PSG - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
1 : 2

Areola - Alves, Marquinhos, Silva, Berchiche - Motta (59' Pastore), Verratti, Rabiot - Di Maria (76' Draxler), Cavani, Mbappe (85' Diarra).
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Vazquez, Casemiro, Kovacić (71' Kroos), Asensio (82' Isco) - Benzema (76' Bale), Ronaldo.

Mecze na żywo: PSG - Real Madryt

Dziękujemy Państwu serdecznie za ten wspólnie spędzony czas.

W pełni zasłużony awans "Królewskich". Paryżanie nie zagrali najlepszego spotkania, co skrzętnie wykorzystali madrytczycy. Widoczny był także brak Neymara w szeregach PSG.

Koniec meczu! Real Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

90+2'
Strzał zza szesnastki Bale'a wylądował w rękach Areoli.

90+1'
Cavani zagubił się z piłką w polu karnym, przez co nie zdołał nawet uderzyć na bramkę.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
Świetna interwencja bramkarza PSG po uderzeniu Isco.

89'
Tragikomiczne dośrodkowanie Pastore zakończyło akcję miejscowych.

86'
Przyjezdni zaczynają się bawić - tym razem na uderzenie ze sporej odległości zdecydował się Ramos, piłka poszybowała obok bramki.

85'
Ostatnia roszada w ekipie gospodarzy: Diarra zameldował się na boisku w miejsce Mbappe.

84'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym dla Cavaniego.

83'
Vazquez trafił w słupek! Całkowita kontrola boiskowych wydarzeń przez gości.

82'
Trzecia zmiana w klubie z Hiszpanii: Isco za Asensio.

81'
Strzał z dystansu Kroosa, niecelna próba.

80'
1:2!
Casemiro ostatecznie rozstrzygnął losy rywalizacji w tym dwumeczu. Brazylijczyk uderzył z obrębu szesnastki, po drodze był rykoszet, który całkowicie zmylił Areolę. Futbolówka w bramce, 5:1 dla "Królewskich" w tej rywalizacji.

78'
żółta kartka Żółty kartonik dla Ramosa za przewinienie na Pastore.

76'
Po jednej zmianie w obu ekipach: w PSG Draxler zastąpił Di Marię, w Realu Bale wszedł za Benzemę.

74'
Fatalne zakończenie akcji przez Benzemę. Francuz był "jeden na jeden" z obrońcą, wokół siebie dwóch kolegów z drużyny, a ostatecznie sam zakończył akcję. Uderzeniem niecelnym.

71'
Zmiana w zespole z Madrytu: Kroos zajął miejsce Kovacicia.

70'
1:1!
Bilard po główce Pastore, któremu zgrał piłkę Silva, futbolówka odbiła się od dwóch obrońców Realu, na końcu jeszcze od napastnika paryżan i w ostateczności wturlała się do siatki.

69'
Asensio uderzył w słupek! Niewiele zabrakło Hiszpanowi do podwyższenia prowadzenia swojego zespołu.

68'
Cavani złapany na pozycji spalonej - gdyby snajper Paris Saint-Germain wyszedłby w tempo do podania Pastore, to byłby w sytuacji niemal "sam na sam".

66'
żółta kartkaczerwona kartka Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Verrattiego. Bezmyślne zachowanie Włocha, który nie mógł się pogodzić z nieodgwizdaniem faulu na sobie.

65'
Zablokowana wrzutka Berchiche.

62'
Drużyna ze stolicy Francji jest niemal całkowicie bezradna - "Królewscy" nie dopuszczają do zagrożenia z ich strony pod własną bramką.

60'
Groźne dośrodkowanie Berchiche, Navas udanie wybił futbolówkę.

59'
Słabo wykonany korner, madrytczycy ponownie przy piłce.

59'
Korekta w składzie paryżan: Pastore zastąpił Mottę.

58'
Cavani! Przyblokowane "nożyce" Urugwajczyka. Korner dla PSG.

58'
Upadł w polu karnym Ronaldo, arbiter natychmiast kazał mu wstać - nie było mowy o rzucie karnym.

56'
Ronaldo wrócił pod własne pole karne i oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

55'
Podopieczni Unaia Emery'ego wydają się być nieco pogubieni.

53'
Wyraźny ofsajd Mbappe.

52'
4:1 w dwumeczu dla Realu Madryt. Czy paryżanie będą w stanie coś jeszcze zmienić? Ich dotychczasowa gra wskazuje, że odpowiedź będzie negatywna.

51'
0:1!
Ronaldo wykorzystał doskonałą wrzutkę Vazqueza i celną główką nie dał najmniejszych szans Areoli.

50'
Ronaldo! Strzał głową Portugalczyka przeszedł blisko lewego słupka.

49'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Motty - doświadczony pomocnik źle ustawił swój celownik.

48'
Do główki doszedł kapitan PSG, Silva. Nie trafił jednak w światło bramki.

47'
Wyżej podeszli gospodarze i od razu efekt - rzut rożny.

46'

Nie ma zmian w wyjściowych składach.

Piłkarze powrócili na płytę boiska.

Real ma przebieg spotkania pod kontrolą - paryżanie przegrywają w tym dwumeczu dwoma bramkami, a póki co nic nie wskazuje na to, aby byli w stanie odrobić tę stratę.

45'
Navas przy próbie wybicia piłki trafił w głowę Cavaniego - na tyle szczęśliwie, że piłka opuściła linię końcową.

43'
Samolubnie zachował się Mbappe - francuski zawodnik oddał celny strzał, jednak w tej akcji znacznie lepiej był ustawiony Cavani i najprawdopodobniej gdyby Urugwajczyk otrzymałby piłkę to byłoby groźniej.

41'
Przekombinowali to paryżanie - koronkowa akcja przed polem karnym Realu zakończyła się co prawda już w szesnastce gości, ale nie zakończyła się nawet próbą strzału.

39'
Bomba z dystansu Carvajala poszybowała obok prawego słupka.

38'
Fatalny błąd Alvesa stworzył szansę Benzemie, który powinien lepiej wykończyć okazję jaką dzięki temu miał w polu karnym. Strzał snajpera Realu udanie zatrzymał Areola.

35'
Silva uprzedził Benzemę w walce o wrzuconą przez Asensio futbolówkę.

34'

33'
Nic nie wynikło z tego rzutu wolnego.

32'
żółta kartka Kovacić popełnił faul na Di Marii w niebezpiecznym dla klubu ze stolicy Hiszpanii miejscu. Rzut wolny dla gospodarzy na wysokości pola karnego i żółta kartka dla Chorwata.

30'
Podobny los spotkał centrę Di Marii. Piłka wylądowała w rękawicach golkipera "Królewskich".

29'
Dośrodkowanie Ronaldo z prawej strony placu gry zablokowane przez Silvę.

28'
Niebezpieczna wrzutka Mbappe, Di Marii nie zdążył zamknąć akcji.

26'
Ramos najwyżej wyskoczył w powietrze i wybił futbolówkę dograną z rogu.

26'
Rykoszet po bezpośrednim uderzeniu Di Marii, wznowienie gry z narożnika boiska dla miejscowych.

25'
Znakomita szarża Mbappe zakończona przewinieniem Casemiro. Będzie rzut wolny dla PSG w odległości trzydziestu metrów od bramki Navasa.

21'
"Królewscy" nie dopuszczają PSG do nadmiernej liczby ataków. Jeśli paryżanie nie przyśpieszą tempa gry, to nie odrobią strat z pierwszego spotkania w Madrycie.

20'
żółta kartka Bardzo spóźniony wślizg Verrattiego, żółty kartonik dla Włocha.

18'
Fantastyczna interwencja Areoli po główce Ramosa! Dobitka Varane'a niecelna.

17'
Benzema! Gdyby napastnik Realu był lepiej zorientowany, to oddałby zapewne groźniejszy strzał. A tak, to został zablokowany.

15'
Mogło być groźnie pod bramką Navasa, po tym jak Mbappe wpadł w szesnastkę z piłką, jednak jego późniejsze zostało zablokowane, a sam Francuz nabity.

13'
Goście spokojnie rozgrywają futbolówkę i liczą na kontry, z kolei gospodarze naciskają ich coraz mocniej, ale nie mogą znaleźć sposobu na rozerwanie zasieków obronnych.

12'
Kontratak Realu Madryt zakończył się przyblokowanym strzałem Benzemy.

12'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

11'
Róg dla gospodarzy.

9'
PSG zażegnało potencjalne zagrożenie, jakie mogło wyniknąć po tym kornerze.

8'
Uderzenie Ronaldo zza pola karnego prosto w Mottę. Po chwili Vazquez zdobył rzut rożny dla "Królewskich".

6'
Kilka dograń Di Marii w szesnastkę Realu, za każdym dobrze zachowali się obrońcy zespołu przyjezdnych.

5'
Mbappe złapany na spalonym.

4'
Dalekie zagranie Verrattiego w kierunku Cavaniego, Urugwajczyka uprzedził jednak Varane.

3'
Marquinhos oddalił zagrożenie, wybijając piłkę dośrodkowaną przez Marcelo z lewego skrzydła.

2'
Ostra walka od samego początku, starcie w środku pola pomiędzy Casemiro i Rabiotem zakończyło się faulem tego drugiego.

1'
Rozpoczęli paryżanie.

*'
Minuta ciszy poświęcona tragicznej śmierci Davide Astoriego - włoskiego zawodnika, który był kapitanem Fiorentiny.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Trójka sędziowska wyprowadza graczy obu drużyn na boisko.

*'
Rezerwowi PSG: Trapp, Kimpembe, Meunier, Lo Celso, Diarra, Draxler, Pastore.

*'
Poznaliśmy wybrańców Unaia Emerego.

*'
Ławka rezerwowych madrytczyków: Casilla, Nacho, Kroos, Modrić, Bale, Hernandez, Isco.

*'
Zinedine Zidane, szkoleniowiec Realu, desygnował do gry wyżej wymienionych zawodników.

*'
Paryżanie muszą sobie dzisiaj poradzić bez swojej największej gwiazdy - Neymara. Brazylijczyk doznał kontuzji w spotkaniu ligowym.

*'
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem "Królewskich". Drużyna broniąca zdobytej w ubiegłym sezonie Ligi Mistrzów wygrała 3:1.

*'
Felix Brych będzie rozjemcą nadchodzącego spotkania. Niemiecki arbiter zagwiżdże po raz pierwszy o 20:45.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Czas na emocje związane z Ligą Mistrzów - rewanżowe starcia 1/8 finału. Paris Saint-Germain zmierzy się na Parc des Princes z Realem Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online