Lechia Gdańsk - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

*'
Dziękujemy za spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje.

*'
Konieeeec meeeeczuuu! Lechia zwycięża z Cracovią 1:0 po golu Macieja Makuszewskiego. Zasłużone zwycięstwo Gdańszczan.

90+4'
Niesamowicie blisko zdobycia bramki Antonio Colak po znakomitym dośrodkowaniu w pole bramkowe Piotra Grzelczaka!

90+3'
Dobra, pewna obrona Mateusza Bąka. Pewnie wygląda w bramce kapitan lechii.

90+2'
O mały włos a Boubacar Dialiba dopadłby do piłki na skrzydle po znakomitym krosie ale pieknym wślizgiem popisał się Marcin Pietrowski.

90+1'
Mogło być niebezpiecznie po rzucie wolnym Cracovii w okolicach 35 metra. Na szczęscie piłka wyklądowała w rekawicach Bąka.

90'
Sędzia dolicza aż 5 minut do drugiej połowy meczu!

87'
Głośne "Gdańska Lechiaaa" na trybunach. Kilka minut dzieli Biało-Zielonych od zwycięstwa!

86'
W pozycyjnym ataku Cracovia ale brakuje gościom tego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki Mateusza Bąka.

85'
Widać brak niezwykle kreatywnego Macieja Makuszewskiego.

84'
Wydaje się ze Gdańszczanie starają się utrzymać wynik. Tylko z kontr atakuje teraz Lechia.

83'
Zmiana: Stojan Vranjes schodzi - wchodzi Adam Dźwigała.

82'
Antonio Colak probował zaatakować po kontrze ale faulował w ofensywie.

81'
Dobre dośrodkowanie i główkował Adam Marciniak lecz dobrze ustawiony Mateusz Bąk wyłapał piłkę. Atakuje teraz Cracovia!

80'
Moment chaosu w środku pola i po faulu Mateusz Cetnarski z rzutu wolnego.

79'
Tylko dwa punkty w tym sezonie zdobyli na wyjazdach zawodnicy "Pasów". Nie zapowiada się aby mieli w dzisiejszym meczu poprawić ten wynik.

77'
Groźnie strzelał z pierwszej piłki Boubacar Dialiba obsłużony cudownym podaniem od Marcina Budzińskiego! Obok bramki.

76'
Bardzo dobra gra Lechii! Zawodnicy trenera Untona nie spoczywaja na laurach i próbują zdobyć drugą bramkę aby przypieczętować zwycięstwo. Najlepszą obroną jest atak!

75'
Dobre dośrodkowanie Mateusza Możdżenia które sprawiło spore kłopoty Mateuszowi Bąkowi!

74'
Faulowany Nikola Leković i teraz Mateusz Możdżeń z wysokości 20 metra

73'
Nadal nie odpuszczają goście i raz za razem atakują bramkę Lechii ale gospodarze nie pozostają dłużni i wyprowadzają kontry.

72'
Rozbujali się goście! Dobre zagranie w pole karne Lechii ale na posterunku był Ariel Borysiuk.

71'
Nikola Leković dośrodkował, ale bez efektu

70'
Zmiana: Piotr Wiśniewski schodzi - wchodzi Mateusz Możdżeń

69'
Antonio Colak strzela niecelnie

68'
Nie dają pograć Marcinowi Budzińskiemu obrońcy Lechii. Wiedzą, że jest on najlepszym asystentem w tym sezonie Ekstraklasy w ekipie Cracovii.

67'
Groźna sytuacja po tym rzucie rożnym! Do piłki dopadł Boubacar Dialiba ale minimalnie obok słupka strzeżonego przez Mateusza Bąka.

66'
Rzut rożny wykonuje Marcin Budziński

65'
Piotr Grzelczak uderza na bramkę. Krzysztof Pilarz spokojnie broni

64'
Nie poprawi swojego dorobku bramkowego w tym meczu Maciej Makuszewski.

63'
Zmiana: Maciej Makuszewski (Lechia) schodzi - wchodzi Piotr Grzelczak.

63'
Zmiana: Bartosz Kapustka (Cracovia) schodzi - wchodzi Dawid Nowak

62'
Częściej przy piłce w tym meczu gospodarze. W meczach T-Mobile Ekstraklasy Lechia utrzymuje się przy piłce średnio przez 55 proc. czasu gry.

61'
Piotr Grzelczak przygotowany do wejścia

60'
Maciej Makuszewski niestety leży na murawie. Sa już przy nim masażyści ale nie podnosi się strzelec jedynej bramki w tym meczu. Nie wygląda to dobrze.

59'
Ładne zachowanie ze strony kibiców gospodarzy którzy dażą niezmienną sympatią byłego zawodnika Bialo-Zielonych Luisa Deleu.

59'
Luis Deleu strzela niecelnie

59'
Rzut rożny wykonuje Mateusz Cetnarski

58'
Zmiana: Damian Dąbrowski schodzi - wchodzi Paweł Jaroszyński

57'
Zdecydowanie ruszyła teraz Lechia! Szybkie wymiany podań przynoszą zamierzony skutek.

56'
Marcin Pietrowski w dobrej akcji na skrzydle, ale brak wykończenia

55'
Antonio Colak był w tej sytuacji brzydko faulowany przy wyprowadzaniu kontry.

55'
Żółtą kartką ukarany Damian Dąbrowski

54'

53'
Zmiana: Sławomir Szeliga schodzi - wchodzi Mateusz Cetnarski

52'
Dobry strzał Bośniaka, Krzysztof Pilarz broni

51'
Rzut wolny wykonuje Stojan Vranjes

50'
Maciej Makuszewski faulowany tuż przed polem karnym

49'
Więcej przestrzeni zrobiło się na boisku. Wyraźnie otworzyli się goście.

49'
Obie ekipy bez zmian wyszły na drugą odsłonę spotkania.

48'
Piłkę w środku rozgrywają goście i nie spieszą się z atakami.

47'
Marcin Budziński faulowany w środku pola

46'
I rusza druga połowa meczu! Od środka goście.

*'
Dzisiejsze spotkanie jest pierwszym meczem na PGE Arenie trenera Biało-Zielonych Pana Tomasza Untona, który gromkimi oklaskami został powitany na stadionie Lechii.

*'
Zasłużone prowadzenie gospodarzy po pierwszej połowie. Można powiedzieć że jedna stracona bramka to najniższy wymiar kary dla piłkarzy gości.

*'
Mamy koniec pierwszej połowy i przed nami kwadrans przerwy w grze.

45+1'
Zaostrzyła się gra i raz po raz faulują piłkarze gości.

45'
Jedna minuta doliczona do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

43'
Brzydki faul Szeligi na Wiśniewskim i zasłużony kartonik dla zawodnika Cracovii.

43'
Żółtą kartką ukarany Sławomir Szeliga.

41'
Wybijają piłkę goscie.

40'
Jeszcze raz groźnie Lechia! Stojan Vranjes oddał kąśliwy strzał zza pola karnego ale tylko rzut rożny dla Biało-Zielonych.

39'
Mamy przerwę w grze. Przy polu karnym Lechii opatrywany jest Nikola Leković. Miejmy nadzieję że to nic groźnego.

38'
Niesamowicie szarpią piłkarze Lechii, widać że chcą przełamać złą passe 3 meczów bez zwycięstwa na swoim stadionie.

36'
Ależ teraz groźnie Lechia! Do znakomitego dośrodkowania ze skrzydła dochodzi Stojan Vranjes ale główkuje minimalnie ponad bramką! Bylo blisko kolejnego gola w tym meczu.

35'
Stojan Vranjes strzelał na bramkę Krzysztofa Pilarza ale niestety niecelnie. Dobrze wygląda dzisiaj snajper Biało-Zielonych!

34'
Czysty mecz w wykonaniu obu drużyn. Sędzia nie przerywa często gry.

34'
Musza uważać na stałe fragmenty gry gospodarze. Aż 4 z 11 goli zdobytych przez "Pasy" to bramki po uderzeniach głową.

33'
Kolejny raz groźnie pod bramką Lechii! Mateusz Żytko po dośrodkowaniu z narożnika minimalnie przestrzelił ponad poprzeczką.

32'
Groźnie Cracovia! Boubacar Dialiba wyszedł sam na sam z Mateuszem Bąkiem ale świetnie obronił ten strzał kapitan Biało-Zielonych i tylko rzut rożny.

31'
Obudzili się goście ale ich zapał jest skutecznie gaszony przez defensywe Lechii.

30'
Piotr Wiśniewski zdecydował się na strzał! Mogło być groźnie pod bramką Krzysztofa Pilarza ale niestety niecelnie.

29'
Maciej Makuszewski cały czas aktywny! Dośrodkował w pole karne spod linii bocznej ale piłka nie dotarła pod nogi Antonio Colaka

28'
Rzut rożny wykonuje Stojan Vranjes ale i tym razem nie udało się oddać strzału na bramkę Cracovii.

27'
Ariel Borysiuk strzela! Ale tylko rzut rożny dla Lechii po rykoszecie.

26'
Kolejna groźna sytuacja Lechii! Maciej Makuszewski uderzał z okolic 35 metra po spektakularnym wybiciu piłki przez Krzysztofa Pilarza, ale niestety niecelnie.

25'
Jeszcze raz Kapustka z narożnika po wybiciu Rafała Janickiego.

24'
Rzut rożny dla Cracovii. Bartosz Kapustka będzie wybijał piłkę z narożnika.

23'
Wiśniewski bił piłkę z rzutu wolnego ale bez zagrożenia dla bramki Pialrza.

22'
Ładnie rozegrali teraz na jeden kontakt Biało-Zieloni ale Nikola Leković dośrodkował wprost pod nogi obrońców.

21'
Każdy atak gości bocznym sektorem jest skutecznie blokowany przez piłkarzy Lechii. Solidna dzisiaj obrona Gdańszczan

20'
Strzelał Piotr Wiśniewski ale niestety niecelnie tym razem popularny "Wiśnia".

18'
Dobrze kontrolują tempo meczu Gdańszczanie wyprowadzając atak pozycyjny.

17'
Ależ to była sytuacja! Piotr Wiśniewski strzelił z bliska ale obronił to Krzysztof Pilarz , dobijał Antonio Colak ale ponownie obronną ręką wychodzą goście.

15'
Tym razem bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

15'
Rzut rożny wykonuje Maciej Makuszewski

14'
Ależ było zamieszanie w polu karnym bramki strzezonej przez Pilarza! Wydawało się że piłka wpadnie do bramki ale w ostatniej chwili futbolówkę wybili obrońcy gości.

14'
Rzut rożny wykonuje Stojan Vranjes

13'
Żółtą kartką ukarany Adam Marciniak (Cracovia).

12'
Kolejna dobra akcja Lechii ale tym razem na spalonym złapany Antonio Colak.

9'
Teraz kontra Cracovii i kąśliwy strzał Marcina Budzińskiego (Cracovia)ale obronił Mateusz Bąk.

9'
Antonio Colak (Lechia) chciał na przebój przejść środkiem ale zatrzymał go ostatni obrońca.

8'
Bartosz Kapustka dalej poza boiskiem , pojawił się bandaż na głowie zawodnika gości.

8'
Alez głośno dzisiaj na PGE Arenie! Lechia wyraźnie atakuje i kontroluje ten mecz. Nie moga wyjść spod nacisku gospodarzy Krakowianie.

7'
Znakomita kontra Lechii Gdańsk! Daniel Łukasik dośrodkował piłkę trącił Antonio Colak i do pustej bramki trafia Makuszewski!

6'
Maciej Makuszewski zdobywa bramkę!

3'
Bartosz Kapustka poza boiskiem , jakies problemy piłkarza gości.

2'
Od początku meczu przy piłce Lechia. Wyraźnie mają ochotę do gry Gdańszczanie.

1'
Początek meczu (Lechia-Cracovia).

*'
Głośne "Tylko zwycięstwo" rozbrzmiewa na stadionie!

*'
Cracovia zagra dzisiaj w ciekawym ustawieniu 3-5-2 z zaledwie trzema nominalnymi obrońcami. Co ciekawe tylko 3 ekipy w T-Mobile Ekstraklasy straciły więcej goli niż dzisiejsi goście - 17.

*'
Nieco chłodniej zrobiło się w Gdańsku.. ale publicznosć skutecznie rozgrzewa pokaz freestyle footballu.

*'
W rezerwie pozostają: 19. Krystian Stępniowski, 8. Krzysztof Nykiel, 10. Mateusz Cetnarski, 11. Dawid Nowak, 23. Łukasz Zejdler, 37. Bartłomiej Dudzic, 44. Paweł Jaroszyński.

*'
CRACOVIA: 80. Krzysztof Pilarz - 25. Bartosz Rymaniak, 4. Mateusz Żytko, 6. Adam Marciniak - 26. Luiz Santos Deleu, 21. Sławomir Szeliga, 14. Damian Dąbrowski, 67. Bartosz Kapustka, 7. Boubacar Dialiba - 27. Marcin Budziński, 92. Deniss Rakels

*'
W rezerwie pozostają: 12. Dariusz Trela, 19. Bartłomiej Pawłowski, 7. Danijel Aleksić, 13. Mavroudis Bougaidis, 15. Adam Dźwigała, 32. Mateusz Możdżeń, 9. Piotr Grzelczak.

*'

Potwierdzenie składów w formie tradycyjnej: LECHIA: 24. Mateusz Bąk - 17. Marcin Pietrowski, 6. Tiago Valente, 2. Rafał Janicki, 33. Nikola Leković - 11. Maciej Makuszewski , 16. Ariel Borysiuk, 8. Daniel Łukasik, 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski - 20. Antonio Colak

*'
Obejrzymy dzisiaj rywalizację pomiędzy ósmą (Lechia) a trzynastą (Cracovia) drużyną T-Mobile Ekstraklasy. Na fali wznoszącej są obecnie goście, którzy wygrali swój ostatni mecz (derby z Wisłą Kraków) a w ostatnich pięciu meczach zgromadzili na swoim koncie 7 oczek. W tym samym czasie Lechii Gdańsk udało się wygrać tylko raz.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lechia Gdańsk - Cracovia. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online