Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Wisła Płock
1 : 2

Mucha – Matei, Toivio, Putiwcew, Grzelak – Kupczak, Stefanik – Gergel (70' Śpiączka), Pawłowski, Jovanović (79' Purence) - Guba (61' Miković)
Dahne - Stefańczyk, Łasicki (17' Byrtek), Dźwigała, Uryga - Rasak (46' Stilić), Furman - Szymański, Merebashvili, Varela (66' Michalak) - Kante

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock

Dziękuję ślicznie za uwagę, i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Wisła Płock uczyniła wielki krok ku wywalczenia udziału w "grupie mistrzowskiej". Płocczanie koncertowo wykorzystali nieudolności w defensywnie przeciwnika.
Przed gospodarzami kolejne nerwowe dni. Patrząc na sytuacje strzeleckie, Bruk-Bet powinien dzisiaj wywalczyć minimum 1 punkt. Była to pierwsza porażka Jacka Zielińskiego, w roli trenera ekipy z Niecieczy.

Pan Gil zakończył ten bój! Wielka radość w szeregach przyjezdnych.

90+2'
Wysoki pressing w wykonaniu gości. Termalicę trudno jest wyprowadzić jakikolwiek atak.

90+1'
żółta kartka Za opóźnianie gry żółtą kartkę zobaczył Dahne.

90'
Wisła Płock próbuje ukraść jak najwięcej sekund gospodarzom tego spotkania.

89'
Sędzia główny doliczył 3 minuty!

88'

86'
Poprzeczka - ona uratowała Wisłę przed kapitulacją! Bartosz Śpiączka spudłował głową w sytuacji, która dawała niemal 100% gwarancję na gola!

85'
Gospodarze są zobligowani przez swoich kibiców do śmielszych ataków. Coraz mniej czasu na zniwelowanie strat.

83'
Gooooool! Kardynalny błąd w obronie popełnił Toivio! Prosty błąd techniczny kosztował gospodarzy stratę bramki. Piłkę przejął Merebashvili, i w sytuacji strzeleckiej kopnął piłkę pod nogami Muchy.

81'
Stilić stanął przed kolejną okazją strzelecką! Gwiazdor przyjezdnych oddał dużo lepsze uderzenie niż kilka minut temu, ale piłka ostatecznie poleciała w boczną siatkę.

80'
żółta kartka W meczu z Arką Gdynia, czyli w najbliższym meczu ligowym Bruk-Betu zabraknie Rafała Grzelaka. Ostre wejście sędzia wycenił na żółtą kartkę.

79'
W tej chwili już mamy komplet zmian. Purence w miejsce Jovanovicia.

78'
Semir Stilić zaprzepaścił niezłą sposobność na zaskoczenie Muchy. Bośniak bardzo nieudolnie trafił w futbolówkę, po podaniu od Michalaka.

77'

75'
Ostatni kwadrans gry. Być może przez ten czas któraś z ekip podejmie większe ryzyko.

73'
Bartosz Śpiączka koszmarnie zmarnował szansę "Słoni" na przeprowadzenie groźnej akcji pod bramką przeciwnika. Jego prostopadłe zagranie powędrowało pod nogę Szymańskiego.

71'
Wspomniana przeze mnie zmiana już została zrealizowana.

70'
Bartosz Śpiączka już przy linii bocznej. Napastnik zmieni Romana Gergela.

69'
Z urazem zmaga się Roman Gergel. Na placu gry błyskawicznie pojawili się medycy gospodarzy.

67'
Dahne popełnił wybitną robinsonadę! Nowy bramkarz Wisły genialnie palcami zatrzymał kąśliwe uderzenie głową!

66'
Potrzebna była zmiana. Nico Varela zastąpiony przez Konrada Michalaka.

65'
Kolejny uraz po stronie gości. Nico Varela znów z problemami.

63'
Jerzy Brzęczek ma już tylko jedną zmianę do zrealizowania. U Jacka Zielińskiego są dwie korekty do przeprowadzenia.

62'
Kapitan Wisły, Szymański, konkretnie przymierzył się do uderzenia z dystansu. Futbolówka nie zrobiła, jednak, krzywdy bramce Niecieczy, ponieważ skutecznie strzał zblokował Toivio.

61'
Martin Miković znalazł się już na boisku, David Guba obejrzy resztę spotkania z perspektywy ławki rezerwowych.

60'
Na zegarze już godzina gry w Niecieczy. Zawody nabierają coraz większej dynamiki.

58'
Gra przerwana. Na boisku leży Adam Dźwigała. Zawodnik Wisły ucierpiał w starciu z Gubą.

57'

55'
żółta kartka Na konto Dominika Furmana powędrował żółty kartonik. Tego piłkarza, z powodu wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnej serii gier.

54'
Na pozycji spalonej znalazł się Alan Uryga.

53'
Gooooool! Semir Stilić zdobył fantastyczną bramkę! Efektowny strzał zza pola karnego odbił się jeszcze od obrońcy Niecieczy, i wpadł do siatki.

52'
Jacek Zieliński, opiekun gospodarzy, dalej ufa swoim wybrańcom. Bruk-Bet bez zmian w składzie.

50'
Dahne kapitalnie zareagował na linii! Dość nieoczekiwanie z ostrego kąt próbował Roman Gergel! Goalkeeper "Nafciarzy" doskonale sparował piłkę daleko od pola karnego.

49'
Damian Byrtek świetnie się ustawił w polu karnym Wisły. Rzut rożny nie przyniósł gospodarzom akcji bramkowej.

47'
Jose Kante zablokowany przez Toivio. Napastnik Wisły zgrabnie naszedł na centrę z prawego skrzydła boiska.

46'
W przerwie spotkania, trener Brzęczek dokonał zmiany: Stilić za Rasaka.

46'
II połowa meczu!

Sędzia Gil podziękował obu ekipom za grę w I połowie meczu!

45+2'
Furman niebezpiecznie wykonał rzut wolny. Byrtek był bliski uderzenia piłki głową. Obrona gospodarzy sobie poradziła bardzo dobrze.

45+1'
Wisła przeważa na płycie boiska. Bruk-Bet mocno cofnął się do defensywy.

45'
Do I części gry dorzucono 2 minuty.

44'
Rafał Grzelak kapitalnie wygrał pojedynek fizyczną z Nico Varelą. Ten nie zdołał przechwycić piłki pod szesnastką przeciwnika.

43'
Przed Nami ostatnie fragmenty tej odsłony spotkania w Niecieczy.

42'
Wisła Płock dominuje w statystyce odnoszącej się do ilości kornerów. Płocczanie zaliczyli cztery rzuty rożne, a gospodarze jeszcze bez możliwości wybicia piłki z narożnika.

40'
żółta kartka Sędzia Gil ukarał Merebashviliego. Faul taktyczny na Gubie.

39'
Tylko rzut rożny! Szymański zapisał się publiczności ładnym strzałem z dwunastu metrów! Piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki!

38'
Alan Uryga jak profesor wygrał pojedynek z dryblującym Szymonem Pawłowskim. Były zawodnik Lecha Poznań próbował rozkręcić akcję na prawej flance.

37'

35'
żółta kartkaJose Kante został odepchnięty przez Toivio. Sędzia uznał, że w takiej sytuacji warto zastosować karę indywidualną.

34'
Dominik Furman bardzo mocno posłał od rzutu wolnego piłkę. Silne wgranie pewnie głową odbił Matei.

32'
Pomoc medyczna nie była potrzebna. Nico Varela wrócił do dalszej gry. Z wielką ulgą takie wieści przyjął trener Jerzy Brzęczek.

31'
Nico Varela nadział się na ostry, przypadkowy atak rywala.

31'
Z ogromnego bólu zwija się jeden z graczy Wisły Płock.

30'
Jedna trzecia podstawowego czasu gry już upłynęła.

28'
Dahne udanie przechwycił futbolówkę, którą z prawego skrzydła boiska, zaaplikował Szymon Pawłowski. Dośrodkowanie na bliższy słupek nie dotarło do Guby.

27'
Szansa dla Wisły! Nico Varela zaliczył próbę z naprawdę ostrego kąta! Sprytne zagranie skutecznie nogami zatrzymał Jan Mucha.

26'
David Guba spróbował wziąć odpowiedzialność za grę ofensywną na siebie. Jego soczysty strzał z dystansu został bardzo fachowo wybroniony przez Dahne.

25'
Chaotycznie wygląda gra w Niecieczy. Dużo strat, wiele wzajemnych przebitek.

23'
Paweł Gil uchwycił przewinienie, którego dokonał Szymon Pawłowski. Faul w ataku.

22'
Wisła Płock nadal nie ma konceptu na rozmontowanie bloku defensywnego "Słoni".

20'
53% posiadania piłki przy gospodarzach.

19'
Gospodarzom ewentualne zwycięstwo da ogromny oddech.

17'
Jest i zmiana u płocczan. Damian Byrtek za kontuzjowanego Igora Łasickiego.

16'
Chyba dojdzie do zmiany w składzie Wisły Płock. Uraz Igora Łasickiego wydał się dużo bardziej poważny, niż przepowiadano.

15'
Obrońca Wisły, Igor Łasicki, skorzysta z pomocy medycznej.

14'
Kante posłał prostopadłe zagranie w kierunku Vareli. Obrona Bruk-Betu idealnie przecięła podanie.

13'
Ekipa przyjezdnych zalicza dziś wiele strat w centralnej części boiska.

11'
Dahne pewnie na przedpolu. W szesnastce gości odbyła się twarda walka o centrę z rzutu wolnego.

10'
Gooooool! Gospodarze zmienili wynik! Samuel Stefanik skutecznie dobił akcję, którą chwilę wcześniej zmarnował Roman Gergel. Uderzenie z okolic szesnastki powędrowało do siatki.

8'
Varela był bliski przechwycenia bezpańskiej futbolówki. Pomocnik "Nafciarzy" próbował minąć wychodzącego goalkeepera, ale ten wykazał się niezwykle zimną krwią.

7'
Z pół - woleja uderzył Rafał Grzelak. Doświadczony pomocnik gospodarzy próbował wykorzystać chwilę nieuwagi ze strony przeciwnika. Silny strzał poleciał w trybunę.

6'
Podopieczni Jacka Zielińskiego usiłują stosować bardzo wysoki pressing. Wiśle Płock trudno rozgrywać piłkę na wysokości swojej szesnastki.

5'
Samuel Stefanik, który dośrodkowywał piłkę od rzutu wolnego, zbyt słabo kopnął futbolówkę. Zbyt krótka centra nie sprawiła większego zagrożenia pod bramką Dahne.

4'
Rafał Grzelak bezpardonowo faulowany. Rzut wolny dla popularnych "Słoni".

2'
Przy tym spotkaniu pracuje system VAR. Na czele jego zespołu stanął Pan Tomasz Kwiatkowski.

1'
Faul. Przy linii bocznej nieprzepisowo został zatrzymany Jovanović.

*'

*'
Przy akompaniamencie hymnu Termaliki oba zespoły weszły na plac gry.

*'
W celu realizowania misji sędziowskiej, do Niecieczy, przyjechał Pan Paweł Gil.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Kiełpin, Byrtek, Rogalski, Stilić, Michalak, Zawada oraz Łukowski.

*'
Piłkarze z Niecieczy mają prawdziwy powód do dumy. Gratulujemy!

*'
Witamy, Państwa! Polska Ekstraklasa nabrała kosmicznego tempa! Od piątku do poniedziałku zostanie rozegrana już 26. kolejka LOTTO Ekstraklasy!
Brul-Bet Termalica Nieciecza stoczy bój z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online