthy stanąłby przed wspaniałą okazją gdyby dobrze przyjął piłkę...

30'
Nuda, nuda, nuda. Obie drużyny do tej pory grają bardzo bezbarwnie.

27'
Schmelzer podaje po lewej stronie do Kagawy, Japończyk uderza z 16 metra prosto w ręce Drobnego.

23'
Próba "strzało-dośrodkowania" Grosskreutz'a z narożnika pola karnego, jednak piłka szybuje ponad bramką.

22'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak Weidenfeller piąstkuje daleko poza pole karne.

22'
Błąd obrońcy BVB przy linii końcowej, Jansen przejmuje piłkę i próbuje dośrodkować, ale obrońca BVB blokuje.

20'
Brzydki faul greckiego obrońcy BVB i żółta kartka dla niego.

15'
Wślizg bez piłki i żółta kartka dla Holtbiego !

12'
Świetna szansa Mullera, ale Wiedenfeller jest na posterunku.

12'
Ostry faul piłkarza BVB i rzut wolny dla HSV. Dośrodkowanie w pole karne i piłka wybita przez obrońce.

11'
Schmelzer dośrodkowuje ale piłka ląduje w rękach bramkarza.

10'
Prostopadłe podanie do Aubameyanga, jednak obrońca był pierwszy przy piłce i rzut rożny dla BVB.

8'
Uderza Schmelzer i... Piłka wysoko nad bramką.

8'
Rzut wolny dla BVB około 25 metrów od bramki.

*'
W międzyczasie w innym spotkaniu Bundesligi jest wynik 1:0 dla Bayernu, gola zdobył nasz rodak Robert Lewandowski !

5'
Ryzykowny zwód Drobnego ale zdołał oszukać Aubameyanga.

3'
Szansa Schmelzera ale obrońca blokuje jego strzał.

2'
Złe dośrodkowanie Mullera i BVB wyjaśnia sytuację.

2'
Rzut wolny w okolicach pola karnego dla drużyny HSV.

1'
HSV rozpoczął mecz.

*'
Sędzią dzisiejszego meczu będzie Felix Zwayer.

*'
Piłkarze wychodzą na murawę stadionu Signal Iduna Park.

*'
Kibice BVB odśpiewali "You'll Never Walk Alone" a piłkarze powinni za chwilę pojawić się na murawie.

*'
Do tej pory drużyna z Hamburga w 6 meczach Bundesligi trafiała do siatki rywala tylko jeden raz ! Gola zdobył Muller w przegranym 2:1 spotkaniu 5 kolejki Bundesligi przeciwko drużynie Eintrachtu Frankfurt. HSV znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i to drużyna gospodarzy jest faworytem w dzisiejszym meczu.

*'
Ławka rezerwowych Hamburgera SV: Brunst-Zollner, Jiracek, Kacar, Rudnevs, Stieber, van der Vaart

*'
Ławka rezerwowych Borussi: Ginter, Gyau, Immobile, Jojić, Langerak, Piszczek, Subotić

*'
Oto składy obu drużyn:

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Durm, Sokratis, Hummels, Schmelzer - Bender, Kehl, Aubameyang, Großkreutz, Kagawa - Ramos

Hamburger SV: Drobny - Diekmeier, Djourou, Westermann, Ostrzolek - Behrami, Arslan, Muller, Holtby, Jansen - Lasogga

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Borussia Dortmund - Hamburger SV. Początek o 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Hamburger SV, to zapraszamy do śledzenia meczu online