Liverpool - West Bromwich Albion online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Liverpool - West Bromwich Albion

94'
Koniec spotkania na Ainfeld. Dziękuję za uwagę i zapraszam na mecz Rayo Vallecano z FC Barceloną.

93'
Strzał Balotelliego z ostrego konta. Broni Foster jednak piłka wraca do Włocha który wystawia piłkę przed pole karnego Lucasa. Brazylijczyk strzela nad bramką.

92'
West Brom stara się atakować . Mocny pressing gości.

90'
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu.

89'
Lucas strzela zza pola karnego. Daleko od bramki.

88'
Balotelli zagrywa w kierunku Sterlinga jednak piłkę przejął Foster i zaczął kontrę gości. Piłkę przejął jednak w środku pola Lucas.

87'
Dośrodkowanie z prawej strony West Brom, jednak piłka przechodzi przez pole karne i mamy aut dla Liverpoolu.

86'
Samaras za Brunta. Trzecia zmiana gości.

85'
Oba zespoły walczą o piłkę w środku pola.

83'
Żółta kartka dla Lescotta po faulu z lewej stony boiska.

81'
Na boisku akcja za akcję. Do piłki dochodzi Blanco, strzela zza pola karnego jednak piłka daleko od celu. Od bramki Mignolet.

80'
Druga zmiana dla gości, w miejsce Morrisona Blanco

79'
Groźny strzał Berahino z lewej strony bramki, jednak trafia w boczną siatkę. Sędzia pokazuje również spalonego.

78'
Po ładnej tiki-tace Liverpoolu przed polem karnym strzela Balotelli. Środek. Foster. Piłka dla West Brom.

77'
Dośrodkowanie Lallany z lewej strony, piłka przechodzi przez pole karne. Tam dochodzi do piłki Johnson i wykłada piłkę Gerrardowi przed pole karna. Kapitan the Reds uderza w środek bramki wprost w Fostera.

76'
Zagranie ze środka pola do Sterlinga jednak piłka mu odstakuję za daleko i dochodzi do niej Foster.

75'
Ostatnia zmiana gospodarzy. Lucas za Coutinho.

74'
Berahino dochodzi do piłki na 5 metrze po dośrodkowaniu z lewej strony, jednak nie czysto uderza w piłkę i z łatwością broni Mignolet.

73'
Akcja Liverpoolu przerwana i mamy aut z lewej stony na wysokości pola karnego.

72'
Wolny dla West Bormu przed polem kanrnym. Do bramki ok 40 metrów.

70'
Zmiana w West Brom : Mulumbu za Dorransa

69'
Dobre ostatnie minuty West Bromu. Dośrodkowanie z prawej strony jednak zagranie ręką powoduję wznowienie gry przez Liverpool.

67'
Strzał Balotelliego z za pola karnego minimalnie mija bramkę.

66'
Liverpooli atakuję, jednak poszczególne strzał są blokowane przez obrońców West Brom. Gospodarze zaczynają się rozkręcać.

63'
Podwójna zmiana w Liverpoolu. Na boisko wchodzi Balotelli oraz Johnson w miejsce Manqullo oraz Lamberta.

60'
Sterling pada w polu karnym po akcji kombinacyjnej. Jednak wstaje szybko i podaje do Herdensona który oddaje strzał w długi róg bramki. 2:1

59'
Mario Balotelli na rozgrzewce.

58'
Lambert oddaje strzał z 11 metra pola karnego jednak niecelnie.

57'
West Brom ciągle w natarciu.

55'
Pewnie wykonany karny. Berainho posłał piłkę w lewy róg bramki. Mignolet rzucił się jednak w drugą stronę.

53'
Błąd sędziego. Berainho był faulowany przez Levrena jednak przed polem karnym.

53'
KARNY DLA WEST BROM !!!!!

52'
Kontra Liverpoolu kończy się po złapaniu Coutinho na pozycji spalonej. Dobra decyzja sędziego. Akcja zapowiadała się naprawdę dobrze.

52'
Akcja Morrisona środkiem pola kończy się rzutem rożnym.

51'
Akcja Lallany lewą stroną kończy się wyjściem piłki za boisko. Od bramki Foster.

50'
Piłkę przejmują gospodarze, liczyli na kontratak jednak obrońcy gospodarzy przejeli piłkę i szykują atak pozycyjny.

50'
Gerrard zagrywa w pole karne West Brom, obrońca wybija na rzut rożny.

49'
Dosrodkowanie Gamboa po jego akcji prawą stroną jednak Mignolet wyprzedza napastnika gości i przejmuję piłkę.

48'
Druga połowa zaczęła sie podobnie jak przebiegała pierwsza część spotkania. Oba zespoły starają się atakować.

46'
Zaczynamy drugą połowę. Liverpool przy piłce.

45'
Zawodnicy Liverpoolu już na murawie boiska, czekamy na gości i za chwilę początek drugiej połowy.

45'
Przypomną ławki rezerwowych obu drużyn:
Liverpool:
Jones (B) , Toure, Lucas, Johnson, Marković, Borini, Balotelli
West Brom : Baird, Blacno, McAuley, Mulumbu, Myhill, Samaras, Yacob

45'
Świetna końcówka Liverpoolu dzięki której schodzą na przerwę przy prowadzeniu 1:0. Piłkarze zchodzą do szatni na przerwę. Oby druga połowa była ciekawsza.

45'

44'
Świetna akcja Adama Lallany. Ograł trzech zawodników West Brom przed polem karnym. Po wymianie podań z Hendersonem wpadł w pole karne i pokonał z ostrego konta Bena Fostera.

44'
Strzał z za pola karnego w wykonaniu Sessegnon'a. Mignolet jednak w ładnym stylu broni strzał pomocnika West Brom.

41'
Groźne uderzenie na bramkę liverpoolu po dośrodkowaniu z lewej strony Berahnio dochodzi do piłki i uderza z 5 metra, piłka jednak przechodzi nad poprzeczką. Liverpool od bramki.

39'
Szansa dla gospodarzy kończy się zablokowanym strzałem na środku pola karnego.

37'
Rożny z lewej strony dla Liverpoolu jednak po raz kolejny bramkarz łapię piłkę bez problemu.

35'
Beranho indywidualną akcją zagroził bramcę Liverpoolu. Mignolet świetnie broni jednak strzał napastnika gości.

34'
Strzał Manquilo. Prawy obrońca strzelał lewą nogą z przed pola karnego jednak piłka o kilka metrów mineła bramkę.

33'
Okres bardzo nerwowej gry. Oba zespoły szybko tracą piłki.

31'
Liverpool stara się przejąć kontrolę nad meczem. Coraz częściej atakują bramkę Fostera.

28'
Gerrard otrzmał zółtą kartkę za starcie z Gamboą.

28'
Akcja lewą stroną liverpoolu. Adam Lallana chciał się przedrzeć w pole karne jednak został sfaulowany. Żółta kartka dla Dawsona

26'
Okres spokojniejszej gry. Oba zespoły próbują przedrzeć się w pole karne przeciwnika jednak na tą chwilę obrońcy dobrze spełniają swoją funkcję.

23'
Akcja lewą stronę West Bromu. Po dośrodkowaniu piłka wybita przed obrońców na rzut rożny.

21'
Kolejna akcja Liverpoolu kończy się faulem w ataku.Dobrze dziś spisuję się obrona gości.

20'
Od bramki Liverpool.

19'
Sessegninon wpadł prawą stroną w pole karnę. Piłka wybita na rzut rożny.

18'
Świetne podanie do Lamberta z głębi pola. Jednak Foster popisał się świetną paradą na 5 metrze. Nadal 0:0

16'
Od bramki Liverpool po złym dośrodkowaniu.

15'
Dobra gra West Bromu w środku pola skutkuję faulem Skrtela. Żółta kartka.

13'
Kolejna groźna sytuacja. Sterling strzelał w polu karnym jednak został zablokowany. Rzut rożny po którym jednak piłka opuściła pole karne. Przy piłce goście.

12'
Groźna akcja Liverpoolu. Rzut z autu po prawej stronie, dośrodkowanie Lallany jednak Lambert nie trafił w piłkę.

11'
Piłkę wznowi Mignolet od bramki.

11'
Pierwsza akcja West Bromu prawą stroną. Rzut rożny.

9'
Kojelny rzut rożny dla liverpoolu z lewej strony. Jednak po złym rozpoczęciu gry piłka za bramką. Ben Foster od bramki.

8'
nic z tego nie wyszło. Piłka wybita jednak gospodarze dalej przy piłce.

7'
Gerrard uderza w mur. Rzut rożny z prawej strony.

6'
Groźna akcja Liverpoolu skutkuję groźną sytuacją. Faul tuż przed polem karnym. Bardzo blisko do bramki.

5'
Faul po prawej stronie pola karnego . Gerrad wrzuca piłkę jednak bez problemów łapię ją bramkarz Wst Brom Ben Foster.

3'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości. Manquilo jednak nie celnie zagrywa i piłka wychodzi za linię bramkową. Bramkarz od bramki.

3'
Pierwsza wrzutka w pole karne West Bromu. Coutihno podcinką wrzucił piłkę za obrońców jednak za mocno do Lamberta.

2'
Początek spotkania zapowiada ciekawe widowisko. Oba zespoły walczą w środku pola o piłkę jednak nikt nie odpuszcza.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego Olivera.

0'