Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Słowik - Pawelec, Celeban, Rieder, Augusto - Lewandowski, Chrapek (46' Riera), Łyszczarz (46' Piech), Vacek (81' Tarasovs), Pich - Robak
Loska – Wieteska, Suarez, Bochniewicz, Koj – Kądzior, Matuszek, Wieteska, Kurzawa - Ł.Wolsztyński (78' Urynowicz), Angulo

Koniec spotkania we Wrocławiu!

90+3'
Igors Tarasovs ambitnie próbował zamknąć dośrodkowanie z rzutu wolnego. Próba z powietrza pofrunęła daleko od światła bramki.

90+2'
Blisko swojej szesnastki przewinił Dariusz Wieteska.

90+1'
Minęła już jedna z trzech bonusowych minut. Coraz więcej przesłanek mówiących o podziale punktów.

90'
Głośny doping kibiców z Wrocławia.

89'
Sędzia doliczył 3 minuty.

88'
Śląsk Wrocław skupiony w obronie dostępu do swojej bramki.

86'
Jakub Słowik odbiera gorące podziękowania! Goalkeeper wyśmienicie odczytał intencje strzelającego Angulo! Uderzenie w lewy sektor bramki było na dobrej wysokości dla bramkarza.

85'
Jedenastka dla Górnika Zabrze! Wg arbitrów w VAR-ze, Marcin Robak dotknął futbolówkę ręką.

84'
Sędzia główny konsultuje sporną sytuację z systemem VAR. Być może Marcin Robak dotknął piłkę ręką w swojej szesnastce.

83'
żółta kartka Augusto wykonał ostry wślizg na nogę Żurkowskiego. Żółta kartka nie mogła nikogo zdziwić.

82'
Jakub Słowik umiejętnie zachował się w swojej strefie. Bramkarz był bliski tego, aby Rafał Kurzawa, zza pola karnego, go przelobował.

81'
Kamil Vacek wylądował na ławce rezerwowych, Igors Tarasovs na boisku.

80'
Górnicy szybko operują piłką. Śląsk Wrocław się broni.

78'
Marcin Urynowicz za Łukasza Wolsztyńskiego.

77'
żółta kartka Żółta kartka, w pełni zasłużona, dla Riedera. Ciągnięcie przeciwnika za koszulkę w pełni się klasyfikowało na kartkę.

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

74'
Zabrzanie próbują na nowo dyktować warunki. Dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska, w wykonaniu Angulo, trafiło na głowę Piotra Celebana.

72'
żółta kartka Marcin Robak nie patyczkował się w pojedynku powietrznym. Za poturbowanie rywala napastnik Śląska trafił do notesu sędziego.

71'

69'
Wrocławianie wyraźnie odżyli na boisku. Gospodarze coraz częściej podejmują ryzyko w ofensywie.

67'
Jakub Słowik pracuje na miano gracza meczu! Bramkarz Górnika idealnie zatrzymał strzał w prawy sektor bramki! Igor Angulo nie ma swojego dnia.

65'
Gooooool! Arkadiusz Piech fantastycznym strzałem głową zaskoczył Tomasza Loskę! Goalkeeper był bez szans przy uderzeniu z okolic 5. metrów!

63'
Tadeusz Pawłowski za chwilę zrealizuje trzecią zmianę.

62'
Szymon Żurkowski zmarnował wyborną okazję na dobicie Śląska Wrocław! Młody piłkarz, będąc w pobliżu bramki, bez krycia obrony, posłał futbolówkę na trybuny!

60'
Jakub Słowik idealnie zatrzymał zbyt głębokie zagranie z lewego skrzydła boiska.

59'
Śląsk Wrocław gra trochę lepiej niż w I odsłonie, ale to i tak daleko od oczekiwań kibiców.

57'

55'
Jakub Słowik dobrze wypiąstkował futbolówkę, po centrze z rzutu rożnego. Górnik Zabrze znów ma przewagę.

53'
Łukasz Wolsztyński nieprzepisowo walczył o długie zagranie z autu. Faul w ofensywie został dostrzeżony przez arbitra.

52'
Górnik Zabrze występuje jak na razie w niezmienionym składzie.

50'
żółta kartka Arkadiusz Piech za niesportowe zachowanie obejrzał żółty kartonik.

49'
Niebezpiecznie dla gospodarzy szła futbolówka, z dośrodkowania Kurzawy. Dobrze ustawiony Pawelec zagraniem głową oddalił zagrożenie.

48'
Mariusz Pawelec zdecydowanie w starciu z Igorem Angulo. Rzut wolny dla zawodników Marcina Brosza.

47'
Akcja rezerwowych Śląska. Sito Riera bardzo ładnie z prawego skrzydła boiska zacentrował na głowę Arkadiusza Piecha. Ten minimalnie się pomylił.

46'
Trener Tadeusz Pawłowski przeprowadził dwie zmiany. Sito Riera za Michała Chrapka oraz Arkadiusz Piech w miejsce Adriana Łyszczarza.

46'
Czas na II połowę spotkania!

Koniec I części gry!

44'
Jakub Słowik zachował zimną krew w pojedynku z Angulo! Snajper Górnika, w sytuacji jeden na jeden, uderzył tam, gdzie ruszył goalkeeper!

43'
Przewinienie taktyczne w wykonaniu Koja. Sędzia nie zastosował kary indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

42'
Piłka krąży w pobliżu szesnastki wrocławian. Taki widok nie może cieszyć sympatyków z województwa dolnośląskiego.

41'
4:1 - w statystyce "spalone".

39'
Kolejny ofsajd. Napastnicy gospodarzy mają problemy z odpowiednim ustawieniem. Adrian Łyszczarz "spalił" akcję.

37'
Popularni "Wojskowi" nie mają konceptu na siebie. Goście mają ogromne chęci na zaaplikowanie kolejnych goli.

35'
Efektowne nożyce wykonał Dariusz Wieteska! Próba oddana z ostrego kąta, została zatrzymana przez jednego z obrońców zespołu gospodarzy.

34'
Zdecydowane wejście Riedera. Zawodnik Śląska twardo walczył z Żurkowskim.

33'
Adrian Łyszczarz był najbliżej bramki rywala, w czasie podania od klubowego kolegi. Sędzia liniowy zasygnalizował nieprzepisowe zagranie.

31'
1:9 - tak kształtuje się statystyka, odnosząca się do ilości strzałów.

30'
Łukasz Wolsztyński złamał regulamin. Napastnik drużyny gości zbyt agresywnie walczył w powietrznym starciu.

28'
Górnik Zabrze spokojnie operuje futbolówką.

26'
Łukasz Wolsztyński próbował efektownym, prostopadłym podaniem obsłużyć Igora Angulo. Hiszpan wyruszył do zagrania, ale szybciej do futbolówki dopadli defensorzy.

25'
Marcin Robak złapany został w pułapkę ofsajdową.

24'

22'
Długo nie widzieliśmy Śląska Wrocław w jakiejkolwiek sytuacji strzeleckiej.

20'
Igor Angulo spróbował swojego szczęścia zza szesnastki. Mocne uderzenie piłki poleciało tuż przy lewym słupku bramki.

18'
Drużyna z Wrocławia zamknęła się na swojej połowie.

16'
Mariusz Pawelec nie dopuścił do tego, aby Rafał Kurzawa rozpędził się wraz z futbolówką. Przewinienie taktyczne.

15'
Pierwszy kwadrans gry już poza Nami. Górnik Zabrze jest ekipą wyraźnie lepszą.

14'
Podopieczni Marcina Brosza dyktują warunki gry.

13'
Igor Angulo miał swoją okazję! Niezłe strącenie piłki przez Wolszstyńskiego. Hiszpański napastnik, jednak, uderzył w dobry punkt dla bramkarza Śląska.

11'
Goście wyraźnie przejęli inicjatywę. Śląsk Wrocław w głębokiej defensywie. Taka postawa może ich kosztować stratę kolejnych bramek.

10'
Gratulacje!

8'
Górnik szybko mógł podwyższyć! Damian Kądzior efektownie uciekł spod krycia obrońców z Wrocławia. Strzał ze wślizgu, z kilku metrów od bramki, wylądował na trybunie.

7'
Goooooool! System VAR uznał bramkę Koja. W jego opinii, nie było naruszenia przepisów gry, podczas stałego fragmentu gry - rzut rożny.

6'
Kontrowersja! Michał Koj efektownie zaskoczył Jakuba Słowika. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Piłkarze z Zabrza, z pretensjami.
Niezbędna będzie konsultacja z systemem VAR!

5'
Zablokowana wrzutka Kurzawy. Musiało interweniować dwóch obrońców Śląska Wrocław.

4'
Rafał Kurzawa zaliczył dośrodkowanie z rzutu wolnego. W powietrznej rywalizacji m.in. Koj, ale obrońca Górnika nie zdołał zagrać głową.

3'
Szymon Żurkowski zdecydowanie naszedł na piłkę. Niestety, w nią nie trafił. Faul.

2'
Pierwszy rzut wolny dla Górnika Zabrze. Stałe fragmenty gry są atutem zabrzan, ale przed chwilą nie udało im się zagrozić bramce Słowika. Dobra organizacja bloku obronnego gospodarzy.

1'
Do Wrocławia przyjechał wóz transmisyjny z systemem VAR.

*'

*'
Sędzia z Siedlec, Pan Krzysztof Jakubik, podejmie się rozstrzygania sporów na placu gry.

*'
Marcin Brosz postanowił dać szansę niemal całemu zwycięskiemu składowi z ostatniego spotkania ligowego (Bruk-Bet, 3:0).

*'
Ostatni, bezpośredni bój tych drużyn zakończył się wynikiem 2:2.

*'
Tadeusz Pawłowski odkrył karty! Znamy już wyjściowy skład "Wojskowych".

*'
Na ławkę trenerską wrocławskiego klubu wraca legenda - Tadeusz Pawłowski. Doświadczony szkoleniowiec zastąpił na sterze Jana Urbana.

*'
Pojedynek we Wrocławiu wystartuje o 15:30.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu, i zachęcamy do śledzenia naszej relacji z meczu, w którym Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online