Chelsea - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Barcelona
1 : 1

Courtois - Azpilicueta, Christensen, Rudiger - Moses, Fabregas (84' Drinkwater), Kante, Alonso - Willian, Hazard, Pedro (83' Morata).
Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busquets - Rakitić, Iniesta (90+2' Gomes) - Paulinho (64' Vidal) - Messi, L. Suarez.

Mecze na żywo: Chelsea - Barcelona

Rewanż na Camp Nou odbędzie się 14 marca.

Można powiedzieć, że rezultat końcowy jest sprawiedliwy, choć gospodarze mogą sobie pluć w brodę za błąd w defensywie w 75. minucie, który może być decydujący w końcowym rozrachunku tego dwumeczu.

90+2'
Zmiana w zespole z Półwyspu Iberyjskiego: Gomes wszedł, Iniesta opuścił murawę.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

90'
żółta kartka Busquets otrzymał żółtą kartkę za przewinienie taktyczne.

89'
Gra wznowiona.

88'
Suarez i Alba potrzebują pomocy sztabu medycznego. Gra na moment przerwana.

86'
żółta kartka Za nadmierne protesty sędzia pokazał Moracie żółty kartonik.

86'
Nieudana próba z dystansu Mosesa, Nigeryjczyk nie mógł uwierzyć, że arbiter nie dostrzegł rykoszetu od jednego z graczy przyjezdnych. Powtórki nie wskazują, czy pomocnik Chelsea miał słuszność.

85'
Wyraźne przewinienie Umtitiego na Hazardzie, będzie stały fragment gry dla piłkarzy ze stolicy Anglii na połowie "Dumy Katalonii".

84'
Kolejna zmiana w londyńskim zespole: Drinkwater wszedł w miejsce Fabregasa.

83'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Morata zastąpił Pedro.

82'
Dogranie doszło do Rudigera, który chciał zgrywać, ale nieczysto trafił w futbolówkę.

82'
Umtiti nie zdołał wybić piłki przed linią końcową, korner dla piłkarzy Antonio Conte.

80'
żółta kartka Sypią się żółte kartki, teraz brzydki faul Rudigera na Roberto, Niemiec otrzymał napomnienie od sędziego głównego.

79'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Azpilicuety.

77'
żółta kartka Luis Suarez ukarany żółtą kartką.

76'
Barcelona ma doskonały wynik przed rewanżem.

75'
1:1!
Fatalne podanie Christensena pod nogi Iniesty, ten zagrał do niepilnowanego Messiego, a ten zdobył swojego pierwszego gola w starciach z Chelsea.

74'
Willian upadł przed polem karnym po wślizgu Pique - zdaniem sędziego nie było faulu.

73'
Niedokładne podanie Pedro skończyło atak gospodarzy, to nie jest najlepszy mecz Hiszpana.

71'
Tak też się dzieje - reprezentant "Canarinhos" ponownie na placu gry.

70'
Willian poszkodowany, potrzebuje pomocy medycznej. Filigranowy skrzydłowy za moment powinien wrócić na murawę.

69'
Kante rozprowadził kontrę Chelsea, podał do Williana, a zdobywca bramki chciał odegrać piłkę Francuzowi wbiegającemu w szesnastkę. Obrońcy "Barcy" przecięli jednak tę piłkę.

68'
Zdecydowanie za mocna wrzutka Vidala, nikt z jego kolegów nie miał możliwości dojścia do tego zagrania.

67'
Coraz większy napór podopiecznych Ernesto Valverde.

66'
Alba dograł piłkę z lewej strony boiska na głowę Kante, stracony gol zadziałał na gości jak płachta na byka.

64'
Pierwsza zmiana w "Dumie Katalonii": Vidal zajął miejsce Paulinho.

62'
1:0! Trzecia próba Williana znalazła się w siatce!
Brazylijczyk otrzymał piłkę po krótkim rozegraniu kornera, uciekł pilnującemu go zawodnikowi i płasko uderzył zza pola karnego. Ter Stegen bez większych szans na obronę.

62'
Rykoszet po uderzeniu Fabregasa, będzie róg dla "The Blues".

61'
Kolejna centra Rakiticia do rękawic bramkarza.

60'
Następne wznowienie gry z narożnika boiska dla Barcelony.

60'
Wrzutka wprost w ręce Courtoisa.

59'
Popisy techniczne Suareza, skutecznie ograł Christensena przy linii bocznej, Moses jednak już go zdołał zatrzymać. Rzut rożny dla gości.

57'
Błąd techniczny Hazarda, belgijskiemu graczowi uciekła piłka.

55'
Urugwajski snajper Barcelony chciał rozegrać akcję na jeden kontakt z Albą, ale za szybko zagrał piłkę na lewe skrzydło.

54'
Wypad ofensywny Rudigera, niemiecki defensor został jednak dość szybko zatrzymany.

53'
Luis Suarez dość prosto ograł Azpilicuetę, wbiegł w obręb szesnastki i uderzył - nie trafił w światło bramki, po drodze interweniował Courtois.

50'
Przewrócony przez Umtitiego Hazard w polu karnym, arbiter natychmiast nakazał Belgowi wstać - nie było mowy o rzucie karnym.

49'
Iniesta mocno strzelił zza szesnastki, futbolówka poszybowała obok celu.

47'
Roberto zbyt głęboko dośrodkował w pole karne, piłka wyszła poza plac gry.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Obie drużyny ponownie zameldowały na boisku.

Sporo się dzieje na Stamford Bridge - ciężko po pierwszej części wskazać jednoznacznie lepszą drużynę. Katalończycy mają większe posiadanie piłki, ale większe zagrożenie pod bramką stworzyli londyńczycy.

45'
Azpilicueta, który jest kapitanem miejscowych, udanie zatrzymał wślizgiem zagranie Messiego w szesnastce.

44'
Roberto wrzucił futbolówkę wprost na głowę Mosesa.

43'
Hazard! Najlepszy strzelec londyńczyków w tym sezonie miał dogodną okazję na zmianę rezultatu! Belgijski zawodnik doszedł jako pierwszy po bezpańskiej piłki w polu karnym Barcelony, uderzył jednak ponad bramką.

42'
Alonso zdobył stały fragment gry na połowie gości.

41'
Drugi słupek po uderzeniu Williana! Brazylijczyk nie ma dzisiaj szczęścia - znów zabrakło bardzo niewiele.

39'
Doskonałe podanie prostopadłe posłał Fabregas do Hazarda, Belg nie zdołał jednak przyjąć futbolówki.

38'
Pique niecelnie główkował po dośrodkowaniu Rakiticia.

37'
Alba niemal uciekł Mosesowi przy linii bocznej, ale Nigeryjczyk w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg, na korner.

35'
Pressing Alonso i Pedro zmusił Pique do błędu. Piłka po stronie Chelsea.

33'
Słupek po strzale Williana! Skrzydłowy huknął z dystansu, piłka "tylko" obiła obramowanie bramki.

31'
Alonso uderzył bezpośrednio, celnie, ale zbyt słabo, aby pokonać niemieckiego golkipera.

29'
żółta kartka Rakitić nie miał innego wyjścia jak tylko powalić rozpędzającego się Williana. Rzut wolny dla londyńczyków blisko pola karnego gości.

27'
Ostra centra Paulinho wylądowała w rękawicach Courtoisa.

25'
Gospodarze wykazują coraz większą nerwowość w grze.

24'
Nieporozumienie w szeregach obronnych Chelsea omal nie stworzyło Messiemu okazji do uderzenia.

22'
Niebezpieczeństwo zostało zażegnane, jednak futbolówka wciąż w posiadaniu gości.

21'
Kiks Christensena, będzie rzut rożny dla "Blaugrany".

20'
Gra piłkarzy Antonio Conte opiera się głównie na przeprowadzaniu szybkich kontr, natomiast barcelończycy bardzo długo rozgrywają piłkę, spowalniając swoje akcje do maksimum.

17'
Wolej Luisa Suareza sprzed szesnastki został zablokowany przez Rudigera. Goście zaczynają dominować nad londyńczykami.

15'
Paulinho! Strzał głową niepokrytego przez Alonso Brazylijczyka był minimalnie niecelny.

13'
Hazard z impetem wpadł w pole karne, po chwili wstrzelił piłkę na środek, ale nikt z jego partnerów nie zamknął akcji.

11'
Katalończycy długo budują atak pozycyjny.

9'
Główka Rudigera po dograniu Williana minęła lewy słupek.

8'
Korner dla "The Blues".

7'
Nie najlepsza wrzutka Fabregasa, podopieczni Ernesto Valverde z łatwością oddalili potencjalne zagrożenie.

6'
Willian pociągnął z futbolówką kilkanaście metrów na połowie gości i został sfaulowany przez Rakiticia. Rzut wolny dla Chelsea.

5'
Potężne uderzenie z dystansu Hazarda poszybowało tuż nad poprzeczką! Serce ter Stegena z pewnością zabiło mocniej.

3'
Centra Messiego po składnej akcji całego zespołu została przejęta przez Alonso.

2'
Arbiter dostrzegł zagranie ręką Williana przy przyjmowaniu piłki na połowie Barcelony i przerwał grę.

1'
Rozpoczęli gospodarze!

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Kibice zgromadzeni na Stamford Bridge witają wychodzących na murawę zawodników.

*'
Braki kadrowe Chelsea to: Emerson Palmieri, Tiemoue Bakayoko, Ross Barkley.

*'
Rezerwowi: Caballero, Cahill, Zappacosta, Drinkwater, Hudson-Odoi, Giroud, Morata.

*'
Znamy wybrańców szkoleniowca miejscowych, Antonio Conte!

*'
Ernesto Valverde, trener przyjezdnych, nie mógł skorzystać z usług dwóch graczy: Philippe Coutinho oraz Nelsona Semedo. Pierwszy wystąpił już w obecnych rozgrywkach w barwach Liverpoolu, a Portugalczyk pauzuje za kartki.

*'
Ławka rezerwowych katalońskiego zespołu: Cillessen, D. Suarez, Vidal, Digne, Gomes, Vermaelen, Dembele.

*'
Wyjściowy skład barcelończyków został zaprezentowany!

*'
Warto także wspomnieć, że w większości z tych rywalizacji wystąpił Lionel Messi, ale nie zdobył w nich ani jednej bramki. Czy Argentyńczyk zdoła przełamać tę serię? W kwietniu 2012 roku miał wymarzoną okazję w postaci rzutu karnego - jednak jego uderzenie obronił Petr Cech.

*'
W XXI wieku dzisiejsi rywale spotkali się ze sobą pięć razy - poza niżej wspomnianym razem, miało to jeszcze miejsce w sezonach: 2004/05, 2005/06, 2006/07, 2008/09.

*'
Obie drużyny zmierzyły się ze sobą po raz ostatni w sezonie 2011/12. Stawką tamtych starć był awans do finału. Pojedynki w ostatecznym rozrachunku wygrali londyńczycy, którzy na własnym stadionie zwyciężyli 1:0, a na Camp Nou zremisowali 2:2.

*'
W meczach pomiędzy "The Blues" a "Blaugraną" zawsze są wielkie emocje.

*'
Cuneyt Cakir, arbiter tego spotkania, zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 20:45.

*'
Dobry wieczór Państwu!
Wielki hit 1/8 finału Ligi Mistrzów, prawdopodobnie najciekawsze starcie tej części tych elitarnych rozgrywek - londyńska Chelsea zmierzy się w dwumeczu z Barceloną.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online