Lechia Gdańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Kuciak - Stolarski (78' Mladenović), Wojtkowiak, Chrzanowski, Nunes - Krasić (56' Lipski), Sławczew, Łukasik - F. Paixao (55' Kuświk), Peszko - M. Paixao
Malarz - Vesović (90+1' Iloski), Remy, Pazdan, Hlousek - Cafu, Mączyński (76' Pasquato) - Kucharczyk, Radović (60' Mauricio), Szymański - Niezgoda

Dziękuję ślicznie za uwagę

Piotr Stokowiec nie będzie mógł miło wspominać swojego debiutu na ławce szkoleniowej Lechii. Klub z Gdańska został znakomicie wypunktowany przez ekipę ze stolicy Polski.
Legia Warszawa, dzięki wygranej, zrównała się punktami z liderującą Jagiellonią (51).

Ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
żółta kartka Żółtą kartkę na swoim koncie zobaczył Sławczew.

90+1'
Vesović został zmieniony przez Iloski.

90'
Trzy minuty doliczone.

88'
Za chwilę powinniśmy posiadać wiedzieć, o ile minut sędzia główny przedłużył drugą część tego widowiska.

87'
Arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną, na której znajdowało się dwóch napastników Lechii Gdańsk.

86'
Gospodarze jakimiś desperackimi próbami chcą zdobyć kontaktową bramkę, która dawałaby nadzieje. Arkadiusz Malarz pewnie wyłapał futbolówkę, po niedokładnym wgraniu zza pola karnego.

85'
żółta kartka Wyczulony na jakikolwiek piłkarski fałsz jest Pan Jarosław Przybył. Grzegorz Wojtkowiak przewinił na Szymańskim.

83'

81'
żółta kartka Niesportowym zachowaniem na placu gry błysnął Pasquato. Jarosław Przybył zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

80'
Kolejna efektowna parada w wykonaniu Dusana Kuciaka! Z okolic szesnastki poleciał soczysty strzał na bramkę Lechii! Futbolówka dostała kozła tuż przez Słowakiem, co w ogromnej mierze utrudniło mu zadanie.

79'
Cristian Pasquato został zahaczony przez Adama Chrzanowskiego.

78'
Piotr Stokowiec dokonał ostatniej zmiany w tym spotkaniu, w składzie Lechii. Pawła Stolarskiego zastąpił Filip Mladenović.

76'
Zmiana u gości. Krzysztof Mączyński opuścił boisko, Cristian Pasquato przywitał się z kibicami.

75'
Przed Nami już ostatni kwadrans gry tego spotkania w Gdańsku.

74'
Remy ostro w powietrzu grał o piłkę z Marco Paixao. Żaden z nich na szczęście nie odniósł większej kontuzji.

72'
Piotr Stokowiec dokładnie przypatruje się grze swoich podopiecznych. Trener Lechii ma możliwość dokonania jeszcze jednej zmiany.

70'
Patryk Lipski nie popisał się przy wykonaniu kornera. Obrona Legii dobrze rozczytała zamiary przeciwnika.

69'
żółta kartka Marco Paixao bardzo sprytnie sprowokował Mauricio do zrealizowania faulu. Piłkarz Legii za brzydkie przewinienie musiał zostać wpisany do notesu.

68'
Dusan Kuciak pewnie zgarnął sygnalizowany strzał na jego bramkę.

67'
Lechia wyraźnie odżyła po zdobyciu bramki na 1:3. Gdańszczanie starają się wykorzystać lepszy okres.

66'
Asystę przy golu dla Lechii może na swoje konto zapisać Grzegorz Kuświk. Napastnik błysnął świetnym zagraniem piłki głową.

65'
Goooooool! Arkadiusz Malarz skapitulował! Sławczew solidnym strzałem z dwunastu metrów zaskoczył dobrze ustawionego Malarza.

63'
Patrykowi Lipskiemu udało się pokonać mur ustawiony przez Arkadiusza Malarza. To się udało, ale już sam strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

62'
Cafu przez chwilę poza placem gry. Pojawiły się problemy zdrowotne. Lechia ma rzut wolny.

61'
żółta kartka Michał Pazdan nie odpuszcza na boisku. Zbyt agresywna próba odbioru piłki spotkała się ze zdecydowaną reakcją sędziego.

60'
Trener Jozak podziękował za grę Radoviciowi. Mauricio już na płycie boiska.

59'

57'
Minimalnie za plecy Jarosława Niezgody zagrał Michał Kucharczyk. Legia stworzyła kolejną groźną akcję na prawej flance.

56'
Kolejna roszada w składzie "Biało - Zielonych". Patryk Lipski za Milosa Krasicia.

55'
Na pierwszą zmianę zdecydował się szkoleniowiec Piotr Stokowiec. Grzegorz Kuświk zastąpił Flavio Paixao.

53'
Goooooool! Legia Warszawa podwyższyła wynik! Michał Kucharczyk znalazł sposób na Dusana Kuciaka. Skrzydłowy gości znakomicie urwał się spod krycia obrońców rywala.

52'
żółta kartka Adam Chrzanowski obejrzał żółty kartonik.

51'
Sławomir Peszko pokazał odważną szarżę na lewej flance boiska. Zagranie skrzydłowego na bramkę wykorzystać próbował m.in. Sławczew.

50'
Gospodarze próbują odpowiedzieć. Aktywny w poszukiwaniu kontaktowego gola jest Marco Paixao. Na złość Portugalczykowi doskonale w swojej bramce sprawuje się Arkadiusz Malarz.

49'
Goooooool! Złe ustawienie obrony gdańskiej Lechii! Pozostawiony bez opieki Remy dobrym zagraniem głową umieścił piłkę w siatce bramki.

48'
Dusan Kuciak fantastycznie zachował się przy strzale Kucharczyka, który próbował zakończyć centrę z rzutu rożnego! Słowacki bramkarz doskonale sparował uderzenie.

47'
Peszko posłał dłuższe zagranie w szesnastkę mistrzów Polski. Bracia Paixao nie zdołali dobrze opanować lecącej futbolówki.

46'
Czas na II odsłonę!

Przerwa w grze!

45'
Marco Paixao zmarnował niemal idealną okazję! Genialne dośrodkowanie z prawego skrzydła zanotował Adam Chrzanowski. Piłka po strzale głową poleciała tuż przy prawym słupku.

44'
Krzysztof Mączyński w sprzeczce z sędzią głównym. W jego opinii, Szymański nie popełnił przewinienia na wysokości szesnastki Legii.

43'
Zbliżamy się do finiszu I połowy spotkania w Gdańsku.

42'
Lechia przeważa. Marco Paixao wraz ze Sławomirem Peszko starają się jak najwięcej krwi napsuć Legionistom.

40'
Strzały na bramkę: 2-3.

38'
Pozycja spalona. Tym razem u gospodarzy. Marco Paixao nie dostrzegł ustawienia bloku obronnego "Wojskowych".

37'
Strzelec gola dla Legii, Jarosław Niezgoda, uchwycony został na ofsajdzie. Grę przerwał zespół sędziowski.

36'
Adam Chrzanowski zderzył się z Cafu. Na szczęście, żadnemu z nich nic groźnego się nie stało.

35'
Lepszy czas w tym pojedynku ma Lechia Gdańsk. Zespół gospodarzy miał wiele szans ze stałych fragmentów gry.

34'

32'
Michał Pazdan w starciu ze Sławomirem Peszko. Stoper reprezentacji Polski nadział się na niefortunny atak. Obaj zawodnicy, po wstaniu Pazdana, przybili sobie piątkę.

31'
Zdecydowanie wślizgiem akcję "przerwał" Sławczew. Arbiter główny uznał faul.

30'
Sławczew przed okazją strzelecką! Bułgar znalazł się na trzynastym metrze od bramki Legii, jednak nic groźnego z tego nie wyszło, bo pomocnik Lechii stracił równowagę.

28'
Akcja dla Lechii! Arkadiusz Malarz czujny w swojej strefie! Adam Chrzanowski był bliski wyrównania po swoim efektownym strzale, ale Arkadiusz Malarz wybornie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

27'
Jakub Wawrzyniak reklamował zagranie piłki ręką. Blokujący go Vesović, dotknął futbolówkę w niedozwolony sposób.

26'
Sędzia Jarosław Przybył przyznał gospodarzom rzut wolny. Radović na spółkę z Pazdanem nie wytrzymali próby nerwów.

24'
Muszę napisać, że asystentem przy bramkowej akcji był Vesović.

23'
Gooooooool! Jarosław Niezgoda ucieszył swoich kibiców! Młody napastnik sprytnie wykończył prostopadłe podanie. Piłka przeleciała pod interweniującym Kuciakiem.

22'
Cafu zablokowany. Lechia popełnia wiele błędów na swojej połowie boiska.

20'
Michał Pazdan doskonale wyskoczył do centry ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie Sławomira Peszki nie doszło do kolegów z klubu.

19'
Vesović zachował się nieprzepisowo. Łukasik został sfaulowany w groźnej strefie dla Legii.

18'
Dusan Kuciak musiał piąstkować futbolówkę, która powędrowała z prawego narożnika boiska. Michał Pazdan już przygotowywał się do strzału głową.

17'
Podopieczni Piotra Stokowca muszą się szybko otrząsnąć, jeśli marzą o korzystnym rezultacie.

16'
Ależ się dzieje pod bramką Lechii! Miroslav Radović, który zamykał dośrodkowanie z rzutu rożnego, trafił w poprzeczkę! Serb spudłował z trzech metrów!

15'
Dusan Kuciak wykorzystał swoje dobre warunki fizyczne. Szymański, swoim dograniem z lewego skrzydła, był bliski przelobowania słowackiego bramkarza.

14'

12'
Dusan Kuciak pokazał pełnię swoich możliwość! Słowacki goalkeeper fantastycznie zatrzymał przepiękną próbę, autorstwa Cafe. Ten mógł zaliczyć wyśmienity debiut.

11'
Szymański postanowił samemu wybić rzut wolny. Egzamin na ocenę bardzo dobrą zdał mur ustawiony przez Dusana Kuciaka.

10'
Szymański wywalczył dla Legii rzut wolny. Samotna szarża przyniosła owoc.

9'
Sławomir Peszko groźnie uderzył z ostrego kąta! Skrzydłowy Lechii próbował skutecznie sfinalizować zawiesinę z prawego skrzydła boiska! Akcja zakończyła się strzałem w boczną siatkę.

8'
Michał Kucharczyk dogrywał z głębi pola karnego. Futbolówkę pewnie zgarnął Dusan Kuciak.

6'
Na trybunach znajduje się m.in. nowy zawodnik Lechii, Egy Maualan Vikri.

5'
Na stadionie w Gdańsku znajduje się wóz transmisyjny z systemem VAR.

3'
Pierwsza w tym meczu interwencja Arkadiusza Malarz. Doświadczony bramkarz sprawnie wyłapał strzał ze znacznej odległości. Piłka poleciała w centrum bramki.

2'
Odważny rajd z piłką zanotował Marco Paixao. Portugalczyk pojawił się w polu karnym rywala, ale sytuacji strzeleckiej nie zobaczyliśmy, ponieważ para stoperów przyjezdnych udanie odebrała mu futbolówkę.

1'
W centralnej części boiska dostrzeżono przewinienie na graczu Legii.

1'
Goście rozpoczęli spotkanie.

*'

*'
Piłkarze pojawili się na murawie!

*'
Za stosowanie prawa na boisku odpowiedzialność weźmie Pan Jarosław Przybył.

*'
Nowy szkoleniowiec gospodarzy postawił na takie zestawienie!

*'
W takim składzie Legia zainauguruje mecz w Gdańsku!

*'
Tak wygląda sytuacja w ligowej tabeli, po 5 z 8 rozegranych spotkań w tej kolejce.

*'
Na ławce trenerskiej Lechii Gdańsk w spotkaniu ligowym zadebiutuje Pan Piotr Stokowiec. Coach, który przez dłuższy czas pracował w Zagłębiu Lubin, w ubiegły poniedziałek zastąpił Adama Owena.

*'
Nasz serwis przygotuje rzetelną relację z tego, co od godz. 18:00, rozegra się w Gdańsku.

*'
Dzień dobry, Państwu! Za blisko dwie godziny rozpocznie się jeden z hitów 27.kolejki LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu, czyli spotkanie Lechii Gdańsk z Legią Warszawą.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online