Rayo Vallecano - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

*'
Barcelona wygrywa z Rayo Vallecano 2:0 i nadal jest drużyną bez straty gola w lidze. Za uwagę dziękuję Itanianio.

92'

91'
Druga żółta kartka dla Aquino co skutkuję że Rayo kończy mecz w 9.

90'
Świetna okazja Messiego. Najpierw jego strzał został zablokowany przez obrońców, za raz potem dostał piłkę od Rakiticia jednak posłał piłkę nad bramką.

89'
Strzał Xaviego z rzutu wolnego jednak piłka odbiła się od muru i mamy rzut rożny.

87'
Faul na Ramirezie tuż przez polem karnym. Dobra pozycja do strzału.

86'
Buena doszedł do piłki po rzucie rożnym z lewej stronie boiska, wszedł z piłką w pole karne jednak Pique z łatwością odzyskał piłkę i starał się dograć do Perdo , jednak podał niecelnie.

85'
Kolejny błąd sędziego liniowego. Manucho wychodził sam na sam z Bravo jednak została zasygnalizowana pozycja spalona.

84'
Strzał z daleka Insuy jednak nie zagroził bramce gości.

83'
Okazja Messiego. Ograł Insule na prawej stronie jednak piłka przechodzi nad poprzeczką po strzale Argentyńczyka.

82'
Dobre podanie do Rakiticia do Ramireza jednak młody skrzydłowy Barcelony nie wykorzystał dobrej okazji z lewje strony pola karnego.

81'
Błąd Mathieu na lewej stronie obrony jednak złe dośrodkowanie i piłka wybita przez Pique.

80'
Ostatnia zmiana w Barcelonie : Ramirez za Neymara.
Tymczasem strzał Bartry po dośrodkowaniu z rożnego nad poprzeczką.

78'
Rayo co chwila próbuję wyprowadzić atak, jednak tym razem na pozycji spalonej Manucho.

77'
Rzut wolny dla Rayo 30 metrów od bramki, jednak piłkę wybijają obrońcy.

75'
Neymar wyszedł na pozycję, przy próbie zwodu piłkę wybił obrońca na aut.

74'
Pedro popędził prawą stroną boiska. Jego dośrodkowanie wybili obrońcy i mamy rzut rożny.

73'
Ostatnia zmiana w zespole Rayo Vallecano: za Trashorassa wchodzi Jozabed

72'
żółta kartka dla pique za starcie w środku pola.

71'
Strzał Rakiticia z prawej strony pola karnego po podaniu Messiego jednak strzał prosto w bramkarza.

70'
Pedro dorzucał piłkę w pole karne jednak Tino wyszedł z bramki i złapał futbolówkę.

68'
Zmiana na boisku w zespole Barcelony : Rakitić w miejsce Iniesty.

67'
Okres przewagi Barcelony. Po tiki tace przed polem karnym strzela Mathiue jednak za słabo dla Tino.

63'
Mathieu lewą stroną świetnie wyszedł na wolną pozycję, dostaje podanie od Neymara. Dośrodkwouję do Messiego jednak strzał napastnika Barcelony za słaby.

62'
Rayo jednak w ataku. Korner po którym dochodzi do piłki Manucho a Bravo broni jego strzał.

61'
Rayo w osłabieniu przeciwko dobrze dziś grającej Barcelonie, będzie im ciężko o dobry wynik.

59'
Druga żółta kartka dla Morcillo po faulu dla Neymara. Obrońca schodzi z boiska.

59'
Zmiana z zespole Barcelony : Za Munira wchodzi Pedro.

58'
Leo Baptistao , strzał z prawej strony pola karnego jednak chilijski bramkarz Barcelony broni i mamy rzut rozny.

57'
Strzał Iniesty zza pola karnego jednak obok bramki.

56'
Dobre podanie Manucho w polu karnym do Aqiunio jednak piłkę przejmuję Bartra i wybija ją w stronę środka boiska.

55'
Do piłki dochodzi Pique jednak strzał głową nad bramką.

55'
Akcja Iniesty lewą stroną pola karnego i mamy rzut rożny dla Barcy.

52'
Niezłe dośrodkowanie Insuy w pole karne. Do piłki dochodzi Baptistao który uderza głową. Bravo musiał się odrobinkę wysilić aby obronić ten strzał.

51'
Barcelona stara się przeprowadzić jakąś akcję na bramkę jednak wdarło się w szeregi Barcy trochę niedokładności.

49'
Rayo gra mocnym pressingiem co skutkuję strzałem Aquinho po dośrodkowaniu z prawej strony.

48'
Dośrodowanie Messiego z rzutu wolnego jednak z łatwością Tino łapię piłkę.

47'
Barcelona w ataku pozycyjnym.

45'
Dwie zmiany w przerwie meczu w zespole Rayo Vallecano.
Aquino za Lica , oraz Manucho za Ba.

45'
Zaczynamy drugą połowę.

45'
Już za chwilę druga połowa meczu.

45'
Barcelona prowadzi po bramkach Messiego i Neymara. Duma Katalonii prowadzi grę i zdaje się kontrolować spotkanie.

45'
Koniec pierwszej połowy, sędzia nic nie doliczył do podstawowego czasu.

43'
Obrona Rayo jest ustawiona bardzo wysoko stąd częste sytuację gości.

41'
Munir wychodzi sam na sam z bramkarzem. Jednak piłkę broni bramkarz. Neymar jest zły na młodego hiszpana ponieważ był na wolnej pozycji z wolną drogą do bramki.

40'
Munir doszedł do piłki na czystej pozycji przylini pola karnego, zagrywa do Messiego jednak Argentyńczyk nie dochodzi do piłki.

39'
Świetne zagranie Munira do Xaviego przy lini bocznej, Xavi wpada w pole karne i dośrodkowuję w kierunku Neymara. Tino wychodzi i wybija piłkę na aut po drugiej stronie boiska.

38'
Barcelona w swoim stylu kontroluję mecz.

35'
Munir dostaje podanie od Bartry, obrońcy próbują odebrać mu piłkę jednak ten podaje do Neymara który posyła piłkę w długi róg bramki. Bramkarz nic nie zrobił i piłka wpada do siatki przy słupku

34'
LEO MESSI!!!! Rzut z autu dla Rayo, piłkę przejmuję Pique któy zagrywa długą piłkę do Messiego. Argentyńczyk wpada w pole karne i lobuję bramkarza.

33'
Faul Trashorasa koło pola karnego Barcelony na Pique, zółta kartka.

32'
Messi wychodzi na pozycję sam na sam , trafia do siatki !! Jednak spalony Argentyńczyka. Sędzia się tym razem nie pomylił.

31'
El Haddadi na spalonym, jednak tylko według sędziego, a mogło być bardzo groźnie.

30'
Barca stara się przeprowadzić akcję raz prawą raz lewą stroną jednak ciągle brakuje decydującego podania.

27'
Barcelona próbuję skonstruować akcję. Messi jest wszędzie widoczny. Do piłki dochodzi do Neymara jednak jego zagranie nie znajduję kolegów w polu karnym.

25'
Bartra szarżował środkiem pola jednak jego zagranie nie doszło do napastników.

24'
Groźna akcja Barcelony. Iniesta zagrywa do Mathieu który odgrywa w środek pola karnego jednak Neymara uprzedził Tono.

22'
Iniesta próbował zagrać piłkę do Messiego z przed pola karnego za obrońców jednak dobre zachowanie obrońców spowodowało wybicię piłki.

21'
Barcelona rozgrywa piłkę w środku pola.

20'
Tymczasem bramkarz Barcelony Claudio Bravo w 20 minucie pobił rekord czystego konta od początku sezonu.

19'
Akcja trójkowa Messi, Neymar i Mathieu po lewej stronie jednak obrońcy nie dają się przejść.

17'
Faul na Messim przed polem karnym, żółta kartka dla Ba.

17'
Munir El Haddadi popędził prawą stroną boiska jednak zatrzmali go obrońcy. Piłka wciąż w posiadaniu Barcelony.

14'
Rożny dla Rayo z lewej strony boiska.

14'
Nic z tego nie wyszło, piłka od bramki dla Rayo.

13'
Neymar świetnie zagrywa do Messiego. Piłka nad obrońcami dochodzi do Agrentyńczyka jednak bramkarz broni z łatwością i mamy rożny.

12'
Dośrodkowanie z prawej strony Baptistao, Bueno strzela z 10 metra jednak wprost w Bravo

11'
Co za początek spotkania, oba zespoły walczą w środku pola. Rayo na początku meczu niczym nie odstaje od Blaugrany. Momentami nawet wyglądają dużo lepiej.

10'
Piłka odbija się od muru i mamy korner z prawej strony. Piłkę łapie Bravo bez problemu.

9'
Szansa dla Rayo, dobra pozycja do strzału z wolnego.

9'
Zółta kartka dla Xaviego po zagraniu ręką przed polem karnym.

8'
Bueno oddaje strzał przed polem karnym, Bravo ledwo wyciąga piłkę i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

7'
Akcja Barcelony, Messi zagrywa do Mathieu któy wchodził w pole karne, jednak piłkę dotyka Neymar który był na spalonym.

5'
Rayo nie odpuszcza. Odpowiada Barcelonie również walką o piłkę, jednak obrońcy Barcelony radzą sobie doskonale.

4'
Pierwsza akcja Rayo prawą stroną , ale obrońcy Barcy na pozycji, kontra Barcelony zatrzymana. Neymar na spalonym.

2'
Barca zaczęła bardzo spokojnie. Rozgrywa piłkę w środku pola.

2'
Pique zagrał długą piłkę w kierunku Neymara jednak za mocno i piłka wpada w ręce bramkarza.

1'
Pierwsze zagranie w strone pola karnego Rayo, piłka trafia do bramkarza. Barcelona ustawiona bardzo wysoko. Mocny pressing skutkuje odebraniem piłki i Barcelona w ataku pozycyjnym.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczynamy mecz!

1'
Zawodnicy już na boisku, rozpoczyna ekipa ze stolicy Katalonii.

* '
Ławki Rezerwowych:
Rayo : Aquino, Cabeno ( B) Fatau, Manucho, Pereira, Quini, Jozabez
Barca:
Adriano, Alaba, Mascherano, Pedro, Rakitić, Ramirez, ter-Stregen

*'
Witam , nazywam sie Italianio i zapraszam na mecz Barcelony z Rayo Vallecano.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Rayo Vallecano - Barcelona. Początek o 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rayo Vallecano - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online