FC Barcelona - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Atletico Madryt
1 : 0

Ter Stegen - Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Iniesta (35' Gomes), Rakitić - Coutinho (85' Paulinho), Messi, Suarez
Oblak - Vrsaljko (58' Correa), Giménez, Godín, Filipe Luis (76' Lucas) - Saúl, Thomas, Gabi (67' Gameiro), Koke - Griezmann, Diego Costa

Messi (27.)

Messi (29.) żółta kartka
Rakitić (71.) żółta kartka
Vrsaljko (30.) żółta kartka
Gimenez (56.) żółta kartka

Mecze na żywo: FC Barcelona - Atletico Madryt

90+3'
Koniec meczu. Barcelona pokonała Atletico 1:0.

90+1'
Sprytny, techniczny strzał Suareza. Piłka przeleciała jednak tuż obok bramki.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

86'
Atletico, a konkretnie Gameiro, trafił do bramki Barcelony, ale Costa był na spalonym. Wciąż Barca prowadzi 1:0.

85'
Paulinho zastąpił Coutinho.

83'
Ucierpiał Suarez, który zmaga się z bólem kolana i leży w polu karnym Atletico.

80'
Coutinho efektownie padł w polu karnym Atletico. Sędzia nie zauważył, jednak, żadnego złamania przepisów. Nie mogło być mowy o jedenastce.

79'
Jan Oblak pokazał ogromne umiejętności! Instynktowna robinsonada goalkeepera na linii! Soczyste uderzenie z głębi szesnastki zanotował Busquets.

78'
FC Barcelona dąży do zamknięcia tego meczu. Leo Messi został ofiarnie zblokowany przez grającego wślizgiem Gimeneza.

77'
Świetnie na przedpolu radzi sobie Oblak. Kolejne, dobre wyjście do dłuższego wgrania od rzutu rożnego.

76'
Wszystko na jedną kartę postawił Diego Simenone. Felipe Luisa zmienił Lucas.

75'
Antoine Griezmann bardzo wyraźnie przestrzelił. Mało aktywny dziś Francuz, z osiemnastego metra, kopnął piłkę na trybuny.

74'

72'
Pan Valverde ma jeszcze dwie zmiany do przeprowadzenie. W szeregach gości za moment dojdzie do następnej roszady.

71'
żółta kartka Za przewinienie taktyczne żółty kartonik obejrzał Ivan Rakitić.

70'
Jan Oblak wielce przytomnie wyszedł do wrzutki z rzutu rożnego. Dobry chwyt piłki.

69'
Koke udanie w obronie. Luis Suarez nie mógł przedrzeć się na lewej flance boiska.

67'
Zmiana. Gabi wylądował na rezerwie, Gameiro ma pomóc Atletico w odrobieniu strat.

66'
Pique wysoko wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Stoper gospodarzy został, jednak, bardzo dobrze zablokowany.

65'
Za głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska zaprezentował publiczności Thomas. Ter Stegen nie miał żadnych kłopotów z wyłapaniem piłki.

64'
Koke groźnie posłał futbolówkę z rzutu wolnego. O nią biło się dwóch wysokich piłkarzy Atletico, jednak żaden z nich nie wypracował sobie sytuacji na gola.

63'
Na poważniejszej rozgrzewce przybywa m.in. Vermaelen.

61'
Koke dokręcał piłkę z prawego narożnika boiska. Spokojnym zagraniem głową sytuację w swojej strefie uporządkował Jordi Alba.

60'
Ekipa ze stolicy Hiszpanii próbuje przyśpieszyć swoje ataki. W tej chwili już nie ma czego bronić.

58'
Diego Simeone zaoferował zmianę. Correa zastąpił Vrsaljko.

57'
Pique skarży się na jakiś uraz. Stoper Barcelony będzie zmuszony do skorzystania z pomocy sztabu medycznego.

56'
Leo Messi spróbował skopiować wyczyn z 27. minuty. Odległość od bramki była podobna, ale już argentyński napastnik nie błysnął taką precyzją.

56'
żółta kartka Gimenez ma na koncie żółtą kartkę. Przewinienie tuż pod swoim polem karnym. Obrońca odepchnął rozpędzonego przeciwnika.

54'
Linia obrony gospodarzy wybornie zostawiają Diego Costę na ofsajdach. Napastnik Atletico miał pretensje do kolegów z drużyny o brak dynamiki w rozegraniu.

53'
Barcelona nie daje wiele miejsca swojemu przeciwnikowi.

52'
Obie ekipy do drugiej części pojedynku przystąpiły bez zmian w składach.

50'
Kiks Saula. Rzut wolny dla Atletico Madryt nie wygenerował stresu u graczy gospodarzy. Goście podjęli walkę o wynik.

49'
Sergio Busquets ryzykownie w pobliżu swojego pola karnego. Prosty błąd techniczny o mało co nie sprokurował rywalowi sytuację strzelecką. Diego Costa nie zdołał dobrze opanować futbolówki.

48'
Sędzia liniowy zauważył ofsajd, na którym był Saul.

47'
Para stoperów Atletico pokrzyżowała plany gospodarzom. Leo Messi uprzedzony przez Gimeneza. Argentyńczyk, jeśli dopadłby do futbolówki, to miałby niezłą okazję z okolic piętnastego metra.

46'
Czas na kontynuowanie meczu w Barcelonie.

I część gry pod kątem statystyk wyglądała w następujący sposób.

Piłkarze zmierzają do swoich szatni. Koniec pierwszej połowy tego spotkania.

45+1'
Faul. Andre Gomes wbrew przepisom zatrzymany.

45'
1 minuta bonusu.

43'

42'
Diego Godin zaliczył wybitny powrót do obrony. Stoper Atletico idealnie zatrzymał Suareza, który już szykował się do podania. Leo Messi miałby sytuację 100%.

41'
Thomas solidnie pracuje na kartkę. Znów w jego realizacji brzydkie przewinienie w centrum boiska.

40'
Luis Suarez przyjął z pokorą decyzję arbitra o odgwizdaniu pozycji spalonej.

39'
Andre Gomes koncertowo zaprzepaścił niemal idealną szansę na podwyższenie. Pomocnik Barcelony, w sytuacji niemal stuprocentowej, koszmarnie skiksował. Jego kopnięcie spokojnie wyłapał Oblak.

38'
Jan Oblak technicznie przed siebie sparował silną próbę autorstwa Coutinho. Uderzenie z głębi szesnastki leciało wprost w centrum bramki.

37'
Kolejne ataki piłkarzy trenera Valverde.

35'
Wielkie brawa dla Iniesty. Pomocnik "Dumy Katalonii" został zmieniony przez Andre Gomesa.

34'
Coutinho ładnie uderzył bez przyjęcia. Bardzo dynamiczna akcja gospodarzy tuż pod polem karnym zaowocowała soczystym strzałem w sam środek bramki.

33'
Kilku graczy Barcelony na intensywnej rozgrzewce.

31'
Luis Suarez reklamował rzut karny! Wg Urugwajczyka interweniujący Gimenez miał zagrać piłkę ręką.
Sędzia główny nie wskazał na jedenasty metr.

30'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Vrsaljko. Chodziło o faul taktyczny w środku pola. Decyzja sędziego nie mogła nikogo zdziwić.

29'
żółta kartka Żółta kartka wylądowała na koncie Leo Messiego. Gwiazda gospodarzy była spóźniona z atakiem na piłkę. Ucierpiał Felipe Luis.

28'
Z przewrotki chciał uderzyć Gimenez. Nic z tego, jednak, nie wyszło, ponieważ dobrze ustawiony obrońca Barcelony genialnie go zablokował.

27'
Gooooooool! Kosmiczny strzał Lionela Messiego od rzutu wolnego! Wybitna próba powędrowała w prawe okno bramki! Oblak wyciągnął się jak struna, ale przy tak precyzyjnym uderzeniu nie miał wiele do powiedzenia.

26'
Leo Messi podcięty przez Thomasa. Odległość bardzo dobrze obiecująca.

25'
Podopieczni Diego Simeone mają duży problem z wyjściem z atakiem. Jak na razie Atletico działa jedynie w obronie.

23'
Andres Iniesta, po szybkiej interwencji medycznej, wrócił do dalszej gry. Kibice z Katalonii mogą odetchnąć z ogromną ulgą.

22'
Konkretnie zahaczony o nogę został Andres Iniesta. Za chwilę najprawdopodobniej na boisku pojawią się medycy.

21'
Dobry zryw ofensywny Leo Messiego. Argentyńska gwiazda uporała się z dwoma przeciwnika, i zaliczyła niezły, płaski strzał zza szesnastki. Nieźle ustawiony Oblak pewnie zgarnął piłkę.

20'
Kolejny raz na pozycji spalonej uchwycono piłkarza Atletico. Akcję swojego klubu "spalił" Antoine Griezmann.

19'
Saul w starciu z Iniestą. Pomocnik FC Barcelony ucierpiał w pojedynku powietrznym.

18'
Diego Costa pozostawiony na ogromnym ofsajdzie. Blok defensywny Barcelony genialnie się zorganizował.

16'
Akcja na jeden kontakt w wykonaniu gospodarzy. Zgrabne crossowe podanie od Rakiticia chciał przejąć Suarez. Urugwajczyk, jednak, został kapitalnie uprzedzony przez Godina.

15'
Upłynął już Nam pierwszy kwadrans. FC Barcelona usiłuje dyktować warunki.

13'
Lionel Messi zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Argentyńczyk pewnie podszedł do futbolówki i kopnął, ale ta nie minęła muru ustawionego przez Oblaka.

12'
Tuż pod swoją szesnastką nieprzemyślany faul popełnił Gabi. Luis Suarez nie mógł liczyć na taryfę ulgową.

10'
Bardzo gęsto w środkowej strefie boiska. Mało miejsca na rozegranie.

8'
Luis Suarez odepchnął walczącego z nim o piłkę Gimeneza. Sędzia główny dobrze wypatrzył zaistniałą sytuację.

7'
Kolejny korner dla Barcelony. Luis Suarez nie zdołał minąć w pojedynku indywidualnym Gimeneza.

6'
Pierwsza, dobra interwencja Oblaka! Goalkeeper przytomnie wyłapał piłkę, po kąśliwym strzale głową z bliskiej odległości.

5'
Obrona Atletico skutecznie popracowała przy stałym fragmencie. Korner dla "Dumy Katalonii" nie przyniósł większego zagrożenia.

4'
Będzie rzut rożny dla gospodarzy. Silny strzał oddany z dystansu odbił się od jednego z defensorów gości.

4'
Udany przechwyt futbolówki zaprezentował Pique. Stoper Barcelony uprzedził Diego Costę, który próbował dojść do prostopadłego zagrania.

3'
Jordi Alba posłał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Piłkę pewnie głową odbił dobrze ustawiony Gimenez.

2'
Faul. Andres Iniesta przewrócony tuż przy linii bocznej boiska.

1'
Mecz rozpoczęła drużyna ze stolicy Hiszpanii.

*'

*'
Minuta ciszy poświęcona niedawno zmarłemu Quiniemu. Quini był niegdyś zawodnikiem m.in. FC Barcelona.

*'
Czas na hymn klubu z Barcelony. Obie ekipy już znajdują się na placu gry.

*'
Ruszyły ostatnie rozgrzewki przed rozpoczęciem meczu.

*'
W roli arbitra głównego na Camp Nou wystąpi Pan Jesus Gil Manzano.

*'
W rundzie jesiennej padł remis 1:1.

*'
Klub z Madrytu wygrał ostatnie sześć spotkań w lidze.

*'
Rzut oka na ligową tabelę. Jeśli Atletico marzy o wygraniu ligi, to dzisiaj nie może przegrać.

*'
Bardzo ciekawie zapowiadające się widowisko w Barcelonie, rozpocznie się o 16:!5.

*'
Dzień dobry, wszystkim kibicom! Na naszym serwisie znajdą Państwo relację tekstową LIVE ze szlagieru 27.kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy, FC Barcelona:Atletico Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online