Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3 : 0

Loska – Wolniewicz, Suarez, Bochniewicz, Koj – Kądzior, Matuszek, Wieteska (71' Wieteska), Kurzawa - Ł.Wolsztyński (77' Urynowicz), Angulo (90+1' Hajda)
Mucha - Grzelak, Putiwcew, Toivio, Matei - Kupczak, Jovanović, Guba (72' Janjatović), Stefanik, Gergel (60' Szeliga) - Śpiączka (60' Kvantaliani)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Górnik Zabrze pokazał wreszcie to, z czego słynął w rundzie jesiennej. Dzisiaj u gospodarzy była walka oraz wielka mądrość w grze.
Nad głową Macieja Bartoszka coraz czarniejsze chmury. Bruk-Bet zmarnował okazję na wydostanie się ze strefy spadkowej.

Ostatni gwizdek arbitra!

90+2'
Przed Nami ostatnie sekundy tego boju.

90+1'
Igor Angulo nie zdobył dzisiaj gola, ale z całą pewnością Hiszpan pokazał się z dobrej strony. Wojciech Hajda na boisku.

90'
Zanosi się na trzecią, czyli ostatnią zmianę u gospodarzy.

89'
Trzy minuty dłużej potrwa pojedynek w Zabrzu.

88'
Za chwilę sędzia techniczny powinien pokazać cyfrę, która będzie symbolizować wymiar dodatkowego czasu.

87'
Nad poprzeczkę pofrunęła piłka, po huknięciu jej przez Wolniewicza.

85'
Goście z Niecieczy już coraz mniej wierzą w to, że uda się odmienić losy tego spotkania. Smutną minę ma również Maciej Bartoszek, który w opinii wielu ekspertów, jest skazywany w najbliższych dniach na zwolnienie.

84'
Nieporozumienie na linii: Putiwcew - Mucha. Brak komunikacji mógł zakończyć się dla gości bardzo źle, ale w pobliżu Muchy nie znajdował się żaden z napastników.

83'

81'
Górnik Zabrze zepsuł niemal idealną szansę na podwyższenie. Mimo przewagi liczebnej nie udało się zdobyć bramki, ponieważ Matuszek, w czasie podania, skiksował.

80'
żółta kartka Wolniewicz wystawiał już cierpliwość sędziego na wiele prób. Ten zawodnik, za faul sprzed chwili, został ukarany kartką barwy żółtej.

79'
Groźna centra na pole karnego gości. Zagrywał Kądzior. Angulo ambitnie walczył, ale wyżsi od niego defensorzy wygrali powietrzny bój.

77'
Wcześniej wspomniany Marcin Urynowicz daje zmianę za Łukasza Wolsztyńskiego.

76'
Tomasz Loska bardzo pewnie zatrzymał dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

75'
Marcin Urynowicz stoi przy linii bocznej. To zwiastuje zmianę u gospodarzy.

74'
Goooooool! Damian Kądzior został wybornie obsłużony kapitalnym, prostopadłym podaniem. Młody gracz, w sytuacji strzeleckiej, idealnie podniósł futbolówkę nad interweniującym bramkarzem.

72'
Ostatnia korekta u gości. Guba zmieniony przez Janjatovicia.

71'
Dariusz Wieteska odebrał podziękowania od kibiców, Maciej Ambrosiewicz już na płycie boiska.

70'
żółta kartka Jovanović obejrzał żółty kartonik. Pomocnik gości zdecydowanie za wysoko podniósł nogę, w trakcie walki o piłkę.

69'
Rzut rożny dla gości. Toivio wysoko podskoczył, aby dotrzeć do głębszego zagrania. Brawa za ambitną walkę w powietrzu, lecz strzał głową okazał się bardzo nieudolny.

67'
Jan Mucha dał nadzieję swojej drużynie na możliwość walki o korzystny wynik! Słowacki goalkeeper wybitnie zatrzymał dynamiczną akcję Górnika. W kapitalnej sytuacji strzeleckiej pod bramką rywala źle zachował się Angulo.

66'
Kąśliwy strzał z rzutu wolnego. Szeliga trafił w okolice, gdzie ustawiony był Tomasz Loska. Górnik dalej prowadzi 2:0.

65'
Spóźniony wślizg na nogę Guby zrealizował Bochniewicz. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie.

64'
W składzie ekipy z Zabrza nie dokonano jeszcze żadnych zmian.

63'
Za krótko z rzutu rożnego dogrywał Guba. Ustawiony na krótszym słupku obrońca Górnika zażegnał niebezpieczeństwo.

62'

60'
Podwójna reakcja sztabu szkoleniowego Bruk-Betu: Szeliga za Gergela, Kvantaliani w miejsce Śpiączki.

59'
żółta kartka Coraz bardziej agresywnie na placu. Matei wylądował w notesie sędziego głównego.

57'
żółta kartka Szymon Matuszek dopuścił się zdecydowanego wślizgu na nogę przeciwnika. Z racji otrzymanej czwartej żółtej kartki w tym sezonie, Matuszka nie obejrzymy w następnej kolejce.

56'
żółta kartka Rafał Grzelak sukcesywnie pracował na karę indywidualną. Przewinienie taktyczne w wykonaniu doświadczonego pomocnika.

54'
Bardzo zafrasowana mina trenera Macieja Bartoszka. Coś mi się wydaje, że za kilka minut dojdzie do jakiś zmian w jego ekipie.

53'
Goooooool! Rafał Kurzawa zaprezentował wielki kunszt! Idealny strzał zza pola karnego! Futbolówka wylądowała w lewym sektorze bramki.

51'
Samuel Stefanik wziął się za wykonanie kornera. Do jego dośrodkowania doszedł kolega z klubu, ale on nie potrafił, jednak, dobrze ułożyć głowy do piłki. Ta pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

50'
Składy nie zmieniły się w czasie przerwy. Obaj szkoleniowcy w dalszym ciągu ufają swoim wybrańcom.

48'
Rafał Kurzawa dorzucił piłkę od rzutu wolnego. Futbolówka została posłana w miejsce, gdzie stał obrońca Bruk-Betu.

47'
Na ból skarży się gracz gospodarzy. Rafał Grzelak po raz kolejny błysnął zbytnią agresją.

47'
Bartosz Śpiączka przegrał rywalizację z obrońcami Górnika. Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

46'
Piłkarze ruszyli! II część gry!

Portal EkstraStats przygotował interesujący pakiet statystyk.

Pierwsza połowa meczu została zakończona!

44'
Ostatnie sekundy I połowy gry w Zabrzu.

42'
Rzutu rożnego dla gości nie było. Bruk-Bet przeprowadził kolejną, szybką akcję. Jednak, czytelny strzał z głębi pola karego nie stworzył zagrożenia pod bramką zabrzan.

41'
Bartosz Śpiączka miał wielkie pretensje do arbitra głównego. Chodziło o to, że napastnik Termaliki domagał się rzutu rożnego dla swojej ekipy, po rzekomym kontakcie rywala z piłką.

40'
Zabrakło zimnej krwi w polu karnym Śpiączce. Zbyt szybki strzał z bardzo nieprzygotowanej pozycji. Uderzenie nie mogło zaskoczyć Loski.
A chwilę wcześniej oglądaliśmy ciekawy rajd z piłką w wykonaniu Rafała Grzelaka.

39'
Piłkarze gości mają ogromne problemy z celnością wrzutek na szesnastkę przeciwnika. Bez odpowiedniej precyzji nie da się zagrozić bramce Tomasza Loski.

38'
3:1 - w taki sposób kształtuje się statystyka dot. ilości celnych strzałów.

36'
David Guba rozczarował kibiców, swoim dograniem z lewego skrzydła boiska. Zapowiadała się groźna akcja, ale niestety, pomocnik centrował wprost na głowę rywala.

35'

33'
Techniczny, ładny strzał z dalszej odległości pokazał Matei. Uderzenie skierowane w centralną część bramki, pewnie zgarnął Tomasz Loska.

32'
Rafał Grzelak daje coraz więcej powodów arbitrowi głównemu, aby ten zastosował karę indywidualną. Przed chwilą byliśmy świadkami bardzo agresywnego wślizgu.

30'
Gooooool! Łukasz Wolsztyński wpisał się na listę strzelców! Igor Angulo bardzo dynamicznie zagrał pod strefę bramkarską, a tam kapitalnym uderzeniem ze wślizgu błysnął Wolsztyński.

29'
Lepszy czas gry na boisku ma Górnik Zabrze. Marcin Brosz próbuje zmotywować swoich graczy.

28'
Z pokorą decyzję o ofsajdzie przyjął Igor Angulo. Słuszna reakcja sędziego liniowego.

27'
Rafał Grzelak pracuje na żółty kartonik. Kolejny brzydki faul w wykonaniu doświadczonego piłkarza.

25'
Pierwsza dobra okazja bramkowa w tym boju! Łukasz Wolsztyński dopadł w polu karnym do bezpańskiej piłki, i od razu huknął! Na posterunku genialnie zareagował Jan Mucha, efektownie wyciągając się w kierunku lecącej futbolówki.

24'
W środkowej strefie boiska dostrzec można wiele przewinień taktycznych.

22'
Jovanović próbował prostopadłym zagraniem uruchomić Bartosza Śpiączkę. Plan był ambitny, lecz pomocnik nie błysnął wielką precyzją.

21'
Damian Kądzior zbyt wolno zamierzał się do oddania strzału z głębi pola karnego. Młody pomocnik uderzył, jednak w porę tor lotu piłki zablokował Grzelak.

19'
Chaotyczne ataki w wykonaniu Bruk-Betu. Górnik oczekuje na możliwość wyprowadzenia groźnej kontry.

18'
Igor Angulo najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego dla Górnika. Snajper zabrzan zanotował efektowny strzał głową, ale futbolówka poleciała wprost w rękawice Muchy.

17'
Grzelak nadepnął na stopę przeciwnika. Kądzior był tym zawodnikiem, który ucierpiał w starciu.

16'
Przewagę starają się przejąć piłkarze Macieja Bartoszka.

15'
Za nami już pierwszy kwadrans występu w Zabrzu.

13'
Dość nieoczekiwany strzał z dalszej odległości zaliczył Toivio. Próba oddana z 40 metrów poleciała tuż obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Tomasza Loskę.

12'
Stały fragment gry dla przyjezdnych. Roman Gergel został nieprzepisowo zatrzymany.

11'
Faul w ofensywie zrealizował Śpiączka. Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze.

9'
Nieudane uderzenie z głębi szesnastki zaliczył Damian Kądzior. Piłka poszybowała obok prawego słupka bramki.

8'
David Guba ładnie uwolnił się na lewej flance boiska. Pomocnik przyjezdnych dostał trochę miejsca, i oddał strzał. Dobrze zareagowała obrona Górnika, która nie przestraszyła się silnej próby i ją skutecznie zatrzymała.

7'
Niedokładne dośrodkowanie w wykonaniu Matei. Spokojnym zagraniem głową sytuację w swoim polu karnym uspokoił Bochniewicz.

6'
Gospodarze bardzo energetycznie podeszli do tych zawodów.

4'
Przewinienie taktyczne popełnił Łukasz Wolsztyński. Napastnik zabrzan zbyt zawzięcie łapał przeciwnika za koszulkę.

3'
Rzut wolny nie wyszedł dobrze podopiecznym Marcina Brosza. Strzał Łukasza Wolsztyńskiego nie zaskoczył wysoko ustawionego muru. Potem, Rafał Kurzawa próbował dośrodkowywać w kierunku kolegów, ale jego wgranie pewnie wyłapał Jan Mucha.

2'
Piłkarze Górnika reklamowali zagranie piłki ręką przez zawodnika "Słoni". Wszystko miało miejsce tuż pod szesnastką gości.

1'
Spotkanie zainaugurowali gospodarze.

*'

*'
Na plac gry wchodzą piłkarze oraz sędziowie. Swój czas mają kibice z Zabrza.

*'
Znamy już oba składy! Ktoś zaskoczony wyborami szkoleniowców?

*'
W rundzie jesiennej Górnik Zabrze wygrał 2:1 z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

*'
W taki sposób zmieniła się ligowa tabela. Obie ekipy mają o co grać.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Czas na zakończenie zmagań w 23. kolejce LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu. Górnik Zabrze podejmie na swoim stadionie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online