Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
0 : 0

Słowik - Pawelec, Celeban, Rieder, Augusto - Tarasovs, Srnić (68' Chrapek) - Pich (62' Bergier), Piech, Riera (81' Cholewiak) - Robak
Gliwa - Bartosz, Benga, Krachunov, Mraz - Cetnarski (78' Ksionz), Bućko, Kasprzak, Trochim, Brzyski (69' Małkowski) - Kolev

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Śląsk Wrocław, w mojej ocenie, był zespołem delikatnie lepszym. W stolicy województwa dolnośląskiego obejrzeliśmy mecz, w którym nie brakowało walki, zaangażowania, kartek, ale brakowało okazji bramkowych.
Śląsk Wrocław już niemal do zera obniżył szansę udziału w górnej ósemce tabeli.

Podział punktów we Wrocławiu!

90+2'
Cholewiak pozytywnie wpłynął na grę ofensywną gospodarzy. Techniczną próbę zza pola karnego bez trudu wyłapał Michał Gliwa.

90+1'
Śląsk Wrocław wyraźnie chce zgarnąć pełną pulę.

90'
Obie drużyny pograją o 3 minuty dłużej.

89'
Za chwilę od sędziego technicznego dowiemy się o wymiarze dodatkowego czasu gry.

87'
żółta kartka Ksionz nie mógł czysto zatrzymać bardzo szybko biegnącego z piłką Cholewiaka. Klasyczny faul taktyczny.

85'
Michał Chrapek zbyt głęboko dośrodkował od rzutu wolnego. Michał Gliwa bez problemów przejął lecącą futbolówkę.

84'
Zapowiada się dynamiczna końcówka zawodów. Na pewno walki o każdy centymetr boiska nie zabraknie.

83'
Jeden z piłkarzy Sandecji zbyt mocno się rozpychał w polu karnym. Walka toczyła się o wgranie z rzutu wolnego.

82'
Rieder nadział się na przypadkowy atak. Rzut wolny dla ekipy gości.

81'
Mateusz Cholewiak na placu gry wymienił Sito Rierę. Tym sposobem Tadeusz Pawłowski wyczerpał limit zmian do zrealizowania.

80'
Ostatnie dziesięć minut tego spotkania. Liczymy na to, że któraś ze stron strzeli gola lub wykreuje bardzo groźną sytuację.

78'
Przepowiadana zmiana. Ksionz za Centarskiego.

77'
Mateusz Cetnarski typowany do zejścia z płyty murawy.

76'
Gospodarze starają się przyśpieszać swoje ataki. Podział punktów nie urządza żadnej ze stron.

74'
Na pozycji spalonej znalazł się Bergier. Sędzia asystent długo zwlekał z podjęciem decyzji o przerwaniu gry.

73'
Michał Chrapek nadział się na nakładkę. W okolicy centrum boiska przewinił Kasprzak.

71'
Wielu kibiców z Wrocławia już widziało piłkę w bramce! Marcin Robak oddał dynamiczny, płaski strzał! Michał Gliwa, jak prawdziwy fachowiec, sparował futbolówkę.

69'
Trener Kazimierz Moskal również dokonał zmianę. Maciej Małkowski w miejsce Tomasza Brzyskiego.

68'
Wspomniany Chrapek zmienił Srnicia.

67'
Michał Chrapek najprawdopodobniej będzie drugim zmiennikiem w składzie Śląska Wrocław.

66'
Będzie rzut rożny. Doskonale mur ustawił Jakub Słowik. Silny strzał Wojciecha Trochima nie był dostatecznie precyzyjny.

65'
Igors Tarasovs nadepnął na stopę napastnika Sandecji. Faul zrealizowany blisko swojego pola karnego.

64'

62'
Robert Pich zmieniony przez Sebastiana Bergiera.

61'
Jeden z rezerwowych Śląska Wrocław odbiera ostatnie wskazówki taktyczne.

60'
Godzina gry we Wrocławiu. Nie mamy prawa narzekać na zaangażowanie obu stron, ale za to możemy mieć zastrzeżenia do poziomu ofensywnego.

59'
Jakub Słowik został wystawiony na trudną próbę. Bramkarza gospodarzy postanowił sprawdzić Tomasz Brzyski. Goalkeeper dobrze sparował nieprzyjemny strzał nad poprzeczkę.

57'
Wątpliwy spalony Arkadiusza Piecha. W mojej opinii, sędzia liniowy zbyt pochopnie podjął decyzję o wskazaniu ofsajdu.

56'
Arkadiusz Piech zbyt bardzo się przyśpieszył z podaniem, z lewego skrzydła boiska. Marcin Robak, który był daleko od piłki, nie mógł sfinalizować akcji.

55'
Sito Riera wykonał stały fragment gry. Świetny powrót do obrony zaliczył Kolev, który wyśmienitym zagraniem głową uspokoił sytuację w swojej szesnastce.

53'
Arkadiusz Piech faulowany. Z dobrej lokalizacji rzut wolny wykonają piłkarze Tadeusza Pawłowskiego.

52'
żółta kartka Dużo kartek w tym widowisku. Za ewidentne łapanie rywala za koszulkę karę otrzymał Tomasz Brzyski.

50'
Bardzo dobrze w swoim polu karnym zorganizowała się obrona Śląska Wrocław. Dłuższe dośrodkowanie od rzutu wolnego nie trafiło na głowy napastników z ekipy z Nowego Sącza.

49'
Sito Riera trochę za delikatnie wybił rzut rożny. Trochim wybił futbolówkę.

48'
Kąśliwa centra w wykonaniu Roberta Picha. Któryś z obrońców Sandecji delikatnie odbił piłkę nogą. Korner.

47'
Wiele wrzutek jest skierowanych na Marcina Robaka. Jeden z najskuteczniejszych napastników polskiej ligi nie może wygrać pozycji z parą stoperów.

46'
Ruszyła II połowa spotkania!

W I części gry bez goli!

45'
O jedną minutę zespół sędziowski przedłużył I odsłonę.

44'
Jakub Słowik asekuracyjnie na bok zbił silny, techniczny strzał Koleva! Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki. Trzeba docenić gości za przeprowadzenie ładnej akcji na jeden kontakt.

43'
Ofsajd. Aleksandar Kolev ustawiony najbliżej bramki Jakuba Słowika.

41'
Marcin Robak huknął bezpośrednio z rzutu wolnego. Wielkiej krzywdy Gliwie nie uczynił, bo strzał znakomicie zablokował ustawiony przez niego mur.

40'
żółta kartka Mariusz Złotek po raz kolejny wyciągnął żółtą kartkę. Kolev oraz Bućko trafili do jego notesu.

39'
Arkadiusz Piech zdecydowanie bez mocy uderzył futbolówkę głową. Michał Gliwa zanotował świetny chwyt piłki.

38'
żółta kartka Igors Tarasovs ujrzał żółty kartonik. Kompletnie nieprzemyślany chwyt za koszulkę rywala.

36'
Wojciech Trochim spróbował wykorzystać spory metraż boiska. Soczysty strzał z konkretnej odległości od bramki. Futbolówka, jednak, przeleciała obok lewego słupka.

35'
Coraz bardziej kształtuje się przewaga Śląska Wrocław. Gracze Kazimierza Moskala skupiają się na poczynaniach defensywnych.

33'
Oblężenie bramki Michała Gliwy. Śląsk Wrocław próbuje atakować na obu skrzydłach. Niemal każde dośrodkowanie ląduje na głowach obrońców przyjezdnych.

32'
Marcin Robak czatował na dłuższe podanie z prawego skrzydła boiska. Napastnik nie doszedł do okazji bramkowej, ponieważ dwóch stoperów Sandecji udanie przejęło zagranie.

31'
Sito Riera dobrze poszedł z futbolówką, na prawym skrzydle boiska. Doczekaliśmy się wrzutki, lecz jednak, piłkę doskonale głową wybił Benga.

30'

28'
Głową skiksował Arkadiusz Piech. Napastnik gospodarzy interweniował chaotycznie w swoim polu karnym.

27'
Coraz ostrzej na boisku. Oglądamy twardą grę na stadionie miejskim we Wrocławiu.

25'
żółta kartka Przewinienie taktyczne popełnił Mariusz Pawelec. Arbiter Złotek uznał, że już nie ma cierpliwości dla takich zachowań.

24'
Piotr Celeban jest zawsze niebezpieczny dla rywali, przy stałych fragmentach. Efektowne zagranie głową pewnie zatrzymał Michał Gliwa.

23'
żółta kartka Marcin Robak wdał się w nieprzemyślany spór z Plamenem Krachunovem. Ten drugi, z racji wyczerpania limitu kartkowego, odpuści następny mecz w lidze.

22'
Faul taktyczny na Rierze. Piter-Bućko nie dopuścił do tego, aby Śląsk Wrocław wyprowadził groźną akcję.

20'
Interesujące wgranie piłki z prawej flanki boiska zaprezentował Riera. O piłkę rywalizowało kilku jego partnerów klubowych, jednak nikt z nich nie potrafił umiejętnie się ustawić.

19'
Przed drugą swoją szansą stanął Arkadiusz Piech! Efektowne, crossowe podanie w jego kierunku. Uderzenie z powietrza, z głębi szesnastki, poleciało w boczną siatkę.

18'
Jakuba Słowika próbował nieoczekiwanie przelobować Tomasz Brzyski. Próba oddana z okolic trzydziestego metra od bramki, poleciała wysoko nad poprzeczką.

16'
Sito Riera czekał z odpowiednim momentem na podanie do wbiegającego Marcina Robaka. Niestety, napastnik gospodarzy akcję "spalił".

15'
żółta kartka Żółta kartka dla Bengi. Obrońca ostro potraktował Marcina Robaka. Atak na łydkę.

14'
Dośrodkowanie z prawego narożnika boiska okazało się bardzo czytelne dla wrocławskiej defensywy. Jeden z jej graczy pewnie głową oddalił zagrożenie od bramki.

14'
Tomasz Brzyski powrócił do meczu. Jego ekipa za chwilę wybije korner.

12'
Goście muszą sobie radzić przez pewien czas w osłabieniu. Przy linii bocznej boiska opatrywany jest Tomasz Brzyski.

11'
Sztab medyczny Sandecji ogląda Tomasza Brzyskiego. Kilku rezerwowych udało się na intensywną rozgrzewkę.

10'
żółta kartka Piotr Celeban został ukarany przez sędziego żółtą kartką. Bezpardonowy atak na stopę jednego z przeciwników.

9'
Arkadiusz Piech przed pierwszą okazją strzelecką. Snajper zaliczył interesujący wolej z okolic dwunastego metra od bramki! Piłka, jednak, poszybowała obok światła bramki.

8'

7'
Tomasz Brzyski zaczepiony o nogę. Doświadczony zawodnik sprytnie upadł na murawę. Stały fragment gry.

5'
Kolev zbyt agresywnie. Bułgarski napastnik Sandecji użył zbyt wiele negatywnej energii w starciu z Robertem Pichem.

4'
W środku pola Mariusz Złotek dopatrzył się przewinienia. Reguły gry złamał zawodnik "Wojskowych".

2'
Michał Gliwa pewnie wyłapał futbolówkę, po chaotycznym dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska.

1'
Piotr Celeban bardzo wysoko wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego. Stoper przegrał rywalizację powietrzną. Piłka w rękawicach Michała Gliwy.

*'

*'
Piłkarze wkroczyli na plac gry.

*'
Mariusz Złotek został wydelegowany do prowadzenia spotkania we Wrocławiu. Trzeba wspomnieć, że ten arbiter prowadził jesienny mecz obu ekip.

*'
Wyjściowy skład beniaminka aktualnego sezonu.

*'
Najważniejsze statystyki przed spotkaniem.

*'
Oto wybrańcy trenera Tadeusza Pawłowskiego!

*'
Witamy, Państwa! Sobotni maraton z 26. kolejką LOTTO Ekstraklasy zaczniemy we Wrocławiu, gdzie Śląsk podejmie Sandecję Nowy Sącz.
Początek meczu o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online