Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 2

Kuciak - Nunes, Gerson, Chrzanowski - Milos, Łukasik, Borysiuk, Sławczew, Krasić (61' Kuświk) - M. Paixao (77' F.Paixao), Peszko (86' Mladenović)
Mucha – Matei, Toivio, Putiwcew, Grzelak – Kupczak, Stefanik – Gergel, Piątek (62' Jovanović), Miković (60' Pawłowski) – Śpiączka (70' Guba)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Podział punktów w jakże szalonym spotkaniu. Myślę, że ten podział punktów raczej nikogo ze stron nie zadowoli.
Obie ekipy mocno oddaliły się od górnej ósemki ligowej tabeli.

90+4'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Flavio Paixao za bardzo wychylony w czasie podania.

90+3'
Goście próbują iść za ciosem! Dobre wyjście Kuciaka uniemożliwiło Gubie skuteczną finalizację świetnego kontrataku. Słowak udanie wywarł presję.

90+2'
Goooooool! Remis w Gdańsku! Chaos w polu karnym Lechii skorzystał Toivio, który stał przy linii bramkowej i umieścił piłkę w siatce.

90'
Sędzia główny dorzucił 5 minut do podstawowego wymiaru czasu gry.

89'
żółta kartka Po żółtej kartce obejrzeli: Jan Mucha oraz Grzegorz Kuświk.

89'
Grzegorz Kuświk złapany na pozycji spalonej. Napastnik Lechii nerwowo zareagował na wydarzenia.

88'
Rzut wolny przyniósł przyjezdnym sytuację strzelecką. Głową szczęścia szukał Kupczak. Pomocnik starał się z ogromnie trudnej pozycji, co miało wpływ na to, że futbolówka poleciała obok światła bramki.

87'
Grzelak dobrze się ustawił w polu karnym. Doświadczony pomocnik pewnym kopnięciem wybił piłkę na aut. Lechia zmarnowała korner.

86'
Czas na ostatnią zmianę w tym pojedynku. Peszko wylądował na ławce rezerwowych, na boisku - Filip Mladenović.

85'
Milos miał niezłą okazję na podwyższenie. Silna próba z głębi pola karnego została, jednak, dobrze wypiąstkowana przez Jana Muchę.

83'
Lechia usiłuje bronić dostępu do swojej bramki. Ekipa Jacka Zielińskiego jeszcze nie wywiesiła białej flagi.

82'
Gol dla Bruk-Betu! Jednak, sędzia nie mógł go uznać, ponieważ Guba, w czasie podania znajdował się na pokaźnym ofsajdzie.

80'
Na placu gry pojawił się sztab medyczny Lechii. Adam Chrzanowski sygnalizował jakieś problemy ze zdrowiem.

79'
Drużyna z Niecieczy stara się już wszystkimi możliwymi sposobami przybliżyć do bramki strzeżonej przez Dusana Kuciaka.

77'
"Bliźniacza" zmiana u gospodarzy. Flavio zmienił swojego brata, Marco.

76'
Jan Mucha kapitalnie skrócił kąt Grzegorzowi Kuświkowi, który sprytnym zagraniem ze wślizgu próbował podwyższyć wynik.

75'
Już tylko kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry.

73'
Ależ pomylił się Kupczak, z 10. metrów! Wysoko nad poprzeczką bramki pofrunęła futbolówka. Gerson wyśmienicie wywarł presję na strzelającym.

72'
Guba zdynamizował ataki Bruk-Betu.

71'
Nieznacznie pomylił się Guba, którzy przeprowadził ładną, indywidualną akcję. Gerson dobrze interweniował w ostatniej fazie.

70'
Jacek Zieliński ryzykuje i dokonał ostatniej korekty. Guba za Śpiączkę.

69'
Będzie powtórzony rzut rożny dla Lechii. Przepychani w szesnastce gości.

68'
Słowacki goalkeeper korzysta z fachowej pomocy medycznej.

67'
Błąd komunikacyjny w obronie Niecieczy. Jan Mucha ucierpiał po starciu ze swoim obrońcą. Marco Paixao walczył z Putiwcewem o centrę z lewej flanki.

65'
"Biało - zieloni" dużo bardziej swobodnie operują futbolówką na płycie murawy.

63'
Dusan Kuciak dobrze rozczytał grę. Zbyt krótkie podanie od kolegi w kierunku bramkarza Lechii mógł przejąć Śpiączka. Taka sytuacja, jednak, nie miała miejsca, bo Słowak idealnie wyszedł z bramki.

62'
W ekipie gości już 2. zmiana. Jovanović w miejsce Piątka.

61'
Roszada ma również miejsce w Lechii. Za Milosa Krasić na boisku pojawił się Grzegorz Kuświk.

60'
Jacek Zieliński przygotował zmianę. Miković zastąpiony przez Pawłowskiego.

59'
Dla Adama Chrzanowskiego było to 1. trafienie dla Lechii, w najwyższej klasie rozgrywkowej.

58'
Bruk-Bet nie ma już innego wyjścia - musi bardziej zaangażować się w działania ofensywne.

56'
Goooooool! Lechia objęła prowadzenie! Jan Mucha wypruł przed siebie nieprzyjemny strzał Peszki. Dobry dla siebie obrót spraw szybko wykorzystał Adam Chrzanowski, dobijając strzał z bliska.

55'
żółta kartka Żółta kartka dla Rafała Grzelaka. Doświadczony piłkarz był mocno spóźniony z kryciem Milosa. Ciągnięcie za koszulkę należało indywidualnie ukarać.

53'
Daniel Łukasik zdecydowanie przewrócił swojego przeciwnika. Matei przez chwilę potrzebował pomocy medyków.

52'
Zawodnicy Jacka Zielińskiego wyraźnie czekają na możliwość gry z kontry.

50'
W obu składach nie dokonano żadnych zmian personalnych.

48'
Sygnalizowany strzał głową zanotował Toivio. Stoper Niecieczy wygrał pojedynek powietrzny o piłkę, zagraną z kornera.

47'
Sławomir Peszko niepocieszony swoim wykończeniem akcji! Pomocnik Lechii otrzymał wyborne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Szybki strzał bez przyjęcia piłki poleciał wysoko nad bramką.

46'
Sędzia główny zasygnalizował Marco Paixao fakt, że ten dotknął futbolówkę ręką. Rzut wolny dla ekipy gości.

46'
II połowa meczu w Gdańsku!

Świeża porcja statystyk opracowana przez portal EkstraStats. Zachęcamy do zapoznania się.

Sędzia Kwiatkowski zakończył I część gry!

44'
Gooooool! Marco Paixao nie zawodzi z 11. metrów! Pewny, silny strzał w środek bramki!

43'
Rzut karny dla Lechii! Sławczew był ciągnięty za koszulkę, w szesnastce gości!

42'
Oglądamy twardą grę w środkowej strefie boiska.

40'
Gracze trenera Owena starają się przybliżyć bramki rywala, zamieniając sporo krótkich, płaskich podań.

39'
Milos Krasić zawiedziony. Arbiter liniowy zasygnalizował jego ofsajd.

38'

36'
Dusan Kuciak zatrzymał niebezpieczne dla niego wgranie z prawej flanki boiska. Przyjezdni mają wiele swobody w bocznych strefach.

35'
Krasić próbuje wysoko atakować swoich przeciwników. Należy docenić doświadczonego gracza za ambicję.

33'
Za niesportowe zachowanie na trybuny został odesłany jeden z członków sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk

32'
W polu karnym Lechii przewinił zawodnik ofensywny gości. Arbiter udzielił gospodarzom rzut wolny.

30'
Drugi kwadrans gry w Gdańsku już minął. Oglądamy dynamiczne widowisko piłkarskie.

29'
Kolejny stały fragment gry dla Lechii nie wzbudził większego stresu u Jana Muchy. Obrońcy jego zespołu wyśmienicie się ustawili w swojej strefie.

27'
Sławomir Peszko podjął próbę szybkiej odpowiedzi na straconego gola. Skrzydłowy Lechii solidnie zawziął się do uderzenia z dalszej odległości, ale futbolówka nie poleciała w światło celu.

26'
Goooooool! Termalica Nieciecza wyprowadziła bolesny cios! Gergel, będąc na lewym skrzydle szesnastki, uderzył płasko, nie do obrony dla Kuciaka.

24'
Milos uchwycony na pozycji spalonej. Sędzia liniowy był znakomicie ustawiony.

22'
Gracze Bruk-Betu solidnie pracują na żółte kartoniki. Coraz częściej sędzia główny musi przerywać zawody.

21'
Dusan Kuciak spokojnie wyłapał futbolówkę. Miković był autorem zbyt głębokiej centry.

20'
Sławomir Peszko zagrał za plecy wszystkich swoich kolegów. O tym wykonaniu rzutu wolnego skrzydłowy chciałby jak najszybciej zapomnieć.

19'
Kupczak nieprzepisowo pilnował Łukasika. Rzut wolny dla gdańszczan.

18'
Sławczew odnalazł sobie trochę miejsca pod polem karnym Bruk-Betu. Korzystne warunki dały mu powód do oddania strzału, jednak piłka kompletnie zeszła mu ze stopy.

16'
Groźnie leciała piłka z prawego narożnika. Jan Mucha nie zdecydował się na wyjście z bramki. Miał szczęście, że jego koledzy z obrony wygrali powietrzne boje z przeciwnikami.

15'
Chaotycznie w obronie poczynają sobie piłkarze przyjezdnych.

14'
Kupczak delikatnie odepchnął Krasicia. Sędzia przyznał gospodarzom stały fragment gry.

12'
Nunes wysoko wyskoczył do wrzutki z narożnika boiska. Obrońcy gospodarzy udało się dojść do sytuacji strzeleckiej, jednak będą pod dużą presją, koszmarnie się pomylił.

11'
Krasić dobrze zablokowany przez Kupczaka. Zablokowana centra z prawego skrzydła.

11'
Podopieczni Jacka Zielińskiego zamieniają dużo krótkich podań.

9'
Pierwsza okazja Lechii! Simon Sławczew zaliczył dynamiczny strzał z okolic 11 metrów od bramki! Próba miałaby większe szanse, gdyby nie to, że strzał poleciał w centrum bramki.

9'
Dośrodkowanie na bliższy słupek nie zaskoczyło przyjezdnych. Gergel udanym zagraniem głową oddalił zagrożenie.

8'
Lechia będzie miała rzut rożny. Prosty błąd techniczny popełnił Putiwcew.

7'
Na trybunach stadionu w Gdańsku zasiadł m.in. Leszek Ojrzyński.

6'

4'
Dalekie oraz bardzo udane wyjście z bramki zanotował Dusan Kuciak. Słowacki bramkarz przeciął sprytne, prostopadłe podanie w kierunku Śpiączki.

3'
Drugi raz w tym meczu goście spróbowali z dystansu. Przed chwilą efektowne uderzenie zaprezentował Miković. Gospodarzy uratowało świetne ustawienie Kuciaka.

2'
Dusan Kuciak już wystawiony na pierwszą, trudną próbę. Rafał Grzelak oddał soczysty strzał z blisko 30 metrów od bramki Lechii. Słowacki goalkeeper zaliczył udany chwyt.

1'
Jako pierwsi futbolówkę kopnęli przyjezdni z Niecieczy.

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził obie drużyny na plac gry.

*'
O to, aby nadchodzące zawody były rozgrywane w sportowej atmosferze, zadba Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Piłkarze z Gdańska czekają na pierwsze ligowe zwycięstwo po przerwie zimowej. W trzech bitwach gdańszczanom udało się zdobyć jeden punkt (remis 1:1 z Wisłą Kraków).

*'
W tej kolejce ligowej obowiązuje troszeczkę "inny" terminarz. Mecze będą rozgrywane w systemie: wtorek - środa.

*'
W rundzie jesiennej lepsze okazały się popularne "Słonie", które na własnym obiekcie wygrały 2:1. Ekipę z Niecieczy prowadził wówczas Maciej Bartoszek, a Lechii dowodził Piotr Nowak.

*'

*'
Mecz w Gdańsku zainauguruje o godz. 18:00

*'
Dzień Dobry, Państwu! Przed Nami już 25. seria gier w polskiej Ekstraklasie! W jednym z ciekawiej zapowiadających się bojów Lechia Gdańsk zagra z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online