Korona Kielce - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Alomerović - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Żubrowski, Petrak - Kosakiewicz (65' Gardawski), Cvijanović (81' Cebula), Kiełb (71' Janjić) - Kaczarawa.
Burić - Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Gajos, Dilaver - Jóźwiak (46' Radut), Majewski (75' Gytkjaer), Situm - Chobłenko (70' Koljić).

Cvijanović (69.)
Gytkjaer (90+4.)

Petrak (39.) żółta kartka
Kiełb (45+1.) żółta kartka
Kostevych (50.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Lech Poznań

Niebywała końcówka spotkania, po której ostatecznie Korona inkasuje trzy punkty. Lechici mają coraz większą stratę do Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok.

90+4'
Sam poszkodowany nie wykorzystał "jedenastki"!
Fatalne wykonanie Duńczyka i jeszcze lepsza interwencja golkipera.

90+3'
Rzut karny dla Lecha Poznań! Sfaulowany Gytkjaer.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone trzy minuty.

90'
Długo jednak nie utrzymali jej - od bramki Burić.

89'
Rymaniak zdobył rzut rożny - dzięki czemu gospodarze będą mieli szansę na dłuższe utrzymanie piłki.

88'
Kostevych trafił w mur.

87'
Koljić zdobył rzut wolny tuż przy linii pola karnego miejscowych.

86'
Kielczanie bez większego wysiłku kontroluje sytuację na placu gry.

84'
Nic nie wskazuje na to, aby goście zdołali jeszcze zdobyć gola wyrównującego.

81'
Trzecia zmiana w Koronie Kielce: za Cvijanovicia, zdobywcę bramki, wszedł Cebula.

80'
Przedzierał się Koljić, w ostatniej chwili zatrzymał go Diaw.

77'
Gracze Gino Lettieriego mają kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

75'
Ostatnia zmiana w drużynie trenera Bjelicy: Gytkjaer zastąpił Majewskiego.

75'
Niecelna próba z dystansu w wykonaniu Situma.

73'
Goście nie sprawiają wrażenia, jakby miało im zależeć na odrobieniu strat.

71'
Jest także korekta w składzie kieleckiej drużyny: Janjić za Kiełba.

70'
Druga zmiana w "Kolejorzu": Koljić wszedł za Chobłenkę.

69'
1:0!
Cvijanović uderzył zza szesnastki, rykoszet od Gumnego i Burić bez szans na interwencję.

68'
Nic nie wynikło z tego rzutu wolnego.

67'
Sfaulowany Kostevych na połowie koroniarzy. Stały fragment gry niedaleko szesnastki.

65'
Pierwsza zmiana w drużynie z Kielc: Gardawski zajął miejsce Kosakiewicza.

62'
Tragikomiczna centra Raduta, Rumun dograł bezpośrednio na głowę jednego z graczy miejscowych.

61'
Chobłenko wywalczył rzut wolny w pobliżu pola karnego gospodarzy.

60'
Wysoko zawieszone dośrodkowanie Gumnego łatwo wyłapał Alomerović.

59'
Chorwat wrócił do gry.

58'
Petrak leży na murawie. Sztab medyczny już przy graczu Korony Kielce.

56'

55'
Fatalnej jakości strzał Chobłenki z pola karnego - futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

54'
Uderzenie Kiełba zza szesnastki prosto w ręce Buricia.

54'
Piłka w rękach Alomerovicia.

53'
Poznaniacy mają rzut rożny.

52'
Dosyć spokojny początek drugiej części meczu.

50'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym dla Kostevycha za przewinienie taktyczne.

48'
Piłkarze Nenada Bjelicy nie zmieniają stylu gry - w dalszym ciągu dążą do posyłania dośrodkowań w pole karne Korony.

46'

W Lechu Poznań nastąpiła zmiana: Radut zastąpił Jóźwiaka.

Zawodnicy obu drużyn ponownie na boisku.

Wyrównane spotkanie w Kielcach. Nieco lepiej prezentują się gospodarze. Sytuacji podbramkowych było jednak niewiele.

Przerwa.

45+1'
żółta kartka Kiełb otrzymał żółty kartonik za niesportowe zachowanie.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'
Lechici opierają się głównie na wrzutkach ze skrzydeł - jednak to nie przynosi większego zagrożenia.

42'
Strzał głową Kaczarawy nie znalazł drogi do celu.

41'
Brakuje dokładności w grze obydwu zespołów.

39'
żółta kartka Petrak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Gajosie.

37'
Burić zanotował kolejną udaną obronę - zatrzymał strzał Kosakiewicza.

36'
Jak tego nie wykorzystał Petrak?! Zawodnik kielczan miał przed sobą tylko bramkarza, a pomimo to nie trafił nawet w bramkę.

34'
Złe przyjęcie Kiełba odebrało mu szansę na stworzenie sytuacji bramkowej.

33'
Niezłe dogranie ze skrzydła Kostevycha, nitkt jednak z jego partnerów nie doszedł do tego zagrania.

30'
Pół godziny za nami - bezbramkowy wynik dobrze oddaje wydarzenia boiskowe.

28'
Austriak nie potrzebował pomocy sztabu medycznego, gra wznowiona.

27'
Dilaver leży na murawie - arbiter przerwał grę.

24'
Duży błąd Alomerovicia, który chcąc uprzedzić nadbiegającego Chobłenkę, minął się z piłką. Na jego szczęście koledzy naprawili jego pomyłkę.

22'
Ponownie nie było niebezpieczeństwa pod poznańską bramką - niewiele dzieje się na Kolporter Arenie.

21'
Kolejny korner w tym spotkaniu - dla koroniarzy.

20'
Wielkie zamieszanie w szesnastce "Dumy Wielkopolski" za sprawą Kaczarawy, ostatecznie piłkę złapał Burić.

19'
Po centrze z boku boiska mocno uderzył Gajos. Wprost jednak w golkipera Korony Kielce.

18'
Następny róg dla Lecha.

17'
Obyło się bez większego zagrożenia po rzucie rożnym.

16'
Majewski wywalczył korner dla swojego klubu.

14'
Mogło być groźnie po przechwycie gości, ale Situm za daleko wypuścił sobie futbolówkę.

13'
Kaczarawa świetnie czuje się na placu gry - kolejna dobra akcja napastnika kielczan. Jego późniejszy strzał został odbity przez Buricia.

11'
Wrzutka Kostevycha przejęta w powietrzu przez obrońców Korony.

10'
Arbiter dostrzegł przewinienie na Chobłence - stały fragment gry dla podopiecznych Nenada Bjelicy w pobliżu szesnastki miejscowych.

9'
Poznaniacy wolno rozgrywają piłkę - stawiają na długą budowę ataków pozycyjnych.

7'
Koroniarze domagali się podyktowania "jedenastki" po rzekomym zagraniu ręką Kostevycha. Powtórki wskazały, że arbiter miał słuszność nie dyktując rzutu karnego.

6'
Defensorzy "Kolejorza" oddalili zagrożenie, Chobłenko daleko wyekspediował piłkę.

5'
Rzut rożny dla gospodarzy.

4'
Diaw główkował po centrze z narożnika boiska, ale nie trafił w światło bramki.

3'
Fantastyczna interwencja Buricia po uderzeniu Kiełba z bliskiej odległości! Kaczarawa zabawił się z kilkoma graczami Lecha w polu karnym, po czym wyłożył futbolówkę "Rybie". Próbę skrzydłowego w świetny sposób zatrzymał Bośniak.

1'
Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu padł ze strony lechitów - za sprawą Majewskiego. Alomorević spokojnie wyłapał piłkę.

1'
Rozpoczęli piłkarze z Poznania.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza zawodników na boisko Kolporter Areny. Początek już za moment.

*'
Mariusz Złotek to arbiter dzisiejszego meczu.

*'
Braki kadrowe gospodarzy: Aleksandar Kovacević (kontuzja), Elia Soriano (kontuzja).

*'
Ławka rezerwowych: Hamrol, Malarczyk, Gardawski, Możdżeń, Cebula, Jukić, Janjić.

*'
Wyjściowe zestawienie kielczan zostało przedstawione.

*'
Poznaniacy będą musieli sobie poradzić bez dwóch ważnych zawodników - Macieja Makuszewskiego oraz Łukasza Trałki. Popularny "Maki" wciąż leczy poważną kontuzję, a doświadczony środkowy pomocnik pauzuje za kartki.

*'
Rezerwowymi w poznańskim klubie będą: Putnocky, Radut, Serafin, Moder, Gytkjaer, Koljić, Barkroth.

*'
Trener "Kolejorza" Nenad Bjelica desygnował do gry w pierwszym składzie wyżej wymienionych graczy.

*'
Obydwa zespoły zdobyły tyle samo "oczek" po przerwie zimowej - cztery.

*'
Nadchodzący mecz będzie okazją dla obu drużyn do wskoczenia na wyższą lokatę po tej kolejce Lotto Ekstraklasy - koroniarze w przypadku mogą awansować z siódmego na piąte miejsce, natomiast lechici, w przypadku zgarnięcia całej puli, mogą zbliżyć się do drugiej Legii i pierwszej Jagiellonii na dwa punkty.

*'
Zaplanowana godzina początku spotkania to 18:00.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie!
Zbliżamy się do końca obecnej serii gier. W Kielcach dojdzie do starcia pomiędzy dwoma zespołami z górnej części tabeli - miejscowa Korona podejmie Lecha Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online