Lech Poznań - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Burić - Gumny, Vujadinović, Dilaver, Kostewycz - Gajos, Trałka - Jevtić (89' Klupś), Majewski (68' Radut), Situm - Gytkjaer (60' Chobłenko).
Załuska - Rapa, Fojut, Dvali, Nunes, Piotrowski, Murawski (53' Listkowski), Frączczak, Drygas (82' Rasmussen), Delev (62' Buksa), Zwoliński.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Pogoń Szczecin

90+3'

90+2'
żółta kartka Piotrowski ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Klupś zastąpił Jevticia.

87'
Radut uderzał z narożnika pola karnego, ale trafił w obrońcę.

83'
żółta kartka Fojut ukarany żółtą kartkę.

82'
Rasmussen zastąpił Drygasa.

81'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Dilaver. 2:0!

80'
Chobłenko chciał uderzyć głową, ale faulował rywala.

74'
żółta kartka Zwoliński ukarany żółtą kartką.

72'
Lech oddalił grę od własnej bramki, ale po przerwie gra słabo.

68'
Radut zastąpił Majewskiego.

68'
Coraz groźniejsza jest Pogoń. Lech musi uspokoić grę.

64'
Burić ratuje Lecha w kapitalny sposób. Z najbliższej odległości głową uderzał Zwoliński i bramkarz Lecha jakims cudem odbił piłkę.

62'
Buksa zastąpił Deleva.

60'
Chobłenko zastąpił Gytkjaera.

59'
żółta kartka Jevtić ukarany żółtą kartką.

57'
Nunes uderzył niecelnie z rzutu wolnego.

55'
Pogoń po przerwie prezentuje się zdecydowanie lepiej.

53'
Listkowski zastąpił Murawskiego.

48'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka spadła w pole bramkowe, ale dobrze interweniował Vujadinović.

46'

45+1'

44'
Ładne zagranie o Majewskiego, który nie sięgnął piłki.

41'
Jevtić za mocno wypuścił sobie piłkę po dobrym zagraniu Majewskiego! Gdyby nie ten błąd, to byłby sam na sam z Załuską.

41'
żółta kartka Trałka ukarany żółtą kartką.

40'
Niecelnie głową uderzał Fojut.

40'
W dogodnej sytuacji znalazł się Zwoliński, ale zabrakło mu zdecydowania i Trałka przyblokował jego strzał.

37'
Lech Poznań ma wyraźną przewagę.

34'
Było bardzo groźnie pod bramką Pogoni po łatwej stracie. Załuska z olbrzymimi problemami obronił strzał Gytkjaera i dobitkę Jevticia.

32'
Załuska obronił strzał Majewskiego z rzutu wolnego.

28'
Jevtić strzelał z rzutu wolnego i trafił w mur.

25'
żółta kartka Drygas ukarany żółtą kartką.

23'
Skiksował teraz Załuska przy piąstkowaniu. Na szczęście dla niego obyło się bez konsekwencji.

20'
Goool! Jevtić otrzymał podanie od Gajosa, przed polem karnym z łatwością minął rywala i oddał płaski strzał, którego nie zdołał obronić Załuska.

15'
Mocny strzał Piotrowskiego sprzed pola karnego przeleciał nad bramką.

14'
Gytkjaer uderzył z powietrza z pola karnego i pewnie interweniował Załuska.

10'
Gytkjaer oddał ładny strzał głową, aczkolwiek niecelny.

9'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału starał się dojść Zwoliński, ale ostatecznie piłka przeszła obok bramki. Mogło być groźnie.

8'
Lech jest drużyną przeważającą.

6'
Situm wymienił piłkę z Kostewyczem, a potem zagrał ją do Gytkjaera, który w polu karnym nie zdołał przy niej utrzymać.

4'
Majewski dopadł do piłki wybitej spod nóg Jevticia, ale z siedemnastu metrów uderzył nad poprzeczką.

2'
Nie tylko Lech może liczyć na wsparcie fanów. Do Poznania przyjechało kilkuset kibiców Pogoni.

1'

'

'
Piłkarze już na boisku. Kibice Lecha na ich wyjście odpalili race.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online