Wisła Płock - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 0

Dahne – Uryga, Dźwigała, Byrtek, Stefańczyk – Merebaszwili, Rogalski (46; Rasak), Szymański, Michalak – Stilić, Kante.
Alomerovic – Gardawski, Malarczyk, Diaw, Kallaste – Żubrowski, Możdżeń, Jukić, Janjić – Kiełb, Kaczarawa.

Rasak (56.)
Merebaszwili (88.)

Mecze na żywo: Wisła Płock - Korona Kielce

90+5'
Koniec meczu. Wisła pokonała Koronę 2:0.

90+4'
żółta kartka Dahne ukarany żółtą kartką.

90+4'
Z pola karnego obok słupka uderzył Możdżeń.

88'
Gool! 2:0! Reca zagrał do Merebaszwiliego, źle zachował się Diaw i zawodnik Wisły z bliska zdobył bramkę.

87'
Niecelny strzał Możdżenia.

86'
żółta kartka Szymański ukarany żółtą kartką.

80'
A teraz mógł być remis! Możdżeń zagrał do Kiełba, ale ten huknął nad bramką!

79'
Powinno być 2:0! Stilić znakomicie płasko zagrał do Kante, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie trafił w piłkę!

79'
W pierwszej połowie Korona była lepsza, ale po przerwie Wisły zagrała dużo lepiej.

73'
4 097 kibiców pojawiło się na stadionie.

71'
Reca zastąpił Michalaka.

68'
Groźnie pod bramką Korony. Merebaszwili został powstrzymany, a dobitka Kante przeleciała obok bramki.

64'
żółta kartka Stefańczyk ukarany żółtą kartką.

60'
Zamieszanie w polu karnym Korony, ale ostatecznie nie było strzału.

56'
żółta kartka Rasak ukarany żółtą kartką.

54'
Kante uderzał przewrotką sprzed pola karnego.

52'
Cebula zastąpił Jukicia.

50'
1:0 dla Wisły! Stilić dośrodkował z rzutu wolnego i gola głową Byrtek.

46'

46'
Rasak zastąpił Rogalskiego.

45'
Koniec pierwszej połowy. Korona była lepsza, ale póki co jest 0:0.

42'
Kiełb znakomicie uprzedził obrońcę, ale z ostrego kąta nie zdołał skierować piłki do bramki obok Dahne.

41'
Ładna akcja Merebaszwiliego. Z prawej strony minął dwóch rywali i zszedł do środka, uderzył lewą nogą z pola karnego, ale Alomerović nie dał się zaskoczyć.

37'
Lepiej w tym meczu prezentuje się Korona, ale nie przypieczętowała tego golem.

33'
Groźnie pod bramką Wisły, to powinien być gol. Kallaste znakomicie dośrodkował do Janjicia, ten chciał uderzać, ale skiksował, potem jeszcze poprawił niecelnie.

30'
Gra się wyrównała.

27'
Nie ma rzutu karnego.

26'
Michalak uderzył z pola karnego, ale piłka została zablokowana. Zawodnicy Wisły reklamowali zagranie ręką. Trwa konsultacja sędziów.

25'
Lepszy okres gry Wisły.

20'
Zablokowane uderzenie Możdżenia.

17'
Janjić z rzutu wolnego z 20. metrów uderzył wysoko nad bramką.

14'
Znów groźnie pod bramką Wisły. Najpierw strzał Kiełba, a potem dobitka innego zawodnika, został zablokowany.

11'
Kiełb zatańczył w polu karnym z piłką, znakomicie wyłożył ją Żubrowskiemu, który z jedenastu metrów uderzył niecelnie.

11'
Stilić dwukrotnie dośrodkował prosto pod nogi obrońców.

10'
Stilić zagrał na wolne pole do Michalaka, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane i będzie rzut rożny.

9'
Kaczarawa zgrał piłkę przed pole karne do Janjicia, który od razu uderzył. Nie trafił jednak w bramkę.

8'
Korona wydaje się być bardziej zdeterminowana w ataku.

7'
Z dystansu uderzał Możdżeń. Piłka przeleciała obok bramki.

5'
Jak na razie niewiele dzieje się na boisku.

2'
Niecelnie z dystansu uderzał Gardawski.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'

'
Rezerwowi Korony: Hamrol, Dejmek, Cebula, Aankour, Kosakiewicz, Cvijanović, Kapidzić.

'
Rezerwowi Wisły Płock: Kiełpin, Sielewski, Reca, Rasak, Łukowski, Biliński, Zawada.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online