Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Malarz – Vesović, Pazdan, Remy, Jędrzejczyk – Mączyński, Antolić, Philipps – Eduardo (36' Broź) (65' Hlousek), Niezgoda, Hamalainen (83' Kucharczyk)
Pawełek - Burliga, Guilherme, Mitrović - Runje, Romanchuk, Pospiśil (89' Grzyb) , Frankowski, Novikovas (79' Sheridan), Wlazło - Bezjak (82' Świderski)

Novikovas (44., karny)
Świderski (87.)

Vesović (9.) żółta kartka
Antolić (14.) czerwona kartka
Vesović (90+2.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Chciałbym Wszystkim podziękować za ten wspólnie spędzony czas.

Daniel Stefański podziękował obu stronom. Jagiellonia lepsza w hicie 25. kolejki!

90+3'
Obie ekipy już wyczekują na ostatni gwizdek arbitra głównego.

90+2'
żółta kartka czerwona kartka Marko Vesović wielce sfrustrowany wydarzeniami w tym spotkaniu. Nieroztropny faul taktyczny dostrzegł Daniel Stefański.

90+1'
Arkadiusz Malarz zgarnął zbyt głębokie wgranie.

90'
4 minuty dłużej pograją obie drużyny.

89'
Martin Pospisil napracował się wiele na boisku. Rafał Grzyb ma za zadanie uspokoić grę w środku pola.

89'

87'
Gooooool! Karol Świderski znalazł sposób na Arkadiusza Malarza! Wielce precyzyjny strzał głową okazał się nie do wyciągnięcia.

85'
Jagiellonia, mimo korzystnego dla siebie wyniku, dalej atakuje bramkę Arkadiusza Malarza. Legia, jeśli chce wywalczyć punkty, to musi się bardziej odkryć.

83'
Hamalainen nie spełnił swojej misji na placu gry. Michał Kucharczyk dostał szansę.

82'
Bezjak, pomimo zerowego dorobku na dziś, pokazał się z pozytywnej strony. Wcześniej wspomniany Karol Świderski już biega po płycie boiska.

80'
Z ławki rezerwowych wstał Karol Świderski. Trenerzy Jagiellonii próbują kraść cenny dla Legii czas.

79'
Novikovas zakończył ten mecz z jednym golem. Cillian Sheridan przywitał się z kibicami Jagiellonii.

77'
Przemysław Frankowski złapany w pułapce ofsajdową. Blok obronny "Wojskowych" wybitnie się zorganizował.

76'
Piotr Wlazło dobrze o sobie przypomniał kibicom! Solidny, efektowny strzał zza pola karnego. Z niebezpiecznie lecącą futbolówkę z trudem poradził sobie Arkadiusz Malarz.

75'
12.939 widzów pojawiło się na stadionie Legii.

74'
Wkraczamy w decydującą fazę tego pojedynku.

72'
Novikovas nie wytrzymał ciśnienia. Nerwy puściły również u Jędrzejczyka. Zupełnie nieprzemyślana przepychanka.

71'
Jagiellonia bardzo pewnie poczyna sobie na murawie. Czasem mam wrażenie, że to Legia gra dzisiaj w delegacji.

69'
36% - 64%. Dane statystyczne odnoszące się do posiadania piłki.

68'

66'
Ireneusz Mamrot oraz jego sztab szkoleniowy wciąż czekają na odpowiedni moment na zrealizowanie zmian.

65'
Łukasz Broź ma pecha. Uraz wyeliminował bocznego obrońcę. Trener Jozak na plac gry wydelegował Adama Hlouska.

63'
Novikovas nie wykorzystał okazji, która powinna przynieść Jagiellonii kolejnego gola. Novikovas został wybornie wypuszczony w uliczkę! W starciu z Malarzem Legię uratował... prawy słupek.

61'
Zbyt delikatnie głową zagrał Runje. Jego kolega z klubu zaprezentował efektowne zagranie od rzutu wolnego.
Futbolówkę pewnie przejął Arkadiusz Malarz.

60'
Pospisil wywalczył rzut wolny. Delikatnie za późno na piłkę poszedł Phillips.

59'
Strzał na statystyki zaliczył Novikovas. Jego płaska próba z dystansu powędrowała daleko od prawego słupka bramki Arkadiusza Malarza.

58'
Nie udało się Legii nic konstruktywnego wypracować od rzutu wolnego. Blok defensywny zespołu gości zdał egzamin.

57'
Mistrzowie Polski będą mogli zagrozić swojemu rywalowi, wykonując stały fragment gry. Vesović wbrew przepisom atakowany.

56'
Krzysztof Mączyński ewidentnie się spóźnił z atakiem na piłkę. Zamiast w nią, to trafił w nogę przeciwnika.

55'
Legioniści centrują w kierunku Jarosława Niezgody. Obrona Jagiellonii, jednak, znajduje sposób na wgrania.

54'

52'
Łukasz Burliga długo się nie zastanawiał, przy decyzji o strzale z dystansu. Jego zagranie z dwudziestego metra bardziej przypominało strzał w rugby.

51'
Środek pola został w pełni opanowany przez podopiecznych Ireneusza Mamrota.

50'
Bezjak mógł lepiej zachować się pod jedenastym metrem od bramki Malarza. Koszmarny kiks przy finalizacji akcji ofensywnej.

49'
Sędzia liniowy wskazał ofsajd, na którym wyłapano napastnika drużyny z Białegostoku.

48'
Trochę niecelnie zza pola karnego uderzył Vesović. Obrona lidera w ligowej tabeli zbyt swawolnie zachowała się pod swoją szesnastką.

47'
Podczas przerwy żaden ze szkoleniowców nie przeprowadził zmiany.

46'
Czas na grę w II połowie spotkania!

Pierwsza odsłona do nudnych raczej nie należała... Pakiet statystyk od portalu EkstraStats.

Piłkarze udali się do swojej szatni. Koniec I części gry!

45+4'
Krzysztof Mączyński niedokładnie wykonał korner. Piłka poleciała wprost na głowę Łukasza Burligi.

45+3'
Dużo wrzutek w ostatnich minutach leci w kierunku bramki Mariusza Pawełka.

45+2'
Gracze Romeo Jozaka nie mają na siebie pomysłu.

45+1'
Dynamiczna gra w stolicy Polski.

45'
Pierwsza część gry została wydłużona o 4 minuty.

44'
Goooooool! Jagiellonia już zgodnie z prawem objęła prowadzenie. Spokojny, techniczny strzał z jedenastego metra zanotował Novikovas.

43'
Rzut karny dla Jagiellonii! Arkadiusz Malarz nieudolnie popracował na przedpolu! Bezjak, po kontakcie z goalkeeperem, upadł.

42'
Podopieczni Ireneusza Mamrota nie dają żyć obronie mistrza Polski.

40'
Jagiellonia wybroniła się ze stałego fragmentu gry. Wrzutka ze stałego fragmentu gry nie znalazła piłkarza warszawskiego klubu.

39'
Łukasz Broź wyraźnie przewinił. Świeżo wprowadzony gracz Legii otrzymał słowną reprymendę od Daniela Stefańskiego.

38'

36'
Trener Jozak próbuje wzmocnić blok defensywny Legii. Łukasz Broź zmienił Eduardo.

36'
Mariusz Pawełek wykazał się bardzo ryzykowną decyzją o dalekim wyjściu ze swojej bramki. Goalkeeper, mimo wielkiej presji, uniemożliwił Niezgodzie otworzenie wyniku.

35'
Piłkarze z Białegostoku nie chcą dać spokoju rywalom.

33'
Arkadiusz Malarz czyni cuda w swojej bramce! Doświadczony bramkarz zatrzymał zagranie, którego nie miał prawa wybronić! Novikovas pomylił się z siódmego metra!

31'
Remy uratował skórę Legionistom! Obrońca wybił piłkę z niemal linii bramkowej! Guilherme kończył zgrabne dogranie z prawego skrzydła boiska.

30'
Arkadiusz Malarz znów zachował zimną krew! Bramkarz Legii wyciągnął nieoczekiwany, płaski strzał zza szesnastki! Publiczność porwał Romanchuk.

29'
Jarosław Niezgoda nie uciekł w porę z pozycji spalonej. Gra została przerwana.

28'
Krzysztof Mączyński bardzo dobrze się ustawił w obrębie pola karnego. Reprezentant Polski świetnie głową przeciął dośrodkowanie z rzutu wolnego.

27'
Kolejne przewinienie na wysokości szesnastki ekipy z Warszawy.

25'
Legia próbuje wyjść z jakimś atakiem. Wszystko, jednak, komplikuje się w środku pola.

24'
Popularna "Jaga" ma bardzo wyraźną przewagę na placu gry. Legia wydaje się być kompletnie zdezorientowaną drużyną.

22'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Novikovas nie dotrzymał odpowiedniej pozycji.

21'
Jest decyzja! Gol zdobyty przez Przemysława Frankowskiego, został zdobyty wbrew przepisom. Asystujący Pospisil uchwycony na pozycji spalonej.
Mamy dalej wynik 0:0.

19'
Kolejna konsultacja z VAR-em, z której skorzysta Pan Daniel Stefański.

18'
Przemysław Frankowski zdobył swoją 4. bramkę w aktualnych rozgrywkach.

17'
Goooooool! 0:1! Przemysław Frankowski dał radość swoim kibicom! Pomocnik kapitalnie w sytuacji sam na sam, przelobował wychodzącego Malarza.

15'
Jagiellonia stara się szybko wykorzystać grę w przewadze. Arkadiusz Malarz wybornie skrócił kąt Romanchukowi, który przytomnie ustawił się w szesnastce przeciwnika.

14'
czerwona kartka Zmiana decyzji! Antolić obejrzał czerwony kartonik. Sędziowie w wozie VAR mieli jasny obraz całej sytuacji.

12'
Sędzia Stefański skonsultuje się z arbitrami w systemie VAR.
Być może Antolić za swój brutalny faul dostanie kartkę innego koloru?

11'
żółta kartka Drugi raz musi interweniować sędzia. Żółta kartka dla Antolicia. Ten zawodnik nie miał litości dla blisko ustawionego Frankowskiego. Ostre wejście na nogi.

10'
Ależ się działo pod bramką Malarza! Arkadiusz Malarz wyciągnął strzał z niemal drugiego metra od swojej bramki! Potem oglądaliśmy silną dobitkę Bezjaka, ale swojemu goalkeeperowi pomógł Pazdan.

9'
żółta kartka Pan Daniel Stefański zdecydowanie postąpił z agresywnie usposobionym Vesoviciem. Bardzo brzydki wślizg.

8'
Sprytnie rozegrała rzut rożna ekipa Jagiellonii. Sytuację na gola zmarnował, jednak, Bezjak! Napastnik gości niedokładnie kopnął w posłaną z kornera piłkę.

7'

5'
Antolić złapał się za głową. Mocno uderzona futbolówka z głębi szesnastki Jagiellonii powędrowała na trybunie. Legia efektownie zagrała na prawym skrzydle.

4'
Łukasz Burliga ładnie dogrywał piłkę z prawego skrzydła boiska. Nieznacznie chybiony strzał głową oddał Romanchuk.

2'
Pierwsze dwie minuty zwiastują Nam otwarty bój. Jestem przekonany, że dzisiaj zobaczymy wiele okazji bramkowych.

1'
Bardzo groźne, płaskie wstrzelenie piłki przez Vesovicia. Ze wślizgiem wystartował Eduardo, ale nowy nabytek Legii, minimalnie się minął z futbolówką.

*'
Piłka już w grze!

*'
Przed meczem nastąpi minuta ciszy.

*'
Zawodnicy obu drużyn już się pojawili na murawie.

*'
Na stadionie rozbrzmiał "Sen o Warszawie".

*'
Legia spróbuje dzisiaj zrewanżować się Jagiellonii za ostatnią bezpośrednią batalię, w której to "Jaga" zwyciężyła 1:0. Bramkę na wagę wygranej zdobył wówczas Fedor Cernych.

*'
Spotkanie w stolicy Polski poprowadzi Pan Daniel Stefański.

*'
Ireneusz Mamrot, trener przyjezdnych, w pierwszym składzie nie zobaczył miejsca dla takich zawodników: Kelemen, Lazarević, Guti, Sheridan, Wójcicki, Grzyb, Świderski.

*'
Ławka rezerwowych "Wojskowych": Cierzniak, Astiz, Broź, Hlousek, Radović, Kucharczyk, Szymański

*'
Dobry wieczór! W Warszawie dzisiaj zostanie rozegrany hit 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu! Legia podejmie Jagiellonię Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online