Lechia Gdańsk - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Kuciak - Gerson, Chrzanowski, Mladenović (67' Krasić), Nunes - Stolarski, Sławczew, F. Paixao (46' Wolski), Peszko, Łukasik (62' Borysiuk) - M. Paixao
Szmatuła – Konczkowski, Czerwiński, Korun, Pietrowski – Jodłowiec, Hateley – Zivec, Angielski (77' Papadopulos), Badia (71' Valencia ) – Szczepaniak

Szczepaniak (65.)
Papadopulos (90+3.)

Peszko (63.) żółta kartka
Angielski (29.) żółta kartka
Czerwiński (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Bardzo dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i serdecznie zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Lechia Gdańsk tkwi dalej w głębokim kryzysie. Klub gospodarzy nie potrafił wykorzystać atutu swojego terytorium. Dwa błędy przy stałych fragmentach gry okazały się zabójcze.
Piast Gliwice wykonał duży krok w kierunku utrzymania w polskiej elicie.

Koniec spotkania w Gdańsku!

90+3'
Goooooool! Piast dobija Lechię! Rzut wolny okazał się nie do zatrzymania dla obrony gospodarzy. Michal Papadopulos efektownie sfinalizował wyborne podanie od Zivca.

90+2'
Na tzw. "aferę" atakują "Biało - Zieloni". Każda sekunda jest dla nich na wagę złota.

90+1'
Wielka determinacja u gospodarzy. Adam Chrzanowski oraz Sławomir Peszko są graczami Lechii, którzy wykazują się dużą aktywnością na murawie.

90'
Pan Paweł Gil dodał 4 minuty.

89'
Mateusz Szczepaniak ma wyraźnie chęć na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego. Kilka sekund temu napastnik posłał futbolówkę w miejsce, gdzie stał Dusan Kuciak.

89'
Waldemar Fornalik ma możliwość zrealizowania jeszcze jednej zmiany.

88'
Coraz więcej nerwów po gdańskiej stronie. Popularne "Piastunki" czynią wszystko, by piłka znajdowała się jak najdalej od pola karnego.

86'
Sławomir Peszko próbuje się dwoić i troić na placu gry. Przed momentem oglądaliśmy silne uderzenie. Futbolówka dostała ciekawej rotacji, lecz finalnie wylądowała za bramką.

85'
Sławomir Peszko zawiódł kibiców, którzy liczyli na dobrą centrę z prawego skrzydła. Marco Paixao nie miał szans nic groźnego zrobić pod bramką Piasta.

83'
Michal Papadopulos miał piłkę meczową! Czeski snajper dostał bardzo dobre podanie od pomocników swojej ekipy. Papadopulos, mając przed sobą Kuciaka, przegrał z nim rywalizację.

82'
Podopieczni Adama Owena są zmuszeni do odsłonięcia się. To również może okazać się zbawienne dla gliwiczan, którzy będą mieli okazję do skonstruowania kontry.

80'
Adam Chrzanowski, widząc nieporadność w rozegraniu, spróbował swoich sił z dystansu. Młody pomocnik popisał się ryzykowną decyzją, ale piłka nie zrobiła żadnej krzywdy Szmatule.

79'

77'
Wymiana na szpicy Piasta. Michal Papadopulos zastąpił Karola Angielskiego.

76'
Piast Gliwice robi wszystko, aby skorzystać z dobrego dla siebie obrotu spraw.

74'
Lechia Gdańsk zmuszona jest do występu w osłabieniu. Sztab szkoleniowy wykorzystał przepisową ilość zmian.

73'
Trzeba wspomnieć, że Pan Adam Owen wyczerpał już swój limit zmian. Rafał Wolski jest przy linii bocznej.

72'
Rafał Wolski odniósł uraz, po starciu z Korunem.

71'
Gerard Badia otrzymał podziękowania od swoich trenerów. Joel Valencia ma pomóc Piastowi w utrzymaniu albo podwyższeniu wyniku.

70'
Dusan Kuciak nie miał problemów z tym, by zatrzymać bardzo sygnalizowaną próbę Tomasza Jodłowca.

68'
Marco Paixao dostał okazję na zaliczenie uderzenia z rzutu wolnego. Portugalczyk pewnie podszedł do piłki, ale jego zagranie nie ominęło muru.

66'
żółta kartka Do realizacji faulu taktycznego dopuścił się Jakub Czerwiński. Cierpliwość arbitra głównego już się wyczerpała.

65'
Goooooool! Wyrzut piłki z autu w wykonaniu Hateley'a przyniósł gościom prowadzenie! W szesnastce Lechii najlepiej odnalazł się Mateusz Szczepaniak. Ten uderzył nie do obrony dla Kuciaka.

63'
żółta kartka Sławomir Peszko nie wytrzymał próby nerwów. Brzydki atak zaprezentował uznany skrzydłowy reprezentacji Polski.

62'
Adam Owen zaproponował kolejną roszadę w składzie. Ariel Borysiuk wszedł na boisko za Daniela Łukasika.

60'
Już godzina gry w Gdańsku. Liczmy na to, że obie ekipy się rozpędzą.

59'
Adam Chrzanowski stworzył zagrożenie pod bramką Szmatuły. Młody obrońca gospodarzy nieźle wyszedł do wgrania ze stałego fragmentu gry. Mankamentem, jednak, było to, że Chrzanowski posłał piłkę wprost w Szmatułę.

58'
Kibice Lechii mogą czuć rozczarowanie, oglądając grę w wykonaniu swoich podopiecznych. Klub z Gdańska był przez wielu ekspertów uważany za wyraźnego faworyta aktualnie rozgrywanego spotkania.

57'
Piast Gliwice podjął próbę śmielszej gry w ataku na pole karne gdańszczan.

55'

53'
Jakubowi Czerwińskiemu udało się uciec spod krycia obrońców Lechii. Środkowy defensor gości dopadł do centry z rzutu wolnego, lecz miał trudną pozycję, aby realnie zagrozić bramce Kuciaka.

52'
Coraz więcej brzydkich przewinień Nam się pojawia na płycie boiska. Gerson przewrócił jednego z zawodników Piasta Gliwice.

51'
Sławomir Peszko efektowną podcinką próbował uruchomić na skrzydle Pawła Stolarskiego. Bardzo dobry pomysł, ale w porę skutecznie zareagował Jakub Szmatuła.

49'
Rafał Wolski wywalczył rzut wolny dla swojej ekipy. Były gracz Lechii, Marcin Pietrowski, wyraźnie przesadził z piłkarską agresją.

48'
Mateusz Szczepaniak upadł na murawę, po starciu z rywalem. Zamiast rzutu wolnego, Piast otrzymał piłkę od autu.

47'
Piast Gliwice rozpoczął grę po przerwie bez żadnych zmian w składzie.

46'
Flavio Paixao drugą połowę meczu obejrzy z perspektywy ławki rezerwowych. Trener Owen wpuścił na plac gry Rafała Wolskiego.

46'
Wracamy do gry w Gdańsku!

Najwyższy czas na przedstawienie oficjalnych statystyk. Przygotował je portal EkstraStats.

Piłkarze obu ekip udali się do swoich szatni.

45+2'
Flavio Paixao wysoko nad poprzeczką! Mladenović kapitalnie błysnął rajdem z piłką, a następnie wyłożył piłkę Portugalczykowi. Temu futbolówka koszmarnie zeszła z nogi.

45'
3 minuty dłużej potrwa I odsłona.

44'
Jakub Czerwiński dobrze uprzedził Jakuba Szmatułę. Paweł Stolarski zrobił wiele zamieszania, swoim groźnym dośrodkowaniem z bocznej strefy boiska.

43'
Zbliżamy się do finiszu I połowy. Z racji kilku przerw powinniśmy mieć 2-3 minuty doliczonego czasu gry.

41'
Gerson, w ocenie sędziego, zbyt rażąco naruszył obowiązujące przepisy gry. Odległość od bramki Kuciaka jest dosyć znaczna.

40'
Gerard Badia zbyt długo holuje futbolówkę w pobliżu pola karnego Lechii. Jego koledzy z klubu mieli o to pretensje do Hiszpana.

38'
Goście jeszcze nie zanotowali celnego strzału w kierunku bramki strzeżonej przez Dusana Kuciaka.

37'
Nadal wynik bezbramkowy. Z minuty na minutę oglądamy słabszy okres obu ekip. Czekamy na sytuacje strzeleckie.

35'
Piast coraz śmielej poczyna sobie w ofensywie.

33'
Marco Paixao przypomniał o sobie. Portugalski snajper oddał silny strzał z dystansu, ale Szmatuła nie miał wiele do pracy, ponieważ obrońcy Piasta zblokowali uderzenie.

32'
Sędzia asystent jest zdolny do dalszego pełnienia swojej funkcji. Gramy dalej.

31'

30'
Przerwa w grze. Czas na uzupełnienie płynów.

29'
żółta kartka Żółtą kartkę za okrutny faul na Flavio Paixao został ukarany Karol Angielski. Duża zawziętość u gracza gości.

28'
Centra z rzutu rożnego w wykonaniu Lechii. Konczkowski uratował Piasta, dobrze ustawiając się w obrębie strefy swojej bramki.

27'
Piast Gliwice stawia w dużym stopniu na spokój przy rozegraniu futbolówki.

25'
Szczepaniak zderzył się bardzo niefortunnie z Nunesem.

24'
Ekipie Waldemara Fornalika brakuje dokładności z przodu.

22'
Dobry czas Lechii Gdańsk. Sławomir Peszko jest bardzo aktywnym zawodnikiem po stronie gospodarzy.

20'
Karol Angielski już drugi raz w tym pojedynku został upomniany przez arbitra liniowego. Ofsajd.

19'
Jakub Szmatuła ponownie doskonale zachował się we własnej strefie. Bramkarz Piasta zatrzymał sygnalizowany strzał głową w wykonaniu Flavio Paixao.

18'

16'
Kolejna centra w kierunku bliźniaków Paixao. Flavio był w dobrym miejscu, jednak portugalski napastnik nie potrafił celnie złożyć się do strzału.

15'
Na zegarze wybił pierwszy kwadrans gry tego spotkania.

13'
Sławomir Peszko znów straszy przeciwników na lewym skrzydle. Zatrzymanie doświadczonego pomocnika Lechii jest trudnym zadaniem dla obrony Piasta.

12'
Bardzo dynamicznie piłka krąży po boisku.

11'
Hateley uchwycony na ofsajdzie. Gra została przerwana przez zespół arbitrów.

10'
Okazja dla Piasta! Mateusz Szczepaniak miał sposobność na zaskoczenie Kuciaka, ale w ostatniej chwili Słowaka zaasekurował jego kompan z bloku defensywnego.

8'
Jakub Szmatuła pokazał genialną robinsonadę na refleks! Wyborna akcja Sławomira Peszki mogła, a nawet powinna zakończyć się golem autorstwa Marco Paixao. Portugalczyk, jednak, przegrał rywalizację z goalkeeperem.

6'
Piast miał niezłą okazję do kontrataku, ale jak szybko pojawiła się ta szansa, to tak szybko została zmarnowana. Przyjezdnym zabrakło dużo lepszej komunikacji.

5'
Jakub Czerwiński dobrze ustawił się w swojej strefie. Gospodarze próbuje nasilić ataki.

3'
Karol Angielski nie zdołał uniknąć pozycji spalonej. Sędzia liniowy bardzo szybko zareagował.

2'
Dla Lechii jest to drugi mecz ligowy u siebie. W poprzedniej kolejce "Biało - Zieloni" zremisowali 1:1 z Wisłą Kraków.

1'
Zespołowi sędziowskiemu dzisiaj pomagać w spornych sytuacjach ma system VAR.

*'

*'
Zawodnicy zameldowali się na płycie boiska.

*'
W ostatniej rywalizacji pomiędzy tymi ekipa Lechia Gdańsk wygrała 2:1. Trenerem Piasta wówczas był Dariusz Wdowczyk.

*'
Patrząc na historię, możemy się spodziewać interesującego widowiska.

*'
W Gdańsku sędzią będzie Pan Paweł Gil.

*'
Na takie zestawienie personalne Lechii zdecydował się jej trener, Adam Owen.

*'
Dzień dobry, Państwu! 23. seria gier w polskiej Ekstraklasie nie zwalnia tempa! W pierwszym niedzielnym spotkaniu Lechia Gdańsk na swoim obiekcie zmierzy się z Piastem Gliwice.
Start meczu o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online