Wisła Płock - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 1

Dahne - Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca (42' Uryga) - Szymański, Furman - Michalak, Stilić (85' Biliński), Merebashvili (77' Varela) - Zawada.
Pesković - Fink (50' Ferraresso), Helik, Dytiatjew, Pestka - Covilo, Dimun - Rakels, Hernandez, Zenjov (76' Culina) - Piątek (90+3' Strózik).

Mecze na żywo: Wisła Płock - Cracovia

Dziękujemy Państwu serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań Lotto Ekstraklasy.

Wyrównane spotkanie, więcej okazji mieli miejscowi, ale to krakowanie zainkasowali trzy punkty dzięki swojej skuteczności.

90+4'
Biliński zepsuł doskonałą okazję do wyrównania! Niedawno wprowadzony na plac gry napastnik po podaniu Vareli znalazł się "oko w oko" z Peskoviciem, ale huknął wysoko nad poprzeczką.

90+3'
Trzecia korekta w składzie gości: Strózik za Piątka.

90+1'
żółta kartka Varela wyciął Ferraresso - kartonik dla graczy Wisły.

90'
Sędzia główny doliczył sto osiemdziesiąt sekund.

86'
Potężna bomba Zawady zza pola karnego - strzał równie mocny jak i niecelny.

85'
Ostatnia zmiana w ekipie miejscowych: Biliński zameldował się na murawie w miejsce Stilicia.

84'
Piątek chciał się odwdzięczyć Rakelsowi za asystę przy golu, ale jego dogranie z prawego skrzydła było nie najlepsze.

82'
Cały czas brakuje gospodarzom dokładności - a to przekłada się na ciągłe niepowodzenia w końcowych fazach akcji.

80'
"Nafciarze" coraz mocniej naciskają gości.

78'
żółta kartka Kartka dla Pestki za faul na Michalaku.

77'
Roszada w Wiśle Płock: Varela wszedł, Merebashvili zszedł.

76'
Druga zmiana w krakowskiej drużynie: Culina zajął miejsce Zenjova.

75'
0:1! Piątek celną główką pokonał Dahne!
Snajper Cracovii wrzutkę wprost na swoją głowę od Rakelsa, dzięki czemu nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

74'
Michalak zepsuł atak gospodarzy - pośpieszył się z dośrodkowaniem, przez co został zablokowany.

71'
Efektowna przewrotka Łasickiego, strzał defensora był jednak niedostatecznie silny. Pesković bez większych kłopotów złapał futbolówkę.

70'
Korner dla piłkarzy trenera Brzęczka.

69'
Faul w ofensywie Michalaka na Ferraresso.

68'
Dośrodkowanie Rakelsa nie znalazło żadnego z partnerów Łotysza.

64'
żółta kartka Uryga ukarany żółtym kartonikiem.

63'
Tempo gry nie jest najszybsze - żadna ze stron nie dąży za wszelką cenę do zdobycia gola.

61'
Stilić przedzierał się w pole karne, ostatecznie mu się to udało, jednak już w obrębie został przewrócony. Arbiter natychmiast pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

58'
Merebashvili z dystansu, soczyste, ale łatwe do złapania dla Peskovicia.

57'
Powinien to lepiej wykończyć Zenjov! Estończyk otrzymał prostopadłe podanie na pozycję, wyszedł prawie "sam na sam" z golkiperem - w końcowej fazie płasko uderzył obok bramki.

55'
Zenjov złapany na oczywistym ofsajdzie.

53'
żółta kartka Żółty kartonik dla Covilo za przewinienie taktyczne.

52'
Dytiatjew oddał niecelny strzał głową. Piłka przeszła metr nad poprzeczką.

50'
Korekta w składzie Cracovii: Ferraresso zastąpił Finka.

49'
Strzał Szymańskiego po wrzutce z rzutu rożnego został zablokowany.

48'
Piątek przewrócony w polu karnym! Arbiter słusznie dostrzegł jednak jego wcześniejsze przyjęcie piłki ręką.

48'
Pestka dośrodkował wprost pod nogi obrońców Wisły Płock.

46'
żółta kartka Żółta kartka dla Finka.

46'

Gracze powrócili na płytę boiska.

Niewiele się działo w pierwszej części meczu. Lepszą stroną są gospodarze, ale swojej przewagi nie potrafili udokumentować bramką.

Przerwa.

45+2'
Chaos jest widoczny w grze obu stron w ostatnich minutach.

45'
Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

43'

42'
Uryga zastąpił kontuzjowanego Recę.

41'
Gra wznowiona, za moment powinna zostać dokonana roszada w składzie Wisły.

39'
Będzie potrzebna zmiana - Reca nie jest w stanie kontynuować swojego występu.

38'
Niebezpieczne zderzenie Finka z Recą, obydwaj gracze na murawie, gra zatrzymana. Jest potrzebna pomoc klubowych medyków.

36'
Szymański! Niewiele zabrakło pomocnikowi miejscowych do wpakowania piłki do siatki. Atak prawym skrzydłem zakończył się dobrą wrzutką Stefańczyka pod nogi wcześniej wspomnianego zawodnika. Będąc w dogodnej sytuacji nie trafił w światło bramki.

35'
Wolej Hernandeza zza szesnastki nie był najwyższej jakości - piłką przeszła kilka metrów obok lewego słupka.

34'
Furman leży na murawie po wejściu Hernandeza, arbiter zatrzymał grę, ale obędzie się bez pomocy sztabu medycznego.

32'
Ostry wślizg Pestki z walce o piłkę z Michalakiem przy linii końcowej, całkowicie czyste wejście obrońcy Cracovii.

31'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Zawady za faul w środku pola.

29'
Konkretniejsi są "Nafciarze", ale wciąż nie przynosi im to gola.

28'
Płaskie uderzenie Rakelsa było zbyt słabe, aby mogło zaskoczyć bramkarza Wisły.

26'
Szymański przesadził z siłą zagrania, przez atak płocczan zakończył się niepowodzeniem.

24'
Pogoda wyraźnie przeszkadza zawodnikom - niewiele jest akcji, które mogłyby przynieść efekt bramkowy.

22'
Świetna akcja gospodarzy, ale w końcowej fazie Michalak został zblokowany.

19'
"Kocioł" w szesnastce, ostatecznie defensorzy wybili futbolówkę.

18'
Przyblokowana centra Furmana, będzie korner dla podopiecznych Jerzego Brzęczka.

18'
Golkiper Wisły uprzedził wybiegającego do prostopadłego zagrania Zenjova.

17'
Merebashvili podjął decyzję o kolejnym strzale. Tym razem jednak został zablokowany.

16'
Dahne spokojnie wyłapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

14'
Michalak bez zastanowienia uderzył zza szesnastki, futbolówka poszybowała obok bramki.

13'
Drugi ofsajd Piątka w ciągu kilku minut.

12'
Minął prawie kwadrans gry, bardzo wyrównane starcie.

10'
Wyraźny spalony Piątka nie umknął uwadze sędziego liniowego.

8'
Fatalny strzał Merebashviliego w dobrej sytuacji! Gruzin otrzymał precyzyjne podanie ze skrzydła od Michalaka, będąc niekrytym w polu karnym, przestrzelił znacznie.

6'
Dosyć spokojny początek, jednym z powodów takiego stanu rzeczy może dziesięciostopniowy mróz i wiatr, które zdecydowanie utrudniają grę.

4'
Nisko zawieszone dogranie Stilicia, goście zdołali wyekspediować piłkę i oddalić zagrożenie.

3'
Wiślacy zdobyli pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

1'
Rozpoczęli krakowanie.

*'
Trójka sędziowska wyprowadzają obie drużyny na murawę stadionu w Płocku.

*'
Rozjemcą spotkania będzie Pan Dominik Sulikowski.

*'
Do "osiemnastki" meczowej gości po dłuższej przerwie powrócił Damian Dąbrowski. Nie ma natomiast Michala Siplaka, Niko Datkovicia oraz Mateusza Wdowiaka.

*'
Rezerwowi: Wilk, Culina, Dąbrowski, Strózik, Deja, Drewniak, Ferraresso.

*'
Poznaliśmy skład Cracovii.

*'
Trener płocczan nie może w nadchodzącym starciu skorzystać z usług m.in.: Patryka Stępińskiego, Kamila Sylwestrzaka (obaj kontuzjowani) oraz Jose Kante (pauza za nadmiar żółtych kartek).

*'
Ławka rezerwowych zapełnią następujący zawodnicy: Kiełpin, Byrtek, Uryga, Rasak, Varela, Łukowski, Biliński.

*'
Szkoleniowiec gospodarzy, Jerzy Brzęczek, desygnował do gry wyżej wymienionych piłkarzy.

*'
Poprzednią kolejkę Lotto Ekstraklasy do bardziej udanych mogą zaliczyć gracze Michała Probierza. Krakowianie zremisowali 0:0 z Legią Warszawa, choć z przekroju całego pojedynku zasługiwali na zwycięstwo. Natomiast Wisła przegrała w Szczecinie z Pogonią 1:2.

*'
We wciąż trwającym sezonie doszło już do meczu pomiędzy dzisiejszymi rywalami. W stolicy Małopolski zwyciężyli "Nafciarze" z Płocka 3:1.

*'
Sędzia główny zagwiżdże po raz pierwszy o 18:00.

*'
Witamy wszystkich kibiców na naszym portalu!
Wracają zmagania Lotto Ekstraklasy, tym razem w ramach 25. kolejki. Ta seria gier, nietypowo, zostanie rozegrana dzisiaj oraz jutro. Do jednego z pierwszych starć dojdzie w Płocku, gdzie miejscowa Wisła zmierzy swoje siły z Cracovią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online