Tottenham Hotspur - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
Juventus Turyn
1 : 2

Lloris - Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies - Dier (74' Lamela), Dembele - Eriksen, Alli (85' Llorente), Son - Kane.
Buffon - Barzagli, Benatia (61' Lichtsteiner), Chiellini, Sandro - Pjanić, Khedira, Matuidi (60' Asamoah) - Dybala, Higuain (84' Sturaro), Costa.

Mecze na żywo: Tottenham Hotspur - Juventus Turyn

Nic nie wskazywało na to, że goście po nie najlepszej pierwszej połowie zdołają strzelić dwa gole i wyeliminują faworyzowany przed rewanżem Tottenham Hotspur. Tak się stało - gospodarze mogą sobie pluć w brodę, iż nie zamknęli losów rywalizacji gdy mieli przewagę.

Koniec meczu! Juventus w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

90+2'
Sturaro płasko uderzył z pola karnego gospodarzy - spokojnie Lloris.

90'
Arbiter przedłużył mecz o trzy minuty.

90'
Piłka wybita z linii bramkowej po główce Kane'a, która jeszcze trafiła w słupek. Barzagli swoją interwencją uchronił swój zespół przed stratą drugiego gola.

88'
żółta kartka Żółta kartka dla Dembele za faul na Dybali.

88'
Dwa strzały z dystansu w wykonaniu graczy Tottenhamu zostały zablokowane.

85'
Druga zmiana w zespole Mauricio Pochettino: Alli zszedł, Llorente wszedł.

84'
Trzecia roszada w Juventusie: Sturaro w miejsce Higuaina.

83'
Son strzelił sprzed szesnastki tuż obok słupka! Niewiele zabrakło Koreańczykowi.

82'
Futbolówka wypiąstkowana przez Buffona.

81'
Rzut rożny dla gospodarzy.

80'
Tottenham szuka okazji do zdobycia bramki wyrównującej.

78'
Chiellini był bliski gola samobójczego! Jego wybicie minęło słupek o kilkanaście centymetrów.

76'
Lamela przedzierał się prawym skrzydłem, dorzucił piłkę jednak wprost na głowę Chielliniego.

74'
Zmiana w ekipie z Anglii: Lamela wszedł za Diera.

73'
Eriksen szukał sobie miejsca do oddania strzału zza szesnastki. Gdy już sobie je znalazł, to został zablokowany.

70'
Londyńczycy nie spodziewali się takiego obrotu spraw - mają dwadzieścia minut do zmianę rezultatu.

68'
W tym momencie to Juventus jest w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

67'
1:2!
Higuain wyłożył znakomitą, prostopadłą piłkę Dybali, ten pognał z nią na bramkę i potężną bombą pod poprzeczkę nie dał szans Llorisowi.

65'
Aktualny wynik tego dwumeczu to 3:3. Taki rezultat wciąż daje awans Tottenhamowi Hotspur.

64'
1:1!
Lichtsteiner dośrodkował, przedłużył to zagranie do Higuaina Khedira, a Argentyńczyk wpakował futbolówkę do siatki.

62'
Dybala pospieszył się z decyzją w polu karnym o strzale - Argentyńczyk mógł opanować piłkę i dopiero uderzyć - wtedy być może piłka poleciałaby w światło bramki.

61'
Druga korekta w składzie Juventusu: Lichsteiner zajął miejsce Benatii.

61'
Bardzo niecelny wolej Higuaina po centrze Sandro.

60'
Pierwsza zmiana w ekipie z Turynu: Asamoah zastąpił Matuidiego.

58'
Son technicznie uderzył w kierunku dalszego słupka z obrębu szesnastki - niecelna próba.

56'
żółta kartka Alli ukarany żółtą kartką.

54'
Higuin złapany na pozycji spalonej.

53'
żółta kartka Taktyczny faul Chielliniego - żółty kartonik dla Włocha.

52'
Nic nie wynikło z tego kornera.

52'
Wybita piłka przez Diera na rzut rożny. Od narożnika boiska wznowią grę goście.

51'
Alli niecelnie uderzył zza pola karnego.

49'
żółta kartka Benatia ostro potraktował Allego - żółta kartka dla Marokańczyka.

47'
Chiellini oddalił niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie gry.

46'
Już przewinił Costa - powalił na murawę Allego. Rzut wolny na wysokości pola karnego.

46'

Nie zmian taktycznych w wyjściowych składach.

Zawodnicy powrócili na murawę.

W pełni zasłużone prowadzenie Tottenhamu Hotspur. Juventus nie może stracić kolejnej bramki i musi zdobyć co najmniej dwa gole, aby awansować dalej. Turyńczycy mogą czuć się zawiedzeni, gdyż powinni mieć rzut karny.

45+1'
Gracze ze stolicy Anglii są drużyną zdecydowanie lepszą.

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
żółta kartka Pjanić chciał z impetem wybić futbolówkę, lecz zamiast tego trafił Allego. Kartonik w kolorze żółtym dla Bośniaka.

43'
Główkował po rzucie wolnym Sandro, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

41'
Już mogli goście wyrównać! Za długo jednak zwlekali z oddaniem strzału i gdy już się na to zdecydował Pjanić, to nie trafił w światło bramki.

39'
1:0!
Trippier zacentrował pod nogi Sona, a ten, pomimo nieczystego trafienia w piłkę, skierował ją do siatki.

38'
Son! Znakomity rajd koreańskiego piłkarza, wpadł w szesnastkę i płasko uderzył- tuż obok słupka.

37'
Wrzutka Pjanicia w kierunku Chielliniego, obrońcy Tottenhamu zażegnali niebezpieczeństwo.

36'
Dembele ewidentnie zagrał ręką zatrzymując akcję gości. Rzut wolny dla mistrza Włoch.

35'
żółta kartka Sandro otrzymał żółty kartonik za przewinienie na Trippierze.

34'
Finezyjny strzał Kane minął bramkę o około metr. Gdyby angielski gracz lepiej przymierzył, mógłby paść przepiękny gol.

32'
Alli bez przyjęcia uderzył z dystansu, futbolówkę kopnął jednak niemal prosto w Buffona.

31'
Na ofsajdzie złapany Higuain.

30'
Goście muszą atakować, jeśli chcą awansować do ćwierćfinału. Po trzydziestu minutach to bardziej londyńczycy sprawiają wrażenie drużyny, która tutaj musi wygrać. Juventus opiera swoją grę głównie na defensywie.

28'
żółta kartka Brzydkie wejście Vertonghena w Dybalę, zasłużona żółta kartka dla belgijskiego obrońcy.

27'
24-letni gracz powrócił na plac gry.

26'
Pomocnik drużyny z Londynu opuścił na moment boisko.

25'
Na murawie leży poszkodowany po starciu z Matuidim Dier.

24'
Do dogrania z lewego narożnika doszedł Vertonghen, nie trafił jednak w światło bramki.

23'
Chiellini razem z Matuidim powstrzymali szarżującego Sona. Korner dla Tottenhamu.

21'
Dier z dystansu, spokojnie wyłapał futbolówkę bramkarz Juventusu.

20'
Buffon popisał się pewną interwencją po główce Sona. Wielkie emocje na Wembley.

19'
Eriksen zza szesnastki, zablokowana próba Duńczyka.

17'
Vertonghen zaliczył spóźniony wślizg we własnej szesnastce, powodując upadek Costy. Sędzia Marciniak nie dyktuje rzutu karnego, co jest oczywistym błędem.

15'
Było blisko! Kane wpadł w pole karne, minął golkipera, ale nie dał rady zmieścić piłki w bramce. Trafił w boczną siatkę.

13'
Kane położył zwodem Chielliniego, później Anglik nie zdołał ograć Benatii. Napastnik miejscowych pokazywał, że włoski obrońca zagrał ręką. Powtórki wskazują, że się nie pomylił - doświadczony gracz dotknął futbolówkę w sposób niedozwolony sposób.

12'
Dośrodkowanie Sandro wybite przez Vertonghena.

11'
Zamieszanie w szesnastce, ostatecznie Juventus zdołał wyekspediować futbolówkę poza jej obręb.

10'
Rzut rożny dla podopiecznych Mauricio Pochettino.

9'
Przyśpieszył akcję Eriksen zagrywając górne podanie do Sona. Koreańczyk chciał oddać strzał z woleja, ale wyraźnie skiksował.

7'
Niezłej centry Costy nie sięgnął Higuain. Od bramki Lloris.

5'
Wynik pierwszego starcia premiuje awansem miejscowych. Jeśli turyńczycy nie zdołają dzisiaj wygrać lub zremisować co najmniej 2:2, to pożegnają się z Ligą Mistrzów.

3'
Świetna interwencja Buffona po mocnym uderzeniu Sona z pola karnego. Dobry początek gospodarzy.

2'
Benatia trafił piłką we własną rękę, żaden z zawodników Tottenhamu nie domagał się wskazania na jedenasty metr.

1'
Rozpoczęli londyńczycy.

*'
Minuta ciszy poświęcona pamięci Davide Astoriego, tragicznie zmarłego kapitana Fiorentiny.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Polscy sędziowie wyprowadzają piłkarzy na płytę boiska.

*'
Rezerwowi Juventusu: Szczęsny, Rugani, Lichtsteiner, Asamoah, Marchisio, Sturaro, Bentancur.

*'
Ławka rezerwowych Tottenhamu: Vorm, Rose, Wanyama, Sissoko, Lamela, Moura, Llorente.

*'
Poznaliśmy składy obydwu zespołów.

*'
Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie znany z polskich boisk, Szymon Marciniak.

*'
Pierwsze starcie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się remisem 2:2.

*'
Inauguracja spotkania będzie miała miejsce o godzinie 20:45.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Ciąg dalszy emocji związanych z Ligą Mistrzów. Dzisiaj poznamy kolejnych ćwierćfinalistów. Na stadionie Wembley zmierzą się Tottenham Hotspur oraz turyński Juventus.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online