Manchester United - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Chelsea
2 : 1

De Gea; Valencia, Smalling, Lindelof, Young; Pogba, McTominay, Matić; Martial (64' Lingard), Lukaku, Sanchez (81' Bailly).
Courtois; Azpilicueta, Christensen, Rudiger; Moses (78' Giroud), Drinkwater (81' Fabregas), Kante, Alonso; Hazard (73' Pedro), Morata, Willian.

Mecze na żywo: Manchester United - Chelsea

90+6'
Koniec meczu. Manchester United pokonał Chelsea 2:1.

90+6'
Za krótkie dośrodkowanie i piłkę wybili obrońcy.

90+6'
Rzut rożny dla Chelsea. W pole karne powędrował nawet bramkarz.

90+3'
Przedzierał się Lukaku, ale miał koło siebie trzech obrońców i ostatecznie jego strzał został zablokowany.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

88'
żółta kartka Morata ukarany żółtą kartką.

86'
Morata zdobył bramkę! Sędzia jednak odgwizdał spalonego, co było raczej błędną decyzją.

85'
żółta kartka Matić ukarany żółtą kartką.

82'
Lekkie przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

81'
Fabregas zastąpił Drinkwatera.

81'
Sanchez opuścił boisko, a zastąpił go Bailly.

78'
Giroud zastąpił Mosesa.

77'
Willian wbiegł w pole karne, uderzył w krótki róg, ale De Gea zdołał złapać piłkę.

75'
Goool! Lukaku dośrodkował z prawej strony boiska świetnie wbiegł Lingard i strzałem głową pokonał bramkarza

73'
Pedro zastąpił Hazarda.

69'
Willian zdecydował się na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego. To nie mogło zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

68'
żółta kartka Valencia ukarany żółtą kartką.

67'
Ekwilibrystycznie uderzał Lukaku, ale Courtois zdołał przenieść piłkę nad bramką.

64'
Lingard zastąpił Martiala.

60'
Willian ładnie ściął akcję do środka, ale sprzed pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

59'
Morata nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu w pole karne.

57'
Mocny strzał z dystansu oddał Drinkwater i z problemami piłkę odbijał De Gea.

55'
Jak na razie brakuje emocji po przerwie.

52'
Mogło, a nawet powinno być groźnie pod bramką Manchesteru. Piłka została jednak fatalnie rozegrana i przejęli ją obrońcy.

50'
Okazja Moraty. Jego strzał został jednak zablokowany.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie remis 1:1.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

41'
Groźnie pod bramką Manchesteru. Alonso uderzył jednak nad poprzeczką.

39'
Gool! Remis! Świetnie rozegrał piłkę Manchester United i Lukaku z bliskiej odległości po podaniu Martiala pokonał bramkarza.

35'
Alonso niecelnie uderzał z pola karnego.

32'
Goool! Willian rozpoczął kontrę, zagrał do Hazarda, a ten świetnie oddał piłkę, dzięki czemu Willian był sam na sam z bramkarzem i mocnym strzałem zdobył bramkę! 1:0 dla Chelsea.

30'
żółta kartka Kante ukarany żółtą kartką.

29'
Moses uderzył z przed pola karnego i bez problemów interweniował De Gea.

28'
Sanchez niezbyt dobrze zachował się w polu karnym i oddał tylko lekki strzał, który nie mógł sprawić problemów bramkarzowi Chelsea.

27'
Zablokowany strzał Lukaku z pola karnego.

27'
Lepszy okres gry Manchesteru. Akcja toczy się w obrębie pola karnego Chelsea. Nie przyniosło to jednak sytuacji.

25'
Akcja Manchesteru. Obrona Chelsea zorientowała się w jednak w planach gospodarzy na rozegranie piłki i wybili piłkę.

24'
Mało w ofensywie ma do zaoferowania Manchester United.

22'
Chelsea dłużej utrzymuje się przy piłce.

20'
Po obiecującym początku tempo nieco spadło.

18'
Dośrodkowanie w kierunku Moraty, ale dobrze zachowali się obrońcy.

16'
Spokojniejszy okres gry w środku pola.

13'
Moses dryblował w polu karnym Manchesteru, ale został powstrzymany.

13'
Young za mocno dośrodkował w pole karne Chelsea.

12'
Manchester opanował sytuację i teraz on próbuje się utrzymać przy piłce.

10'
Manchester przedostał się pod pole karne Chelsea. Najpierw dośrodkowanie zostało wybite, a po chwili z rzutu rożnego piłka została zagrana w ręce bramkarza Chelsea.

7'
Znakomicie prezentuje się Chelsea.

4'
Świetna akcja Chelsea! Morata nabiegł na dośrodkowanie z lewej strony i trafił w poprzeczkę! Dobijał Hazard, ale piłka przeleciała na rzut rożny. Będzie rzut rożny.

3'
Jak na razie ofensywniej rozpoczęła Chelsea.

2'
Chelsea krótko rozegrała rzut rożny i po płaskim dośrodkowaniu piłkę wybił obrońca.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Po sobotnich meczach Premier League Manchester United jest trzeci, a Chelsea czwarta. Obie drużyny dzielą trzy punkty.

'
Rezerwowi Chelsea: Caballero, Cahill, Zappacosta, Emerson, Fabregas, Pedro, Giroud.

'
Rezerwowi Manchesteru United: Pereira, Bailly, Shaw, Carrick, Lingard, Mata, Rashford.

'
Początek meczu o godzinie 15:05. Transmisja TV w Canal+ Sport. Zachęcamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online