Manchester United - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Sevilla
1 : 2

De Gea, Valencia, Bailly, Smalling, Young, Fellaini (59' Pogba), Matic, Rashford, Sanchez, Lingard (76' Martial), Lukaku
Sergio Rico; Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero; N’Zonzi, Banega; Correa (89' Geis), Vázquez (87' Pizarro), Sarabia; Muriel (73' Ben Yedder)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Sevilla swojego rywala w 1/4 finału Ligi Mistrzów pozna w najbliższy piątek.

Wielka radość u trenera Montelli! Skazywana na porażkę Sevilla zdetronizowała Manchester United! Bohaterem spotkania na pewno Ben Yedder, który dwa razy znajdował sposób na bramkarza gospodarzy.

90+3'
żółta kartka Faul taktyczny popełnił Marcus Rashford. Sędzia nie miał innego wyjścia - pokazanie żółtej kartki.

90+3'
Zawodnicy z Sevilli chcą mieć przy sobie futbolówkę jak najdłużej.

90+1'
Ben Yedder na swojej nodze miał piłkę meczową! W sytuacji sam na sam z goalkeeperem, bardzo łatwo skapitulował, uderzając futbolówkę w jego nogę!

90'
Przedłużony czas wynosi 4 minuty. Jose Mourinho liczył na większy wymiar.

89'
Obejrzenie żółtego kartoniku był ostatnim akcentem dla Corre'y. Johannes Geis przywitał się z kibicami.

88'
żółta kartka Correa ujrzał żółty kartonik, za wykazanie się nadmierną agresją na murawie.

87'
Mrówczą pracę wykonał Vazquez. Na ostatnie minuty został wydelegowany Pizarro.

86'
Jęk zawodu u kibiców Manchesteru! Rashford wielce efektownie wyskoczył do wrzutki z prawej flanki boiska, ale strzał głową poleciał w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

85'
Zrobiło się wielkie piłkarskie show na Old Trafford. Sympatycy angielskiego klubu dalej wierzą w awans.

84'
Ben Yedder złapany na pozycji spalonej.

83'
Gooooool! Lukaku zachował się jak profesor pod bramką przeciwnika! Efektowny pół - wolej daje nadzieje Manchesterowi. Świetnie wykonany rzut rożny.

81'
Ben Yedder ma ogromną chęć na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego. Niebezpieczna próba z okolic piętnastego metra poleciała tuż przy lewym słupku bramki United.

79'
żółta kartka W opinii sędziego, strzelec dwóch bramek - Ben Yedder, rażąco naruszył regulamin gry. Żółta kartka.

78'
Manchesterowi United w tej chwili do wywalczenia awansu potrzeba minimum 3 goli.

77'
Gooooool! Ben Yedder po raz drugi pognębił "Czerwone Diabły"! Rzut rożny zaskoczył obronę Manchesteru! Napastnik Sevilli doskonale wykorzystał potknięcie Younga. Sytuację próbował ratować De Gea, ale hiszpański goalkeeper wykazał się niefortunną interwencją.

76'
Martial oraz Mata mają za zadanie spróbować nadać nową dynamikę w grę gospodarzy.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans gry.

73'
Goooooool! Ben Yedder zanotował swoiste "Wejście Smoka"! Świeżo wprowadzony gracz zaskoczył nieudolnie ustawioną obronę rywala.

72'
Zmiana. Muriel mógł się spisać lepiej na boisku. Ben Yedder już na placu gry.

71'
Już nie raz Paul Pogba udowodnił, że umie strzelać z dystansu! Próbkę swoich możliwość Francuz przedstawił tuż przed chwilą. Jego silne uderzenie skutecznie zneutralizował Sergio Rico.

69'
Vazquez kąśliwie próbował wgrać piłkę z lewego skrzydła boiska. Zagranie w kierunku napastników zgrabnie przejął De Gea.

68'
Pablo Sarabia koncertowo zaprzepaścił szansę od stałego fragmentu gry. Zbyt głębokie dośrodkowanie piłki od rzutu wolnego nie miało szans powodzenia.

67'
Rashford chciał samemu wymierzyć sprawiedliwość. Nie o takim wymiarze kary pewnie marzył. Strzał z rzutu wolnego pofrunął znacznie nad poprzeczką.

65'
Tuż przy polu karnym upadł Rashford. Upadł przez zawodnika przyjezdnych.

64'
Głośne okrzyki kibiców z Sevilli. Może w ten sposób próbują zmotywować swoich ulubieńców do podjęcia większego ryzyka w ofensywie.

63'
Przewaga "Czerwonych Diabłów". Hiszpanie oczekują na możliwość zbudowania kontrataku.

61'
Romelu Lukako doszedł do okazji bramkowej, pomimo agresywnego krycia. Silny strzał z ostrego kąta został zablokowany ofiarnie przez stopera Sevilli.

60'
Na trybunach Old Trafford znalazła się m.in. trenerska legenda Manchesteru United, Sir Alex Ferguson.

59'
Zmiana. Owacje na stojąco od publiczności odebrał Fellaini, w jego miejsce - Paul Pogba.

57'
Fellaini chciał postraszyć Sevillę, zza pola karnego. Dość nieoczekiwane kropnięcie nie zaskoczyło dobrze ustawionego Sergio Rico.

56'
Alexis Sanchez narobił chaosu w szesnastce swojego przeciwnika. Chilijski pomocnik zdecydował się na odważny, ale finalnie nieudany rajd.

54'
Rashford zauważył, że Sergio Rico jest minimalnie wysunięty za linię bramkową. Młody pomocnik spróbował go przelobować, jednak nie ta precyzja i dokładność.

53'
Nie doczekaliśmy się jeszcze żadnej zmiany w obu drużynach.

52'
Sergio Rico po raz kolejny ratuje skórę swojej drużynie! Lingard oddał bardzo nieprzyjemne, kąśliwe uderzenie na bramkę! Sergio Rico końcówkami palców odbił strzał.

51'
Jose Mourinho nakazał kilku zawodnikom rozpocząć intensywną rozgrzewkę.

50'
Young wykonał stały fragment gry. Crossowe zagranie udanie głową przeciął jeden z piłkarzy Sevilli.

49'
N'Zonzi odebrał słowną reprymendę od Pana sędziego głównego.

48'
Correa miał, co opłakiwać. Pomocnik zmarnował kontrę swojego zespołu. Złe ustawienie obrony gospodarzy mogło dać szansę gościom.

47'
Nieudana szarża w wykonaniu Lingarda. Napastnik usiłował minąć parę stoperów gości, a następnie wyjść na klarowną sytuację strzelecką.

46'
Drugą odsłonę zainaugurowała Sevilla.

46'
Startujemy z II połową tego meczu!

Koniec I części gry! Jeśli taki wynik utrzyma się do końca regulaminowego czasu meczu, to wtedy czeka na Nas dogrywka.

44'
Dużo prób z dystansu podejmowali przyjezdni. N'Zonzi podjął ryzykowną decyzję. Uderzenie posłane z okolic trzydziestego metra nie zrobiło większego problemu dla bramkarza.

42'
Lingard zepsuł podanie, które mogło otworzyć Manchesterowi drogę do bramki. Zamiast zagrania do świetnie ustawionych kolegów, obejrzeliśmy nieudolne wgranie futbolówki.

41'
Fellaini huknął jak z armaty! Banega zablokował strzał. Gracze Manchesteru United reklamowali zagranie piłki ręką, ale sędzia uznał, że złamania przepisów gry nie było.

40'
5 minut zostało do zakończenia I odsłony.

38'

36'
Sergio Rico pokazał ogromną klasę bramkarską! Goalkeeper Sevilli przepięknie sparował atomowy strzał z głębi szesnastki! Na listę strzelców próbował się wpisać Fellaini.

35'
Gospodarze coraz częściej atakują na bocznych strefach. Z obu skrzydeł wychodzą dłuższe zagrania w pole karne. Sergio Rico i spółka jak na razie dają radę.

33'
Z niemal miejsca, bez przygotowania, z dystansu, zaryzykował Banega. Futbolówka znacznie odchodziła od prawego słupka bramki "Czerwonych Diabłów".

32'
Fellaini przeistacza się w środkowego napastnika. Belgijski pomocnik ma robić spustoszenie w polu karnym Sevilli.

30'
Jeden z graczy Manchesteru upadł na wysokości szesnastki przeciwnika. Arbiter główny nie podjął decyzji o przyznaniu rzutu wolnego.

29'
Podopieczni Jose Mourinho usiłują coś stworzyć, poprzez wysokie centry w kierunku Fellainiego.

27'
Sytuacja strzelecka dla Sevilli! Muriel idealnie wypracował sobie miejsce do strzału w głębi pola karnego! Płaska, groźna próba poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

26'
Banega sprytnym, prostopadłym obsłużyć się starał Sarabię. Ten nie zdołał oderwać się spod krycia obrońców.

25'
Goście tego spotkania starają się szanować futbolówkę.

24'
Pozycję spaloną u gracza Manchesteru United zasygnalizował arbiter liniowy.

22'
Alexis Sanchez prostopadłym podaniem próbował rozmontować linię obrony rywala. Ten plan się nie powiódł, para stoperów Sevilli dobrze przecięła zagranie.

21'
Przyjezdnym awans daje wygrana lub każdy bramkowy remis.

20'

18'
Hiszpańska drużyna może się pochwalić 55% posiadaniem piłki.

17'
De Gea udanie zainterweniował na przedpolu. W okolice jego bramki poszybowało groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

15'
Ekipa gości się rozkręca na płycie boiska. Przed chwilą po niezłej, składnej akcji strzał zaliczył Vazquez. Futbolówka, jednak, przeleciała nad poprzeczką.

14'
żółta kartka Jestem winny Państwu informację o tym, że w 6. minucie spotkania żółty kartonik za ostry wślizg zobaczył Banega.
Jeśli Sevilla uzyska promocję do 1/4 finału Ligi Mistrzów, to tego zawodnika nie zobaczymy w pierwszej potyczce.

13'
Muriel koszmarnie uderzył w kapitalnie rozegranej akcji przez swój zespół. Próba oddana z okolic szesnastki poleciała na trybuny stadionu Old Trafford.

12'
Bailly ofiarnie stanął na linii strzału. Correa podjął trud oddania uderzenia z dalszej odległości.

11'
Manchester United jest drużyną, która próbuje dominować na placu gry.

*'
Z powodu problemów technicznych nie mogliśmy przeprowadzić relacji z pierwszych minut meczu. Zapraszamy do śledzenia dalszej części spotkania

*'
Dobry wieczór, Państwu!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online