Bayern Monachium - Besiktas Stambuł online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Besiktas Stambuł
5 : 0

Ulreich - Kimmich, Hummels, Boateng, Alaba - Vidal (82' Tolisso), Martinez, Rodriguez (44' Robben) - Müller, Coman (80' Ribery), Lewandowski
Fabri - Adriano, Pepe, Vida, Caner Erkin (69' Gonul) - Medel (84' Arslan), Hutchinson - Quaresma, Talisca, Babel - Vágner Love (56' Tosić)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Besiktas Stambuł

Dziękuję uprzejmie za wspólnie spędzony czas.

Bayern Monachium już niemal w 100% zapewnił sobie promocję do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Besiktas, grając w osłabieniu, nie potrafił przeciwstawić się tak dobrze występującemu niemieckiemu klubowi.
Robert Lewandowski nie zawiódł polskiej publiczności. Polski napastnik solidnie napracował się na placu gry.

90+3'
Ulreich spokojnie zatrzymał zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie. Rzut wolny zmarnował Ricardo Quaresma.

90+2'
Ryan Babel ewidentnie podcięty w nogę. Holender miał prawo do upadku na murawę.

90+1'
Robert Lewandowski nie zauważył ustawienia obrońców Besiktasu. Polak uchwycony na pozycji spalonej.

90'
Dwie dodatkowe minuty od zespołu sędziowskiego.

89'
Dla popularnego "Lewego" było to 5. trafienie w aktualnej edycji Ligi Mistrzów.

88'
Goooooool! Besiktas na deskach! Thomas Muller efektownie zaangażował się w akcję, idealnie wystawiając piłkę na nogę wbiegającego Roberta Lewandowskiego. Ten zdobył drugiego gola.

87'
Kimmich bił piłkę z kornera na bliższy słupek. Tam idealnie ustawiony był Adriano. Nic groźnego nie stworzono pod bramką Fabriego.

85'
Fabri - największy pozytyw Besiktasu! Genialna robinsonada uratowała gości, po fenomenalnym strzale Tolisso! Świeżo wprowadzony gracz uderzył z 18 metrów.

84'
Gary Medel zmieniony przez Tolgay'a Arslana.

83'
Robert Lewandowski bardzo ładnie opanował crossowe zagranie, ale wcześniej, jednak, sygnalizacja arbitra liniowego.

82'
Arturo Vidal poprosił o zmianę, Corentin Tolisso wpuszczony na ostatnie minuty tego meczu.

80'
Mamy po dwie zmiany w obu ekipach. Bardzo dobry występ dzisiaj pokazał Kingsley Coman, w jego miejsce na boisku - Franck Ribery.

79'
Vidal skarży się na ból. Chilijczyk został niefortunnie zahaczony.

78'
Gooooooool! Cierpliwość w życiu popłaca! Robert Lewandowski pokazał, że jest rasowym napastnikiem. Polak przewidział, że Fabri odbije silny strzał Martineza. Dobitka "Lewego" bez problemu wpadła do siatki.

76'
Faul natury taktycznej zrealizował Thomas Muller. Mimo, że przewinienie klasyfikowało się na kartkę, to sędzia główny postanowił oszczędzić gwiazdora.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans gry na Allianz Arena.

74'
Jedna z nielicznych szans gości. Talisca w ładnym stylu obrócił się z futbolówką, i oddał strzał tuż przed polem karnym. Kopnięta piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

73'
Joshua Kimmich chciał nieźle oderwać się defensywie tureckiego zespołu. Niestety, arbiter liniowy wskazał ofsajd.

71'

69'
Gonul ma wspomóc Besiktas. Na ławkę rezerwową został zesłany Erkin.

68'
Robert Lewandowski ambitnie szuka swojego gola. Polski napastnik został przed chwilą znakomicie zablokowany przez blisko ustawionych obok niego obrońców. Robben zaliczył bardzo dobry rajd.

67'
Gooooool! Thomas Muller po raz drugi! Niemiec kapitalnie zakończył wgranie piłki na bliższy słupek. Fabri nie miał nic do powiedzenia, przy strzale z dwóch metrów.

65'
Arjen Robben starał się w swoim stylu dokręcić futbolówkę w okolice lewego okna bramki. Przepiękne plany pokrzyżował dobrze ustawiony defensor.

63'
Przygotowywane są kolejne roszady taktyczne.

62'
żółta kartka Zdecydowanie za późno wślizgiem piłkę próbował odebrać Pepe. Doświadczony portugalski stoper ujrzał zasłużony kartonik.

61'
Za bardzo agresywnie w szesnastce Besiktasu o futbolówkę walczyli zawodnicy Bayernu. Doczekaliśmy się reakcji arbitra.

60'
Gra przerwana. Arjen Robben, w czasie dryblingu, nie mógł liczyć na taryfę ulgową od przeciwników. Rzut wolny.

59'
Za chwilę wybije godzina gry w Monachium. Przewaga gospodarzy jest bardzo widoczna.

57'
Gwizdek sędziego głównego. Napastnicy Bayernu przewinili w trakcie walki o piłkę, tuż pod bramką Fabriego.
Kolejne bramki dla niemieckiego zespołu wydają się już tylko kwestią czasu.

56'
Trener Besiktasu zaoferował zmianę. Vagnera Love wymienił Dusko Tosić.

54'
W siatkarskim stylu Fabri ściągnął futbolówkę z głowy przeciwnika. Arjen Robben wykazał się niezłym przeglądem pola.

52'
Goooooool! Kingsley Coman wpisał się na listę zdobywców bramek! Idealne, płaskie wykończenie podania od Lewandowskiego. Piłka została posłana w lewy, dolny róg.

51'
Robert Lewandowski miał wielkie chęci na piłkę, którą z głębi szesnastki dogrywał Arjen Robben. Nasz rodak efektownie włączył się w akcję, lecz bardzo dobrze i w porę zainterweniował Fabri.

50'
Słupek! Ależ blisko swojego gola był Robert Lewandowski! Fenomenalne zagranie bezpośrednio ze stałego fragmentu! Centymetry.

49'
Rzut wolny dla Bayernu! Z niemal linii pola karnego! Robert Lewandowski był konkretnie ciągnięty za koszulkę przez dwóch rywali.

48'
Z rzutu rożnego Bayern wygenerował zagrożenie pod bramką Turków. Drugi strzał głową oddał dzisiaj Mats Hummels. Były defensor BVB minimalnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

47'
Joshua Kimmich, będąc na prawym skrzydle, posłał efektowną centrę. Na futbolówkę biegł Lewandowski, ale polskiego napastnika odpowiednio uprzedził Erkin.

46'
II połowa meczu już się rozpoczęła!

Koniec I części gry!

45+1'
Vagner Love szuka luki w ustawieniu pary stoperów.

45'
Ta jakże szalona I odsłona została wydłużona o dwie minuty.

44'
Wspomniana korekta. Arjen Robben zastąpił Jamesa Rodrigueza, który skarżył się na kontuzję.

43'
Goooooool! Bayern Monachium doczekał się bramki! Thomas Muller urwał się obronie i z bardzo bliskiej odległości płaskim strzałem pokonał Fabriego. W jego strefie znajdował się kilkunastu graczy.

41'
Zanosi się na wymuszoną zmianę w Bayernie. Arjen Robben jest desygnowany do wejścia na murawę.

40'
Besiktas zdecydowanie przyspieszył z atakami. Minimalnie nad poprzeczką powędrowała solidna próba z poważniejszej odległości. Swojego szczęścia próbował Hutchinson.

39'
Ricardo Quaresma udowodnił, że jest jednym z klasowych skrzydłowych na świecie! Genialna szarża na prawym skrzydle boiska, zakończyła się świetnym strzałem! Na posterunku - Ulreich.

38'
Wymienność pozycji w Bayernie. Javi Martinez pełni niekiedy rolę napastnika.

37'
żółta kartka Sędzia główny uznał, że niżej wspomniane zagranie polskiego snajpera kwalifikowało się na żółtą kartkę.

36'
Robert Lewandowski popisał się efektowną przewrotką na szóstym metrze od bramki przeciwnika.
Usłyszeliśmy jednak gwizdek sędziego, ponieważ Polak, w czasie oddawania próby, faulował.

35'
We wcześniej sytuacji uderzał Alaba. Pepe ofiarnie stanął na linii mocnego strzału. Wynik bezbramkowy jest nadal w pełni aktualny.

33'
Co za chaos pod bramką Besiktasu! Pepe - on uratował Fabriego przed kapitulacją. Bezpańską piłkę w polu karnym zgarnął jeden z zawodników Bayernu!

32'
żółta kartka Ricardo Quaresma ogromnie się pomylił, wykonując wślizg tuż pod swoim polem karnym. Dla Bayernu Monachium będzie rzut wolny.

30'
Rośnie przewaga gospodarzy. Besiktas desperacko blokuje dostęp do swojej bramki.

29'
Fabri pokazał, co jest u bramkarza ważne! Z trzech metrów na jego bramkę poleciał bardzo groźny strzał głową Hummelsa! W niemal straconej sytuacji goalkeeper znakomicie sparował piłkę nad poprzeczką.

28'
David Alaba efektownym dośrodkowaniem szukał głowy Thomasa Mullera. Niemiecki gwiazdor starał się nadbiegać na lecącą futbolówkę, ale niestety dla niego, obrońca gości zażegnał niebezpieczeństwo.

27'
Zgodnie z prognozami Bayern próbuje zamknąć Besiktas na jego szesnastce.

26'
Fabri zachował zimną krew na linii bramkowej! Bramkarz Besiktasu nie dał się pokonać, po technicznym strzale Martineza. Defensywny pomocnik mierzył w prawy sektor bramki.

25'
69% - 31%. Statystyka mówiąca o posiadaniu piłki.

23'
Robert Lewandowski nie ma wiele luzu w polu karnym gości.

22'
Głośne okrzyki kibiców z Niemiec.

20'
Niemiecki klub usiłuje wykorzystać wielki atut, a mianowicie przewagę liczebną na boisku.

19'
Dość nieoczekiwanie na sytuację strzelecką wyszedł Vagner Love. Doświadczony napastnik Besiktasu, mając wiele możliwości, wybrał opcję lobu bramkarza. Piłka, jednak, została kopnięta poniżej oczekiwań.

18'
Nie Robert Lewandowski, a James Rodriguez wziął na siebie odpowiedzialność za powodzenie stałego fragmentu. Techniczne uderzenie Kolumbijczyka pofrunęło minimalnie nad poprzeczką.

17'
Za chwilę zostanie wybity rzut wolny. Przy piłce stoi m.in. Lewandowski.

15'
Ależ się dzieje w Monachium! Vida otrzymał czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na kapitalną pozycję Robercie Lewandowskim!

14'
Alaba huknął z blisko dwudziestego metra. Fabri mógł mówić o wielkim szczęściu, że Pepe ofiarnie zablokował strzał.

12'
Oglądamy bardzo dynamiczny mecz. Obie strony chcą zapewnić sobie awans już w tym spotkaniu.

10'
Fabri doskonale zachował się w niebezpiecznej dla siebie strefy! Goalkeeper wybornie sparował ogromnie silny i dobry strzał w wykonaniu Comana.

9'
Robert Lewandowski ogromnie blisko dojścia do bardzo sprytnego dośrodkowania Mullera. Polskiego snajpera w ostatniej chwili uprzedził Fabri.

7'
Thomas Muller po raz pierwszy dzisiaj zabłysnął. Fantastyczny strzał zza szesnastki mógł podobać się zgromadzonej publiczności. Piłka, po jego próbie, powędrowała minimalnie obok prawego słupka.

6'
Faul w powietrznej rywalizacji popełnił Medel. Zespół, w którym występuje Robert Lewandowski, zacznie od rzutu wolnego.

4'
Javi Martinez został słownie upomniany przez Pana arbitra. Ciągnięcie rywala za koszulkę nie mogło zostać niezauważone.

3'
Ryan Babel przyznał się do faulu w ofensywnie. Holender, w trakcie rajdu na lewej flance boiska, odepchnął jednego z przeciwników.

2'
Besiktas od początku stara się stosować wysoki pressing na połowie Bayernu.

1'
Piłkę po raz pierwsi dzisiaj kopnęli gracze tureckiej drużyny.

*'
Wystartowały zawody w Monachium!

*'
Na Allianz Arena rozbrzmiał oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Zawodnicy wraz z sędziami weszli na płytę boiska.

*'
Za niespełna pół godziny usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego.

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych: Arslan, Gonul, Lens, Negredo, Ozyakup, Tosić oraz Zengin.

*'
Trener Jupp Heynckes, w podstawowym składzie Bayernu Monachium nie znalazł miejsca dla takiego zestawu graczy: Starke, Wagner, Süle, Ribéry, Robben, Rafinha, Tolisso.

*'
Polski napastnik - Robert Lewandowski, znalazł się w pierwszym składzie aktualnego mistrza Niemiec.

*'
Ten Pan przyjął rolę rozjemcy głównego nadchodzącego boju.

*'
Obie drużyny w swojej historii dwukrotnie mierzyły się ze sobą. W sezonie 1997/98 Bayern dwa razy wygrywał rezultatem 2:0.

*'
Mecz na Allianz Arena rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Ekipa Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium, zmierzy się z tureckim klubem w ramach pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed Nami kolejna porcja mistrzowskich emocji! Bayern Monachium zagra z Besiktasem Stambuł.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Besiktas Stambuł, to zapraszamy do śledzenia meczu online