Arsenal - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Manchester City
0 : 3

Cech - Bellerin, Mustafi, Koscielny, Kolasinac - Xhaka, Ramsey - Ozil, Mkhitaryan, Welbeck - Aubameyang
Ederson - Walker (70' Zinchenko), Kompany, Otamendi, Danilo - David Silva (85' Jesus), Gundogan, De Bruyne, Bernardo - Aguero (80' Toure), Sane

Bernardo Silva (15.)
David Silva (28.)
Sane (33.)

Kolasinac (32.) żółta kartka
Otamendi (18.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arsenal - Manchester City

Dziękuję ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Manchester City pokazał po raz kolejny, że w pełni należy mu się mistrzostwo. Ekipa Pepa Guardioli idealnie wypunktowała wszelkie niedoskonałości u "Kanonierów".
Arsene Wenger będzie miał wiele przemyśleń po tym boju. Strata do miejsca gwarantującego udział w następnym sezonie Ligi Mistrzów nie zmniejszyła się, i w tej chwili wynosi 10 oczek.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+1'
Jeden z obrońców Manchesteru najwyżej wyskoczył do piłki, zagranej z rzutu rożnego. Arsenal liczył na to, że z kornera uda się wygenerować zagrożenie.

90+1'
Arsenal dalej dąży do zdobycia honorowej bramki.

89'
Dwie dodatkowe minuty.

88'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

87'
Po pięć celnych prób zanotowały oba zespoły.

85'
Pep Guardiola zrealizował swoją ostatnią zmianę na dziś: Gabriel Jesus w miejsce Davida Silvy.

83'
Z kolei, Arsenal zmierzy się w delegacji z Brighton.

82'
Manchester City następny mecz ligowy rozegra z Chelsea.

80'
Zmiana nr. 2 u gości. Yaya Toure za Sergio Aguero.

79'
Drużyna z Londynu jeszcze coś kreuje w ofensywie. Szybko strzelony gol mógłby dać jakiś płomyk nadziei.

77'
Na gromkie brawa zasłużył Petr Cech! Instynktowna robinsonada strzału Aguero mogła robić wielkie wrażenie. Argentyńczyk, z ostrego kąta, mierzył w lewy, dolny róg bramki.

76'
Aaron Ramsey sygnalizował sędziemu fakt, że jeden z graczy Manchesteru City dotknął piłkę, w swojej szesnastce. Sędzia główny puścił grę.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans ustawowego czasu gry.

74'
Długo nie widzieliśmy lidera w ligowej tabeli, w jakiejś sytuacji strzeleckiej.

72'
Laurent Koscielny przesadził z agresją. Brzydki faul nie został doceniony kartką przez Pana sędziego.

71'
W ekipie "Kanonierów" dalej bez zmian personalnych.

70'
Zmiana. Walker wylądował na ławce rezerwowych, Pep Guardioli na boisko wydelegował Zinchenkę.

69'
Manchester City bardzo kombinacyjnie próbuje rozgrywać piłkę. Rezultat jest dla nich bardzo dobry.

67'
Welbeck reklamował u arbitra faul. Ten, jednak, nie zaryzykował odgwizdania całej sytuacji. Gra została puszczona dalej.

66'

64'
Faul. Aaron Ramsey popisał się nadmierną agresją. Bernardo Silva upadł na murawę.

63'
W kilku ostatnich minutach oglądamy atak pozycyjny w wykonaniu przyjezdnych.

61'
Podopieczni Pepa Guardioli starają się długo utrzymywać przy piłce.

60'
Wybiła godzina gry na Emirates. Arsenal jeszcze nie wywiesił białej flagi.

58'
Soczysty wolej zgromadzonej na stadionie publiczności zaprezentował Aubameyang! Gabończyk pomylił się bardzo niewiele. Piłka poszybowała obok lewego słupka.

57'
Gundogan podciął biegnącego z piłką Welbecka. Arbiter główny dał szansę graczowi gości, nie pokazując mu żółtej kartki.

56'

54'
Prosty błąd techniczny popełnił Petr Cech. Ogromnie blisko przechwycenia wymarzonej futbolówki był jeden z napastników Manchesteru.

53'
Przewinienie autorstwa Kolasinacia. Ten zawodnik musi szczególnie uważać, ponieważ już na swoim koncie ma żółty kartonik.

52'
Dalej 0:3! Aubameyang zawiódł londyńską publikę. Jego strzał w prawy sektor bramki klasowo wyciągnął Ederson.

50'
Jedenastka dla gospodarzy! Otamendi przyjął z pokorą werdykt sędziego. Aubameyang został wbrew przepisom blokowany.

48'
Petr Cech bardzo dobrze wyszedł z bramki, w celu przejęcia prostopadłego zagrania.

47'
W żadnej ze stron nie przeprowadzono zmian w składzie.

46'
Manchester City zainaugurował II połowę pojedynku w Londynie.

46'
Kontynuujemy grę!

Przerwa. Manchester City ma wiele powodów do radości po niedawno zakończonej połowie meczu.

45+1'
Arsenal, mimo niekorzystnego rezultatu, nie odpuszcza na placu gry. W ostatnich minutach gospodarze opanowali środkową strefę.

45'
I część gry została przedłużona o 2 minuty.

44'
"Krzyżakiem" swojego szczęścia z paru metrów od bramki Edersona spróbował Welbeck. Napastnik ekipy gospodarzy niewłaściwie się, jednak, ustawił.

43'
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia I odsłony widowiska na Emirates.

41'
Obrona City robi wszystko, by Ederson miał jak najmniej pracy w dzisiejszym spotkaniu. Para: Kompany - Otamendi, blokuje niemal każdy strzał Arsenalu.

40'
We wcześniej wspomnianej przeze mnie okazji bramkowej na nogę Aguero dogrywał Kevin de Bruyne.

39'
Kun Aguero złapał się za głowę! Argentyńczyk miał z całą pewnością świadomość, że idealne podanie z prawego skrzydła boiska, należało skutecznie wykończyć. Aguero oddał uderzenie, ale wybornie nogami zainterweniował Petr Cech.

38'
Stałe fragmenty gry nie są dzisiaj "konikiem" obu ekip.

36'
Danilo bardzo ofiarnie wślizgiem powstrzymał mega silny strzał zza pola karnego. I znów próbował Aaron Ramsey.

35'
Zafrasowana mina Arsene'a Wengera. Aktualny wynik jest daleki od oczekiwań kibiców z Londynu.

33'
Gooooool! Manchester City nie ma litości dla "Kanonierów"! Perfekcyjnie wyprowadzony atak ze swojego pola karnego. Sane, będąc z bliskiej odległości, skutecznie sfinalizował podanie od Aguero.

32'
żółta kartka Kolasinac nadział się na karę indywidualną. Niebezpieczny, ostry blok. Feralna sytuacja miała miejsce w środku pola.

31'
Para stoperów Manchesteru City potrafi znaleźć sposób na crossowe zagrania w stronę Aubameyanga. Były snajper BVB jest skutecznie odcinany od podań.

30'

28'
Goooooool! Manchester City jak prawdziwy killer! David Silva genialnie poszedł na obieg i sprytnym, płaskim uderzeniem zaskoczył Cecha. Wielką rolę odegrał Sane, który doskonale rozprowadził futbolówkę.

26'
Na pozycji spalonej złapany został Kun Aguero. Argentyński gwiazdor był najbliżej ustawiony bramki, w czasie wgrania od rzutu wolnego.

25'
Kun Aguero wzięty w kleszcze przez dwóch przeciwników. Xhaka ewidentnie nadepnął Argentyńczykowi na stopę.

23'
Aaron Ramsey w poprzedniej sytuacji uderzał z okolic 11. metrów od bramki.

22'
Ależ akcja Arsenalu! Ramsey ponownie huknął jak z armaty! Wyśmienitym chwytem futbolówki na linii bramkowej błysnął Ederson! Sytuację strzelecką, swoim rajdem, wypracował Bellerin.

20'
53% posiadania piłki przy "The Citizens".

19'
Ederson został wystawiony na trudną próbę. Szwajcar, Xhaka, pokazał się z bardzo dobrej strony, świetnie uderzając z rzutu wolnego. Kąśliwe uderzenie w prawy, dolny róg.

18'
żółta kartka Żółtą kartkę za realizację faulu taktycznego obejrzał Otamendi. Stoper robił wszystko, aby Welbeck nie przedarł się z piłką.

16'
Gospodarze próbują jak najszybciej odpowiedzieć. Dużo podań wymieniają pomiędzy sobą piłkarze trenera Wengera.

15'
Gooooool! Przepięknie z krawędzi pola karnego przymierzył Bernardo Silva. Piłka powędrowała w lewe okienko bramki Petra Cecha! Czeski bramkarz czynił wszystko, aby nie skapitulować,
ale przy fenomenalnym strzale nie miał żadnych szans.

13'
Mkhitaryan rozbudził kibiców na stadionie, oddając soczysty strzał z pobliża pola karnego. Efektowna próba została, jednak, ulokowana wprost w Edersona.

12'

10'
Blok defensywny Arsenalu na medal poradził sobie z zagrożeniem, wywodzącym się z prawego narożnika boiska. Dośrodkowanie nie dotarło do wysokich graczy "Obywateli".

9'
Manchester wybije korner. Być może za chwilę obejrzymy sytuację strzelecką.

7'
Vincent Kompany był ogromnie bliski zaskoczenia własnego bramkarza! Belgijski defensor skutecznie i bardzo szczęśliwie zatrzymał piłkę, posłaną z prawego skrzydła boiska. Futbolówka otarta przez Belga została wybroniona przez Edersona.

6'
Ederson po raz kolejny zachował wielką przytomność. Goalkeeper zatrzymał błyskotliwe zagranie w wykonaniu Ramsey'a. Welbeck był bliski przejęcia futbolówki.

5'
Goście spróbowali posyłać dłuższe zagrania w kierunku lewego skrzydła. Obrona "Kanonierów" umiejętnie się ustawia.

4'
Arsenal, aktualnie, traci dziesięć punktów do Tottenhamu (55 pkt.), który zajmuje 4. miejsce, dające grę w Lidze Mistrzów.

2'
Ederson bardzo udanie rozczytał grę, daleko wychodząc ze swojej bramki. Na kapitalne, prostopadłe podanie już oczekiwał Aubameyang.

1'
Kompany doskonale zablokował Welbecka. Napastnik gospodarzy próbował zgrać futbolówkę głową w kierunku Aubameyanga.

*'
Startujemy z grą na Emirates!

*'
Piłkarze obu ekip już na boisku!

*'
Ekipa Arsene'a Wengera postara się dzisiaj wziąć odwet za porażkę 1:3 z Manchesterem City, w rundzie jesiennej.

*'
Obsada rezerwy "Kanonierów": Ospina, Holding, Chambers, Maitland-Niles, Elneny, OBI WAN, Nketiah

*'
Zmiennicy "Obywateli": Bravo, Stones, Laporte, Zinchenko, Touré, Foden, Jesus

*'
O takich statystykach marzy niemal każdy zespół piłkarski...

*'
Na Emirates Stadium, arbitrem głównym będzie Pan Andre Marriner.

*'
Spójrzmy na ligową tabelę.

*'
Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 20:45, zamknie 28. serię gier obecnego sezonu.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Hit 28. kolejki angielskiej Ekstraklasy! Nasz serwis przygotuje obszerną relację z meczu: Arsenal - Manchester City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online