Legia Warszawa - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Malarz – Jędrzejczyk, Astiz, Pazdan, Hlousek – Mączyński, Remy, Vesović (61' Kucharczyk) – Hamalainen, Radović (80' Szymański), Eduardo (70' Niezgoda)
Burić – Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostevych (87' Jóźwiak) – Trałka, Gajos – Majewski, Radut (89' Klups), Situm – Gytkjaer

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Klasyk ligi dla Legii Warszawa. Ta drużyna zrównała się punktami z Jagiellonią Białystok, która pełni rolę lidera w tabeli.
Kibice oraz piłkarze Lecha Poznań będą mieli pretensje do sędziego Marciniaka za decyzję o przyznaniu gospodarzom rzutu karnego.

Koniec spotkania w Warszawie!

90+5'
Maciej Gajos zbyt dużo siły zaakcentował w wykonanie rzutu wolnego. Uderzenie nie sprawiło kłopotów Arkadiuszowi Malarzowi.

90+4'
"Wojskowi" bronią się całą drużyną. Lech Poznań za chwilę wykona rzut wolny.

90+3'
Gościom ogromnie się śpieszy na placu gry. Każda sekunda jest warta bardzo wiele.

90+2'
żółta kartka Kolejny piłkarz Legii wyeliminował się z następnej serii gier. Inaki Astiz nieprzepisowo walczył o futbolówkę.

90+1'
Lech zmuszony do desperackich ataków.

90'
Arbiter główny doliczył aż 4 minuty!

89'
Klups za Raduta.

89'
Jasmin Burić wzorowo powstrzymał bardzo ładny strzał z ostrego kąta. Bardzo udana interwencja nogami, przy uderzeniu Szymańskiego.

88'
żółta kartka Niebezpieczny wślizg w wykonaniu Krzysztofa Mączyńskiego. Defensywny pomocnik obejrzał kartkę barwy żółtej.

87'
Zawodnik, który sprokurował rzut karny, opuścił boisko. Kostevych zastąpiony przez Jóźwiaka.

86'
Goooooool! Michał Kucharczyk pewnie z 11.metrów! Sprytny strzał nad interweniującym Buriciem. Lech Poznań w trudnym położeniu.

85'
Sędzia Marciniak wskazał na jedenasty metr! Błąd w obronie popełnił Kostevych. Ależ się dzieje w Warszawie!

84'

82'
Lech Poznań poprawia statystykę, która odnosi się do ilości strzałów celnych. Wprost w Arkadiusza Malarza trafił Maciej Gajos.

81'
Dość nieoczekiwanie z większej odległości solidnie kropnął Radut. Przytomnie na linii zareagował Malarz, skutecznie łapiąc futbolówkę.

80'
Miroslav Radović dostał podziękowania za swój dzisiejszy występ. Sebastian Szymański poprawi swoje statystyki.

79'
Trener Legii, Pan Romeo Jozak, energicznie dyryguje swoimi podopiecznymi.

78'
Weszliśmy w decydującą fazę tej batalii. Zobaczymy, czy któraś ze stron podejmie większe ryzyko.

77'

75'
Jarosław Niezgoda przed pierwszą, poważniejszą szansą. Młody snajper gospodarzy zgrabnie ułożył się do strzału głową, ale zmiany wyniku się nie doczekaliśmy. Próba powędrowała obok prawego słupka bramki.

74'
żółta kartka Krzysztof Mączyński został nieładnie zaatakowany. Żółtą kartkę, w pełni słusznie, otrzymał Vujadinović.

73'
Legia dostaje wiele szans na wyjście z kontratakami. Lech Poznań bardzo się odsłonił.

71'
Nenad Bjelica, opiekun Lecha, dalej ufa pierwszemu składowi.

70'
Dla Eduardo to koniec gry na dzisiaj. Jarosław Niezgoda wpuszczony na murawę.

69'
żółta kartka Na karę indywidualną długo pracował Łukasz Trałka. Faul taktyczny.

68'
Hamalainen w stylu Pirlo. Do prostopadłej piłki dopadł Michał Kucharczyk, i z głębi pola karnego oddał strzał. Ten strzał poleciał tuż obok lewego słupka.

67'
Eduardo brzydko próbował wyeliminować kryjącego go przeciwnika. Chorwat zbyt agresywnie ciągnął przeciwnika za koszulkę w szesnastce.

66'
Radosław Majewski samemu finalizował akcję. Skrzydłowy zanotował ładny, ale trochę niecelny strzał. Futbolówka poleciała obok lewego słupka bramki.

64'
Lech Poznań zyskał przewagę psychologiczną. Legia dała się zbyt głęboko cofnąć do obrony.

63'
Goooooool! Radut pokazał wybitną szarżę z futbolówką. Pomocnik minął dwóch rywali, a potem bardzo precyzyjnie obsłużył Gytkjaera.

61'
Romeo Jozak ściągnął strzelca gola, Marko Vesovicia. Michał Kucharczyk ma wnieść nową jakość.

60'
Miroslav Radović zaprzepaścił akcję Legii. Była nadzieja na zbudowanie zagrożenia, jednak prostopadłe podanie w kierunku Eduardo, zostało wyśmienicie przecięte przez Gumnego.

59'
Hamalainen był ogromnie zdeterminowany, aby zatrzymać rajd Kostevycha. Fin swój plan zrealizował, ale wbrew przepisom gry.

58'
Adam Hlousek zepsuł starania kolegów z klubu. Czeski obrońca koszmarnie podawał piłkę z lewego skrzydła. Eduardo nie miał prawo dotrzeć do nieudolnego passu. Janicki przechwycił piłkę.

56'
Chaotyczne, ale za to skutecznie Legia w obronie. Na pole karne Arkadiusza Malarza powędrowało soczyste dośrodkowanie z kornera.

55'

54'
Łukasz Trałka za wysoko podniósł nogę. Sędzia wychwycił zagranie nakładką.

53'
Lech Poznań zaangażował się w ofensywne działania. Podopieczni Nenada Bjelicy teraz już nie mają czego bronić.

51'
Radut minimalnie za szybko wszedł w akcję. Sędzia asystent słusznie podniósł chorągiewkę.

50'
Remy dał się sfaulować. Kostevych nieumiejętnie zachował się podczas walki o futbolówkę.

49'
Nikola Vujadinović świetnie popracował w obronie. Rzut rożny wykonany przez Legię nie dał radości kibicom ze stolicy Polski.

48'
Radosław Majewski trochę za krótko wybił rzut wolny. Adam Hlousek poprawnie się ustawił w szesnastce.

47'
Ofiarny wślizg jednego ze stoperów Legii uchronił ją przed możliwą stratą gola! Strzał z okolic 14. metrów w wykonaniu Macieja Gajosa miał wielkie szanse na powodzenie.

47'
Żaden ze szkoleniowców nie przeprowadził zmian w czasie przerwy.

46'
Kontynuujemy!

Mamy znakomity moment na przedstawienie statystyk. Pakiet danych przygotował portal EkstraStats.

Sędzia główny dał jasny znak - koniec I połowy spotkania w Warszawie.

44'
Szymon Marciniak dostrzegł zagranie piłki ręką. W niedozwolony sposób futbolówkę dotknął jeden z zawodników "Kolejorza".

43'

41'
Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć. Maciej Gajos sprytnie próbował sfinalizować stały fragment gry - korner. Piłka wylądowała w rękawicach bramkarza Legii.

40'
W pułapkę ofsajdową, którą wykonali obrońcy Lecha, wpadł Eduardo. Była reakcja arbitra liniowego.

39'
W środku pola faulował Radosław Majewski. Remy wywalczył stały fragment gry.

38'
Wysoki pressing na połowie przeciwnika usiłują realizować gracze Legii.

37'
żółta kartka Makabryczny wślizg na nogę rywala wykonał Eduardo. Chorwat miał szczęście, że Vujadinoviowi nic poważnego się nie stało.

35'
Za koszulkę Radovicia łapał Łukasz Trałka. Bez żółtej kartki.

34'
Okrutne przewinienie popełnił Vujadinović. Sędzia Marciniak nie wyciągnął żółtej kartki za faul na Radoviciu.

33'
Drużyna z Warszawy spokojnie krótkimi podaniami próbuje po raz kolejny złamać obronę poznaniaków.

31'
Na widocznym spalonym został złapany Situm. Arbiter liniowy nie miał większych wątpliwości.

30'
Cóż się stało?! Miroslav Radović trafił w spojenie bramki Lecha! Serbski zawodnik wygrał walkę o pozycję ze stojącym obok stoperem.

28'
Adam Hlousek pokusił się o oddanie mocnego strzału z okolic trzydziestego metra. Czeski obrońca nie potrafił, jednak, dobrze kopnąć w futbolówkę. Ta poszybowała daleko od światła bramki.

27'

25'
Ależ przepiękny "centro-strzał" u Radosława Majewskiego. Soczyste zagranie z niemal linii końcowej boiska było bliskie przelobowania Malarza. Ten, jednak, skutecznie zbił lecącą piłkę.

24'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę obejrzał Artur Jędrzejczyka. Doświadczonego piłkarza nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej.
Przypomnę, że Legia za tydzień zmierzy się z Lechią Gdańsk.

23'
Przy linii bocznej upadł jeden z zawodników przyjezdnych.

21'
Remy idealnie przerwał kontrę Lecha Poznań. Goście trochę zbyt wolno operowali futbolówką w pobliżu pola karnego.

20'
Legia ma 53% posiadania piłki.

19'
Bardzo udanie do centry z rzutu wolnego wyruszył Arkadiusz Malarz. Wrzutka Radosława Majewskiego została fachowo wypiąstkowana.

18'
Jest sprawa dla Adama Nawałki!

16'
Arkadiusz Malarz popisał się znów refleksem! Z najbliższej odległości od bramki głową pomylił się Vujadinović. Nowy gracz Lecha otrzymał wyborne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

15'
Na wielką próbę Arkadiusza Malarza wystawił Radut! Sprytne kopnięcie piłki, z jedenastu metrów, powinno wpaść do bramki. Genialna interwencja końcówkami palców!

13'
Efektowna przewrotka Artura Jędrzejczyka. Ładne wykończenie akcji ze stałego fragmentu gry nie przeniosła, jednak, gola. Strzał poleciał wprost w Jasmina Buricia.

12'
Eduardo zaatakowany przez Vujadinovicia. Jest walka na placu gry. Publiczność nie ma prawa do jakichkolwiek zastrzeżeń.

11'
Adam Hlousek zdecydowanie w pojedynku z Robertem Gumnym. Doświadczony defensor "Wojskowych" wyszedł z tego starcia bez żadnego szwanku.

9'
Piłkarze Lecha "na raz" próbują odebrać futbolówkę. Widać u nich wielką determinację.

8'
Artur Jędrzejczyk nie spodziewał się, że będzie mieć niezłą okazję strzelecką. Obrońca Legii próbował kończyć dogranie z rzutu wolnego, jednak sygnalizowana próba nie zrobiła większej krzywdy Buriciowi.

7'
Miroslav Radović sprowokował rywala do realizacji faulu.

6'
Michał Pazdan naprawił błąd Artura Jędrzejczyka. Stoper doskonale przeciął centrę z lewego skrzydła boiska.

4'
Radosław Majewski nieprecyzyjnie wybił korner. Obrona Legii skutecznie wyjaśniła chaotyczną sytuację. Kilka chwil później, z dystansu poleciał strzał, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki Malarza.

3'
Gooooooool! Kosmiczna asysta Remy'ego. Genialny cross. Piłkę przejął Marko Vesović i sprytnym strzałem ulokował futbolówkę pod nogami Jasmina Buricia.

2'
Podczas tego spotkania pracuje system VAR. Jeśli Szymon Marciniak będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, to ten wspomniany system zostanie zaangażowany.

1'
Zawodnicy z Poznania zainaugurowali dzisiejszy pojedynek.

*'
Mecz w Warszawie już się rozpoczął!

*'
Szymon Marciniak wyprowadził obie drużyny na boisko.

*'
Rezerwowi popularnego "Kolejorza": Putnocky, Tomasik, De Marco, Klupś, Jóźwiak, Barkroth, Khoblenko.

*'
Obsada ławki rezerwowych Legii: Cierzniak, Cafu, Kucharczyk, Niezgoda, Pasquato, Kopczyński, Szymański.

*'
Już niespełna 50 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania w Warszawie.

*'
Witamy, Państwa! Hit 26.kolejki LOTTO Ekstraklasy tuż przed Nami. Mistrz kraju, Legia Warszawa, podejmie Lecha Poznań.
Nasz serwis obszernie zrelacjonuje wydarzenia na placu gry.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online