Bayern Monachium - Hamburger SV online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hamburger SV
6 : 0

Ulreich - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba - Javi Martinez, Vidal (46' Tolisso, 65' Rudy), Robben (63' Thiago), Müller, Ribery - Lewandowski
Mathenia - Diekmeier (23' Janjicić), Jung, Papadopoulos, Van Drongelen - Douglas Santos, Sakai, Walace (70' Vagnoman), Hunt (87' Jatta), Kostic - Schipplock

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Hamburger SV

90'
Sędzia oszczędził HSV i nie doliczył nic do meczu! Bayern pokonał HSV 6:0!

90'
Goool! Tym razem Lewandowski się nie pomylił!.

89'
Rzut karny! Faulowany Kimmich!

87'
Jatta zastąpił Hunta.

86'
NIEMOŻLIWE! Lewandowski zmarnował rzut karny! Piłka przeleciała nad bramką!.

86'
Rzut karny dla Bayernu! Faulowany Thiago.

83'
Lewandowski oddał płaski strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

81'
Goool! Kapitalną indywidualną akcję przeprowadził Ribery i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył swoją drugą bramkę. 5:0!

78'
HSV zagościło w polu karnym. Zagranie Sakaia wybili jednak obrońcy.

75'
żółta kartka Santos ukarany żółtą kartką.

74'
Rudy uderzył sprzed pola karnego niewiele obok słupka.

73'
Mecz jest jednostronny. HSV ma problemy z opuszczeniem własnej połowy.

70'
Walace opuścił boisko, a zastąpił go Vagnoman.

67'
Płaskie dośrodkowanie do Thiago, który uderzył z ostrego kąta, ale bramkarz odbił piłkę na rzut rożny.

65'
Rudy zastąpił kontuzjowanego Tolisso.

63'
Thiago zastąpił Robbena.

60'
Chwilowa przerwa w grze, po faulu Tolisso na Janjiciciu. Obaj ucierpieli i potrzebują pomocy sztabów medycznych.

58'
Lewandowski przejął piłkę w polu karnym, zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do futbolówki.

55'
Goool! Ładną kombinacyjną akcję zakończył strzałem z szesnastu metrów Robben. Bramkarz nie dał rady obronić jego mocnego uderzenia.

52'
Bayern spokojnie konstruuje ataki i dłużej utrzymuje sie przy piłce.

49'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Tolisso ma problem z butem.

48'
Ribery zagrał w pole karne do Muellera, a ten efektownie uderzył obok bramki.

46'
Tolisso zastąpił Vidala.

46'

Pierwsza część gry w Monachium dobiegła końca!

44'
Thomas Muller za szybko wyszedł do piłki. W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego.

44'
Na notę na przedpolu zainterweniował Ulreich. Efektowny chwyt futbolówki, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

43'
Ribery popełnił wyraźnie przewinienie. Jung wywalczył cenny stały fragment gry.

41'
Javi Martinez zepsuł kluczowe, prostopadłe zagranie. Arjen Robben, który już wychodził na pozycję, odczuł wielkie rozczarowanie wykonaniem.

40'
Zbliżamy się do końca I odsłony tego widowiska.

39'
Dużo krótkich podań zamieniają zawodnicy Bayernu.

37'
Ułamek niedokładności wkradł się w poczynania piłkarzy gospodarzy.

36'
Ulreich poważnie zatrudniony w tym spotkaniu. Bramkarz Bayernu udanie wyszedł i wyłapał dośrodkowanie w stronę Schipplocka.

34'
68% posiadania piłki przy ekipie z Monachium.

32'
Robert Lewandowski mógł, a nawet powinien powiększyć swój dorobek strzelecki! Będąc tuż pod bramką rywala, koszmarnie skiksował! Polak bardzo żałował tej sytuacji.

31'
Rzut wolny na wysokości szesnastki HSV za chwilę wybije drużyna gospodarzy.

29'
W polu karnym HSV na murawę padł zawodnik Bayernu. Sędzia główny nie podjął decyzji o wskazaniu na jedenasty metr.

28'
Alaba podjął swoją drugą próbę od rzutu wolnego. Futbolówka poszybowała daleko od światła bramki. Austriak, chyba, będzie musiał dać szansę komuś innemu z zespołu.

26'
żółta kartka Ostatnim obrońcą był Van Drongelen. Sędzia dał mu szansę, nie wyrzucając go z boiska, za faul na wychodzącym na pozycję - Robbenie.

25'

23'
Dość niespodziewana korekta w składzie gości. Janjicić zmienił Diekmeiera.

22'
Sakai ściągnął futbolówkę z głowy Vidala. Ten już przygotowywał się do sfinalizowania centry Robbena.

20'
Franck Ribery korzysta z pomocy medyków. Diekmeier zaryzykował odbiór piłki ostrym wślizgiem.

19'
Groźnie poleciała piłka po dograniu Hunta. Jednak, żaden z jego klubowych kolegów nie zamknął wrzutki z prawego narożnika boiska.

18'
Hamburger SV jeszcze bez ani jednego uderzenia na bramkę.

17'
Gooooool! Robert Lewandowski ponownie zaskoczył Mathenię! Genialne odegranie do Polaka zaliczył David Alaba. Strzał z okolic dziewięciu metrów był nie do obrony.

15'
Arturo Vidal uciekł spod krycia Sakaiego. Uderzenie Chilijczyka poszło obok światła bramki Mathenii. Bayern miał okazję od rzutu rożnego.

14'
Długi cross w kierunku Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik solidnie próbował dotrzeć do zagrania, jednak futbolówka została posłana minimalnie niecelnie.

13'
Celebracja radości ze zdobycia bramki w wykonaniu Ribery'ego.

11'
Goooooooool! Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców! Polak popisał się klasowym strzałem głową z 5. metra! Lewandowski otrzymał wielce precyzyjne dogranie z prawej flanki.

9'
Widać ogromną dominację w wykonaniu mistrza Niemiec. Zanosi się na kolejne gole.

8'
Goooooool! Bayern zdobył bramkę! Rajd na przebój w polu karnym przeciwnika zaliczył Ribery. Francuz efektownie minął bramkarza, i posłał futbolówkę do pustej bramki.

6'
Alaba słynie z nieźle bitych rzutów wolnych. Obrońca z Austrii, przed momentem, spróbował swoich sił, ale piłka została podniesiona zdecydowanie za wysoko.

5'
Gospodarze dążą do wypracowania jak największej przewagi na płycie boiska.

4'
żółta kartka Szybko zdobyta żółta kartka. Okrutny wślizg na nogę przeciwnika zaprezentował Vidal.

3'
Robert Lewandowski zanotował efektowne dośrodkowanie piłki z prawego skrzydła boiska. Na futbolówkę już czyhał Arturo Vidal, ale szybciej zareagował obrońca gości.

2'
Pierwszy korner nie wyszedł gospodarzom. Płaskie dogranie z rzutu rożnego nie zaskoczyło obrony HSV.

1'
Spotkanie rozpoczęła ekipa Bayernu Monachium.

*'

*'
Pan Christian Dingert będzie rozjemcą głównym nadchodzących zawodów w Monachium.

*'
W poprzedniej, bezpośredniej potyczce Bayern Monachium wygrał 1:0.

*'
Spotkanie na Allianz Arena rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie! Przed Nami mecz 26. kolejki niemieckiej Ekstraklasy: Bayern Monachium - HSV.
Nasz serwis przygotuje obszerną relację z tego widowiska.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Hamburger SV, to zapraszamy do śledzenia meczu online