Lech Poznań - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Burić – Gumny, Dilaver, Vujadinović, Kostevych (86' Jóźwiak) – Trałka, Gajos – Barkroth (58' Situm), Radut, Koljić (16' Khoblenko) – Gytkjaer
Słowik - Pawelec, Celeban, Rieder, Augusto - Tarasovs, Srnić - Pich (65' Chrapek), Piech (89' Bergier), Riera (69' Vacek) - Robak

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Koniec spotkania! Lech Poznań wygrał na swoim stadionie!

90+2'
Jakub Słowik, swoją wybitną interwencją na linii, przedłużył szansę swojej ekipy na wyrównanie. Fantastyczna próba Khoblenki leciała już pod poprzeczkę bramki.

90+1'
Goooooool! Sędzia główny, po konsultacji z innymi arbitrami w systemie VAR, uznał bramkę Gytkjaera. Sprytny, płaski strzał zaskoczył całą defensywę wrocławian.

90'
Zawody zostały wydłużone o 3 minuty.

89'
Kontrowersja! Gytkjaer zdobył gola, ale sędzia główny dopatrzył się ofsajdu. Zawodnicy z Poznania mają uwagi.

88'
Co to mógł być za gol! Khoblenko pokazał przepiękny wolej z kilkunastu metrów! Futbolówka poleciała tuż obok lewego słupka bramki. Jakub Słowik miałby mało do powiedzenia.

87'
żółta kartka Kamil Vacek nie był zainteresowany piłką. Khoblenko upadł na murawę, po zdecydowanym wślizgu.

86'
Volodymyr Kostevych wymieniony przez Kamila Jóźwiaka.

85'
Zawody w Poznaniu nabrały wielkiej dynamiki. Gospodarze są wielce zdeterminowani do zgarnięcia kompletu punktów.

83'
Ależ obronę popełnił Jakub Słowik! Wyśmienita praca na przedpolu. Khoblenko płaskim uderzeniem z jedenastego metra trafił w rękawice wyciągniętego goalkeepera.

82'
Gooooool! Wyborna odpowiedź Śląska! Marcin Robak został kapitalnie wypuszczony w uliczkę przez Kamila Vacka. Snajper świetnie minął bramkarza, a potem uderzeniem z ostrego kąta umieścił piłkę w bramce.

80'
Goooooool! Khoblenko zmienił wynik tego meczu! Zawodnika Lecha fantastycznie wyszedł w powietrze, aby zamknąć dogranie z rzutu wolnego. Genialne uderzenie głową znalazło drogę do bramki.

78'
Za krótko posłana została futbolówka od rzutu wolnego. Pierwszy ustawiony gracz Lecha Poznań przeciął wrzutkę.

77'
żółta kartka Żółtą kartkę za straceńcy wślizg obejrzał Maciej Gajos. Srnić zaliczył przepiękny, szybki rajd z piłką.

76'
Maciej Gajos sprytnie nadszedł na piłkę, wymuszając faul na Michale Chrapku.

75'
Przed Nami ostatni już kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'

71'
Radut po raz kolejny zbyt krótko dorzucił futbolówkę, ze stałego fragmentu gry. Obrona Śląska Wrocław nie miała żadnego prawa przepuścić piłki.

70'
Stykowa sytuacja. Wśród walczących m.in. Łukasz Trałka.

69'
Sito Riera zdjęty z boiska przez swojego szkoleniowca. Kamil Vacek spróbuje zdynamizować ataki wrocławian.

68'
Nieoczekiwanie, z lewego skrzydła boiska, solidnie huknął Maciej Gajos. Dorodny strzał bez problemu, jednak, zatrzymał Jakub Słowik. Efektowny bramkarski koszyczek.

66'
Znowu wielkie zamieszanie zrobiło się pod bramką Śląska, gdy rzut rożny wybijał Lech Poznań. Lekko strąconą piłkę przez Situma przytomnie wyłapał Słowik.

65'
Tadeusz Pawłowski dokonał pierwszej korekty taktycznej. Michał Chrapek w miejsce Roberta Picha.

63'
Lech Poznań przejął inicjatywę. Khoblenko był blisko bramki Słowika. Ukraińcowi udało się oddać kąśliwą próbę głową tuż obok lewego słupka.

62'
Igors Tarasovs idealnie ustawił się przy napastniku Lecha. Dośrodkowanie Kostevycha nie dotarło na głowę Gytkjaera.

61'
Technicznie próbę z dystansu wybronił Jasmin Burić. Zagranie na poprawienie danych statystycznych pokazał Srnić.

60'
Pierwszy kwadrans po przerwie bardzo udany. Oglądamy bardzo dynamiczne widowisko. Lech Poznań dużo bardziej niż przed przerwą zaangażował się w ofensywę.

58'
Drugą zmianę publiczności zaprezentował Nenad Bjelica. Barkroth pojawił się już wśród rezerwowych, a swoją szansę na pokazanie umiejętności otrzymał Situm.

56'
Chorągiewka arbitra liniowego poszła w górę. Gytkjaer, będąc pod bramką, został obity futbolówką. A potem ją również dotknął Khoblenko.

55'
Radut podjął odważną decyzję o pokazaniu publiczności uderzenia z dalszej odległości. Mocno kopniętą piłkę skutecznie zablokował przeciwnik.

53'
Sito Riera zaprzepaścił idealną okazję na zmianę wyniku. Pomocnik dopadł do bezpańskiej piłki na 11. metrze, i błyskawicznie oddał uderzenie. Futbolówka poszybowała, jednak, wysoko nad poprzeczką.

52'
W innym spotkaniu tej kolejki Arka dalej remisuje bezbramkowo z "Piastunkami".

50'
Marcin Robak znajdował się na bardzo widocznym ofsajdzie, podczas podania od klubowego kolegi.

49'
Na stopę Arkadiusza Piecha nieprzyjemnie nadepnął jeden z rywali. Zasłużony rzut wolny.

48'
Gospodarze bardzo energetycznie rozpoczęli grę po przerwie.

46'
Jakub Słowik pokazał ogromny kunszt w swojej bramce! Bliski uszczęśliwienia swoich kibiców był Radut. Obrona Śląska dała
się wmanewrować w niebezpieczną akcję.

46'
Czas na II odsłonę!

Spora porcja statystyk od portalu EkstraStats.

Koniec I części gry!

45+1'
Jasmin Burić dostał swoją szansę. Bośniacki goalkeeper pewnie zatrzymał przewidywalną próbę zza szesnastki. Robert Pich poprawił statystyki swojej drużyny.

44'
Sędzia techniczny oznajmił, że I połowa spotkania została przedłużona o 2 minuty.

43'
Gumny ściągnął Rierę. Sędzia przyznał wrocławskiemu klubowi rzut wolny.

41'
Jakub Słowik zaliczył fantastyczne wyjście z bramki, do dośrodkowania z lewego narożnika boiska. Niezłe warunki fizyczne pozwoliły efektownie przechwycić futbolówkę.

40'
Piotr Celeban nie dał się rozpędzić rywalowi. Rzut wolny dla drużyny gospodarzy.

38'
Obie drużyny mają po jednej próbie w światło bramki.

37'
żółta kartka Kolejna interwencja sędziego. Radut został ukarany za popełnienie klasycznego przewinienia taktycznego.

35'
Ofiarnie interweniował Gumny. Młody piłkarz uniemożliwił rywalowi zacentrowanie w szesnastkę Lecha.

34'
Ekipa dowodzona przez Tadeusza Pawłowskiego trochę swobodniej operuje piłką.

32'
Z bardzo trudnej pozycji próbował Dilaver. Stoper ekipy gospodarzy, swoim nieudolnym strzałem, uchronił Lecha przed kontrą.

31'
"Centro - strzał" w realizacji Kostevycha. Nieprzewidywalne zagranie z lewego skrzydła było bliskie zaskoczenia Jakuba Słowika. Ten przytomnie odbił piłkę poza bramkę.

29'
Sito Riera zdecydowanie za krótko wybił rzut wolny. Defensywa poznaniaków nie miała żadnych problemów.

28'
W centralnej części boiska dochodzi do wielu przewinień.

27'
Faul. Khoblenko zbyt bardzo łokciami pracował w powietrzu. Tarasovs upadł na murawę.

25'
W równolegle rozgrywanym pojedynku ligowym Arka Gdynia bezbramkowo remisuje z Piastem Gliwice.

24'
Maciej Gajos stworzył pierwsze niebezpieczeństwo pod bramką Jakuba Słowika! Zgrabny strzał głową poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki. Piotr Celeban przegrał pojedynek w powietrzu.

22'
Arkadiusz Piech efektownie uwolnił się spod krycia na prawej flance boiska. Wszystko układało się perfekcyjnie do momentu, gdy napastnik wykonał swoje jakże nieudolne wgranie.
Piłka poszybowała na trybunę.

21'
Podopiecznym Nenada Bjelicy bardzo trudno jest wyjść z jakimkolwiek atakiem. Śląsk Wrocław realizuje wysoki pressing.

19'

18'
Robert Pich groźnie głową przedłużył całkiem zgrabne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Na piłkę czyhał Marcin Robak, ale szybciej do niej dopadł obrońca Lecha Poznań.

16'
Kontuzjowanego Koljicia na placu gry zastąpił Khoblenko.

15'
W składzie gospodarzy szykowana jest korekta. Koljić najprawdopodobniej nie wróci do dalszej, dzisiejszej gry.

14'
Koljić po raz drugi ucierpiał w powietrznej rywalizacji. Srnić dokonał przewinienia.

13'
Marcin Robak "zawiesił" się w szesnastce Lecha. Snajper przyjezdnych zbyt późno wykonał wolej w kierunku lecącej z narożnika boiska piłki. To mogła być niezła szansa na gola.

12'
"Wojskowi" dostali korner. Centra w wykonaniu Piotra Celebana, została kapitalnie zblokowana.

10'
Koljić korzysta teraz z pomocy medycznej. Lech Poznań przez chwilę w osłabieniu.

9'
Mariusz Pawelec złamał przepisy gry, w trakcie pojedynku powietrznego. Koljić wyraźnie odczuł ból.

8'
Augusto przewinił w pobliżu centrum boiska. Obrońca wrocławian wyraźnie przegrał rywalizację biegową z wracającym do defensywy przeciwnikiem.

7'
Śląsk sprokurował gospodarzom groźną akcję bramkową. Ale z prezentu nie potrafił, jednak, skorzystać Koljić. Sygnalizowany strzał z okolic szesnastki pewnie zgarnął Słowik.

6'
żółta kartka Już w 6. minucie meczu - żółta kartka. Brzydkie, spóźnione wejście zanotował Kostevych.

5'
Jeden z napastników Śląska próbował w polu karnym rywala zagrać efektowną przewrotką. Marcin Robak ładnie się składał, ale dobrze ustawiony obrońca Lecha Poznań zażegnał niebezpieczną sytuację.

4'
Nakładka. Arkadiusz Piech nadział się na nieszczęsny atak. Rzut wolny dla gości.

2'
Na stadionie w Poznaniu zamontował się wóz transmisyjny z systemem VAR. Jeśli w czasie spotkania zdarzy się kontrowersyjna sytuacja, to arbiter główny najprawdopodobniej się z nim skonsultuje.

1'
Sito Riera był faulowany w starciu powietrznym. Vujadinović zbyt agresywnie starał się przejąć długą piłkę.

1'
Jako pierwsza piłkę kopnęła ekipa z Poznania.

*'

*'
Zawodnicy obu drużyn zostali wyprowadzeni przez sędziego głównego.

*'
Wszystko, co warto wiedzieć o nadchodzącym meczu.

*'
W pierwszym składzie Śląska Wrocław znalazł się m.in. bohater poprzedniego meczu, Jakub Słowik.

*'
Nenad Bjelica postawił na taki zestaw piłkarzy.

*'
Mecz rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed Nami kolejne spotkanie 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy! Na swoim obiekcie Lech Poznań zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online