Crystal Palace - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Crystal Palace
Manchester United
1 : 0

Hennessey – Wan-Bissaka, Kelly, Tomkins, Van Aanholt, Townsend, McArthur, Milijojević, Schlupp, Benteke, Sorloth.
De Gea – Valencia, Young, Lindelof, Smalling – Matic, McTominay, Pogba – Lingard, Sanchez, Lukaku.

Townsend (11.)

Mecze na żywo: Crystal Palace - Manchester United

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych nie możemy kontynuować relacji live.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Crystal Palace prowadzi z Manchesterem United 1:0.

45'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

41'
Taki wynik sprawia, że Manchester United straci pozycję wicelidera Premier League na rzecz Liverpoolu.

40'
Lingard sprzed pola karnego uderzył płasko, ale obok bramki.

38'
Sanchez prostopadle zagrał do Pogby, ale ten nie przyjął piłki, a potem efektownie upadł w polu karnym. O rzucie karnym oczywiście nie mogło być mowy.

34'
Mało jest w tym meczu groźnych sytuacji podbramkowych.

31'
Lukaku prostopadle zagrał do Lingarda, ale ten nie zdołał oddać strzału.

27'
Towsend z dystansu uderzył prawą nogą nad bramką.

23'
Manchester stara się doprowadzić do wyrównania.

20'
Sanchez "podcinką" zagrał do Lukaku, ale ten nie sięgnął piłki.

18'
Sorloth uderzał z pola karnego, ale pewnie interweniował De Gea.

17'
Townsend dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, ale obrońcy Manchesteru zdołali wybić piłkę.

14'
Gra toczy się w środku pola. Manchester jak na razie nie prezentuje się najlepiej.

11'
Goool! 1:0 dla Crystal Palace! Benteke ładnie wycofał piłkę przed pole karne do Townsenda, którego uderzenie odbiło się rykoszetem od obrońcy, co zaskoczyło bramkarza Manchesteru!

10'
Gospodarze nie skupiają się na obronie i starają atakować. Obecnie nawet dłużej utrzymują się przy piłce.

6'
Dobra okazja dla Manchesteru! Alexis Sanchez otrzymał piłkę w polu karnym, od razu uderzył głową, ale Hennessey dobrze wyszedł z bramki i odbił futbolówkę.

5'
Tomkins uderzał w ekwilibrystyczny sposób, ale nie trafił w światło bramki.

2'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebował Patrick van Aanholt.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Jeśli Manchester pokona Crystal Palace to powróci na pozycję wicelidera. Z kolei jeśli zwyciężą gospodarze, to opuszczą strefę spadkową.

'
Rezerwowi Crystal Palace: Cavalieri, Delaney, Jach, Souare, Riedewald, Rakip, Lee.

'
Rezerwowi Manchesteru United: Pereira, Bailly, Darmian, Shaw, Carrick, Mata, Rashford.

'
Początek o godzinie 21:00. Transmisja TV w Canal+ Sport. Stream online w Player.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Crystal Palace - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online