Piast Gliwice - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Szmatuła – Konczkowski, J. Czerwiński, Korun, Pietrowski – Jodłowiec, Badia (79' Valencia), Zivec, Hateley – Angielski (69' Papadopulos), Szczepaniak.
Loska – Koj, Bochniewicz, Suarez, Wieteska – Kurzawa, Żurkowski (52' Smuga), Matuszek, Kądzior – Wolsztyński, Angulo.

Szczepaniak (49.)

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Górnik Zabrze

'
Mecz nie będzie kontynuowany! Policja nie była w stanie zapewnić bezpieczeństwa.

'
Ciekawie na murawie;)

'
Jakub Szmatuła namawia sędziego, aby grać. "Niech zejdzie policja" - mówi.

'

'

'
Obecnie trwa narada czy mecz będzie kontynuowany.

'
Wygląda na to, że na trybunach spokojnie, ale na murawie wciąż pełno policji. A delegat gdzieś zaginął i wciąż nie wiadomo co dalej.

'
Na stadionie przybywa policji.

'
Zamieszki rozpoczęły się od spalenia flag Piasta przez kibiców Górnika.

'
Na stadionie pojawiła się policja! Właśnie kilkunastu policjantów goniło jednego kibica po murawie;)

'

84'
Sędzia zaprosił piłkarzy do szatni!

81'
Mecz przerwany! Na trybunach w Gliwicach doszło zamieszek! Kibice Piasta wyrwali płot! Uspokaja ich Jakub Szmatuła.

79'
Badia opuścił boisko, a zastąpił go Valencia.

76'
Dobra akcja Piasta, ale uderzenie Papadopulosa zostało zablokowane.

72'
Kurzawa miał sporo miejsca przed polem karnym, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w obrońcę.

69'
Papadopulos zastąpił Angielskiego.

67'
Zablokowany strzał Kądziora.

65'
żółta kartka Matuszek ukarany żółtą kartką.

64'
żółta kartka Suarez ukarany żółtą kartką.

63'
Znów groźnie pod bramką Górnika. Piast miał przewagę zawodników, zagranie do Badii, który jednak źle przyjmował piłkę i nie zdołał oddać strzału.

60'
Piast gra dziś naprawdę dobrze.

56'
Z lewej strony w pole karne Górnika zagrywał jeden z zawodników Piasta. Piłkę opanował Angielski, ale jego strzał pewnie obronił Loska.

55'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok bramki uderzał Wolsztyński.

55'
Kurzawa uderzył z rzutu wolnego obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

52'
Smuga zastąpił Żurkowskiego.

49'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Szczepaniak! 1:0 dla Piasta.

48'
Jodłowiec spod linii końcowej dośrodkował na czwarty metr do Angielskiego, ten próbował uderzać głową, ale będzie tylko rzut rożny.

47'
Badia oddał ładny, mocny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z dystansu.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Niecelna próba Matuszczyka.

42'
Teraz Piast mógł wyjść na prowadzenie, ale Loska zdołał wybić piłkę na rzut rożny po sporym zamieszaniu.

40'
Po podaniu Zivca przed szansą stanął Szczepaniak, ale uderzył wyraźnie obok bramki.

38'
Górnik sprytnie rozegrał rzut wolny. Piłka została wycofana do Kądziora, który znów potężnie uderzył z dystansu, a Piasta uratował Szmatuła.

37'
żółta kartka Jodłowiec ukarany żółtą kartką.

35'
Jak na razie nie jest to najlepsze widowisko.

31'
Zamieszanie w polu karnym Piasta, ale ostatecznie obrońcy zdołali wybić piłkę.

28'
Gra toczy się głównie w środku pola.

25'
Kurzawa groźnie dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka zmierzała w stronę bramki, ale odbił ją Szmatuła.

21'
Górnik opanował sytuację i dłużej utrzymuje się przy piłce.

19'
Ależ cudownie huknął z dystansu Kądzior! To byłby piękny gol, gdyby nie skuteczna interwencja Szmatuły!

18'
Do tej pory nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji bramkowych.

15'
Kurzawa dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego.

12'
Konczkowski dośrodkował z prawej strony boiska, w polu karnym piłkę opanował Angielski, ale mają przy sobie dwóch obrońców zdołał oddać tylko strzał nad bramką z siedmiu metrów.

10'
Zablokowany strzał Ziveca sprzed pola karnego.

9'
Jak na razie lepiej prezentuje się Piast.

6'
Bardzo niecelny strzał Konczkowskiego z dystansu.

4'
Zablokowany strzał Szczepaniaka sprzed pola karnego.

3'
Gra toczy się na połowie Górnika. Jak na razie jednak sporo chaosu.

1'
Rozpoczął Górnik.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Faworytem derbów jest Górnik, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Piast jest na pozycji trzynastej. Zabrzanie ostatnio jednak spisują się dużo słabiej i pogorszyli swoją sytuację w tabeli.

'
Rezerwowi Górnika: Pawłowski, Gryszkiewicz, Ambrosiewicz, Hajda, Bartczuk, Urynowicz, Smuga.

'
Rezerwowi Piasta: Plach, Gojko, Dziczek, Vassiljev, Valencia, Papadopulos, Rugasević.

'
Początek meczu o godzinie 20:30. Transmisja w Canal+ Sport, a stream online w Player.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online