Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Loska – Koj, Bochniewicz, Suarez, Wieteska – Kurzawa, Hajda (46' Olszewski), Matuszek, Kądzior (78' Wolniewicz) – Ł. Wolsztyński (75' Urynowicz), Angulo
Hładun - Czerwiński, Dąbrowski, Kopacz (89' Tuszyński), Guldan, Balić - Matuszczyk, Matras, Jagiełło (46' Kubicki), Pawłowski (65' Starzyński) - Mares

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Ślicznie dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Podział punktów na inaugurację 27. serii gier! Remis, który w mojej ocenie, bardziej cieszy ekipę Mariusza Lewandowskiego. Zagłębie Lubin przez ponad osiemdziesiąt minut grało w osłabionym składzie. Górnikowi Zabrze zabrakło troszeczkę więcej precyzji pod bramką przeciwnika.

90+2'
Górnik Zabrze zbyt bardzo dał się zepchnąć do defensywy.

90+1'
Goooooool! Rzut wolny został genialnie wykonany przez Filipa Starzyńskiego! Wybitny strzał w prawy sektor bramki kompletnie zaskoczonego Tomasza Loski.

90'
Zespół sędziowski dorzucił 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Zmiana ofensywna u gości. Tuszyński zastąpił Kopacza.

89'
żółta kartka Faul taktyczny zrealizował Jarosław Kubicki. Sędzia Kwiatkowski dał jasny sygnał, że już nie będzie akceptował takich boiskowych zachowań.

88'

86'
żółta kartka Za dyskusję z arbitrem głównym żółtym kartonikiem został obdarowany Filip Starzyński.

85'
Hładun wzorowo sparował futbolówkę, po wrzutce z rzutu wolnego. Szczęścia próbował Rafał Kurzawa.

83'
Tym zawodnikiem okazał się Urynowicz.

82'
Tuż przy polu karnym Zagłębia upadł jeden z zawodników Górnika.

80'
Maciej Dąbrowski wbrew przepisom gry blokował Angulo. Było trzymanie za koszulkę Hiszpana.

79'
Alan Czerwiński korzysta w tej chwili z pomocy medyków klubu Zagłębia.

78'
Damian Kądzior już poza placem boju. Adam Wolniewicz ma pomóc swojemu zespołowi w dotrzymaniu korzystnego rezultatu.

77'
Wyraźny ofsajd. Damian Kądzior był widocznie wysunięty za linię defensywną lubinian.

75'
Marcin Urynowicz dał zmianę za Łukasza Wolsztyńskiego.

74'
Zespół Mariusza Lewandowskiego wziął się do odrabiania strat.

73'
Filip Starzyński! Popularny "Figo" dopadł do piłki, którą przed siebie odbił Michał Koj! Soczyste huknięcie z dwudziestego metrów pofrunęło obok światła bramki!

71'
W składzie ekipy z Zabrza dojdzie do kolejnej zmiany.

70'
Zagłębie Lubin trochę zbyt biernie gra w ofensywie. Do zniwelowania strat pozostało coraz mniej czasu.

68'
Starzyński stał się ofiarą faulu taktycznego. W środkowej strefie boiska doszło na nim do przewinienia.

67'
Filip Starzyński dostał pierwszą okazję na wykonanie rzutu wolnego. I ta próba nie okazała się wybitna. Za krótko posłana futbolówka.

65'
Filip Starzyński zmienił Bartłomieja Pawłowskiego. Takiej reakcji doczekaliśmy się ze strony Mariusza Lewandowskiego.

64'
Wieteska popisał się heroicznym wślizgiem! Kopacz doszedł do okazji na gola, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Płaski strzał z bliska mógłby zrobić wiele krzywdy bramkarzowi

63'
Górnik Zabrze usiłuje zdobyć trzecią bramkę. Piłkarze Marcina Brosza mają świadomość, że aktualny wynik nie daje pełnego spokoju.

61'
Mares, mimo krycia ze strony dwóch rywali, doszedł do sytuacji strzeleckiej. Uderzenie piłki głową przeleciało obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Loskę.

60'
Za Nami już godzina gry w Zabrzu. Pierwszy kwadrans drugiej odsłony pojedynku lepszy dla gospodarzy.

59'
Guldan został sfaulowany tuż pod swoim polem karnym. Rzut wolny dla Zagłębia Lubin.

58'

56'
Hładun idealnie popracował na przedpolu. Koj zdecydowanie za głęboko dogrywał z lewego skrzydła boiska.

55'
Gra zabrzan rozbudziła publiczność na stadionie.

54'
Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie gry! Bardzo dobra wrzutka Kurzawy! Bliski szczęścia okazał się być Angulo - jego strzał głową poleciał minimalnie nad poprzeczką.

53'
Solidna próba z większej odległości w wykonaniu Adama Matuszczyka. Mocne kropnięcie powędrowało trochę nad bramką Górnika.
Ale i tak warto docenić zawodnika za odwagę.

51'
Bardzo niezdarnie do dośrodkowania z prawej flanki wyszedł Hładun. Goalkeeper minął się z lecącą futbolówkę, jednak szczęście było po jego stronie, bo koledzy z defensywy w porę zatrzymali stojących obok rywali.

50'
Olszewski pomagał sobie ręką, przy próbie przejęcia piłki. Arbiter skutecznie dostrzegł nieregulaminowe zagranie.

49'
Spóźniony z atakiem na piłkę był Matuszek. Sędzia przyznał rzut wolny gościom tego spotkania.

47'
Zawodnik Górnika Zabrze, Igor Angulo, próbował wykorzystać błąd Macieja Dąbrowskiego, w swojej szesnastce! Silna próba z bliskiej odległości przeleciała tuż nad poprzeczką bramki.

46'
W czasie przerwy doszło do dwóch zmian.
W składzie Górnika Zabrze: Olszewski za Hajdę.
W składzie Zagłębia Lubin: Kubicki za Jagiełłę.

46'
II połowa spotkania!

Kwadrans przerwy! Piłkarze schodzą do swojej szatni.

45+1'
Zabrzanie próbują dobić przeciwnika, zdobywając trzeciego gola.

45'
Ta odsłona potrwa jeszcze 2 minuty dłużej.

43'
Prostopadle do Angulo zagrywał Hajda. Piłkę przejął Kopacz.

42'
Okazja bramkowa dla Zagłębia! Alan Czerwiński urwał się na lewym skrzydle boiska! Przybliżył się do bramki, i strzelił w poprzeczkę!

40'
Igor Angulo błyskotliwie rozpędził się z piłką, na lewej flance boiska. Akcja nie zakończyła się sukcesem, ponieważ strzał hiszpańskiego napastnika, udanie wślizgiem zablokował Dąbrowski.

39'
Prosty błąd techniczny Hładuna. Blisko przechwycenia bezpańskiej piłki był Igor Angulo.

38'
Wyłapano ofsajd. Łukasz Wolsztyński nie popisał się na wysokości pola karnego przeciwnika.

37'

35'
Goooooool! 2:1! Perfekcyjnie wybity rzut wolny! Do kapitalnego zagrania idealnie ustawił się Dani Suarez, i pewnym strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce.

34'
Rafał Kurzawa, w przeciągu jednej minuty, wykonał dwa kornery. Dwukrotnie zwycięsko z zagrożenia wyszła defensywa "Miedziowych".

33'
Tomasz Kwiatkowski udzielił słownej reprymendy dwóm zawodnikom, którzy ze zbyt nadmierną agresją walczyli o piłkę w szesnastce Zagłębia.

31'
Tuż przy arbitrze Kwiatkowskim Hajda popełnił przewinienie. Zbyt wysoko podniesiona noga.

30'
Minął drugi kwadrans gry w Zabrzu.

29'
Goooooool! Górnik za bardzo się odkrył! Mares wyrównał stan spotkania, genialnie podcinając futbolówkę nad interweniującym Loską.

27'
Mares za bardzo przeciągnął wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Piłka, po jego zagraniu, wyszła za linię bramkową.

26'
Crossowe zagrania wydają się teraz jedynym sposobem przyjezdnych na skonstruowanie akcji ofensywnej.

25'

23'
żółta kartka Żółta kartka dla Macieja Dąbrowskiego. Coraz brzydsze widowisko. Stoper zbyt twardo walczył w powietrzu.

21'
Konsultacja arbitra. Jakieś pretensje miał jeden z członków sztabu szkoleniowego Zagłębia Lubin.

20'
Goooooool! Zmiana wyniku w meczu w Zabrzu! Mateusz Wieteska prześlicznie wyszedł do centry z rzutu rożnego. Doskonałe uderzenie głową poleciało w lewy, dolny róg.

19'
Górnik przejmuje inicjatywę! Hładun popisał się genialną interwencją, broniąc bardzo nieprzyjemny, płaski strzał Angulo.

18'
Z wielką ulgą odetchnęli kibice z Lubina! Wiele miejsca pod swoim polem karnym Wolsztyńskiemu oddali obrońcy gości. Silny strzał z okolic szesnastu metrów poleciało minimalnie nad poprzeczką.

16'
Dani Suarez klasowo przeciął podanie, które z głębi pola karnego posłał Alan Czerwiński. Adresatem zagrania miał być świetnie ustawiony Mares.

15'
Prostopadłe zagranie w kierunku Angulo. Dobre podanie, ale Hiszpan nie zdołał umiejętnie w porę uciec defensywie. Hładun spokojnie wyłapał futbolówkę.

14'
Mariusz Lewandowski musi jakoś przegrupować swój zespół.

12'
Analiza systemu VAR potwierdziła pierwotną decyzję Tomasza Kwiatkowskiego. Okrutny wślizg wyprostowaną nogą.

11'
Sędzia Kwiatkowski udał się do wozu z systemem VAR, w celu konsultacji.

10'
czerwona kartka Czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Matras! Zdecydowanie przesadził z ostrością ataku.

9'
Dani Suarez nadział się na niefortunną nakładkę ze strony przeciwnika. Jagiełło nie chciał trafić w twarz swojego rywala.

8'
Pozycję spaloną Maresa zasygnalizował arbiter asystent. Decyzja w pełni słuszna.

6'
Pierwszy dzisiaj rzut wolny nie przyniósł większego splendoru zabrzanom. Zbyt niedokładnie piłkę wybił Rafał Kurzawa.

5'
Gospodarze przekombinowali z rozegraniem tuż pod szesnastką przeciwnika. Matuszek podał wprost pod nogi Guldana.

4'
Szybki rzut oka na ligową tabelę.

2'
Na stadionie w Zabrzu zameldował się wóz z systemem VAR. Pan Tomasz Kwiatkowski, gdy będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, może się z nim skonsultować.

1'
Bardzo długie zagranie w wykonaniu Balicia. Zbyt głębokie dośrodkowanie piłki pewnie zatrzymał Loska.

*'

*'
Gracze Górnika podejmą próbę rewanżu za jesienną porażkę w meczu z Zagłębiem Lubin (2:3).

*'
W roli rozjemcy wystąpi dzisiaj Pan Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

*'
Marcin Brosz ma pełne zaufanie do swoich graczy. Wyjściowa jedenastka zabrzan.

*'
Mariusz Lewandowski - trener "Miedziowych" z takim składem spróbuje sięgnąć po komplet punktów.

*'
Mecz w Zabrzu rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Serdecznie witamy na naszym portalu! Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z pierwszego pojedynku 27. kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18!
Pretendujący o mistrzostwo Górnik Zabrze podejmie Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online