Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Pawełek - Burliga, Guilherme, Mitrović, Runje - Romanchuk, Pospiśil, Frankowski (89' Bodvarsson), Novikovas (80' Lazarević), Wlazło - Bezjak (77' Sheridan)
Cuesta - Palčič, Wasilewski (8' Brlek), Vélez, Arsenić - Mitrović, Cywka, Llonch, Boguski (62' Małecki) - López, Imaz (81' Brożek)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Jagiellonia umocniła się na pozycji lidera w ligowej stawce. Klub z Białegostoku wykazał się dzisiaj wielką piłkarską precyzją. Przemysław Frankowski, pomocnik Jagiellonii, pracuje na powołanie od Adama Nawałki.
Wisła Kraków musi szybko wyciągnąć wnioski z dzisiejszych zawodów. Zbyt wiele strat i nieporozumień w szeregach defensywnych.

Arbiter główny zakończył widowisko w Białymstoku!

90+1'
Wisła Kraków już jest, chyba, pogodzona z dzisiejszą porażką. Jagiellonia skutecznie zatrzymuje wszelkie próby rywala.

90'
Do regulaminowego czasu gry sędzia dodał 120 sekund.

89'
Zmiana. Bodvarsson zastąpił Frankowskiego. Ten po raz kolejny pokazał się z wyśmienitej strony.

88'
żółta kartka W notesie sędziego wylądowało nazwisko Mitrovicia. Agresywna walka w powietrzu.

87'
Przemysław Frankowski, będąc na prawej flance, posłał dalekie wgranie. Cuesta, przytomnie, uprzedził Pospisila.

86'
Piłkarze trenera Carrillo usiłują jak najszybciej ulokować futbolówkę pod bramkę Mariusza Pawełka.

85'
Defensywa krakowskiej ekipy wygrała rywalizację w swoim polu karnym. Centra z rzutu wolnego nie zrobiła większego chaosu.

84'
Każdy stały fragment gry dla Jagiellonii jest dla Wisły wielkim zagrożeniem.

83'
Na problemy z mięśniami skarżył się jeden z piłkarzy popularnej "Jagi".

82'
Krakowska Wisła już zrealizowała wszystkie możliwe zmiany.

81'
Doświadczony napastnik Wisły, Paweł Brożek, pojawił się na ostatnie minuty. Jesus Imaz już wśród rezerwowych.

80'
Kolejny ruch taktyczny Ireneusza Mamrota. Za Novikovasa - Lazarević.

79'
Z lewego narożnika boiska, przy akcji bramkowej, dośrodkowywał Novikovas.

78'
Gooooooool! Rzut rożny okazał się zabójczy dla Wisły! Mitrović genialnie ustawił się do piłki, i głową zaskoczył Cuestę.

77'
Wcześniej awizowana zmiana ma miejsce w rzeczywistości. Sheridan za Bezjaka.

76'
Goście dosyć chaotycznie grają w defensywie. Jagiellonia może na tym wiele ugrać.

75'
Sheridan będzie graczem, który za chwilę wejdzie na plac gry. Do zejścia z boiska typowany jest Bezjak.

74'
Piotr Wlazło nie pozwolił Wiśle na wyprowadzenie kontrataku. Aby uniknąć zagrożenia zanotował koszmarny strzał z dalszej odległości. Cuesta spokojnie obserwował tor lotu futbolówki.

73'
Novikovas miał prawo upaść na murawę. Solidny blok Lloncha.

72'

70'
Ekipa Ireneusza Mamrota stara się trzymać futbolówkę z dala od swojej bramki.

68'
Jesus Imaz robi wiele zamieszania w ostatnich minutach. Gracz Wisły, przypadkowo, znalazł się w dobrej sytuacji. Minął Pawełka, ale genialnie asekurujący obrońca gospodarzy, uratował sytuację.

67'
Jesus Imaz upadł w szesnastce Jagiellonii Białystok. Pomocnik gości liczył, być może, na decyzję o jedenastce. Pan sędzia główny puścił grę.

65'
Jagiellonia dalej bez zmian personalnych.

64'
9:10 - tak aktualnie wygląda statystyka "ilości popełnionych przewinień".

63'
Z niemal już linii końcowej piłkę wrzucił Przemysław Frankowski. Z zagrożeniem idealnie sobie poradził Cuesta. Doskonale złapana piłka.

62'
Zmiana w składzie Wisły Kraków: Patryk Małecki w miejsce Rafała Boguskiego.

61'
Guilherme ma dzisiaj wiele okazji do posyłania centr z bocznych stref boiska. Zawodnik Jagiellonii, w większości szans, marnuje podania.

60'
Ależ śliczne podanie zaliczył Novikovas. Piłkę na drugiego gola miał Bezjak, który uciekł defensywie Wisły. W genialnej sposobności uderzył w bramkarza Wisły, Cuestę.

58'
Wisła Kraków wciąż ambitnie szuka sposobu na obronę Jagiellonii.

57'
Mariusz Pawełek doskonale wypiąstkował piłkę, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Goalkeeper znakomicie oddalił zagrożenie.

55'
żółta kartka Jesus Imaz rażąco naruszył przepisy gry. Hiszpan, za okrutny wślizg, ujrzał kartkę.

54'
Jagiellonia coraz bliżej podwyższenia rezultatu.

53'
Tomasz Cywka dobrze powstrzymał wrzutkę Guilherme. Gospodarze zaczną jedynie od rzutu rożnego.

52'

50'
Brak komunikacji w linii obrony Wisły. Palcić zagraniem głową zaskoczył wychodzącego do piłki Cuestę. Ten, jednak, w porę się zreflektował, i wyłapał futbolówkę. Bezjak już zacierał ręce.

49'
Carlos Lopez błyskotliwie odebrał piłkę pod polem karnym rywala. Hiszpański zawodnik popisał się groźnym wstrzeleniem piłkę pod bramką, jednak dobrze ustawieni obrońcy Jagiellonii nie dopuścili do tego, aby Mariusz Pawełek musiał interweniować.

48'
Obie drużyny do zawodów w drugiej połowie meczu przystąpiły w niezmienionych składach.

47'
Mariusz Pawełek spokojnie wychwycił futbolówkę. Złe dośrodkowanie pokazał Rafał Boguski. Zdecydowanie za głęboko.

46'
Wisła Kraków rozpoczęła II odsłonę tego widowiska!

Pierwsza odsłona spotkania w Białymstoku dobiegła końca!

45'
"Biała Gwiazda" próbuje odpowiedzieć jeszcze w I połowie spotkania.

43'
Sędzia główny przedłuży I część gry o jedną minutę.

42'
Wisła Kraków powinna się zmobilizować. Trener energetycznie przekazuje swoje uwagi.

41'
Goooooool! Fenomenalnie przeprowadzona akcja na lewym skrzydle! Przemysław Frankowski otworzył wynik, uderzając z głębi szesnastki, w prawy, dolny róg.

39'
Rafał Boguski nie może się dzisiaj wstrzelić w piłkę. W jego wykonaniu kolejna nieudolna próba. Boguski starał się z okolic 19.metra.

38'
Podopieczni Ireneusza Mamrota jeszcze bez ani jednej celnej próby na bramkę.

36'
Ivan Runje wiedział, gdzie się ustawić! W ogromnym zamieszaniu pod bramką Cuesty najlepiej ustawił się Runje! Zawodnik Jagiellonii Białystok, z kilku metrów, posłał piłkę nad bramką.

35'
Przemysław Frankowski groźnie wgrał piłkę od rzutu rożnego. Jeden z defensorów Wisły musiał się ogromnie natrudzić, by wygrać rywalizację powietrzną.

33'
Z ogromną ulgą mogła odetchnąć krakowska publiczność! Bezjak efektownie przyjął sobie piłkę na klatkę, po czym oddał soczysty, płaski strzał! Futbolówka poleciała tuż przy lewym słupku.

31'
Pospisil sprytnie uporał się z rywalami na lewym skrzydle boiska. Potem, obejrzeliśmy dośrodkowanie w jego wykonaniu, ale dogranie okazało się zbyt krótkie.

30'
Z okolic dwudziestego metra od bramki Wisły swoich sił spróbował Bezjak. Publiczność odczuła wielkie rozczarowanie, piłka poszybowała na trybuny.

29'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Novikovas. Pomocnik "Jagi" nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, który parę chwil temu przerwał grę.

28'
Bardzo szybko z dystansu uderzył Rafał Boguski. Napastnik Wisły kopnął, jednak, wprost w dobrze ustawionego Mariusza Pawełka.

27'
Wysoko ustawiony jest zespół przyjezdnych. Wiśle zależy na szybkim pressingu.

26'
żółta kartka Carlos Lopez przyjął decyzję sędziego. Nieprzepisowe zachowanie - brzydki faul. Na konto Hiszpana powędrował żółty kartonik.

25'
Faul w ofensywie. Futbolówkę stracił Cywka, a ten, nie mogąc się pogodzić z tym faktem, przewrócił Wlazłę.

23'
żółta kartka Żółtą kartkę za spóźniony i agresywny blok otrzymał Romanchuk.

22'
Z bólu zwija się zawodnik Wisły. Carlitos został trafiony w stopę przez spóźnionego Romanchuka.

21'
Tomasz Cywka zaprezentował mocno nieudolny strzał zza szesnastki. Piłka, po jego zagraniu, powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

19'
Petar Brlek został wbrew przepisom powstrzymany. Rzut wolny dla krakowskiego klubu.

18'
Cuesta pewnie wyłapał futbolówkę, która zmierzała z prawego narożnika boiska.

16'
Łukasz Burliga zdołał posłać centrę z prawej flanki boiska. Piłkę skutecznie głową na korner odbił Velez. Korner.

15'
Dynamiczny kwadrans gry w Białymstoku.

14'
Carlos Lopez zmarnował sytuację, która mogła dać jego zespołowi prowadzenie! Hiszpan został obsłużony wybornym crossem. W kulminacyjnej części akcji posłał piłkę tuż obok prawego słupka.

13'
Jagiellonia wykonała rzut wolny. Jeden z piłkarzy gospodarzy, Mitrović, nie trafił dokładnie w lecącą futbolówkę.

12'
Carlos Lopez miał niezłą okazję na zdobycie bramki. Hiszpański snajper otrzymał interesujące zagranie, ale będąc w dobrym położeniu, nieudanie kopnął piłkę.

11'
Przewinienia dopuścił się Romanchuk. Faul w środkowej strefie boiska nie został wyceniony na żółtą kartkę.

10'
Tomasz Cywka wybił korner. Obrońcy Jagiellonii skutecznie udaremnili plany krakowskiej drużyny.

9'

8'
Zmiana taktyczna u gości: Petar Brlek w miejsce kontuzjowanego Marcina Wasilewskiego.

7'
Marcin Wasilewski zostanie za chwilę zmieniony.

6'
Pozycja spalona. Imaz zbyt szybko wbiegł.

5'
Przepiękną przewrotką blisko pola karnego Wisły popisał się Bezjak! Futbolówka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

4'
W rundzie jesiennej padł bezbramkowy remis.

2'
Zablokowany strzał Bezjaka. Frankowski zanotował efektowną szarżę na prawej flance boiska.

1'
Jeden z zawodników Jagiellonii posłał wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Akcję udanie przerwał Wasilewski.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Ławka rezerwowych "Białej Gwiazdy": Buchalik, Świątko, Halilović, Brlek, Wojtkowski, Małecki, Brożek.

*'
Listę arbitrów w 26.serii gier zamknie Pan Krzysztof Jakubik.

*'
Trener Ireneusz Mamrot uznaje zasadę "zwycięskiego składu się nie zmienia". Przeciwko Wiśle wystąpi jedenastka, która w ubiegły wtorek pokonała na wyjeździe Legię.

*'

*'
Witamy, Państwa! 26.kolejkę LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu zakończymy w Białymstoku, gdzie miejscowa Jagiellonia podejmie Wisłę Kraków.
Początek meczu o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online