AC Milan - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AC Milan
Arsenal
0 : 2

Donnarumma - Calabria (79' Borini), Bonucci, Romagnoli, Rodríguez - Kessiè, Biglia, Bonaventura - Suso, Cutrone (68' Silva), Çalhanoglu (61' Kalinić)
Ospina - Chambers (86' Elneny), Koscielny, Mustafi, Kolasinac (61' Niles) - Ramsey, Xhaka, Wilshere - Mkhitaryan, Özil (80' Holding) - Welbeck

Mkhitaryan (14.)
Ramsey (45+4.)

Kolasinac (59.) żółta kartka
Ramsey (71.) żółta kartka

Mecze na żywo: AC Milan - Arsenal

Dziękuję pięknie Wszystkim śledzącym relację.

Arsenal Londyn, wypracowując dzisiejszy wynik, zrobił wielki krok ku awansowi do następnej rundy Ligi Europy. Klub z Anglii był konkretniejszy na placu gry.
AC Milan stoi przed ogromnie trudnym zadaniem. Jeśli Włosi chcą grać dalej w aktualnym sezonie Ligi Europy, to za tydzień na Emirates Stadium, będą musieli rozegrać "mecz życia".

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Uderzenie na statystykę zaliczył Xhaka. Strzał oddany bez jakiegokolwiek przygotowania, z dystansu, rozgniewał Arsene'a Wengera.

90+2'
Za mocno kopnięta została futbolówka od rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad wszystkimi graczami Milanu oraz Arsenalu.

90+1'
Sędzia dopatrzył się faulu na Bonaventurze. Pomocnik został nieprzepisowo zaatakowany w pobliżu pola karnego Arsenalu.

90'
Bonusowy czas: 5 minut.

88'
"Kanonierzy" bardzo sprytnie kradną czas włoskiej drużynie.

86'
Zmianę przeprowadził trener Wenger. Chambersa na placu gry wymienił Elneny.

85'
Chwila przerwy w grze. Obaj szkoleniowcy mają możliwość do udzielenia podpowiedzi swoim piłkarzom.

84'
Ospina został zmuszony do dalekiego wyjścia z własnej bramki. Kalinić był ogromnie bliski dopadnięcia do prostopadłego podania.

83'
Chaos nie sprzyja włoskiemu teamowi. Arsenal stara się jak najdłużej utrzymywać przy futbolówce.

81'
AC Milan próbuje za wszelką cenę gonić wynik. W akcje ofensywne angażują się już nawet stoperzy gospodarzy.

80'
Ozil już poza grą. Kilkanaście minut gry otrzymał Holding.

79'
Zaryzykował trener Gattuso. Borini zmienił Calabrię.

78'
Suso nie uszczęśliwił włoskich kibiców! Nie będąc kryty, w głębi szesnastki przeciwnika, oddał katastrofalny strzał! Piłka znacznie odeszła od światła bramki.

76'
Długim zagraniem swoich kolegów z drużyny szukał Calabria. Efektowne dośrodkowanie pewnie wyłapał Ospina.

75'
Rozpoczął się już ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

74'
Arsene Wenger, opiekun zespołu gości, ma jeszcze dwie zmiany do przeprowadzenia. Aktualny wynik jest bardzo korzystny dla angielskiej drużyny.

72'
Bonaventura stracił równowagę, przy bezpośrednim strzale od rzutu wolnego. Próba nie pokonała, jednak, graczy ustawionych w murze.

71'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Ramsey. Zdecydowanie za wysoko uniesiona przez niego noga.

70'
Wchodzimy w decydującą fazę meczu. Jeśli AC Milan marzy o jakichkolwiek szansach w rewanżu, to musi zdobyć przynajmniej jednego gola.

68'
Zmiana u gospodarzy. Cutrone zastąpiony przez Silvę.

67'
Suso jest piłkarzem Milanu, który stara się coś rozkręcić piłkarsko.

66'
Danny Welbeck czekał na decyzję arbitra liniowego. Liczył na to, że ten nie odgwiżdże ofsajdu. Przeliczył się.

65'
Blok defensywny Arsenalu umiejętnie i spokojnie pracuje pod swoją bramką.

64'
Faul taktyczny popełnił Ozil. Kessie przewrócił się pod wpływem ataku Niemca.

63'
Kalinić już z pierwszym przewinieniem w ofensywie. Świeżo wprowadzony gracz gospodarzy wyraźnie ciągnął przeciwnika za koszulkę.

61'
Pierwsze zmiany w obu drużynach. Niles za kontuzjowanego Kolasinacia.
W AC Milan: Kalinić w miejsce Calhanoglu.

60'
Ciężkie chwile przed Kolasinaciem. Najprawdopodobniej zejdzie z placu gry. Uraz może go wyeliminować.

59'
żółta kartka Do zagrania piłki ręki, celowo, dopuścił się Kolasinac. Cierpliwość arbitra już się skończyła.

58'
Jak nie idzie z gry, to z dystansu próbują gospodarze. Bonaventura, przed momentem, starał się coś stworzyć. Solidne huknięcie futbolówki pofrunęło wysoko nad poprzeczką.

57'
Przeciągnął wrzutkę z lewego skrzydła - Wilshere. Szkoda tej sytuacji, bo spod krycia uciekł Welbeck.

56'
54% posiadania piłki przy popularnych "Rossoneri".

55'
Dobrze zblokowany strzał, autorstwa Suso. AC Milan jest coraz groźniejszy w okolicach szesnastki Arsenalu.

53'
Środek pola nie należy do podopiecznych Gattuso.

51'
Cutrone koszmarnie spudłował w sytuacji, która miała prawo do sukcesu. Zawodnik, nie będąc pod kryciem, na 13. metrze, uderzył wysoko nad poprzeczką.

50'
Włoski klub szuka wciąż sposobu na rozmontowanie defensywy drużyny ze stolicy Anglii. Przed chwilą oglądaliśmy nieudaną próbę na prawym skrzydle.

48'
Ofiarna interwencja Donnarummy! Dobrze wyszedł z bramki, ryzykując starcie z Welbeckiem. Ryzyko się opłaciło, napastnik nie mógł zamknąć prostopadłego zagrania.

47'
Nerwy puszczają piłkarzom na boisku. Słowną reprymendę od arbitra otrzymał Xhaka.

47'
Dwie strony bez zmian w składzie.

46'
Kontynuujemy mecz!

Pierwsza odsłona tego widowiska nie rozczarowała. Żadna ze stron nie próbowała kalkulować. Obu klubom zależy na jak najszybszym zapewnieniu sobie promocji do 1/4 finału Ligi Europy.

Koniec I części gry!

45+4'
Gooooooool! Arsenal zasługiwał na drugą bramkę! Wynik podwyższył Ramsey, który wparował w pole karne, i pewnie minął Donnarummę.

45+3'
Z większej odległości od bramki gości swojego szczęścia spróbował Suso. Szybko podjęta decyzja nie przyniosła większych owoców. Futbolówka pofrunęła daleko od lewego słupka.

45+2'
Arsenal w natarciu! Gdyby nie poprzeczka, to już by było 0:2! Mkhitaryan idealnie znalazł sobie miejsce na lewej flance boiska.

45+1'
Dobrze popracował mur, złożony z zawodników Arsenalu. Bezpośrednia próba od rzutu wolnego nie zagroziła Ospinie.

45'
Sędzia przedłużył I odsłonę o 4 minuty.

44'
Arbiter główny przerwał zawody. Suso sprowokował przeciwnika do popełnienia faulu. Wszystko blisko pola karnego "Kanonierów".

43'
Nieudolna interwencja na przedpolu w realizacji Ospiny. Bramkarz minął się z centrą od prawego narożnika boiska. Stojący za nim Bonucci, również nie zdołał dotknąć futbolówki.

41'
Donnarumma po raz kolejny błysnął refleksem i przytomnością umysłu! Bramkarz Milanu fenomenalnie zatrzymał strzał z bliska, który oddał Ozil. Niemiec miał futbolówkę na gola.

40'
Na oklaski zasłużył Donnarumma! Klasowa robinsonada, przy uderzeniu zza pola karnego! Wilshere efektownie huknął w okolice prawego okna bramki. Genialnie piąstkowanie uratowało gospodarzy.

39'
Danny Welbeck nie dopadł do dośrodkowania Chambersa. Kryjący go obrońca Milanu dotknął lecącą piłkę. Chwilę potem, ofensywni gracze Arsenalu starali się dobić, ale obrona gospodarzy znów zdała egzamin.

37'
Brzydkie zachowanie zawodnika Arsenalu. Sędzia główny gospodarzom przyznał stały fragment gry.

36'
Ciekawą rotację obrała piłka, po wrzutce w wykonaniu Cutrone. Efektowne zagranie poszybowało blisko prawego słupka bramki rywala. Ospina, jednak, miał pełną kontrolę nad sytuacją.

35'
Zamiast bezpośredniego strzału, dośrodkowanie. Piłkę doskonale głową wybił Koscielny. Gospodarze nie potrafili wygenerować zagrożenia.

34'
Będzie rzut wolny dla AC Milan. Ospina ustawia mur, który ma za zadanie zatrzymać strzał.

32'
Gospodarze wykonali trzy kornery. Ich rywale z Wysp Brytyjskich - 2.

30'
We wcześniej wspomnianym pojedynku uczestniczył także Mustafi. Medycy angielskiego klubu szybko go opatrzyli. Nic groźnego, na szczęście, mu się nie stało.

29'
Ospina zaliczył efektowne piąstkowanie futbolówki. Goalkeeper wygrał starcie powietrzne ze skaczącym napastnikiem Milanu, Cutrone.

27'
Ataki Arsenalu. Zimną krew w swojej szesnastce zachował Bonucci. Wilshere chciał dogrywać do Welbeck'a.

26'
Calhanoglu przekombinował w kulminacyjnej części akcji ofensywnej. Nieudolność techniczna uniemożliwiła gospodarzy wyprowadzić groźną akcję. Cutrone, już, wychodził na pozycję strzelecką.

25'
Drużyna Milanu atakuje coraz więcej na skrzydłach. Boczni defensorzy "Kanonierów" mają pełne ręce pracy.

24'
Uraz odnowił się Calabrii. Trener AC Milan będzie, chyba, zmuszony do realizacji wymuszonej zmiany.

23'
Zbyt wiele strat notują gracze z Włoch. Arsenal króluje w centralnej części gry.

21'
Zbyt mocną centrę z prawego skrzydła zaprezentował Calabria. Żaden z ofensywnych zawodników gospodarzy nie dotarł do lecącej futbolówki.

20'
Gennaro Gatuso bardzo ekspresyjnie przekazuje swoje uwagi taktyczne.

18'
AC Milan przez chwilę w osłabieniu.

17'
Na placu gry przebywa sztab medyczny.

16'
Na boisku leży gracz gospodarzy. Calabria.

15'
Jestem ciekawy, jak odpowiedzą Włosi. Gol stracony na swoim obiekcie nie jest miłym uczuciem.

14'
Gooooooool! Mkhitaryan! Cudowna próba z lewego sektora pola karnego. Silnie uderzona futbolówka odbiła się od jednego z obrońców Milanu, i wpadła nad interweniującym Donnarummą.

13'
Mamy żywy początek spotkania w Mediolanie. Obie strony nie chcą w żaden sposób kalkulować.

11'
Dalekie wyjście Ospiny. Ryzykowna decyzja okazała się strzałem w 10-kę. Calhanoglu, który świetnie uciekł obrońcom, nie zdołał minąć wychodzącego goalkeepera.

10'
Sytuacja za sytuację! Wybornym, prostopadłym zagraniem obsłużony został Cutrone. Niebezpieczne uderzenie z głębi szesnastki powędrowało tuż przy lewym słupku bramki.

9'
Lepszy czas Arsenalu. Na lewej flance boiska kłopoty mają obrońcy włoskiego zespołu.

8'
Akcja, która mogła przynieść gola. Przeprowadził ją Arsenal. Strzał Mkhitaryana, z okolic trzynastego metra, poleciał tuż obok lewego słupka bramki!

6'
Chambers, po błyskawicznej interwencji medyków, wrócił do gry. Arsenal znów w pełnym składzie.

5'
Uraz piłkarza Arsenalu. Chambers.

4'
Z lewego skrzydła boiska poleciało podanie do Welbecka. Napastnik Arsenalu był bliski bramki Donnarummy, jednak doskonale grający pressingiem Bonucci, odebrał mu futbolówkę.

3'
Romagnoli był bardzo bliski zamknięcia akcji ze stałego fragmentu gry. Stoper gospodarzy popisał się efektownym wślizgiem, ale chwilę wcześniej futbolówkę umiejętnie zbił gracz przyjezdnych.

2'
Dobra organizacja w linii obrony umożliwiła gościom zatrzymać zagrożenie, z rzutu rożnego. Dośrodkowanie z prawego narożnika nie stworzyło niebezpieczeństwa.

2'
Korner dla AC Milan. Bonaventura nie zdołał swoim dośrodkowaniem minąć świetnie ustawionego defensora Arsenalu.

1'
Włoska ekipa rozpoczęła dzisiejszy pojedynek. Miejmy nadzieję, że na San Siro będzie dobre widowisko.

*'

*'
Przed rozpoczęciem spotkania - minuta ciszy.

*'
Mamy sposobność na wysłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Europy.

*'
Sędziowie wraz z dwoma zespołami wkroczyli na płytę murawy.

*'
"Kanonierzy", dzisiaj, przed kapitalną okazją na przełamanie negatywnej passy.

*'
Obaj szkoleniowcy przedstawili wyjściowe składy. Jedenastki zobaczą Państwo u góry naszej relacji.

*'
AC Milan jest niepokonany od 13 spotkań. Po raz ostatni ekipa z Mediolanu odniosła porażkę 23 grudnia 2017 roku (0:2 z Atalantą).

*'
Francuski arbiter, Pan Clément Turpin, został zobowiązany do prowadzenia nadchodzącego meczu.

*'
Zawody odbędą się na Stadio Giuseppe Meazza (San Siro).

*'
Obie ekipy, w swojej historii, mierzyły się ze sobą sześciokrotnie.
Dwa zwycięstwa AC Milan.
Dwie wygrane Arsenalu.
Dwa remisy.

*'
Dzień dobry, Państwu! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z hitu 1/8 finału Ligi Europy: AC Milan - Arsenal.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:05

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AC Milan - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online