Cracovia - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Pesković - Fink, Helik, Dytiatjew, Pestka - Covilo, Dimun - Rakels, Hernandez (89' Drewniak), Zenjov (81' Culina) - Piątek (89' Brock-Madsen).
Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek (46' Eduardo) - Mączyński, Antolić, Hamalainen - Vesović, Niezgoda (81' Radović), Szymański (73' Kucharczyk).

Fink (9.) żółta kartka
Hlousek (40.) żółta kartka
Remy (47.) żółta kartka
Jędrzejczyk (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Legia Warszawa

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Pomimo braku goli, to spotkanie obfitowało w wiele sytuacji bramkowych. W przekroju całego pojedynku to gospodarze byli drużyną lepszą. Zawiodła jednak skuteczność.

90+3'
Przewinienie w ofensywie jednego z zawodników Legii, wszystko wskazuje na to, że to starcie zakończy się bezbramkowym remisem.

90+2'
Wielkie emocje w końcowej fazie.

90'
Trzy minuty zostały doliczone do drugiej połowy.

89'
Kolejne zmiany w zespole z Małopolski: boisko opuścili Piątek oraz Hernandez, na placu gry zameldowali się Brock-Madsen i Drewniak.

88'
Pazdan główkował tuż obok słupka po dograniu Antolicia!

87'
Korner dla legionistów.

86'
Wcześniej wspomniany Chorwat spróbował teraz strzału z dystansu. Próba niecelna.

85'
Niedokładna centra Culiny, niedawno wprowadzony gracz zagrał pod nogi Mączyńskiego.

84'
Festiwal niecelnych zagrań w grze obu rywali.

82'
Kucharczyk nie był na spalonym w momencie podania z głębi pola, wpadł w szesnastkę, ale zagrał wprost w ręce bramkarza.

81'
Po jednej zmianie w obydwu drużynach: w Cracovii Culina wszedł za Zenjova, w Legii Radović zastąpił Niezgodę.

80'
żółta kartka Brzydki faul Jędrzejczyka, arbiter ukarał reprezentanta Polski żółtą kartką.

78'
Legia stopniowa zaczyna się rozpędzać w swoich poczynaniach ofensywnych, ale to wciąż za mało, aby przedrzeć się przez krakowskie zasieki obronne.

76'
Warszawianie starają uspokoić grę i wybić nieco z rytmu ofensywnie usposobionych dzisiaj krakowian.

75'
Czyste uderzenie Hamalainena z dystansu, Pesković na raty zatrzymał tę próbę.

74'
Fink udanie zwiódł dwóch obrońców gości w polu karnym, ale jego późniejszy płaski strzał przeszedł obok prawego słupka.

73'
Druga korekta w składzie Legii Warszawa: Kucharczyk zajął miejsce Szymańskiego.

72'
Znakomicie prezentują się gospodarze w drugiej części meczu.

71'
Groźna wrzutka Piątka, Malarz ratował się interwencją.

69'
Piątek, zdaniem sędziego, sfaulował Pazdan w starciu fizycznym.

67'

66'
Na ofsajdzie został złapany Piątek.

65'
Rakels po raz kolejny w tym spotkaniu zepsuł niezłą okazję do stworzenia zagrożenia pod bramką Malarza. Łotewski zawodnik źle trafił w piłkę po podaniu Covilo, dlatego też jego strzał nie znalazł drogi do celu.

64'
Cała akcja rozpoczęła się od straty Covilo, który w drugiej połowie jest najprawdopodobniej najlepszym graczem na boisku.

63'
Fantastyczna interwencja na linii bramkowej Helika! Środkowy obrońca wybił piłkę w ostatniej chwili po technicznym uderzeniu Szymańskiego.

59'
Wstrzelenie piłki przez Vesovicia, nikt z jego partnerów nie doszedł do tego zagrania.

58'
"Pasy" dużo szybciej rozgrywają swoje akcje, Legia natomiast długo wymienia podania, budując głównie ataki pozycyjne.

56'
Na razie dużo lepsze wrażenie sprawiają podopieczni trenera Probierza.

55'
Fantastyczną okazję zepsuł Piątek! Napastnik Cracovii otrzymał świetne podanie w tempo od Covilo, ale przegrał pojedynek z Malarzem. Chwilę później jeszcze lepszą sytuację zepsuł Rakels, który długo zwlekał z uderzeniem, aż w końcu obrońcy warszawskiej ekipy zabrali mu piłkę.

53'
Mocne dośrodkowanie poszkodowanego przed momentem skrzydłowego padło łupem dobrze ustawionego Piątka.

52'
Dimun podciął Szymańskiego na lewym skrzydle, tuż przy linii pola karnego "Pasów". Rzut wolny dla piłkarzy Romeo Jozaka.

51'
Hernandez był na pozycji spalonej, co nie umknęło sędziemu liniowemu, który uniósł chorągiewkę.

50'
Covilo nieco pośpieszył z uderzeniem po podaniu Pestki, przez co próba rosłego pomocnika nie była celna.

49'
Wolej Hernandeza zza pola karnego poszybował obok bramki Malarza.

48'
Pazdan wyekspediował futbolówkę na aut po wrzutce Zenjova.

47'
żółta kartka Remy otrzymał żółty kartonik za faul na Piątku.

46'

Jest zmiana w szeregach gości: Eduardo zastąpił Hlouska.

Obie strony ponownie zameldowały się na boisku.

Statystyki:

Sporo emocji w stolicy Małopolski. Na początku lepiej prezentowali się goście, ale z biegiem czasu rosła przewaga gospodarzy i to oni sprawiają lepsze wrażenie po pierwszej części spotkania.

45+2'
Duży błąd Pazdana przy linii bocznej w pobliżu własnej szesnastki, szybko jednak jego pomyłkę naprawili koledzy z zespołu.

45+1'
Arbiter zatrzymał grę po tym jak dostrzegł zagranie ręką Piątka w polu karnym.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'
Jak niewiele zabrakło Cracovii do objęcia prowadzenia! Piątek zabrał Dytiatjewowi okazję do precyzyjnego strzału głową, a sam skierował futbolówkę nad poprzeczką.

43'
Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

42'
Seria doskonałych zwodów Vesovicia umożliwiła mu swobodne wejście w szesnastkę krakowskiej drużyny, jego późniejszy strzał doskonale zatrzymał Pesković. Dobitka Niezgody została zablokowana.

41'
Sam poszkodowany doszedł do dogrania Hernandeza, uderzył jednak za słabo, aby pokonać Malarza.

40'
żółta kartka Bardzo spóźnione wejście Hlouska, żółty kartonik dla Czecha po faulu na Zenjovie. Stały fragment gry na wysokości pola karnego gości.

36'
Duży kocioł, ostatecznie warszawski zespół zdołał się wybronić. Trzeba przyznać, że stałe fragmenty wykonywane przez krakowian wywołują zamieszanie w szeregach defensywnych Legii.

35'
Następny róg dla gospodarzy.

34'
Taktyczny faul Antolicia na Hernandezie zatrzymał kontratak Cracovii. Obyło się jednak bez kartki.

33'
Główkę Helika z linii bramkowej wybił Antolić! Było bardzo groźnie.

32'
Wrzutka Zenjova została wybita przez Hlouska, dzięki czemu zawodnicy Michała Probierza będą mieli rzut rożny.

30'
Dimun! Gdyby Słowak mocniej strzelił głową po zgraniu Helika, to najprawdopodobniej Malarz miał spore kłopoty. A tak bramkarz łatwo złapał futbolówkę.

29'
Hernandez powalony na murawę przez Hlouska. Nie umknęło to uwadze arbitra, który podyktował rzut wolny dla "Pasów" na połowie legionistów.

28'
Niezgoda huknął zza szesnastki, ale został zablokowany.

26'
Świetna akcja "Dumy Mazowsza" pomiędzy Vesoviciem i Niezgodzie, czarnogórski zawodnik wyłożył futbolówkę napastnikowi gości, a ten będąc w polu karnym trafił w boczną siatkę.

24'
Na podobną próbę zdecydował się Szymański - jakość nieco wyższa, ale efekt taki sam - brak strzału celnego.

22'
Uderzenie Piątka z dystansu było mocno niecelne. Od bramki Malarz.

20'
Boczny obrońca ponownie na boisku.

19'
Sztab medyczny pomógł graczowi krakowskiej ekipy, Słoweniec za moment powinien powrócić na plac gry.

18'
Spóźnione wejście Szymańskiego w nogi Finka, sędzia główny nie odgwizdał jednak faulu, dopiero po kilkunastu sekundach zdecydował się o wstrzymaniu gry. Kary dla skrzydłowego Legii nie ma.

17'
Czysty odbiór Pestki, lewy defensor skutecznie zatrzymał szarżującego Vesovicia.

16'
"Wojskowi" szukają możliwości przedarcia się przez zasieki obronne "Pasów", ale wciąż nie mogą odnaleźć sposobu na wykonanie tego celu.

14'
Zamieszanie w szesnastce warszawian, ostatecznie Remy zażegnał niebezpieczeństwo dalekim wybiciem.

13'
Nakładka Szymańskiego, poszkodowany Hernandez. Rzut wolny, bez kartonika dla pomocnika mistrza Polski.

12'
Jędrzejczyk nieczysto trafił w dorzuconą piłkę i ta wylądowała na górnej siatce bramki strzeżonej przez Peskovicia.

11'
Szymański źle zacentrował z narożnika boiska, Cracovia w posiadaniu piłki.

10'
Rajd Hamalainena, Fin po chwili zdecydował się na dogranie w pole karne, które zostało zablokowane. Korner dla podopiecznych Romeo Jozaka.

9'
żółta kartka Brzydkie wejście Finka w nogi Vesovicia, żółty kartonik dla prawego obrońcy.

8'
Jeden z piłkarzy graczy Cracovii ucierpiał w starciu fizycznym po centrze z rzutu wolnego, arbiter nie zdecydował się odgwizdanie faulu w szesnastce przyjezdnych.

7'
Vesović dobrym podaniem uruchomił Niezgodę, snajper legionistów starał się ucieć Pestce, ale zanim zdążył podjąć tę próbę, piłka uciekła już mu uciekła za linię końcową.

5'
Krakowianie starają się dłużej utrzymać przy futbolówce.

4'
Ostra centra z prawej strony boiska na połowie gości, Piątek jednak nie sięgnął piłki, a Rakelsa uprzedził Jędrzejczyk.

3'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, Pazdan skutecznie oddalił zagrożenie.

2'
Słupek po strzale Hamalainena! Błędy w obronie gospodarzy, Niezgoda wyłożył piłkę Finowi, a ten płaskim strzałem "tylko" obił obramowanie bramki.

1'
Rozpoczęli gracze z Warszawy.

*'
Kibice miejscowych odśpiewują klubowy hymn. Oba zespoły już na płycie boiska.

*'
Rozjemcą nadchodzącego pojedynku będzie Pan Bartosz Frankowski (Toruń).

*'
Kadra Cracovii także nie jest pełna. Szkoleniowiec najstarszego istniejącego klubu w Polsce nie mógł skorzystać z usług leczącego uraz Damiana Dąbrowskiego.

*'
Rezerwowi: Wilk, Wdowiak, Culina, Deja, Drewniak, Ferraresso, Brock-Madsen.

*'
Piłkarze desygnowani przez Michała Probierza do gry w pierwszym składzie także zostali przedstawieni.

*'
W stołecznym zespole brakuje tylko Chrisa Philippsa. Luksemburczyk jest kontuzjowany.

*'
Ławka rezerwowych: Cierzniak, Astiz, Broź, Kucharczyk, Pasquato, Radović, Eduardo.

*'
Poznaliśmy wybrańców trenera Legii, Romeo Jozaka.

*'
Poprzednia kolejka znacznie lepiej zakończyła się dla legionistów, którzy pokonali Śląsk Wrocław 4:1 na własnym stadionie. Natomiast "Pasy" poległy 0:1 w meczu z Jagiellonią Białystok.

*'
Zmierzą się dzisiaj dwa zespoły z całkowicie odmiennymi celami - krakowianie walczą o odskoczenie od strefy spadkowej, natomiast warszawianie dążą do obronienia zdobytego w poprzednim sezonie mistrzostwa Polski oraz powrót na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

*'
Gwizdek arbitra głównego rozbrzmi o godzinie 20:30.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Starcie Cracovii i Legii Warszawa zakończy sobotnie zmagania 24. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online