Pogoń Szczecin - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Załuska – Râpă, Rudol, Dvali, Nunes – Frączczak, Piotrowski, Buksa, Drygas (76' Hołota), Delew (85' Matynia) – M. Rasmussen (69' Zwoliński)
Dähne – Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca – Varela, Štilić, Furman, Szymański, Michalak (72' Merebashvili) – Kante

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Gospodarze czynią wszystko, aby ukraść przeciwnikom sekundy.

90+1'
Adam Buksa przez chwilę leżał na boisku. Piłkarz Pogoni, jednak, szybko wrócił do gry.

90'
Cztery minuty bonus otrzymały obie strony.

88'
żółta kartka Wspomniana przeze mnie zła energia udzieliła się Adamowi Frączczakowi. Ten gracz został ukarany żółtą kartką.

87'
Nerwowo na boisku. Zła energia ponosi obie strony.

85'
Hubert Matynia pojawił się na placu gry za Spasa Deleva.

84'
Bardzo blisko! Dominik Furman zaliczył całkiem niezły strzał z rzutu wolnego. Futbolówka musnęła o prawy słupek bramki!

82'
Z okolic 20 metrów od bramki Pogoni rzut wolny otrzymała Wisła. Będzie szansa dla Furmana.

81'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Tomasz Hołota. Widowisko w Szczecinie robi się coraz agresywniejsze.

80'
Dominik Furman nie popisał się w narożniku boiska. Obrona Pogoni bez problemu zażegnała niebezpieczeństwo.

79'
żółta kartka Siódmą żółtą kartkę w obecnym sezonie ujrzał Dominik Furman.

78'
Poważna ofensywa "Nafciarzy". Coraz mniej czasu na odrobienie strat.

77'
Arkadiusz Reca dośrodkowywał piłkę z kornera. Pomocnik kopnął, jednak, wprost na głowę przeciwnika.

76'
Kamil Drygas zaprezentował się z dobrej strony. Tomasz Hołota już na płycie murawy.

75'
Spas Delev wyraźnie przewinił. Nie chodziło o odbiór piłki, tylko o spowodowanie upadku rywala.

74'
Pogoń dobrze przesuwa się w obronie.

72'
Michalak zmieniony przez Merebashviliego.

71'
Teraz to Wisła Płock jest zmuszona do ambitniejszej gry na przodzie.

69'
Wcześniej wspomniany Łukasz Zwoliński zmienił świeżo upieczonego strzelca bramki - Rasmussena.

68'
Goooooool! Pogoń znów na prowadzeniu! Rasmussen wykorzystał katastrofalne ustawienie obrony przeciwnika. Strzał z 2 metrów od bramki nie mógł nie przynieść trafienia.

67'
Łukasz Zwoliński otrzymuje wskazówki taktyczne. Najprawdopodobniej za chwilę go zobaczymy na boisku.

66'

64'
Wchodzimy w strefę, podczas której trenerzy często dokonują zmian w składach.

63'
"Portowcy" usiłują na nowo przejąć inicjatywę na placu gry.

61'
Jarosław Przybył udziela słownej reprymendy trenerowi Jerzemu Brzęczkowi.

60'
Dominik Furman, podczas przyjmowania piłki, zagrał ręką. Arbiter Przybył dostrzegł całe zdarzenie.

59'
Za chwilę wybije godzina gry w Szczecinie.

57'
Gooooool! Igor Łasicki wykorzystał perfekcyjną centrę z lewego narożnika. Dobry strzał głową zaskoczył Załuskę. Asystę zanotował Semir Stilić.

56'
Nie ujrzeliśmy jeszcze ani jednej zmiany.

55'
Na pokaźnym ofsajdzie złapano Spasa Deleva. Bułgar nie miał praw do jakichkolwiek uwag do osądu.

53'
Ekwilibrystycznie piłkę uderzył Adam Frączczak. Próba oddana z pół obrotu poleciała wprost w Dahne.

52'
Spas Delev został uchwycony przez arbitra liniowego na pozycji spalonej.

51'

49'
Źle wybity rzut rożny przez gości. Gospodarze dostali okazję na wyprowadzenie kontry, ale brak dokładności w rozegraniu był kluczowy w porażce.

48'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował Reca. Najwyżej do lecącej futbolówki w polu karnym wyskoczył Piotrowski.

47'
żółta kartka Negatywnie drugą odsłonę meczu zaczął Ricardo Nunes. Obrońca Pogoni wykazał się nadmierną agresją.

46'
Gwizdek arbitra. Zaczynamy II połowę.

Mamy doskonały czas na przedstawienie pakietu statystyk. Przygotował go portal EkstraStats.

Koniec I części gry!

45+1'
Piotrowski podjął decyzję o oddaniu soczystego uderzenia z dystansu. Mocny strzał, jednak, nie przebił się przez blok obronny.

45'
Pierwsza połowa tego spotkania została przedłużona o 1 minutę.

44'
Spas Delev niefortunnie dla siebie stracił równowagę w polu karnym rywala, w decydującym momencie akcji. Pogoń miała szansę stworzyć wielkie niebezpieczeństwo.

43'
2:1 - w statystyce ilości celnych strzałów.

41'
Ładnie z piłką biegł Adam Frączczak. Owocem tej jakże indywidualnej akcji był mocno nieudolny strzał z okolic 20 metra od bramki. Piłka poleciała na trybunę.

40'
Zbliżamy się do końca I odsłony tego widowiska w Szczecinie.

39'

37'
Podopieczni Jerzego Brzęczka zostali zmuszeni do podjęcia większego ryzyka w ofensywie.

36'
Goście ruszyli do odrabiania strat.

34'
Gooooool! System VAR skorygował błąd sędziego, który nie uznał bramki Kamila Drygasa. Sędziowie w systemie VAR, po powtórkach tv, uznali, że pomocnik Pogoni nie był na ofsajdzie.

33'
Gol dla Pogoni Szczecin, ale nie mógł on zostać uznany, ponieważ na pozycji spalonej znajdował się napastnik gospodarzy.

31'
Na dwudziestym metrze od swojej bramki przewinienie zrealizował Adam Dźwigała.

30'
Semir Stilić mocno przestrzelił zza pola karnego. Futbolówka wylądowała na trybunach. Bośniak reklamował u sędziego fakt, że to nie on jako ostatni dotknął piłkę, ale arbiter nakazał Załusce rozpocząć grę od swojej strefy.

28'
Spas Delev sfaulował z pełną premedytacją. Bułgar nie zobaczył, jednak, żółtego kartonika.

27'
Udane wyjście z bramki Dahne. Goalkeeper zatrzymał crossowe podanie w kierunku Rasmussena.

25'
Pogoń Szczecin stara się trzymać krótko Wisłę Płock. Agresywne próby odbioru po stronie gospodarzy.

23'
Drużyna z Płocka pokazuje dużą dynamikę w ofensywie. Brakuje, jednak, jeszcze większej precyzji pod polem karnym przeciwnika.

21'
Sebastian Rudol ma problemy zdrowotne. Obrońca "Portowców" niefortunnie nadział się na atak łokciem od Kante.

20'
Adam Buksa przypadkowo kopnął w nogę przeciwnika. Trudno doszukiwać się premedytacji w starciu ze Stefańczykiem.

19'
Dahne genialnie rzucił się w prawy sektor swojej bramki, by uchronić swój klub przed utratą gola, po kapitalnym strzale Rapy.

18'
żółta kartka Żółtą kartkę za realizację klasycznego przewinienia taktycznego obejrzał Szymański.

17'
Pogoń Szczecin po raz ostatni przegrała na swoim obiekcie 5 listopada 2017 roku, z Legią.

16'
Wysoki pressing próbują stosować gospodarze.

14'

13'
Podopieczni trenera Jerzego Brzęczka coraz szybciej rozgrywają futbolówkę.

11'
Bardzo dobry powrót Rapy do obrony. Ten zawodnik idealnie uprzedził wbiegającego Michalaka. Pomocnik już czyhał na podanie od Szymańskiego.

10'
Ricardo Nunes posłał długie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Egzamin z krycia zdała obrona z Płocka. Jeden z defensorów wygrał powietrzny bój.

9'
Adam Buksa nadział się na ostry wślizg ze strony Szymańskiego. Bez kartki.

7'
Łukasz Załuska, mimo wielkiej presji, dobrze wyłapał lecącą od rzutu wolnego futbolówkę. Wisła zmarnowała stały fragment gry.

6'
Dwa taktyczne przewinienia w wykonaniu gospodarzy, w bardzo krótkim odstępie czasu.

5'
Semir Stilić zbyt długo zwlekał ze strzałem w polu karnym "Portowców". Obrona gospodarzy w porę go wyblokowała.

4'
W rundzie jesiennej, w bezpośrednim starciu, Wisła Płock wygrała 3:1 z Pogonią Szczecin.

2'
Arbiter główny przerwał grę. Faul w ofensywie wykonał Adam Buksa.

1'
W dzisiejszym meczu zespół sędziowski może liczyć na pomoc ze strony systemu VAR.

*'
Mecz wystartował!

*'
Na stadionie w Szczecinie rozbrzmiał hymn Pogoni.

*'
Piłkarze oraz sędziowie weszli na płytę boiska.

*'
Eksperci za faworyta nadchodzącej potyczki uważają ekipę z Płocka, która w doskonałym stylu rozpoczęła rozgrywki po przerwie zimowej.

*'
W Szczecinie, w roli arbitra głównego popracuje dzisiaj Pan Jarosław Przybył.

*'
Starcie w Szczecinie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu, i od razu zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Pogoń Szczecin - Wisła Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online