Wisła Kraków - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Cuesta - Palcić, Velez (85' Głowacki), Arsenić, Sadlok - Mitrović (60' Halilović), Cywka - Boguski, Brlek, Imaz (77' Llonch) - Carlitos.
Słowik - Celeban, Rieder, Tarasovs, Lewandowski (74' Dankowski) - Augusto, Srnić (71' Vacek) - Cholewiak, Riera, Pich (82' Bergier) - Piech.

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Wiślacy zasłużenie, choć przede wszystkim za sprawą Carlitosa, zdobyła trzy punkty. Zespół Tadeusza Pawłowskiego potwierdził swoją bardzo słabą dyspozycję na wyjazdach.

90+4'
Goście z Dolnego Śląska nie potrafili stworzyć zagrożenia po tym kornerze.

90+3'
Rzut rożny zdobył Śląsk.

90+2'
Goście wciąż walczą co prawda o gola kontaktowego, ale nie najlepiej im wychodzi - gospodarze skutecznie zatrzymują każdą kolejną próbę wrocławian.

90'
Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry przez sędziego.

89'
Riera dośrodkował, futbolówka kolejny raz w tym meczu w rękach Cuesty.

87'
żółta kartka Chorwat otrzymał kartonik w kolorze żółtym za tamten faul.

86'
Teraz Augusto potrzebuje pomocy klubowych medyków po wejściu Halilovicia.

85'
Ostatnia zmiana zawodników w Wiśle: Głowacki wszedł, Velez zszedł.

84'
Tarasovs w tej sytuacji zderzył się z Cuestą - sztab medyczny przyjezdnych już przy Łotyszu.

83'
Wrocławianie trafili do siatki, ale sędzia Stefański odgwizdał wcześniejsze przewinienie.

82'
Trzecia zmiana w Śląsku Wrocław: Bergier za Picha.

82'
Sadlok z dystansu, bardzo niecelnie.

80'
"Biała Gwiazda" całkowicie kontroluje boiskowe wydarzenia.

79'
3:1! Hat-trick Carlitosa!
Cywka dośrodkował z lewej strony placu gry, Dankowski nie zdołał wyekspediować futbolówki, co umożliwiło najlepszemu strzelcowi Wisły trafienie do siatki po raz trzeci.

77'
Roszada w krakowskim zespole: Llonch zameldował się na boisku w miejsce Imaza.

75'
Pich źle wykończył sytuację, jaką miał w szesnastce - gdyby Słowak lepiej uderzył, to Cuesta nie mógłby tak łatwo złapać futbolówki.

74'
Druga zmiana w Śląsku: Dankowski wszedł za Lewandowskiego.

71'
Korekta w składzie wrocławian: Vacek zajął miejsce Srnicia.

70'
Imaz dobrze opanował trudną piłkę w polu karnym, jaką dostał z pola, zdołał jeszcze ją odegrać do Halilovicia, ale pogubił się on w szesnastce.

69'
Rośnie przewaga miejscowych, goście nie mogą przyjąć futbolówki.

67'
Świetna interwencja Słowika po uderzeniu Imaza! Obrona bramkarza gości prawdopodobnie uchroniła Śląsk przed trzecią bramką.

65'
Groźny strzał z dystansu Cholewiaka - gdyby lepiej przymierzył pomocnik Śląska, mógłby być już remis.

62'
2:1! Osiemnasta bramka Carlitosa w tym sezonie!
Hiszpan przyjął sobie piłkę po zagraniu z głębi pola, uciekł pilnującemu go Tarasovsowi, by za chwilę uderzyć z z obrębu szesnastki - na tyle mocno, że Cuesta nie miał szans na obronę.

61'
Piech znalazłby się w sytuacji "sam na sam", gdyby nie był na pozycji spalonej.

60'
Pierwsza zmiana w Wiśle Kraków: Halilović zastąpił Mitrovicia.

58'
Kolejny korner z którego nie wynikło.

57'
Piech z dystansu, z kłopotami Cuesta odbił piłkę na rzut rożny.

55'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

54'
Korner dla piłkarzy trenera Pawłowskiego.

53'
Zbyt długo zwlekał Cholewiak w szesnastce z decyzją o oddaniu strzału, przez co został zablokowany.

52'
Sadlok uderzył w słupek! Na ofsajdzie jednak znajdował się ten zawodnik w momencie podania, a to nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

51'
Spokojny początek drugiej części meczu.

49'
Faul w ofensywie na Velezie, arbiter przerwał grę.

48'
Rzut rożny dla piłkarzy z Dolnego Śląska.

47'
żółta kartka Żółty kartonik dla Mitrovicia.

46'

Brak zmian w wyjściowych składach.

Gracze powrócili na murawę po zakończonej przerwie.

Statystyki:

Wyrównany mecz w stolicy Małopolski, obecny wynik wydaje się być sprawiedliwy.

Przerwa.

45+1'
Bardzo niecelne uderzenie Piecha spoza pola karnego.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

45'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

44'
Korner dla podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego.

43'
Pancić "popisał się" wrzutką, którą najprawdopodobniej była kierowana do Słowika - takie zagrania nie znalazłyby nawet dobrze ustawionych partnerów.

40'
Dorzucenie piłki prosto do rękawic Cuesty.

39'
Kolejne wznowienie gry z narożnika, z lewej strony zrobi to Cholewiak.

38'
Carlitos dośrodkował w rzutu wolnego, Słowik zdołał wypiąstkować piłkę.

36'
1:1! Tarasovs wykorzystał dobrą centrę Riery.
Łotysz wyszedł w tempo, uprzedził pilnującego go Arsenicia i zdobył celną główką zdobył swojego pierwszego gola w barwach Śląska.

36'
Znakomite podanie z głębi pola otrzymał Riera, który wbiegł w szesnastkę, ale został zatrzymany przez Arsenicia. Ostatecznie róg dla gości.

35'
Dośrodkowanie wprost w ręce golkipera "Białej Gwiazdy".

34'
Mitrović popełnił przewinienie na Lewandowskim. Będzie rzut wolny dla gości niedaleko pola karnego Wisły.

32'
żółta kartka Augusto otrzymał żółtą kartkę.

30'
żółta kartka Sadlok ukarany żółtym kartonikiem za brzydki faul na Cholewiaku w środku pola.

30'
Do ładnego woleja po dograniu Piecha złożył się Pich. Piłka przeszła jednak nad poprzeczką.

28'

27'
Wrzutka Sadloka była zdecydowanie za wysoka dla Carlitosa - lewy obrońca gospodarzy nie dał nawet szans Hiszpanowi na doskoczenie do tego zagrania.

25'
Cuesta niemal wyszedł z pola karnego, chcąc przeciąć podanie do Piecha i omal nie skończyło się to stratą gola. Nie stało się tak, gdyż napastnik wrocławskiej drużyny uderzył dość słabo i wracający defensorzy zdołali wybić futbolówkę.

24'
Cywka był najbliższy dojścia do centry Mitrovicia, ale uprzedził go jeden z graczy Śląska.

23'
Rzut rożny dla Wisły Kraków.

22'
Dogranie Lewandowskiego z lewego skrzydła prosto w ręce Cuesty.

20'
Carlitos pewnie wykorzystał "jedenastkę"! Strzał w środek i 1:0 dla gospodarzy.

19'
żółta kartka Jest decyzja o rzucie karnym! Piech za protesty ukarany żółtą kartką.

18'
Sędzia Stefański podjął decyzję o wideoweryfikacji.

17'
Główka Arsenicia poszybowała nad poprzeczką. Powtórki wskazały, że właściwie to Chorwat został trafiony przez Riedera. Obrońca Śląska zagrał przy tym ręką.

16'
Indywidualna akcja Carlitosa zakończona celnym uderzeniem. Słowik zmuszony do interwencji, korner dla wiślaków.

14'
Nieczysty strzał Imaza z szesnastki, powinien to lepiej skończyć Hiszpan.

13'
Przyjezdni zmarnowali świetną okazję do zdobycia bramki - atak rozpoczął Riera, który zastosował prostopadłe podanie do Piecha, ten po krótkiej chwili zagrał do Cholewiaka, a 28-latek, pomimo braku krycia, od razu uderzył, prosto w Cuestę.

12'
Rieder świetnie zabrał futbolówkę Imazowi.

10'
Nieudane wyjście Piecha, który chciał rozpocząć kontrę Śląska. Napastnik szybko został zatrzymany w okolicy środka boiska.

9'
Kolejne zablokowane uderzenie z dystansu - tym razem spróbował swoich sił Pich.

8'
Próba z dystansu w wykonaniu Cywki była mocno niecelna. Od bramki Słowik.

6'
Do dośrodkowania z narożnika doszedł Cywka, jego strzał został zablokowany.

5'
Pomyłka Tarasovsa stworzyła Imazowi szansę na zmianę rezultatu. Gracz Wisły zwlekał jednak zbyt długo i został przyblokowany. Rzut rożny dla miejscowych.

4'
Dalekie podanie Veleza z własnej połowy, nikt jednak nie zrozumiał intencji zagrywającego.

2'
Tarasovs znalazł się w polu karnym gospodarzy i miał świetną okazję do zmiany rezultatu - po błędzie Arsenicia piłka spadła mu pod nogi. Łotysz bez przyjęcia uderzył, ale chybił.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Sympatycy krakowskiej ekipy odśpiewują hymn Wisły.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy obu klubów na płytę boiska.

*'
Arbiter nadchodzącego meczu to Daniel Stefański (Bydgoszcz).

*'
Ogólny dorobek punktowy krakowian wynosi 37 punktów, a wrocławski zespół zdobył łącznie 29 "oczek".

*'
Rezerwowi wrocławian: Wrąbel, Chrapek, Dankowski, Pałaszewski, Poprawa, Vacek, Bergier.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Buchalik, Bartkowski, Głowacki, Llonch, Halilović, Brożek, Wojtkowski.

*'
Składy obydwu zespołów zostały podane.

*'
Obie drużyny nie weszły dobrze w rundę wiosenną. Po pięciu seriach gier wiślacy zdobyli sześć oczek, natomiast Śląsk zgromadził tylko dwa "oczka".

*'
Pojedynek zostanie zainaugurowany o godzinie 20:30.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie!
Powracają zmagania ligowe na polskich boiskach - rozpoczyna się 27. kolejka. Jednym z dwóch dzisiejszych spotkaniach będzie starcie pomiędzy Wisłą Kraków i Śląskiem Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online