Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Loska - Wieteska, Suarez (46' Wolniewicz), Bochniewicz, Koj - Ambrosiewicz (77' Urynowicz), Żurkowski (46' Matuszek) - Kądzior, Kurzawa - Ł. Wolsztyński, Angulo.
Załuska - Rapa, Fojut, Dvali, Nunes - Piotrowski, Buksa (63' Delew), Hołota - Frączczak, Matynia (79' Listkowski) - Zwoliński (86' Rasmussen).

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Bez bramek w Zabrzu - nie można było narzekać na brak sytuacji bramkowych, ale zdecydowanie zawiodła skuteczność. Rezultat wydaje się być sprawiedliwy dla obu stron, choć to Pogoń przez nieco dłuższy okres była drużyną lepszą.

90+3'
Zdecydowanie za mocne prostopadłe podanie Kurzawy do Angulo. Dobry pomysł, nie najlepsze wykonanie.

90+2'
Pogoń nie dopuszcza do zagrożenia po dośrodkowaniach - kolejne tego typu zagranie zostało wybite.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Wrzutka Koja została wybita przez Fojuta.

86'
Ostatnia zmiana w zespole Kosty Runjaicia: Rasmussen wszedł, Zwoliński zszedł.

84'
Coraz większa przewaga szczecinian, trwa ich napór na bramkę miejscowych.

82'
Nieczysty strzał głową Zwolińskiego zmusił Loskę do interwencji.

81'
Bardzo widoczne zagranie ręką Kądziora w okolicy środka pola. Arbiter zauważył to i odgwizdał rzut wolny.

80'
Delew prosto w mur. Słabe wykonanie stałego fragmentu gry przez Bułgara.

79'
Druga roszada w zespole szczecińskim: Listkowski wszedł za Matynię.

78'
Zwoliński podcięty przez Bochniewicza na wprost bramki gospodarzy. Będzie rzut wolny w dogodnym do bezpośredniego uderzenia.

77'
Ostatnia zmiana w Górniku: Urynowicz zastąpił na placu gry Ambrosiewicza.

76'
6254 widzów na stadionie w Zabrzu.

75'
Kompletnie nieudana próba z dystansu w wykonaniu Hołoty - piłka poszybowała w kierunku autu.

74'
Frączczak lobującym strzałem głową trafił w górną siatkę!

73'
Futbolówka po dograniu z narożnika ostatecznie wylądowała w rękawicach Loski.

72'
Bochniewicz zablokował uderzenie Delewa. Rzut rożny dla graczy Pogoni.

71'
żółta kartka Koj trafił łokciem Rapę - zasłużona żółta kartka dla defensora Górnika.

70'
żółta kartka Frączczak ukarany przez sędziego żółtą kartką - dla niego, podobnie jak dla Zwolińskiego jest to czwarty kartonik w tym kolorze, oznaczający pauzę w następnej kolejce ligowej.

69'
Wolsztyński szukał sobie miejsce do przedarcia się prawym skrzydle, ale zamiast minąć obrońcę, popełnił faul na nim.

67'
Mogło być niebezpiecznie, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

66'
Z narożnika boiska wznowią grę goście ze Szczecina.

65'
"Portowcy" poradzili sobie z tą sytuacją - daleko wyekspediowali futbolówkę.

64'
Rzut wolny po rzekomym faulu na Kurzawie na wysokości pola karnego przyjezdnych.

63'
Korekta w składzie szczecińskiej drużyny: Delew zajął miejsce kontuzjowanego Buksy.

62'
Okazuje się, że będzie potrzebna zmiana - były snajper Zagłębia Lubin nie będzie w stanie kontynuować gry.

61'
Buksa siedzi na murawie, prawdopodobnie odniósł jakiś uraz. Sztab medyczny już przy nim.

60'
żółta kartka Matynia ujrzał żółtą kartkę od sędziego Jakubika.

59'
Fatalne pudło Łukasza Wolsztyńskiego! Napastnik Górnika spudłował w dogodnej sytuacji po błędzie Fojuta. Wydawało się jeszcze, że można było podawać w tej sytuacji do znacznie lepiej ustawionego Angulo.

58'
Wieteska uchronił swój zespół przed stratą gola! Defensor ofiarnym wślizgiem zastopował uderzenie Frączczaka. Chwilę wcześniej Loska odbił mocny strzał Buksy.

57'
Brakuje dokładności w grze obydwu klubów.

55'
Rajd Zwolińskiego zakończył się w momencie wpadnięcia w trzech obrońców Górnika.

52'
Płaska próba zza pola karnego Frączczaka. Loska po raz kolejny spokojnie złapał futbolówkę.

51'
Nieudane wykonanie rzutu rożnego, gospodarze opanowali sytuację.

50'
Koj popełnił spory błąd, jego wybicie trafiło pod nogi Zwolińskiego, który pognał w pole karne. Tam chciał dograć do Buksy, ale został zablokowany. Korner dla Pogoni Szczecin.

49'
Silne uderzenie Frączczaka zza pola karnego. Udanie interweniował Loska.

48'
Strzał głową Angulo był za słaby, aby mógł zaskoczyć Załuskę.

47'
Hołota zahaczył Wolsztyńskiego w obrębie własnej szesnastki, powodując tym samym jego upadek. Arbiter nie zareagował.

46'

Będzie podwójna zmiana w Górniku Zabrze: Wolniewicz zastąpił Suareza, a Matuszek wszedł za Żurkowskiego.

Piłkarze powrócili na boisko.

Wyrównane starcie w Zabrzu - w przekroju całej pierwszej części meczu nie da się jednoznacznie wskazać drużyny lepszej.

Przerwa.

45'
Angulo uderzył bez namysłu po długim rogu - niecelna próba Hiszpana.

43'
"Portowcy" przejęli dośrodkowanie z narożnika boiska.

42'
Zablokowane uderzenie Angulo, korner dla piłkarzy z Górnego Śląska.

41'
Angulo! Hiszpan oddał strzał z pola karnego przyjezdnych, ale chybił dość znacznie.

40'
żółta kartka Taktyczne przewinienie Zwolińskiego - żółta kartka i pauza w następnej kolejce. Dla napastnika gości to już czwarte napomnienie w tym sezonie.

39'
Zabrzanie przejęli wrzutkę z narożnika boiska.

38'
Dobre zachowanie Suareza - niemal w pełni udanie wybił piłkę Zwolińskiemu, który już był w szesnastce. Niemal, bo nie zdołał nie dopuścić do rzutu rożnego.

36'
Próba zaskoczenia golkipera przez Buksę strzałem zakończyła się niepowodzeniem - wymierzył prosto w Loskę.

35'
Zwoliński upadł na linii pola karnego po kontakcie z defensorem Górnika, sędzia główny ponownie nakazał grać dalej.

33'
Załuska udanie wypiąstkował dorzuconą z lewej strony boiska futbolówkę.

31'
Kądzior domaga się wskazania na "wapno" po rzekomym zagraniu ręką jednego z obrońców Pogoni. Sędzia Jakubik natychmiast pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

30'
żółta kartka Obyło się bez zagrożenia, moment później Piotrowski "popisał się" faulem taktycznym. Arbiter pokazał mu kartkę w kolorze żółtym.

29'
Mocny strzał zza szesnastki Piotrowskiego zmusił Loskę do zachowania czujności i interwencji. Rzut rożny dla "Portowców".

28'
Spotkanie się wyrównało.

26'
Niedokładne dośrodkowanie Rapy, beniaminek z Zabrza zdołał oddalić potencjalne niebezpieczeństwo.

25'
Matynia z dystansu, z kłopotami odbił tę próbę do boku Loska.

24'
Świetna akcja zawodników Kosty Runjaicia, Matynia prostopadle podał piłkę do wbiegającego w pole karne Buksy, były gracz Zagłębia Lubin nie zdołał precyzyjnie dograć pod nogi Zwolińskiego.

23'
Uderzenie Łukasza Wolsztyńskiego nie zaskoczyło Załuski.

22'
Duży błąd Loski, który omal nie sprawił prezentu gościom, zagrywając piłkę niemal wprost do nich. Pomyłkę swojego kolegi zdołał szybko naprawić Bochniewicz.

21'
Powrócił na płytę boiska Piotrowski, oba zespoły ponownie w pełnych składach.

20'
Pogoń przez moment "w dziesiątkę", gra wznowiona.

19'
Piotrowski leży na murawie, arbiter wstrzymał grę, sztab medyczny przyjezdnych już przy pomocniku szczecińskiej drużyny.

18'
Przeciągnięta centra Kądziora, "Górnicy" wciąż jednak w posiadaniu piłki.

17'
Suarez popełnił przewinienie daleko od własnej bramki. Musi Hiszpan bardziej uważać - ma już na swoim koncie żółty kartonik.

15'
Kurzawa wrzucił na głowę Wieteski, ten główkował nad poprzeczką.

14'
Podopieczni Marcina Brosza będą mieli rzut wolny na połowie Pogoni. Arbiter odgwizdał zagranie "nakładką" Hołoty.

13'
Ewidentne zagranie ręką Rapy nie umknęło uwadze sędziego Jakubika. Obyło się jednak bez kary indywidualnej.

12'
Ostre dośrodkowanie Koja nie sprawiło kłopotów bramkarzowi szczecinian.

10'
Przewagę ma Pogoń Szczecin, Górnik spokojnie, choć z dużą dozą niedokładności.

9'
Potężna bomba Zwolińskiego z obrębu szesnastki trafiła w zewnętrzną część słupka!

8'
Dogranie ze skrzydła Matyni zostało wybite przez obrońców zabrzańskiego zespołu.

7'
Załuska zdążył złapać piłkę po nieodpowiedzialnym zagraniu Frączczaka. Gdyby golkiper spóźnił się choć o sekundę, to Angulo miałby dogodną okazję do zmiany rezultatu.

5'
żółta kartka Suarez ukarany żółtą kartką za faul na Piotrowskim.

4'
Matynia w ostatniej chwili zgarnął futbolówkę spod nóg Kurzawy. Skrzydłowy miejscowych był bliski uderzenia na bramkę po opanowaniu piłki w polu karnym.

2'
Udana szarża Łukasza Wolsztyńskiego na lewej stronie boiska, który chwilę później dograł do Ambrosiewicza. Pomocnik Górnika Zabrze oddał strzał z pierwszej piłki - niecelny.

1'
Rozpoczęła Pogoń.

*'
Zawodnicy już pojawili się na murawie. Początek za moment.

*'
Do poprowadzenia nadchodzącego meczu został wyznaczony Krzysztof Jakubik (Siedlce).

*'
Na ławce rezerwowych Górnika zasiądą: Pawłowski, Wolniewicz, Olszewski, Urynowicz, Matuszek, Bartczuk, Smuga.

*'
Piłkarze desygnowani przez Marcina Brosza do pierwszego składu także zostali zaprezentowani.

*'
Rezerwowymi będą: Budziłek, Rudol, Delew, Kort, Listkowski, Błanik, Rasmussen.

*'
Wybrańcy szkoleniowca "Portowców" zostali zaprezentowani powyżej.

*'
Górnicy z kolei nie weszli tak dobrze w ligę, jak to miało miejsce w rundzie jesiennej. Trzy serie gier zakończyli z czterema "oczkami".

*'
Szczecinianie od momentu kiedy prowadzi ich Kosta Runjaić, spisują się coraz lepiej, dzięki opuścili ostatnią lokatę i niewiele brakuje im do wskoczenia nad strefę spadkową. W trzech kolejkach po przerwie zimowej Pogoń zdobyła sześć punktów.

*'
Godzina, na którą zaplanowano inaugurację pojedynku, to 18:00.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Zapraszamy na środowe starcia Lotto Ekstraklasy. Mroźna aura nie ułatwia gry, ale nie przeszkodziło to Jagiellonii rozegrać znakomitego meczu przeciwko Legii Warszawa. Z nadzieją na równie wysoki poziom przystępujemy do ciekawie zapowiadającego się spotkania pomiędzy Górnikiem Zabrze i Pogonią Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online