Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Hładun - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić - Matuszczyk, Tosik (70' Woźniak) - Jagiełło, Starzyński (77' Matras), Mazek (68' Moneta) - Mares.
Kuciak - Chrzanowski, Nunes, Gerson - Borysiuk (65' Sławczew), Łukasik - Stolarski (75' Wojtkowiak), Mladenović (70' Krasić) - F. Paixao, M. Paixao, Peszko.

Mazek (41.) żółta kartka
Matuszczyk (69.) żółta kartka
Balić (79.) żółta kartka
Chrzanowski (36.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas. Życzymy spokojnej nocy.

Starcie w Lubinie zakończone bezbramkowym remisem. Druga połowa była nieco ciekawsza, choć nie można było tego nazwać zaciętym i emocjonującym.

90+2'
Główka Woźniaka przeszła tuż obok bramki! Jedna z lepszych szans Zagłębia na zmianę rezultatu została zmarnowana.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Wyraźny ofsajd Maresa.

87'
Wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się bezbramkowym podziałem punktów.

86'
Nunes bez dłuższego zastanowienia uderzył zza pola karnego, został jednak zablokowany.

84'
Jagiełły cierpiał na murawie po wejściu Sławczewa, arbiter wstrzymał na moment grę. Ostatecznie obyło się bez pomocy sztabu medycznego.

82'
Uderzenie Sławczewa spoza obrębu szesnastki minęło lewy słupek.

80'
Niecelna główka Marco Paixao po centrze Peszki.

79'
żółta kartka Przewinienie Balicia, żółty kartonik dla lewego defensora.

78'

77'
Ostatnia zmiana także w Zagłębiu Lubin: Matras zameldował się na placu gry w miejsce Starzyńskiego.

75'
Trzecia zmiana w drużynie z Gdańska: Wojtkowiak zajął miejsce Stolarskiego.

74'
Kontuzja Stolarskiego, zawodnik leży na murawie, medycy klubowi już przy poszkodowanym.

72'
Strzał zza pola karnego w wykonaniu Flavio Paixao zostało zablokowane.

71'
Szarża Monety zakończyła się celnym uderzeniem - niedostatecznie mocnym, aby pokonać słowackiego golkipera przyjezdnych.

70'
Druga zmiana w obydwu zespołach: w Lechii Krasić wszedł za Mladenovicia, w Zagłębiu Woźniak zastąpił Tosika.

69'
żółta kartka Matuszczyk otrzymał żółtą kartkę.

68'
Pierwsza korekta w składzie lubinian: Moneta zajął miejsce Mazka.

67'
Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie Balicia wyszło poza boisko.

65'
Zmiana w drużynie Lechii: Sławczew zastąpił Borysiuka.

63'
Płaski strzał Flavio Paixao nie zmusił Hładuna do większego wysiłku. Pewna interwencja bramkarza.

62'
Błąd Chrzanowskiego omal nie stworzył okazji Maresowi do zmiany rezultatu, ale defensor zdążył naprawić swoją pomyłkę.

60'
Stolarski posłał tragicznej jakości centrę. Zagranie dobrze podsumowuje ten mecz.

59'
Na pozycji spalonej został złapany Starzyński.

58'
Początek był dosyć obiecujący, teraz dzisiejsi rywale powrócili na stylu gry, jaki prezentowali w pierwszej części spotkania.

56'
Mazek uderzył z dystansu, futbolówka poszybowała na górne sektory trybun.

55'
Starzyński domagał się odgwizdania zagrania ręką jednego z gdańszczan, arbiter nie przychylił się do jego protestów.

53'
Nieudane wykonanie tego stałego fragmentu gry, od bramki rozpocznie Kuciak.

52'
Łukasik udanie zablokował próbę dośrodkowania Czerwińskiego. Z rzutu rożnego będzie dośrodkowywał Starzyński.

50'
Lechiści nieźle weszli w drugą połowę, Marco Paixao opanował piłkę w polu karnym, jego późniejsze uderzenie poszybowało wysoko nad bramką.

49'
Na ofsajdzie złapany Peszko.

48'
Główka Nunesa po wrzutce Mladenovicia, piłka poszybowała nad poprzeczką.

47'
Marco Paixao zdobył korner dla swojej drużyny.

46'

Nie ma zmian w wyjściowych składach.

Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

Kibice zgromadzeni na stadionie Zagłębia mogą czuć się rozczarowani. Niewiele dzieje się na boisku, pierwsza groźna akcja miała miejsce dopiero w 44. minucie.

Przerwa.

45+1'
Minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

45'
31-letni napastnik trafił do siatki, ale sędzia liniowy słusznie dostrzegł pozycję spaloną.

44'
Mares! W końcu było bardzo groźnie. Czech oddał celny strzał głową po wrzutce Matuszczyka, Kuciak intuicyjnie odbił piłkę przed siebie. Snajper chciał jeszcze poprawić swoją próbę, ale nie zdołał trafić nawet w światło bramki.

43'
Hładun wyszedł z pola bramkowego, dzięki czemu nie miał problemów z wyłapaniem centry Peszki.

41'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Mazka za przewinienie taktyczne na Peszce.

40'

38'
Tosik z dystansu, bardzo niecelnie.

37'
Balić dośrodkował wysoko, Chrzanowski wolał jednak nie podejmować zbędnego ryzyka i wybił ją poza boisko.

36'
żółta kartka Chrzanowski otrzymał żółtą kartkę.

35'
Nie będzie potrzebna zmiana, Tosik ponownie w grze.

34'
Sztab medyczny już przy poszkodowanym.

33'
Chrzanowski sfaulował Tosika, pomocnik Zagłębia leży na murawie, sędzia nie ukarał winowajcy żółtym kartonikiem.

31'
Efektem tego "popisu" skrzydłowego był jeszcze spalony Paixao.

30'
Tragikomiczny kiks Peszki - fatalny wolej reprezentanta Polski.

28'
Gerson skutecznie zgrał piłkę dograną przez Mladenovicia, ale nic dalej z tej akcji nie wynikło. Zagłębie wyekspediowało futbolówkę.

27'
Rzut wolny dla graczy Adama Owena na połowie miejscowych.

26'
Bardzo niedokładne dośrodkowanie Flavio Paixao. Portugalczyk próbował przekonać sędziego, że powinien być rzut rożny. Arbiter jednak pozostał przy swojej decyzji - wznowi grę golkiper.

24'
Spotkanie na boisku "Miedziowych" nieco rozczarowuje, gra obydwu ekip jest skoncentrowana na pilnowaniu dostępu do własnej bramki.

22'
Peszko nie może się pogodzić, że nie zachował się lepiej w polu karnym po zagraniu Marco Paixao. Od bramki rozpocznie Hładun.

21'
Mazek nie miał większych szans na wygranie pojedynku główkowego z Nunesem.

19'
Obyło się bez większego zagrożenia, skończyło się na bardzo niecelnym strzale Jagiełły.

18'
Mocny wolej Jagiełły spoza pola karnego zablokowany. Korner dla podopiecznych Mariusza Lewandowskiego.

18'
Mares szukał miejsca do przedarcia się w szesnastkę gości, ale jego rajd został zatrzymany przez obrońców rywala.

17'
Udane piąstkowanie Kuciaka po groźnej centrze Czerwińskiego.

15'
Kwadrans meczu za nami, na razie niewiele dzieje się na boisku w Lubinie.

12'
Tosik mocno strzelił zza szesnastki, próba zablokowana.

10'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry, niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

9'
Wysoko dorzucona piłka przez Mazka sprawiła, że Kuciak wolał nie ryzykować jej łapania i wybił ją na rzut rożny.

8'
Ostra wrzutka Starzyńskiego, niewiele zabrakło Maresowi do zamknięcia akcji. Nowego napastnika lubinian uprzedził jednak Nunes.

7'
Zdecydowanie za mocne górne podanie Nunesa, miejscowi w posiadaniu futbolówki.

5'
Peszko wpuścił "w uliczkę" Mladenovicia, po chwili grający na skrzydle piłkarz dośrodkował, dogranie Serba nie było precyzyjne, dlatego żaden z jego partnerów nie miał większych szans na dojście do piłki.

4'
Pierwsze minuty charakteryzują się sporą niedokładnością w grze obu stron.

3'
Centra Jagiełły z lewego skrzydła było nieco przeciągnięte, przez co akcja gospodarzy zwolniła.

1'
Zaczęli gdańszczanie.

*'
Kibice Zagłębia odśpiewują klubowy hymn.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza zawodników na murawę. Mecz rozpocznie się za krótką chwilę.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do poprowadzenia spotkania wyznaczył Pawła Raczkowskiego.

*'
Trener Mariusz Lewandowski nie mógł skorzystać dzisiaj z różnych przyczyn z: Piotra Leciejewskiego, Daniela Dziwniela, Jarosława Kubickiego oraz Bartłomieja Pawłowskiego.

*'
Rezerwowi: Forenc, Woźniak, Janoszka, Todorovski, Matras, Moneta, Żyra.

*'
Pierwszy skład "Miedziowych" stanowią wyżej wymienieni piłkarze.

*'
Ciekawostka przed meczem:

*'
W kadrze lechistów z różnych względów zabrakło: Jakuba Wawrzyniaka, Rafała Wolskiego oraz Romario Balde.

*'
Ławka rezerwowych gości: Zelenika, Vitoria, Sławczew, Krasić, Kuświk, Haraslin, Wojtkowiak.

*'
Poznaliśmy skład gdańskiej drużyny.

*'
Obie drużyny nie najlepiej weszli w rundę wiosenną. Zagłębie zdobyło cztery punkty, a Lechia dwa "oczka", na dwanaście możliwych.

*'
Pojedynek zostanie zainaugurowany o godzinie 20:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie!
Po 25. kolejce rozgrywanej w środku niezwykle mroźnego tygodnia, przyszedł czas na następną serię gier, która odbędzie w standardowym terminie piątek - poniedziałek. Jednym z pierwszych spotkań będzie starcie Zagłębia Lubin i Lechią Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online