Wisła Kraków - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
3 : 2

Michał Buchalik – Jakub Bartkowski, Zoran Arsenić, Marcin Wasilewski, Maciej Sadlok – Pol Llonch, Nikola Nemanja Mitrović, Tomasz Cywka (66' Tibor Halilović) – Rafał Boguski (80' Denis Bałaniuk), Carlitos (90' Marko Kolar), Jesus Imaz
Pavel Steinbors – Damian Zbozień, Michał Marcjanik, Frederik Helstrup, Adam Marciniak, Antoni Łukasiewicz, Patryk Kun, Andrii Bogdanov (84' Siergiej Kriwiec), Mateusz Szwoch, Grzegorz Piesio (41' Michał Nalepa), Ruben Jurado (56' Enrique Esqueda)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już w niedzielę.

90+4'
Koniec meczu. Wisła pokonała Arkę 3:2.

90+3'
Esqueda uderzał głową, ale za lekko i prosto w Buchalika.

90+3'
Rzut wolny dla Arki. W pole karne powędrowało sporo zawodników, głową uderzył Marciniak i Wisłę uratował Buchalik. Było bardzo groźnie.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

90'
Carlitos opuścił boisko, a zastąpił go Kolar.

89'
żółta kartka Kun ukarany żółtą kartką.

88'
Sadlok zablokował mocne uderzenie Szwocha.

86'
Wasilewski z pola karnego uderzył nad poprzeczką.

86'
żółta kartka Łukasiewicz ukarany żółtą kartką.

84'
Kriwiec zastąpił Bogdanov.

83'
Goool! Arsenić! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zawodnicy Wisły urwali się obrońcom, piłkę przejął Arsenić, który z bliskiej odległości pokonał Steinborsa .

83'
Od dłuższego czasu gra toczy się na połowie Arki.

81'
Groźne dośrodkowanie Sadloka, ale nikt nie skierował piłki do bramki.

80'
Bałaniuk zastąpił Boguskiego.

76'
Trzykrotnie próbował uderzać Carlitos. Dwukrotnie został zablokowany, a na koniec posłał piłkę obok bramki.

74'
Wisła ma przewagę.

70'
Dobre zagranie do Imaza, którego strzał z 16 metrów był niecelny.

67'
Katastrofalny strzał Sadloka z dystansu.

66'
Halilović zastąpił Cywkę.

66'
Znów Marcjanik niepokoił bramkarza, ale tym razem piłka w rękach Buchalika.

63'
żółta kartka Cywka ukarany żółtą kartką.

62'
Carlitos minął Marciniaka w polu karnym, ale nikt nie doszedł do jego płaskiego zagrania.

60'
Goool! Obrona Wisły nie zdążyła wybiec po wybiciu piłki, co wykorzystał Marcjanik, który znalazł się sam przed Buchalikiem i zdobył bramkę. Znów remis

60'
Kun minął rywala w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

56'
Esqueda zastąpił Jurado.

54'
Boguski mógł podwyższyć prowadzenie, ale głową uderzył obok bramki.

52'
Goool! Z rzutu wolnego uderzał Carlitos, znów katastrofalnie interweniował Steinbors, który nie złapał piłki i do pustej bramki skierował ją Arsenić.

51'
Teraz w ataku pozycyjnym Wisła, a Arka w głębokiej defensywie.

49'
Do ataków ruszyła Arka.

46'

'
Statystyki pierwszej połowy.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Wisła remisuje z Arką 1:1.

44'
Goool! Imaz! Co za strzał, co za bramka! Kapitalnie z bardzo dużej odległości uderzył Imaz i Steinbors nie zdołał odbić piłki, choć leciała na jego wysokości. Znów źle zachował się bramkarz Arki.

41'
Nalepa zastąpił Piesio.

39'
żółta kartka Marciniak ukarany żółtą kartką.

39'
Carlitos oddał kapitalny strzał z rzutu wolnego i Arkę uratował słupek.

37'
Wisła miała okazję do bardzo groźnej kontry, ale fatalnie rozegrała piłkę.

32'
Zamieszanie w polu karnym Wisły, ale wyjaśnili wszystko obrońcy.

29'
Znów groźnie pod bramką Wisły. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasiewicz urwał się obrońcom i głową uderzył tuż obok bramki.

23'
Mogło być 2:0! Strzał Marcjanik w efektownym stylu obronił Buchalik.

21'
Nie ma gola! Cartlios był na minimalnym spalonym.

21'
Będzie jednak wideoweryfikacja!

19'
Goool! Remis! Imaz uderzał z pola karnego, strzał był lekki,
ale Steinbors popełnił błąd i odbił piłkę. Dopadł do niej Carlitos, który wpakował ją do pustej bramki.

17'
Widać, że Arka ma drugą najlepszą defensywę w lidze (mniej bramek stracił tylko Lech Poznań). Wisła nie ma pomysłu na zaskoczenie obrońców.

14'
Wisła od razu stara się odrobić straty i atakuje. Groźnych sytuacji jednak brakuje.

11'
Goool! Atakowała Wisła, ale to Arka zdobyła bramkę! Po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony boiska akcję zamknął Marciniak, wstrzelił piłkę, którą do bramki skierował Patryk Kun.

10'
Wisła ma zdecydowaną przewagę.

7'
Piłkarze Wisły domagali się rzutu karnego, ale nie było mowy o zagraniu ręką Łukasiewicza.

6'
Niecelnie uderzał Wasilewski.

4'
Jak na razie Wisła stara się narzucić swój styl gry i dłużej utrzymuje się przy piłce. Sytuacji jednak nie było.

1'
Rozpoczęła Wisła Kraków.

'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Ławka rezerwowych Arki: Pilarz – Socha, Sołdecki, Nalepa, Kriwiec, Esqueda

'
Ławka rezerwowych Wisły: Cuesta – Głowacki, Pacić, Halilović, Małecki, Kolar, Bałaniuk.

'
Zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online